Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#2674) pityke91


pityke91
csendes tag

Sziasztok.

Nekem csak annyi lenne a gyors kérdésem, hogy lassan (tényleg lassan :) ) két éve vagyok az oldalon és én inkább csak olvasom mert a legtöbb problémámra megtaláltam a választ vagy megtalálom, volt hogy fél napom azzal ment el, hogy egy teljes topikot végig olvassak, de meglett a megoldás, illetve nem nagyon fordult még elő velem olyan, hogy kérnem kelljen mert mivel angolból sem vagyok rossz sokszor az angol források között találom meg a megoldást, így elég keveset írok a fórumokra mert a kérdést már vagy feltették vagy találkoztak a problémával így felesleges ugyan azt leírnom nekem is. Hogy az én esetembe (jöhet nyugodtan az oltogatás, hogy akkor mindenkit meg lehetne "vizsgálni" egyenként és ..... (szóval értem ha valaki ilyenre gondol) De személy szerint van e lehetőségem a lista "megkaparintására" vagy írjak kb 200-400 hozzászólást (nem vagyok benne biztos de valahol olvastam, hogy kb ennyi kell, elnézést ha nem vagyok túl pontos) hogy Tag legyek és úgymond kiérdemeljem a "jogot" a listára.

Válaszodat/válaszotokat előre is köszönöm.
Szeretném kifejteni, hogy nem oltogatok vagy bármi csak kérdezek.
És Szeretném megköszönni, hogy ennyi hozzászólás érkezett és rengeteget tudtam belőle tanulni de ahogy mondtam én csak most kezdtem a rpi-al az ismerkedést és az előttem lévők tényleg találkoztak már szinte minden hibával amivel eddig én is :)
Köszönöm még egyszer.

Ui. Nem lett egy gyors kérdés :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.