Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35151) Mozso26 válasza Rider74 (#35141) üzenetére


Mozso26
senior tag

Akkor már inkább ezt , ennek nagyobb a tudása van dlna.

(#35152) iipenwin válasza Mozso26 (#35151) üzenetére


iipenwin
csendes tag

Szép, szép, de..
Teszteredmények eléggé ellentmondásosak... link
cnet-es teszt alapján nem ajánlják a készüléket sokat filmezőknek. 100-Hz hibádzik a készülékből. Amiben meg benne van, az alapból a duplája...HUF-ban.

Sony a TV-k között, mint Mercedes az autók között. Jójó, szép meg minőségi. De minden Mercis BMW-ről meg Audiról álmodik.
:)
További szép napot.

(#35153) dinka.86


dinka.86
aktív tag

sziasztok. lehet h off kicsit a kérdés,akkor bocsi. Van egy Samsung 32S81 Lcd tv-m. 2007.11.07es vásárlással. Eladnám, mennyit érhet egy ilyen most? Ritkán használt, újszerű. 90-100 körül ér ez? 170ért vettem asszem. köszi előre is

(#35154) dh66e válasza dinka.86 (#35153) üzenetére


dh66e
veterán

Nem mai darab,de nézz körül vaterán mennyiért mennek el.

(#35155) dinka.86 válasza dh66e (#35154) üzenetére


dinka.86
aktív tag

néztem de nem nagyon találtam ezt a típust :F

(#35156) anrab válasza dinka.86 (#35155) üzenetére


anrab
addikt

100 + - egy kevés, már idei tv-t is lehet kapni 32"-ban.
ha meg úgy nézem a dolgokat akkor 2 évvel ezelőtt még igen gyengék voltak az lcd tv-k.
lehet jobban jársz ha megtartod monitornak.
[link]

(#35157) JuliuS válasza ORCA58 (#35149) üzenetére


JuliuS
tag

halihó,

érdekes dolog ez, mármint hogy a 200 Hz nem is igazi 200 Hz az LG-nél. Nem tudom, honnan vették - te gondolom a TrustedReviews-os cikkből -, mert a hivatalos LG sajtóközlemények meg pont az ellenkezőjét hangsúlyozzák, vagyis hogy új frame-eket interpolár a valódiak közé. Nem hiszem, hogy ezt kerek perec le mernék írni, ha nem így lenne, ugyanakkor a TR-től is merész lenne egy ekkora baki. Na majd kiderül.

Szerk: betojok, az SL8000-nél tényleg a háttérvilágítással variál, holott az eddigi 200 Hz TruMotionnál végig azt hirdették, hogy interpolációval oldják meg... most vagy eddig volt kamu, vagy ennél a tv-nél változtattak - számomra mindkét változat elég hihetetlenül hangzik

[ Szerkesztve ]

(#35158) MeszarosB.


MeszarosB.
tag

Szép jó napot,
az igaz,hogy az LCD monitorokon
ha egy halott pixel megjelenik,onnantól jóval több is fog?

[ Szerkesztve ]

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#35159) snipr válasza ORCA58 (#35149) üzenetére


snipr
aktív tag

Bluetooth (vezetek nelkuli fejhalgatohoz pl nekem tokeletes), Divx HD, 150.000:1-hez kontraszt... hangba is ugy dereng mintha tobb "szabványt" ismerne... szoval van ott azert par dolog, ami engem arra késztet, hogy megnezzem élőben is majd mielott választanék bármit is :) (+én ráérek karacsonyig is akár, hátha lesz akciozva kicsit eroteljesebben mint most)

ps.: Hz-ek tekintetébe meg persze minden tv "csal" ezzel tisztaban vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#35160) snipr válasza JuliuS (#35157) üzenetére


snipr
aktív tag

Nem csak hattervilagitassal mahinál, ugyan ugy kikovetkeztet nem letezo kepeket, amiket be be szur a valos képek kozé, csak kozben még a hattervilagitassal is mahinál...

Szerintem az LH5000-ben is ez van, lattam eloben, teljesen jo...

LG's full HD TruMotion 200Hz technology is different from other 200Hz technologies. Others use an interpolation system which creates "new frames" between each true frame. These interpolated frames are the TV's best guess as to what should appear. In contrast, LG's TruMotion 200Hz employs a different approach involving frame insertions plus scanning backlight technologies. By flashing on and off, the backlight produces actual black frames between true and inserted frames therefore reducing motion blur, increasing sharpness and improving contrast levels in dark scenes.

