Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36151) snipr válasza Scoobyka (#36149) üzenetére


snipr
aktív tag

Ennyi :)

(#36152) guriga1234 válasza Drag77 (#36150) üzenetére


guriga1234
addikt

Így van.

(#36153) guriga1234 válasza JuliuS (#36145) üzenetére


guriga1234
addikt

A kedvenc csatornákat is úgy rendezed, ahogy akarod.

(#36154) guriga1234 válasza snipr (#36140) üzenetére


guriga1234
addikt

Nem megyek el veled, mert felesleges. Az én tévém nem magyarországi forgalmazású, olyat itt nem láthattál. Mellesleg nekem tök mindegy, hogy ki mit talál jobbnak, csak nem kéne tévhiteket terjeszteni, mint ahogy azt teszed.

(#36155) politomi


politomi
tag

Én nem vitatkozni akarok, hanem informálódni. Honnan tudjátok biztosan, hogy az összes 40b650-be samu panel van? Beleértve az AA04, AA03 verziójúakat is. Több darab van nektek otthon, vagy boltosok vagytok? Meg lehet valami másról biztosan mondani? A service menü nem írja ki? Én elhiszem amit írtok, csak biztosra szeretnék menni a vásárlással kapcsolatban.
Üdv

(#36156) nightshadow válasza Yany (#36127) üzenetére


nightshadow
veterán

Azt kérdezted, hogy melyik Sony van pariban a B650-el. Erre írtam, hogy tudásban (és nem árban) a W5500. Mi az érv a +40 ezer mellett? Nyilván a név. Ez valakinek megéri, valakinek nem.

(#36157) guriga1234 válasza Scoobyka (#36146) üzenetére


guriga1234
addikt

"1. a konzol játékok 8bitesek.....2.hd filmek 8 bitesek....tv adás -1 bites....." - forrás?
A konzol játékra ne írj semmit, mert nem érdekel. A másik kettőre!

PS: az asztali lejétszók is nyilván azért 10/12 bites Video DAC-ot tartalmaznak, mert felesleges, igaz? Erről híresek a gyártók!

(#36158) iipenwin válasza Csabi8507 (#36064) üzenetére


iipenwin
csendes tag

Hali.
Samsung LE40B650T2P készüléket vettem a 220volt áruházban 219.400,- pengőért. Először digitalko és műszakiplaza között variáltam de VIGYÁZAT!!!!! A garancia direkte hibásan van mindenhol feltüntetve illetve félrevezetően. Pl. a digitalkónál 3 év szerepel, végül kiderült, hogy csak 1 év teljeskörű és +2 a főbb alkatrészekre. 220voltnál 2 év teljeskörű +1 a főbb alkatrészekre. Árkülönbözet 1.500,- pengő. Nekem nagyon fontos szempont volt a gari időtartalma. Mondjuk ez mindenkinél más. Szállítás a kért időpontra megvalósult. A panel csodálatos. A nappalik királya. Külső HDDről .avi és .mkv fájlokat játszok le gond nélkül feliratokat felismeri. Képe nagyon szép. Érdemes az összes eddig látott filmet újból megnézni mert rohadtul más az élmény. Egyetlen negatívum eddig az összeszerelésnél amikor a talpra feltennéd a tv tartóját kicsit ügyeskedni kell a csavarokkal. Maga a talp részen lévő kemény műanyagba nem mennek bele teljesen a csavarok ezért kotyog a tv tartó elem. Megoldás: csavarokból fél centi lenyissz és máris tökéletes.
Ha nem vagy denevér akkor a tv alap hangszórói elégségesek. Csak ajánlani tudom.
Üdv.

(#36159) snipr válasza guriga1234 (#36154) üzenetére


snipr
aktív tag

Az a baj kedves Guriga, hogy Te terjesztesz tévhiteket... ha másnem azért mert olyan űrbéli37B650-et itt más nem kaphat mint a Tied! ;] Itt Mo-n a valo világban biza joval szebb képe van a 40es samsungoknak, és ez tény nem tévhit (sokadszor mondom az én legnagyobb sajnálatomra is, mert én is 37b650et tudom csak elhelyezni a mérete miatt és marhára bánt, hogy alig drágább a 40es és sokkal szebb, de sajnos nem fér el)...

