Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) oszy válasza blakey (#3498) üzenetére


oszy
veterán

Ezt a kodi leírás második oldaláról másolata. Példának!

(#3499) junkpod:
Úgy érted, a mappa neve lehet a film magyar címe, de maga a film fájl pedig az eredeti (Angol)?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3502) blakey válasza oszy (#3501) üzenetére


blakey
titán

Én meg leírtam, hogy nálam milyen formátumban 100%-os a találat. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3503) tomigonzo válasza junkpod (#3499) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

lehet a jelenlegi rendszerekben tokeletes, de anno messze volt attol en ezert akkor igy csinaltam, ma meg mar nemigen hasznalom ezt a reszet ;)

(#3504) tomigonzo válasza Beni2360 (#3500) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

a lenyeg, hogy erted amiket leirunk :DD
en nem beszeltm semmi hbo/netflix rol, csak az ahhoz hasonlo felhasznaloi elmenyrol, kodi addonokkal, aztan nem kell buveszkedni a terrabytos fel el toltogetessel, meg seedkiralykodni, de kinek hogy, minek csinaljuk egyszruen ha lehet bonyolultan is :D

(#3505) junkpod válasza tomigonzo (#3503) üzenetére


junkpod
nagyúr

Akkor egy elavult tapasztalat alapján adtál tanácsot. Nem volt hasznos így.

Oszy: minden mappa és fajlnev legyen angol, ne szíved magad. A mediatarban már beállítható, hogy mindent magyarul keressen: cím, tartalom, trailer...
Tomigonzo: van akinek jó a movieshark, aki fhd/4k kiváló minőségre és hd hangra vágyik annak ez nem alternatíva, a torrentek meg seed királyság nélkül is meg vannak pár óra alatt...

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#3506) oszy válasza junkpod (#3505) üzenetére


oszy
veterán

Akkor kezdem elölről az egészet :) Átnevezem angolra a mappákat és a fájl neveket (filmcímeket) is.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3507) tomigonzo válasza junkpod (#3505) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

nekem ez egy regi berogzodes volt, ami tokeletesen mukododtt amig hasznaltam, de szerintem te se adj tanacsot elavult tapasztalat alapjan ;)
movieshark ill annak eredetibb/jobb forkjai kis rasegitessel ma mar gond nelkul 4k/fhd ill komoly dolby hangminosegu kontentot tudnak produkalni ;)

(#3508) oszy válasza tomigonzo (#3507) üzenetére


oszy
veterán

Hogyan kell "rásegíteni" a moviesharkra? ;) Ezt leírod?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3509) Beni2360 válasza junkpod (#3505) üzenetére


Beni2360
félisten

Igazad van, én még nem találtam olyan szolgáltatót aki jó minőségben szolgáltatta volna a filmeket. A sed meg nekem is jól jön egy pl 5 éves sorozatnál. Amíg van 500 GB helyem addig nem szoktam torőlni. Még 300 nál sem. Ilyen előfizetéses cuccok meg nem érdekelnek elég a net fizetése.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3510) junkpod válasza tomigonzo (#3507) üzenetére


junkpod
nagyúr

Maximum a "meglepően jo" jelzőt mondanám. De 3zvcsak az angol verziokra igazak, és még itt sem a 15GB releasek minőségéről beszélgetünk és nem hd hanggal. Egy hd hangsav akkora sávszélességet kér mint egyes netes filmek videóval egyutt... Magyar nyelven meg még ez sincs.
De. Aki tv-n nézné, hm berendezések nélkül, annak persze kiváló.

Box's don't touch!

(#3511) tomigonzo válasza junkpod (#3510) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

a 15 gb milyen realesre erted?? (kb milyen hosszusagu film?)

(#3512) Andrew801 válasza tomigonzo (#3488) üzenetére


Andrew801
tag

Köszönöm az infókat, meglesem! ;)

(#3513) Andrew801 válasza Beni2360 (#3491) üzenetére


Andrew801
tag

A beállítás ugyan az nálam is, arra figyeltem. Köszi a videót!

(#3514) Andrew801 válasza tomigonzo (#3488) üzenetére


Andrew801
tag

"Persze tudom, most jon az, hogy de akkor nem erted, meg magyarul ismered meg tolmacsot kerek, de ne menjunk bele ekes anyanyelvunk vilagon elfoglalt helyzetebe."