(#35161) JuliuS válasza snipr (#35160) üzenetére


JuliuS
tag

jaja, én is olvastam közben, akkor ez ilyen öszvér megoldás, mindkét technikát kihasználja. ugyanakkor én akárhogy néztem, nem igazán láttam lényeges különbséget a 100 és 200 Hz-es megjelenítés között - annyit semmiképp, mint az 50 és a 100 Hz között -, pedig bámultam egy jó fél órát a dunaplázás Sony falat. Mondjuk árban sincs igazán nagy eltérés.

(#35162) snipr válasza JuliuS (#35161) üzenetére


snipr
aktív tag

Ez igy van, én sem láttam tul nagy difit (mondhatni semmit)

(#35163) jonner


jonner
tag

A set top boxom folyamatosan zúg (hűtő talán) úgyhogy vettem egy kapcsolós elosztót és lefekvéskor kikapcsolom. Általában másnap késő délutánig, estig nincs is bekapcsolva. A kérdésem az lenne, hogy a TV-nek (LCD) árt, ha azt is áramtalanítom így, vagy jobb, ha készenléti üzemmódban van?

(#35164) dh66e válasza jonner (#35163) üzenetére


dh66e
veterán

Ártani nem árt,sőt még kissebb lesz a villanyszámlád,éves szinten. :)

(#35165) jonner válasza dh66e (#35164) üzenetére


jonner
tag

Köszönöm. :)

(#35166) ORCA58 válasza Teaway (#35139) üzenetére


ORCA58
addikt

Sajna komponens kimenet sincs a Pana házimozimon? Pár éve mikor vettem még nem volt szükségem sem HDMI sem komponens kimenetre. Ráadásul LCD tv-k vásárlást sem terveztem, mivel az akkori készülékeke minősége sem volt olyan amiért érdemes lett volna egy csomó pénzt kiadni.

(#35167) ORCA58 válasza snipr (#35159) üzenetére


ORCA58
addikt

A Bluetooth fejhallgató (alapjában a TV fejhallgató) számomra lényegtelen. Ami az Audio és Video szabványokat illeti lassan egy magamfajta nem szakember már el sem tud igazodni köztük. A Samu a használati utasításban részletesen taglalja az általa ismert formátumokat. a fájlkiterjesztéshez tartozó Tárolók, Videodekoderek és Auidiokodek feltüntetésébel.
Az LG a honlapján az alábbiakat tünteti fel:

Kiterjesztés (*.dat/*.mpg/*.mpeg/*.ts/*.trp/*.tp/*.vob/*.mp4/*.mkv/*.avi/*.divx)

Video kodek DivX3.11, DivX4.12, DivX5.x, DivX6, Xvid1.00, Xvide1.01, Xvid1.02, Xvid1.03, Xvid 1.10-beta-1/beta-2, Mpeg-1, Mpeg-2, Mpeg-4, H.264, AVC

Audio kodek AC3(Dolby Digital), EAC3, AAC, Mpeg, MP3, PCM

Felirat kezelés smi/*.srt/*.sub(MicroDVD, SubViewer1.0/2.0)/*.ass/*.ssa/*.txt(TMPlayer)/*.psb(PowerDivx)

Abban igazad van, hogy a választást nem kell elkapkodni, habár ha a legtökéletesebb készülékre vágyik az ember, akkor soha sem kerülhet sor a vásárlásra, mert már szinte havonta újabb okosabb készülékek jelennek meg.
Előbb vagy utóbb több információ is megjelenik az LG ről is és talán valaki a személyes tapasztalatát is leírja majd.

(#35168) Jules5


Jules5
csendes tag

Sziasztok,

Nemrég vásároltam egy Sony 40v5500 -as tv-t.