Bárkivel elmegyek és bármikor megmutatom neki éloben a kulonbséget (Europarkos Saturn uzletben pont egymás mellett van a Samu 37B650, a 40B650 és az LG42SL800), ha gondolod hozzáteszem, hogy a Te 37"-os tévéd kivétel, de olyat ugyse kap :DDD

(#36160) iipenwin


iipenwin
csendes tag

bocsika a kép elég nagyra sikerült... :))
ekkorába szerettem volna

(#36161) snipr válasza politomi (#36155) üzenetére


snipr
aktív tag

Az a budosnagy igazság, hogy én S-est vennék... lehet a világon semmi koze hozzá tényleg, és csak szorakozik velunk a samsung, de az tuti hogy van itthon S-es 40-es samsung és ha már van ilyen is akkor tuti ami ziher :D (egyebkent tenyleg nagyon ugyfest, hogy csak 37"-ben és 46"-ban van olyan ami nem samsung paneles, ergo 40-esben tobb mint valoszinu hogy megvehetsz bármit!)

(#36162) guriga1234 válasza snipr (#36159) üzenetére


guriga1234
addikt

Innentől nekem nem vagy vitapartner. Gúnyolódni én is tudnék, de azt nem tennéd zsebre.
Saturnban olyat nem láthattál, amilyen az enyém, mert ott csak W-s van, az enyém P-s. Bocsika.

(#36163) Scoobyka válasza guriga1234 (#36157) üzenetére


Scoobyka
addikt

akkor nézd meg a hd filmeknél,hogy bizony mind 8 bites....magam sem értem miért annyi...de slussz ez van.

guriga1234:én nem akarok belefojni,de a 40es szebb képet add ez biztos.....tényleg igy van...és én láttam már jópár tv-t illevtve volt is.

[ Szerkesztve ]

(#36164) snipr válasza guriga1234 (#36162) üzenetére


snipr
aktív tag

Tovabbra is fentartom, hogy Te nem láttál még 40es samut :) gyere el velem... hozd a sajat tévédet, hasonlitsuk ossze!

(#36165) Fr3eWar válasza dan390 (#36125) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Hát én nem vennék ennyire ismeretlen terméket 100 000 magyar forintért, és szerintem rajtam kívül a legtöbb fórumozó sem. Úgyhogy kicsi a esélye, hogy tapasztalatokat fogsz itt olvasni azzal kapcsolatban. De kapsz már FullHD-s Sharp tv-t 110000ért, az 10 000ft különbséget megér szvsz.
Az Orava adatlapja, Sharp adatlap

(#36166) guriga1234 válasza snipr (#36164) üzenetére


guriga1234
addikt

Te beteg vagy! Csak nem képzeled, hogy azért hurcászolom a tévémet, hogy te megnézhesd? Láttam már minden méretben B650-est.
Egyébként honnan az a nagy mellény, hogy a samu panelnél nincs jobb? Illetve, hogy az összes más csak rosszabb lehet? Én magas ívben leszarom, hogy egy terméket ki gyárt. Ami nekem jobb, azt veszem meg. És ez nem pénzkérdés nálam (ami persze nem azt jelenti, hogy ész nélkül vásárolok, vagyis, hogy nem nézném az ár/érték arányt).
Nekem pl. a 22"-os monitorom LG. Ugyanakkora méretben a samuk elbújhattak az LG mellett.
Nem vagyok márka fan. Vannak Sony, Panasonic, Philips, Samsung, Canon cuccaim is.
A PC-imben pl. mindig Asus alaplapok voltak, de eszembe sem jutott volna laptopot, vagy netbook-ot Asus-t venni, helyette Lenovo és MSI volt nálam a nyerő.