Nem nem jön, tudok angolul. :)

Meg lett a hiba. Nekem a sorozatnál a könyvtár neve is az volt, ahogy leszedtem neten. Pl. House of Cards.S06.2160.NF.Webrip ….
És ezt nem bírja a KODI, az összesnél ki kellett törölnöm a cím utáni részt. Így már felismerte.
Ami érdekes, mert filmnél meg nincs ilyen problémája. :)
Na mindegy ezzel így kell együtt élni.

Illetve, ami nekem nagyon furcsa, hogy külön könyvtárba kell raknom a filmeket és sorozatokat. Ez Torrent NAS-nál egy kis kavart azért okoz, szét kellett szednem a torrenteket és külön könyvtárba rakni Őket. Egy könyvtárt vagy filmnek vagy sorozatnak lehet felismertetni. Vagy erre van más megoldás?

(#3515) Beni2360 válasza Andrew801 (#3514) üzenetére


Beni2360
félisten

Érdekes mivel nekem a House of Cards-t szépen beolvasta minden évadot peig két HDD volt. A média tárban egybe rakta. Nemv változtattam rajta semmit. csak a beolvasásnál törőltem ki a sallangot amíg megcsinálta.
A Torrent NAS-nál oedig eleve a nas megosztásnál van Video és Sorozat, Zene stb mappa engedélyezve.
Na most amikor video után sorozatot tőltesz le a felugró ablakban tőrlöd az utosó nevet (Video) és beírod a megosztott mappa (Sorozatok) nevét Legközelebb már lenyíló lehetőség fogad és választhatsz. Ha a zenét írod be akkor már 3 lehetőséged van. És így tovább.
Az ideglenes mappát j(félkész fájlok mappája) előld be ez segíti a HDD élettartamát.
Itt egy alap példa képe.
Mivel a kereső is vagy videó vagy sorozatokat talál szét kell választani őket.
Ui: Ha netán nem érted összedobok a videó gyorsan.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3516) tomigonzo válasza Andrew801 (#3514) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

ok, bocs, csak sajnos tobbszor van ez a valasz mint a tied ;)

emlekeim szerint, egybkent sorozatoknal is el bir valamennyi "krixkraxot" a nevben, es ugyanugy filmnel is ki bir akadni ez okbol,

ahogy mar irtak is torrent letoltesnel mar a 'cimzett' mappaba iranyitod

(#3517) junkpod válasza tomigonzo (#3511) üzenetére


junkpod
nagyúr

Átlagos, másfél-két órás...

Box's don't touch!

(#3518) junkpod válasza oszy (#3501) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem ezt írtam. File es mappa celszeruen angol legyen. De ez nem Kodi ficsőr hanem scraper, adatbázis.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#3519) tomigonzo válasza junkpod (#3517) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

abbol 30-60GB realesek inkabb ;)

(#3520) junkpod válasza tomigonzo (#3519) üzenetére


junkpod
nagyúr

Egy fhd 1,5-2 órás bd remix sincs ekkora, 25-30gb...

Box's don't touch!

(#3521) Ejelhar válasza Andrew801 (#3514) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Egy lehetséges megoldás, ha a NAS-on csinálsz egy mappát, mondjuk "Torrentek" néven.
Ezt megosztod a hálózaton a Kodinak és egyúttal ez lesz a torrent kliens alapértelmezett mappája.

Alatta pedig csinálsz még "Filmek", Sorozatok", "Zene" stb. almappát.
A Kodiban pedig -úgyis rekurzívan veszi- a scrappereket elég beállítani az adott mappákra.

Tehát például így:
Torrentek
Sorozatok
House of Cards
House of Cards.S06.2160.NF.Webrip
House of Cards.S05.BluRay.REMUX.1080
House of Cards.S04.HDVT-1080i

- a "Sorozatok" mappa scrappere a TVDB
- alatta érdemes csinálni egy sorozat_neve mappát és alája bepakolni külön-külön az évadokat külön könyvtárba.

Nekem így minden cafrang nélkül felismeri a sorozatokat, a fentivel is ez a helyzet.
Ha éppen futó, még nem teljes évadról van szó, annak érdemes csinálni egy külön mappát S0x néven (az x az évadszám), majd ez alá bepakolni az epizódokat.