Röviden a tapasztalatom róla akit érdekel:

Kábeles kapcsolatom van a tv szolgáltatóval, az analóg vétel esetén amennyiben 1-2 éves adásokat adnak akkor kitűnő minőségű a kép, egy kis túlzással vetekszik a DVD képminőséggel! Amennyiben az adások régebbiek akkor a kép minősége sajnos olyan -amilyen, csodákra a Sony sem képes:((( A digitális adások minősége olyan mintha az analógon 1-2 éves adást néznék (vagyis nagyon jó minőségű) :C
Amitől nagyon féltem az a fekete szín mélysége és a nem egyenletes háttérfény. Nos azt kell, hogy mondjam nagyon kellemesen csalódtam, kicsit féltem hogy az LCD tv-n a fekete az nem eléggé fekete pedig az, nagyon is az :C (igaz kellett egy ideig állítgatni a beállításokon mert rengeteg lehetőség van !)
Amiben sajnos a konkurencia mögött vannak az a támogatott formátumok lejátszása :(
ebben tényleg elég szegényes. Egy jó HTPC-vel persze pótolható mindez.
A jó hang sem az a kiemelkedő tulajdonság amivel dicsérni lehetne (persze ha csak TV-zel akkor megfelelő), de amennyiben sok mozifilmet nézel ahhoz már a házi-mozi rendszer dukál aminek már van megfelelő hangrendszere.
Még mindig csak ismerkedem a TV-vel, így egyenlőre ennyit mondhatok róla.

üdv.

(#35169) hdmi válasza Jules5 (#35168) üzenetére


hdmi
tag

Szia, én is szemezgetek ezzel a tv-vel, illetve a W5500-al, csak bizonytalan vagyok vele szembe, mert szinte mindegyik expert review és külföldi fórum (pl. avforums.com) megemlíti az egyenetlen háttérvilágítást (clouding) és a bevilágítást a sarkoknál (backlight bleed). S mivel én elsősorban sötétben tv-zek, érzékenyen érint az előbb felsorolt két probléma. Ha sötétben nézed a tv-ét, akkor sem tapasztalsz cloudingot és/vagy backlight bleed-et?

„A digitális adások minősége olyan mintha az analógon 1-2 éves adást néznék (vagyis nagyon jó minőségű)”

Nálam digitális UPC SD adás van (set-top box). A beszámolódban ezt az „olyan mint az analógón az 1-2 éves adás”, ezt nem értem, ezt egy kicsit tudnád részletezni, illetve mekkora a nézési távolságod? Még arra lennék kíváncsi, hogy HD tartalommal próbáltad már, s ha igen, akkor az milyen, illetve érzed-e a 100 Hz hiányát?

A válaszodat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#35170) radi8tor válasza hdmi (#35169) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem a backlight bleed csak akkor érdekes ha teljesen fekete képet néz az ember. Egy filmben mindig vannak világosabb helyek így nem kéne ennyire foglalkozni vele. Ez az LCD tulajdonsága sajna, Plazmát vegyél és ez megszűnik, viszont sok más előjön :)

⭐ Stella

(#35171) hdmi válasza radi8tor (#35170) üzenetére


hdmi
tag

Egy pár expert review megemlíti, hogy az átlagosnál jóval nagyobb mértékű, az egyik tesztelő meg először azt hitte, hogy hibás készüléket kapott, illetve akkor is látható, ha tartalom van a képernyőn. Fórumokon (elsősorban külföldieken) szintén folyamatos az ez irányú észrevétel, tehát nem az LCD-ékre jellemző szokásos mértékről van szó.

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#35172) Beep


Beep
csendes tag

Sziasztok b650-et szeretnék összekötni egy asus eah4550-es vga-val.
A vga melyik kimenetét használjam?
hdmi(nativ) vagy a dvi?
Amint láttam a vga hdmi csatlakozója nem 1.3-as, ennek ellenére is össze "tudom" kötni 1.3-as kábellel?

[ Szerkesztve ]

(#35173) Jules5 válasza hdmi (#35169) üzenetére


Jules5
csendes tag

Szia HDMI,

Az egyenetlen háttárvilágítást ÉN nem tapasztaltam, mint ahogy írtam én is olvastam róla, hogy ez látható egyes tesztelőknél, fórumozónál (én úgy gondolom, hogy nem voltak kellően beállítva a készülékek /gondolom gyári beállítással próbálták vagy minimális módosítással/, mint írtam nagyon sok paramétert lehet állítani, nekem is vagy 2-3 napba telt míg megtaláltam a helyes értékeket).
Az 1-2 éve készült felvételeken azt értem, hogy az új műsorok filmek minősége már nagyon jó, sajnos nem tudom jobban meghatározni, a képek élesebbek, nem elmosódottak, a színek élénkek.(talán még a nyers film minősége vagy típusa is más mint amivel most dolgoznak-nem tudom)

Sajnos HD filmet még nem tudtam nézni rajta, de valahogy majd sor kerítek rá.