PS: A Saturnban a kezedbe vehetted a távirányítót? Mert anélkül nem tudsz aprólékos beállítást csinálni, a szerviz menübe meg pláne nem tudsz belépni. És még egy dolgot utoljára. Tudod, én nem csak álmodozom, hogy majd veszek valamilyen tévét, hanem én vettem, nekem van. És jó alaposan sikerült megismernem testközelből, nem pedig magyar és külföldi fórumok okostojásainak az agymenéséből informálódtam.

(#36167) Fidel76 válasza snipr (#36164) üzenetére


Fidel76
tag

Emlékeim szerint volt anno M86/7 40es samuk amik auo,c és spva panellel voltak szerelve és véletlenen múlott melyiket kaptad. Utána 2008ba jött az 40es A6os sorozat ahol már mind1ik spva panelos volt viszont az összes 37es A6os auo panelos volt. Ha jól emlékszem az nem is türözödött csak a 40es spvas. Na most 2008ba is volt 1 ilyen vita és akkor tisztázódott, hogy samsung és sony közös gyárába csak 40 és a fölötti paneleket csinálnak amik spva-ak(tehát sonyba is ugyan az van) és 37 és attól lefelé auo és Cmo panelt használnak amiket úgy szállítanak be hozzájuk. Ezeket a panel hátulján a matricán láttad is úgy mint S,A,C a tipusa után jó 3 cm-re kb.
Na most ha idén nem állította át a gyártósorát a sam+ sony gyár akkor 2009be sincs 40 alatt spva panellel szerelt model. Valaki járjon utána, hogy 2009be is tisztán lássunk.:)

[ Szerkesztve ]

(#36168) johnny82 válasza Arnold2 (#36124) üzenetére


johnny82
őstag

Nem tudom nézted-e, de ennyiért már bőven vannak 82-esek is. A 26-osok semmiképp nem érik meg az árukat, szerintem.

(#36125) dan390: én nem venném neg, számomra ismeretlen a gyártó. Ennyiért bőven van választék, más, ismert gyártóktól.

(#36128) n@p@lm: a termékregisztrációról én nem kaptam mailt, bár írt a végén valami ilyesmit. Hát ha oda van írva a termékeimnél, hogy regisztrálva, akkor csak nincs gond!? Vagy küldjek nekik egy mailt?

(#36135) Wini: miért néztél mindenképp lg-t? Ezt olyan mondta, akinek már volt 42LH7000-es tévéje. Én átgondolnám, szerintem annyiért van jobb is.

(#36137) Matt-OPT: kicsivel többe kerül (+15K), de szerintem igen.

(#36169) Fidel76 válasza guriga1234 (#36166) üzenetére


Fidel76
tag

Igazából auo panel se rosszabb. lg és philips is közösen gyártja a panelokat de valahogy mégse ugyan olyanok a tvik, igaz ők másfajtát használnak. Tavaj még bidigit(ha jól írom) philips vs sam fanok csaptak össze melyik a jobb. A hetekig tartó vitának az lett a vége, hogy senki se engedett.:)
+ hónapikig tarto pulldown vita ment,3/2 5/5 ,stb.

(#36170) snipr válasza guriga1234 (#36166) üzenetére


snipr
aktív tag

Ok... higgadjál le :)

Tévhitet terjesztek... miert? Magyarazd meg! Azert mert azt állitom, hogy a samsung panelek jobbak? (ezt állitja kb az osszes teszt ami a vilagban fellelheto, illetve a sajat szemem is) Vagy netán azert terjesztek tévhitet mert azt állitom, hogy a 40es szebb képet ad mint a 37es? (rajtad kivul mindenki ezt allitja, de ismét a saját szemem a lenyeg, nem azt hogy egy Guriga nevu számomra niemand mit mond a klaviatura másik oldalan)...