(#3522) tomigonzo válasza junkpod (#3520) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

ha te mondod :D

(#3523) oszy


oszy
veterán

Újra lett telepítve a Kodi.

tomigonzo leírása alapján beállítottam.

Filmek: Universal Media Scarper, sorozatok: the movie database addon.

Plusz: "hasznos addon lehet meg a missing movies scanner ami a tartalomhianyos, beazonosithatatlan es egyeb okokbol nem a mediatarba kerulo media fileket gyujti ossze automatikusan".

A sorozatoknál vettem észre furcsaságot.
Konkrétan ezt felismeri:
|----Person of Interest [mappa]
|---1. évad [mappa]
|___ Person of Interest - S01E01.mkv

Viszont ezt már nem:
|----Magnum 1980 [mappa]
|---1. évad [mappa]

A filmek mappára már nem jutott időm. :) Majd ma este. De első ránézésre jobb lett, mint eddig volt.

Kodi skinből melyik az, ami a legjobb lehet?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3524) blakey válasza oszy (#3523) üzenetére


blakey
titán

Minden sorozat címe után legyen ott az évszám mappa esetében "Sorozat cím (évszám)", továbbra is azt írom, hogy a mappák neve se legyen magyar, angolul legyen, pl. "Season_1". A magyar és egyéb nyelvű megnevezésekkel az lesz a gond, hogy esetleg nem kezeli megfelelően az ékezeteket, nem egyszer, nem kétszer vagy háromszor volt rá példa. Legyen angol és kész.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3525) oszy válasza blakey (#3524) üzenetére


oszy
veterán

Akkor az 1. évad helyett átnevezem Season_1-re. De az egyiket miért ismeri fel, a másikat nem? :) Mondjuk mindegy is, mert ha felismeri, akkor jó. :)

És a neve pl.:

Magnum - 01E01E02 1980 ?

Filmeknél még amit észrevettem, hogy azokat is átneveztem angolra, de úgy is írja ki. Szóval nem a magyart látom a borítónál.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3526) blakey válasza oszy (#3525) üzenetére


blakey
titán

Magnum - 01E01E02 1980 ? - ez így nem jó.
Magnum.P.I. (1980)/Magnum.P.I.S01E01.mkv

Az adott oldalakon nézd meg, hogy pontosan mi a neve a filmnek (IMDB, TMDB) vagy a sorozatnak (TVDB), nem megfelelő név esetén nem lesz találat.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3527) junkpod válasza oszy (#3525) üzenetére


junkpod
nagyúr

El evezés felismerése attól függ, hogy a használt adatbázis. Nézd meg a weboldalát és ott ellenőrizd mi a jó elnevezés. Tmdb.org például...
A scraoernel van a cím megtartására is beállítás.
Nálam minden magyar, cím, kivonat, tartalom, kategória...

Box's don't touch!

(#3528) oszy válasza blakey (#3526) üzenetére


oszy
veterán

Az S01E01.mkv helyett ezt kellene, mert ez dupla rész: Magnum.P.I. (1980)/Magnum.P.I.S01E01E02.mkv

Gondolom az jó lehet.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3529) blakey válasza oszy (#3528) üzenetére


blakey
titán

Ha dupla részes akkor igen, elvileg jó. megnézem, hogy nálam van-e duplarészes anyag és ha igen akkor hogyan van elnevezve.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3530) oszy válasza blakey (#3529) üzenetére


oszy
veterán

Jó a dupla elnevezés ;)

Azt mondd meg nekem, hogy a scaper-t hogyan lehet utólag beállítani? Mert nehezen, de megtalálom, de ott csak frissítésre ad lehetőséget.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3531) Beni2360 válasza oszy (#3530) üzenetére


Beni2360
félisten

A médiatárban - videók - a megosztott mappán menügomb és ott tartalom változtatása -és ott a beállítások.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3532) oszy válasza Beni2360 (#3531) üzenetére


oszy
veterán

Köszi!