2,5-3 méterről nézem, így tényleg moziszerűnek hat minden film :K
A 100 HZ-en én is gondolkoztam, nézegettem, összehasonlítottam az üzletekben a normál adásokat (nem azt amikor szuperlassú vagy gyors tesztadások mennek és bizonyítják a 100 HZ létjogosultságát) és egetrengető különbségeket nem láttam. Teniszt ill.focit sem mindennap nézek így úgy gondoltam azt a +50-60 eft plusz pénzt inkább másra költöm :DD

A 100 HZ-ről meg egy külföldi fórumon olvastam, hogy V és W tv-ben egy és ugyanaz a panel van és ugyanaz a képmegjelenítő processzor dolgozik bennük, egyedül a sw -ben különböznek!

üdv.

(#35174) radi8tor válasza Beep (#35172) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, hogy össze tudod kötni vele.
Én a HDMI portot javasolnám, mert az átviszi a hangot is a TV-re. Nem kell külön kábelezni, hanem lehet használni a VGA kártya beépített hangkártyáját.

⭐ Stella

(#35175) Beep válasza radi8tor (#35174) üzenetére


Beep
csendes tag

Köszönöm a választ!

Én is így gondoltam csak amikor elolvastam a vga tulajdonságait és nem láttam a hdmi 1.3-at mint más "nagyobb" kártyáknál csak azt, hogy Native HDMI output , akkor elbizonytalanodtam.
Kábelvásárlásnál meg azért nem mindegy, hogy mire adok ki 4-5-6e forintot.

(#35176) hdmi válasza Jules5 (#35173) üzenetére


hdmi
tag

Köszönöm a válaszodat. Tehát ha jól értem, akkor ha mondjuk az RTL Klub leadja az 1987-ben készült Dirty Dancinget, az nem olyan szép a tv-én, mint mondjuk a pár éve forgatott Szökés vagy Lost ugyanazon a csatornán.
Ha sikerül HD tartalommal kipróbálnod, akkor majd számolj be légyszi róla.

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#35177) Jules5 válasza hdmi (#35176) üzenetére


Jules5
csendes tag

Üdv,

Igen, jól érted,most menő forma1 képe csodálatos, míg a Dirty Dancing szemmel láthatólag "kopottabb" lesz. A technológiai fejlődés szerencsére nem áll meg.

Jó TV választást, és ne feledd csak a saját szemednek higgy!

üdv.

(#35178) dh66e válasza Jules5 (#35177) üzenetére


dh66e
veterán

SZIA!
Amennyiben a forma1 képe csodálatos akkor nem fogsz hinni a szemednek egy HD nézése közben. :Y

(#35179) Jules5 válasza dh66e (#35178) üzenetére


Jules5
csendes tag

Üdv.

Utoljára a Tour de France-t láttam nyáron a Eurosport HD csatornán egy üzletben, tényleg nagyon megdöbbentő minőség volt. Alig várom, hogy az RTL is HD-ben adjon már valamit (pl.Forma 1 :K ) , sajnos szerintem még egy jó ideig nem élvezhetjük azt a minőséget. Persze ha valamelyik konkurens csatorna beindulna HD adásokkal......

Üdv.

(#35180) dh66e válasza Jules5 (#35179) üzenetére


dh66e
veterán

Na és akkor még a kék korongról nem is beszéltünk.......arra is várni kell egy keveset hogy megfizethető legyen.Én már egy mkv.-val is meg vagyok elégedve pc-ről.

(#35181) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Namost, olyan kérdésem van embörök, amit nemtom melyik topikba kéne írni :DDD

Adott egy Samsung 46B620, egy XBOX360, és egy Logitech Z-5500. box-->hdmi kábel-->tv-->optikai kábel-->Z-5500

box-ba be van állítva, hogy 5.1-es hang menjen, a z-5500 mégis csak stereo inputot jelez... tv-n semmi beállítást nem láttam... sztetek mi lehet a baj? optikain nem menne át az 5.1? :(((

(#35182) #72042496 válasza RockHaRD (#35181) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az Xbox LPCM-ben, vagy Dolby Digitalban küldi ki az 5.1-es hangot?