Lehet a sajat privát velemenyed az ami, nekem is megvan, nem egyezik a tieddel, ettol tévhitet tejesztek?! Az álmodozásos részt végképp nem értem :DDD pontosan mire vered a melled? Fogalmad nincs ki vagyok és mit ertem el az életben :) de nem is ertem hogyan jott ez ide, ettol marhara fugg a 37es és 40es tv-k kepminosege :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36171) Csabi8507 válasza iipenwin (#36160) üzenetére


Csabi8507
tag

Köszi a beszámolót. :))

(#36172) snipr válasza snipr (#36170) üzenetére


snipr
aktív tag

Guriga válasza privátban :) asszem tokeletesen minositi önmagát (nem fér ki sanos, de jobb katt és kép megjelenitése):

Had válaszoljak neked nyilvánosan:

> Hogy merészelsz niemandnak nevezni...

Azért mert az vagy, ezt most be is bizonyitottad... de enelkul a leveled nelkul is a szomszed kertjeben ugato kutya nagyobb hatassal van az életemre mint te... ergo mint azt irtam számomra Te egy niemand vagy!

> Tényleg nem tudom, hogy mit értél el az életben, de olyan sokat nem érhettél el,
> ha egy álmaid netovábbját, egy 40"-os tévét nem tudsz elhelyezni.

Felajanlottam, hogy menjunk el egyutt megnezni a tv-det... de igazad van miert is hurcolásznád... tudod mit, elmegyek én hozzád, viszek egy 40est és hasonlitsuk ossze ott nálad! Ha tényleg a sajat szememmel is jobbnak itelem a tied, akkor elkérem illedelmesen a beszerzés helyét, és bárhol is van a világban odamegyek és veszek 2őt, mert a testvérem yactjaban is kevés a hely és oda sem fér el a 40es sajnos!

> Ezt természetesen akár szemtől szembe is a pofádba mondanám...

Nem, nem tennéd meg mert gyáva vagy... a fenti talalkozobol sem lesz semmi ugyan ilyen okbol!

> Többet nem reagálok semmilyen beírásodra

Ennek csak örülni tudok :) Figyelj rá kérlek hogy ezt be is tartsd! (kivéve ha a fenti ajanlatom elfogadod)

[ Szerkesztve ]

(#36173) JuliuS válasza Drag77 (#36150) üzenetére


JuliuS
tag

hogy hogy?

Guriga1234 : "A kedvenc csatornákat is úgy rendezed, ahogy akarod."

és azt hogy hogy? :) segítsetek!

(#36174) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok,
előre is elnézést, hogy nem TV, hanem fali tartós kérdésem lesz :B :
Venni szeretnék egy fali tartót a Sony KDL-40W4000 típusú tv-hez. A probléma ott kezdődik, hogy 30x30-as furatméretei vannak, így a legtöbb tartó nem jó, mert azok 20x20-asak. Másrészt jó lenne egy olyan típus, ami kihajtható és dönthető is egyben.
A helyi MediaMarkt-ban találtam is egyet ami ezeket tudja, és a csavartáv is ok, sőt 70 kilót is elbír, viszont 30.000 forint. :S
Találtam viszont a neten ezt a típust, amiben nem vagyok biztos, ezek kihajthatóak is? Illetve itt a csavartáv szinte mindegy, mert a tartóoszlopok külön mozgathatóak ugye? A szövegben csak ennyi van: faltól való elállás: 11,5 - 66,5 cm ebből gondolom, hogy kihajtható. Ez postával együtt is több, mint 10.000 forinttal olcsóbb lenne, nem mindegy.
Sajnos eléggé meg kell válogatni, mert még a szerelése sem lesz egyszerű: a fal nálunk domborúra van glettelve. (kicsit ebben is jobb a MM-os tartó, mert csak egy tartóoszlopa van, 3 csavarral kell rögzíteni. Bár nem tudom, hogy azzal a 3 csavarral kb. 10 cm-es távolságokban hogyan bír el 70 kg-ot)

Esetleg van valakinek tapasztalata a tv felszerelésével, ill. hasonló csavartávú fali tartókkal?
Köszi!