Átállítottam már mindent, de a filmek leírása még mindig angol. A címek már magyarul vannak. :) Haladok. :C

A sorozatoknál is addig állítottam, míg be nem olvasta az összes rajta lévőt. ;)

--

Apropó. Mentést lehet csinálni az egész beállításról valahová? Mondjuk egy külön pendrive-re? :U

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3533) Beni2360 válasza oszy (#3532) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen ugyan ott ahol jártál a Vidiók alatt van Médiatár importálása, exportálása. Mehet NAS-ra.HDD-re is amit állandóan használsz és be van dugva.
Nálam inkább sorozatoknál fordul elő az epizódoknál az angol nyelv. Még mindig nincs valami ott jól beállítva.
A sorozat beállítás a nehezebb. Na meg az átnevezés is lényegeges. Volt ahol 1 órát szívtam mire rájöttem, hogy csupa nagybetűvel volt fent a TMDB-nél és azért nem találta meg.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3534) oszy válasza Beni2360 (#3533) üzenetére


oszy
veterán

Nekem épp a sorozatok sikerült. :)

A filmeknél nem magyar a leírás. A címek már magyarul vannak kiírva.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3535) Beni2360 válasza oszy (#3534) üzenetére


Beni2360
félisten

A linkelt oldalon a film ismertető magyarul van? Mert ha nem akkor miért vársz magyar leírást. A friss angol nyelvű filmeknél ahol esetleg van házi felirat ott ne nagyon várj magyar leírást. De a regelsz az oldalra akkor te is fel töltheted a magad adatbázisát magyar nyelvű leírással,stb és akkor már más is eléri azt a lehetőséget.
Írd ide egy ilyen film címét.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3536) oszy válasza Beni2360 (#3535) üzenetére


oszy
veterán

Tuti, hogy van hozzá magyar leírás!

Az összes ilyen. Pl. 2 guns, 7 seconds. Plusz a párom szerint legfontosabb film: Dirty Dancing. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3537) Beni2360 válasza oszy (#3536) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor passzolom mivel nálam is a 2 guns OK.
Csak valami beállítás hibádzik de hol? :F
Beállítás után lefrissítetted? Csak egy tipp.
Milyen skint használsz? Talán az eredetivel kellene próbálkozni és aztán ha kész váltani.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3538) oszy válasza Beni2360 (#3537) üzenetére


oszy
veterán

Kipróbálom az eredeti skinnel. Az Universal Media Scarper maradhat a filmeknek? Lehet ennek a beállításai nem stimmelnek... :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3539) Beni2360 válasza oszy (#3538) üzenetére


Beni2360
félisten

Én a másikat használom. TMDb. De ha avval is beszkennelteted elképzelhető, hogy 2x lesz meg minden film. Ha zavar akkor törölni kel a beolvasott mappát a média tárból a vincsiről NEM és egy újat csinálni. Közben egy újra indítást csinálni és ellenőrizni, hogy eltűnt-e a VIDEÓ-k közül minden, ha nem akkor egy tisztítással kell eltüntetni.
Az Universal Media Scarper miatt van angol ismertetőd talán.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3540) blakey válasza Beni2360 (#3539) üzenetére


blakey
titán

Az Universal Media Scarper miatt van angol ismertetőd talán. - a beállítások miatt, Mindegy, melyiket használja, UMS-ben is beállítható, hogy a TMDB-ről szedje le a tartalmakat, sőt ott sokkal több minden beállítható.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3541) oszy válasza blakey (#3540) üzenetére


oszy
veterán

Letörlöm az egész beállítást és kezdem elölről :D Hátha.

Mentést lehet csinálni ezekről a beállításokról?

Most a movieshark-ot próbálgattam még este. Egész jó. Sajnos a sorozatbarat már nincs benne.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3542) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok, lehet rossz helyen járok "Androidos media-boxok" miatt, lehet nem. Zavarjatok el másik topic-ba nyugodtan. :)

Szóval: 15 éves lánygyermeknek van egy 80-as 720p-s plazmája, régi, de gyönyörű képpel még mindig. Csak analóg a tunere (igen, van ilyen, nem, nem benézem, ez tényleg ilyen). Bekötötték a Digi 1000-et (ftth optika), hozzá a kis box, ami coax-ra DVB-C-re teszi az adást, amiben van digitális jelfolyam is és analóg is.

A digitálisat gyönyörűen veszi a mi új tv-nk, viszont az analóg adók sokkal kevesebben vannak, na és a minőség sem olyan ugye.