#35183:

Az is egy kódolt formátum, s meglehetősen elterjedt. HDMI-n sok eszköz így továbbítja a hangot. Ha itt is ez a helyzet, akkor az optikai kimenet egyszerűen nem tudja átereszteni az összes csatornát.

[ Szerkesztve ]

(#35183) RockHaRD válasza #72042496 (#35182) üzenetére


RockHaRD
addikt

nemigazán értem a kérdést :D mi az az lpcm?

(#35184) dh66e válasza RockHaRD (#35183) üzenetére


dh66e
veterán

Most hogy feltetted ezt a kérdést utánanéztem ezt találtam róla!

"A PCM az analóg jelek legegyszerűbb és legelterjedtebb digitalizálási módszere. A PCM (Pulse Code Modulation = pulzus kód moduláció), az LPCM-ben az L Linear azaz lineáris-t jelent.

Az ilyen módon digitalizált jelet két paraméter jellemez: a mintavételezési frekvencia (milyen gyakran veszünk mintát az eredeti jelből) és a bitmélység (milyen pontossággal, finomsággal ábrázoljuk az egyes mintákat).

Az audiojelek PCM-ben kódolt formája esetén semmilyen a Dolby Digital-hoz vagy a DTS-hez hasonló érzeti tömörítést nem alkalmaznak, ezért tömörítetlen digitális audioformátumnak is nevezik. Ebből fakadóan persze sokkal nagyobb adatmennyiség átvitelére és/vagy tárolására van szükség az így kódolt digitális audio esetén.

A hallható hangok majdnem tökéletes visszaadásához csatornánként minimum 16 bites mintapontosságra és 44,1kHz-es mintavételi gyakoriságra van szükség (ez CD minőség). Manapság az úgynevezett nagyfelbontású hangvisszaadáshoz 24 bites, 96-192 kHz-es mintavételi frekvenciát alkalmaznak akár mind a 6/8 csatornában (pl. DVD-Audio)."

[ Szerkesztve ]

(#35185) nagynorbi válasza RockHaRD (#35181) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Közvetlenül nem lehet rádugni a XBOX-ot a a Z-5500-ra?

Üdv.:

(#35186) anrab válasza nagynorbi (#35185) üzenetére


anrab
addikt

téves

[ Szerkesztve ]

(#35187) #72042496 válasza anrab (#35186) üzenetére


#72042496
törölt tag

[Szerkesztve]
Ha adottak a megfelelő kimenetek, akkor én sem értem, minek ilyennel bonyolítani.

[ Szerkesztve ]

(#35188) Orcanus


Orcanus
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segitség kellene: most vettem egy Philips 42PFL7404H LCD TV-t és ugyebár ez már játszik videót USB-ről ,de arra nem tudom rávenni hogy kezelje a feliratot illetve *.mkv fájlokat!
Esetleg tud valaki többet a készülék ezen tulajdonságáról? Lehetséges ,hogy ezek menjenek? AMúgy a legújabb gyári firmware van fenn.

Valamint, ha még valaki egy jó konzolbeállitást (PS3) is tudna rá mondani...az lenne maga a csúcs... :)) mert ezzel kapcsolatban érdekes tapasztalataim vannak...
Köszönöm :R

(#35189) Pi-eM


Pi-eM
csendes tag

Sziasztok!

Samu le 40 a656-ost szeretném lecserélni, egy Philips 42pfl 9664h tipusu lcd-re!
Vélemények-ellenérvek?

Előre is köszönöm!

Ne lopj, ne csalj, ne hazudj! A kormány nem szereti a konkurenciát!

(#35190) Szpisti


Szpisti
addikt

Nekem még mindig hagyományos képcsöves tévém van. Az a bajom ezekkel az új LCD/Plazma tévékkel, hogy a 16:9 képaránynak csak DVD/DivX nézésekor van értelme. A "rendes" televízió adásokat széthúzza, minden "lapos" lesz a tévében... Illetve ha jól láttam át lehet állítani a képarányt, de akkor kétoldalt nézegethetem a fekete csíkot, amit eddig DVD/DivX lejátszásánál alul-felül nézegettem a képcsöves tévén (idegesítő lenne)... Valszeg csak akkor fogok váltani, amikor a tévéadásokat is átállítják 16:9-re, viszont akkor nem kétséges, ennél nem adom alább...

(#35191) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

Hali!