(#36175) johnny82 válasza snipr (#36172) üzenetére


johnny82
őstag

Privátot nem szabad megosztani, tudtad? :N Amúgy tényleg nem kéne ilyen hangnemben beszélni egymással. :(

(#36173) JuliuS a tv által behangolt csatornákból kedvedre kiválaszthatsz tetszőleges számút, amiket egy gombbal azonnal el tudsz érni.

[ Szerkesztve ]

(#36176) snipr válasza johnny82 (#36175) üzenetére


snipr
aktív tag

Nem tudtam... elnézést! (ettol még nem baj ha látják a tobbiek is milyen emberrel beszelnek, ha ezert most buntetest kapok még boven egyutt tudok éni vele :) ennyit megért )

ps.: ... nem egymással beszelunk igy mint láthatod, csak ő beszel velem, viszonzást nem kap ilyen hangnemben bárhogy is igyekszik :)

[ Szerkesztve ]

(#36177) JuliuS válasza johnny82 (#36175) üzenetére


JuliuS
tag

de a fav. csatornák sorrendjét nem tudod állítani! vagy én legalábbis nem találtam.

(#36178) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Sziasztok !

Találtam egy lcd tesztet ime : [link]

Üdv

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#36179) johnny82 válasza JuliuS (#36177) üzenetére


johnny82
őstag

Igazad van, de én nem is azt írtam neked.

(#36180) napata


napata
csendes tag

Sziasztok!

Kér kérdésem lenne:

- a Philpis 32PFL5604H le tud játszani feliratos filmeket is USB-ről illetve VOB file-okat is?

- Ha Web Shopból vásárolok, akkor (pl. EDigital), akkor amikor kiszállítják, mi az amit ellenőrizni lehet? Csak azt pl. hogy bontatlan-e a doboz, sértetlen-e a LCD kijelző vagy pl. azt is, hogy működik-e egyáltalán?

(#36181) snipr válasza napata (#36180) üzenetére


snipr
aktív tag

Csak felirat ugyben tudok hozzaszolni: Sajna a philipsek hadilábon állnak a feliratokkal :( leginkább nem kezelik egyaltalan...

(#36182) mec71


mec71
tag

sziasztok

most szeretnék venni egy lcd tv-t
2 fajta között vacilálok és ha van valakinek tapasztalata akkor kérem irja meg nekem

1. samsung 40b750 vagy 650 (nem tudom mennyire lehet érzékelni a 100 és a 200 hz közötti különbséget és megéri e a felár

2. philips 42pfl9664h

mind a kettöt elég jonak nézem
várnám köszönettel a válaszokat,hozzászolásokat

atilanta74@gmail.com

Nagy Attila

(#36183) nagynorbi válasza JuliuS (#36088) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Na most megfogtál, ennyira sajna nem vagyok járatos a dologban, és mindenkitől sorry, ha esetleg fals információkat adtam volna :B

Üdv.:

(#36184) n@p@lm válasza JuliuS (#36143) üzenetére


n@p@lm
őstag

LE40B650T2PXZG

(#36185) JuliuS válasza n@p@lm (#36184) üzenetére


JuliuS
tag

igen, az német... pont olyan, mint az enyém

(#36186) n@p@lm válasza johnny82 (#36168) üzenetére


n@p@lm
őstag

én kaptam egy megerősítő mélt amiben volt egy aktiváló link is, illetve egy egyedi szerviz azonosító kód.

(#36187) dan390


dan390
aktív tag

ehhez mit szóltok? SAMSUNG LE32B450

link:[link]

csak 70w/0,3w-ot fogyaszt

110 000ft-ért

(#36188) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Sziasztok !

Imput lag összehasonlítás : [link]

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#36189) zhagyma válasza n@p@lm (#36186) üzenetére


zhagyma
őstag

Szia!