Tudnátok-e olyan DVB-C kütyüt ajánlani nekem, amivel lesz a gyerkőcnek mindenfélefajta médialejátszási képessége ?

A nagy tv-nk egy nemrég vett Philips Ambilight-os csoda, Android tv, életünk első ilyenje, félve, de behúztam, csalódva kicsit az LG WebOS-ben. Hát nekem soha többé nem lesz más tv-m, csak Android-os, az biztos. Szóval nagyon szuper eddig.

Amire használjuk:
- digitális tv adók
- Kodi, NAS-omról helyi hálón (wifin) film nézés
- HBO GO
- Netflix

Mind kifogástalanul megy, tökéletesen.

Ezt szeretném egy androidos csodakütyü formájában belevarázsolni a régi tv-be is egy HDMI kábel segítségével. Van rá esély ? :F (Kell a wifi is, és a fentebbiek mind).

Próbáltam ettől a külföldi linktől okosabb lenni, hááát... :F

:R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#3543) Dißnäëß válasza Dißnäëß (#3542) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Háttérinfó: a Digitől kértünk egy eszközt, volt is nekik - katalógusban. Készleten nem, előjegyeztek minket, stb stb, de mai napig nem jelentkeztek, hogy akkor hoznák az eszközt, szerintem valami nagyon nem oké az ellátással és úgy egyáltalán, ezekkel. Tehát nincs DVB-C vevőnk, de amúgysem kellene már, fontosak a lentebbi funkciók, inkább nézek egy android kütyüt.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#3544) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Siasztok:
A következő gondom lenne, amiben kérném a segítségeteket.
Andorid GTking + kodi 18.3 leia kombóval nézem a Synology nasról NFS-el megosztott filmeket.
A megosztott mappa tartalmaz képek; doksik; programok;filmek almappákat.
A Confuence-ben beállítom a megosztott filmek almappát, de a médiatár frissítésekor az egész megosztott mappa tartalmát vizsgálja át, emiatt tele van mindenféle valótlan borítóval, melyek sokszor ismétlődnek.

Be lehet valahol állítani, hogy csak a kijelölt mappa tartalmát vizsgálja?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#3545) junkpod válasza Bacusuz (#3544) üzenetére


junkpod
nagyúr

Akkor nem jó mappát vettel fel a mediatarba.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#3546) Beni2360 válasza Bacusuz (#3544) üzenetére


Beni2360
félisten

Igaz én SAMBA-t használok de a média tárnál élősszőr rögzítem a NAS-t )192.168.0.15) és onnan kiindulva rögzítem a rajta levő mappákat. Itt egy film láthatod miképpen.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3547) Rudee80


Rudee80
csendes tag

Sziasztok!

Valószínűleg rossz helyre írom a kérdésem, ezért előre is elnézést kérek.
Küldöldön élek és magyar tv csatornákat nézek/nézünk. Ehhez van egy parabolánk és egy Openbox V9S beltérink (ami szerintem egy hulladék) . Mindezért havi díjjat fizetünk egy emberkének. Ez a rendszer nagyon rosszul működik sokszor. Elmegy az adás és csak scrable channel van. Az üzemeltető azt mondja szar a netem és azért nem megy. Ilyenkor átalában ki és bekapcsolás segít, vagy rosszabb esetben áramtalanítás. Csak sajnos ez sokszor előfordul. Van egy másik személy aki ugyanilyen tévézést kínálna, Amiko beltérivel. De erről semmit sem tudok.

Igazából a kérdésem az lenne hogy én saját magamnak meg tudom e ezt csinálni valamilyen box-szal vagy kell valami előfizetés,vagy hogy működhet ez?
Ha tudna valaki ebben segíteni ,megköszönném.

Üdv

(#3548) tomigonzo válasza Rudee80 (#3547) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

10-15€ barhol kapsz jo iptv szolgaltatast, meg tanyerossal sem kell bohockodnod.

(#3549) junkpod válasza Rudee80 (#3547) üzenetére


junkpod
nagyúr

Vagy veszel otthonra egy tanyeros digit, és kiviszed magaddal...

Box's don't touch!

(#3550) tomigonzo válasza junkpod (#3549) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

vagy van otthon barmeyik csaladtagnak, baratnak digije, es elkered a kodot, maris van iptv-d
;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.