Elég láma vagyok a témában, úgyhogy sorry a béna kérdésért, de

Venni szeretnék egy LG 32LH3000-et, és azt írják, hogy Támogatott szabvány: DVB-T (földi sugárzáshoz). Ha tréonlány kábeltévé mellett döntenék, akkor azzal nem tudom használni? És digi vagy upc?

Thx!

(#35192) RockHaRD válasza #72042496 (#35187) üzenetére


RockHaRD
addikt

mi van ezen túlbonyolítva neked? boxból csak hdmi jön kifele, azt nem nagyon lehet a hangrendszerbe dugni, tv-ből pedig az optikai a legjobb kimenet, amire én azt hittem, hogy 5.1-es jelet továbbít.... de tévedtem :(((

az a kérdés, hogy a koax kábel átviszi-e akkor az 5.1-et, mert akkor veszek egy olyat :))

[ Szerkesztve ]

(#35193) guriga1234 válasza RockHaRD (#35192) üzenetére


guriga1234
addikt

Komolyabb erősítők fogadják a HDMI-t.

(#35194) RockHaRD


RockHaRD
addikt

koax kimenet meg nincs a tv-n :W

akkor tulképpen a box-ból nemlehet 5.1-es hangot kivarázsolni az én meglévő cuccaimmal... fasza :W

[ Szerkesztve ]

(#35195) guriga1234 válasza Szpisti (#35190) üzenetére


guriga1234
addikt

A 16:9-es tévék többségén lehet nagyítani is, ami azt jelenti, hogy a 4:3-as adás a 16:9-es tévén teljesen kitölti a teljes kijelzőt torzulás nélkül, de alul és felül levág a képből.
Vagyis: vagy fekete csíkok, vagy a képtartalom egy részének elvesztése. Más lehetőséged nincs. Egyébként az, hogy alul és felül elvesztesz képtartalmat, az ne zavarjon, legalább megszabadulsz a tévécsatorna emblémájától és a korhatár kijelzésétől :)))

PS: a B650-es sorozatnál a nagyítás mértéke és a kép pozíciója is beállítható.

(#35196) guriga1234 válasza RockHaRD (#35194) üzenetére


guriga1234
addikt

De lehet, csak vegyél egy jó erősítőt, pl. Yamaha, Onkyo, stb.

(#35197) guriga1234 válasza RockHaRD (#35192) üzenetére


guriga1234
addikt

A B650-es sorozatból kijön az optikain az 5.1.

(#35198) RockHaRD válasza guriga1234 (#35196) üzenetére


RockHaRD
addikt

olvassál már légyszives, mielőtt hsz-t gyüjtesz, hogy legalább ne hülyeséget írj:

"akkor tulképpen a box-ból nemlehet 5.1-es hangot kivarázsolni az én meglévő cuccaimmal"

(#35199) dabadab válasza guriga1234 (#35197) üzenetére


dabadab
titán

Barmelyik TV-bol kijon optikain az 5.1, ha DD hangot kap. Jelen esetben valoszinuleg az lehet a problema, hogy az Xbox HDMI-n LPCM hangot kuld, a TV-ben meg nincs DD encoder, hogy abbol DD-t varazsoljon (mivel SPDIF-en a PCM csak sztereoban van, 5.1-et mindenkeppen DD-ben v DTS-ben kell kuldeni), igy egyszeruen lekeveri sztereora.

Viszontellenben az Xbox360 AV csatlakozojahoz van olyan kabel, ami kozvetlen optikai kimenetet ad.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#35200) Depression


Depression
veterán

Sziasztok!
A legidiótább kérdéssel fordulok hozzátok:
Van olyan (nem drága) TV ami, szól a hangszóróin is, miközben be van dugva egy fejhallgató?
Lényeg az, hogy míg a menyasszonyom szuperézékeny fülű, addig én alig hallok valamit, ami esténként elég nagy gondot okoz.
Vagy van rá egyéb, nem drága megoldás?

Illetve lassan október, közeleg a karácsony. Mikor érdemes vásárolni? Most, karácsonyi akcióban, vagy utána?

Illetve ajánlhatnátok egy típust is. Elvárások:
32'', fullhd, csatornánként elmenthető aspect ratio (bár ez nem annyira fontos), közvetlen aspect ratio és sleep timer gomb a távirányítón, és olyan hangmódosítási opció, ahol a suttogás és a robbanás hangereje (ill. reklám) alig tér el egymástól.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.