Azt nem figyeltem, hogy ki és honnan szerezte be a Samsug TV-jét. Gondolom a Samsung minden legyártott TV sotozatszámát és adatait dokumentálja és rögzíti egy "adatbázisba" (ISO XXXX gyártáskövetési szabvány). Ez alapján biztosan regisztrálható egy Samsung TV, ha a Samsung gyátotta. Vajon a Magyar Samsung Szervízhálózat ez alapján befogadja-e TV-t és milyen feltételekkel?

(#36190) guriga1234


guriga1234
addikt

"- amit tiltunk fórumunkban:
a privát üzenetek nyilvánossá tételét. A privát üzenetek, mint a nevük is mutatja, magánlevelezésnek minősülnek. Sem a moderátorok, sem a házigazdák nem látnak bele. Ezért a másik fél hozzájárulása nélkül még részletekben sem tehetőek nyilvánossá."

Azt hiszem világos, hogy miért idéztem a fórumszabályzatból.

(#36191) VGYke válasza -conrad- (#36174) üzenetére


VGYke
addikt

Szemmagasság fölé szeretnéd szerelni? Mert akkor számolni kell a függőleges dönthetőséget és ha a plafon közelébe kerül, kevés lesz a 15 fok.
Én kicsit megijedtem a kiszemelt típus 11,5cm-es faltól való távolságától, ezt nagyon sokallom.
Nekem most egy HAMA tipusú szerkezetem van, igaz ez 32" és 25kg-ig jó.
Nézz szét pl. itt. A Vogel's -nek jó cuccait láttam.

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#36192) guriga1234 válasza JuliuS (#36177) üzenetére


guriga1234
addikt

Már hogyne lehetne!
Tools --> sorrend

(#36193) n@p@lm válasza zhagyma (#36189) üzenetére


n@p@lm
őstag

szia!
én spec. a pc-dream-től vettem, ők egy bp-i nagykerből szerzik be.
hogy a nagyker honnan azt a jó ég tudja.
ez a garancia kérdése kicsit kacifántos (az eladó szerint) had ne kelljen mindezt legépelnem. :)
a lényeg hogy arra kért hogy próbáljam beregisztrálni a magyar samsung weboldalán és ha sikerül akkor küld hivatalos (mit ért hivataloson, hisz tőle már kaptam egy warranty card-ot?) magyar samsung gar. levelet.
mindegy, nem forszíroztam a kérdést, a regisztráció sikerült (tehát a magyar samsung szerint is ok a gar.) jövő héten elvileg küldik a "tényleges" 3 év garis papírt.
a webes regisztrációval + 2 hónap garanciát kaptam (és kap aki regel).

[ Szerkesztve ]

(#36194) sanyi150 válasza -conrad- (#36174) üzenetére


sanyi150
tag

Találtam viszont a neten ezt a típust (Stell SHO 1005B falikonzol), amiben nem vagyok biztos, ezek kihajthatóak is? Illetve itt a csavartáv szinte mindegy, mert a tartóoszlopok külön mozgathatóak ugye? A szövegben csak ennyi van: faltól való elállás: 11,5 - 66,5 cm ebből gondolom, hogy kihajtható. Ez postával együtt is több, mint 10.000 forinttal olcsóbb lenne, nem mindegy.

Szia!

Nagyon brutális TV állvány, én az Electro Digitalban vettem nem 20K-ért nemrég. Az állvány maga kb. 20kg. de biztos hogy nagyon stabil. Ha jól emlékszem 6 csavart adnak hozzá nem hármat. Nálam az állandó hajtogatás miatt extrém felfogatással, az egyik fal teljes átfúrásával, és a másik oldalon történő csavarozással tettük atombiztossá.A faltól való elállás alatt azt kell érteni, hogy teljesen csukott állapotban sem simul teljesen a falhoz a csuklók illetve a TV hátuljára kerülő 2 db függőleges borda miatt. Küldök képet vagy eljöhetsz megnézni Bp. VI. kerületbe ha gondolod.

(#36195) piki1982


piki1982
csendes tag

sziasztok

előre elnézést de nem vagyok kitartó böngésző és NAGYON SZERETNÉK SEGÍTSÉGET KAPNI hozzáértő emberkéktől:

tv-t szeretnék pc-re kötni úgy hogy egy monitor megmaradjon melóra, a tv pedig játék és film esetén kéznél legyen (de ha nagyon jó akkor csak tv marad)

PC-m:
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU
Q6600 @ 2,40 GHz
2,41 GHz, 3,00GB RAM
NVIDIA GeForce 9600 GT
A videókártyán egy szabad DVI és egy TV-OUT csatlakozó van (+egy foglalt DVI a monitornak)
SAMSUNG SyncMaster 2253BW 16:10-es 22"-os monitor van rákötve, ami
1680x1050 felbontással 60Hertz-en fut max (de ettől megválnék később - mert lesz egy másik gép ami "követeli")

szóba jöhető TV-k (legalábbis szerintem, de ha van jobb ajánlatotok jöhet):
LG 32LH3000 vagy SAMSUNG LE-32B530
mindkettő FULL HD 1920 x 1080, és rohadtul egységes a leírásuk kivéve pl. a csatlakozókat, ami most fontos lenne, de gondolom mindkettőt rá lehet kötni.
összehasonlítás: http://www.220volt.hu/osszehasonlitas/LG+Electronics+32LH3000++vs++Samsung+LE-32B530

A kérdésem hogy ez az összekötés jó társítás e kép tekintetében. annyi infót olvastam már hogy bele vagyok zavarodva, nem tudom mit várhatok mert akik árulják nekik az a fontos hogy megvegyem..nekem pedig hogy jól döntsek

Segítsetek légyszives mi lenne jó és hogy hogyan tudnám összekötni.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#36196) Arnold2 válasza dan390 (#36187) üzenetére


Arnold2
őstag

Szüleim pont ma vettek egy ilyen TV-t. Egy kicsit nyomkodtam, meg beállítottuk, és nekem tetszik. Szerintem okos menürendszer, kép is szépnek mondható, viszont egy elég puritán távirányító jár hozzá.
Viszont egy tipp, hogy anyuék a Média Markt-ban vették 99.990 Ft-ért. Esetleg érdemes lenne ott is megnézned.

(#36197) zhagyma válasza n@p@lm (#36193) üzenetére


zhagyma
őstag

Köszi! Ezek szerint van némi kockázat a dologban. Az 3 év a Samung.hu szerint 2+1 év, de legalább magyar ... Ha jól érttettem, akkor a pc-dream nem a pixmania viszonteladója.

(#36198) snipr válasza sanyi150 (#36194) üzenetére


snipr
aktív tag

Szia!

Egy kérdés az állványrol... az altalad linkelt (Edigital) oldalon azt irjak a specifikacionál a forgathatoságra, hogy nincs... fentebb -conrad- altal postolt linkben viszont epp ellenkezoleg: forgatás +-90fok... mi a szitu ezzel kapcsolatban? Ha kihuzom a faltol tudom billenteni a tv-t jobbra-balra? :)

Köszi!

Szerk.:

Közben talaltam EZT a képet... ebbol talan az jon le, hogy a válasz a kérdesemre igen lesz... felmerult viszont mégegy kérdés :) van a képen egy fém/krom szinu csap, ami az egész cájgot a rogzitett reszhez köti... azt át tudom esetleg helyezni máshova?

[ Szerkesztve ]

(#36199) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Srácok szerintetek érdemes most 200k környékén lcd-t vennem (40b650 a terv kb.), vagy tavaszra lesz ilyen árban ledes legalább 37-es samsung? Most 300 a legolcsóbb 40-es, amit láttam. (UE-40B6000 VW) 230 körülre lemegy szerintetek tavaszra?

[ Szerkesztve ]

(#36200) dh66e válasza G.I.JOE (#36199) üzenetére


dh66e
veterán

Ekkora áresés nagyon zombi lenne,de nem tartom reálisnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.