Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) Tanisz válasza oszy (#3450) üzenetére


Tanisz
senior tag

Jogos, ahogy utánaolvasgattam én is utólag láttam, bár ez a veszély addig nem fenyeget, amíg nem lesz TV csere.

A másik (A95X Max TV Box) eszközről van valami infód esetleg, hogy az milyen, érdemes-e gondolkodni benne :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#3452) junkpod válasza Tanisz (#3451) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ide írj inkább:
https://m.prohardver.hu/tema/asztali_medialejatszok_audio_video/hsz_1-25.html

Box's don't touch!

(#3453) Tanisz válasza junkpod (#3452) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi, jogos és elnézést hogy rossz helyen kérdeztem először.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#3454) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi

A film könyvtárába tettem nfo fájl követve a kodi wiki-t.
Az nfo és a film fájl neve megegyezik.
Beolvassa a tartalmat, megjeleníti a könyvtárban lévő posztert és a fanart-ot.
Egy dolgot nem tudok működésre bírni, a szereplők képeit nem jeleníti meg.
<actor>
<name>Példa Béla</name>
<role>Béla a hős</role>
<order>0</order>
<thumb>bela.jpg</thumb>
</actor>

Megjelenik a név és a szerep, de a kép nem.
A könyvtárban ott a "bela.jpg" 750×1000 felbontással.
Elakadtam, miért nem jeleníti meg?

üdv
szabi

(#3455) junkpod válasza -szabi- (#3454) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintem nincs szükség nfo fájlra ha jó a film elnevezése.
A szereplők fényképes megjelenítése skin függő lehet.
Aeon nox és extended info add-on mellett nekem működik.
Sőt most tesztelem az aeon MQ8 skint (elég látványos) ott alapból is jönnek a fotók és a filmography infók, stb...

Box's don't touch!

(#3456) -szabi- válasza junkpod (#3455) üzenetére


-szabi-
őstag

Hi

Ugyanezzel a megoldással hívom be a borítót és a háttérképet:
<art>
<fanart>fanart.jpg</fanart>
<poster>poster.jpg</poster>
</art>

Ez működik a szereplők meg nem!?
Hiába keresgélek nem találok használható infót.
A szereplők képei megjelennek ha scraper szedi le online.
Szóval a skin megjeleníteni képes, így valami más oka van.

üdv

[ Szerkesztve ]

(#3457) junkpod válasza -szabi- (#3456) üzenetére


junkpod
nagyúr

Most nem értem. Te ezek szerint nem scrapert használsz hanem magadnak letoltod ezeket a képeket?

Box's don't touch!

(#3458) -szabi- válasza junkpod (#3457) üzenetére


-szabi-
őstag

Használok scraper-t.
Ezt most kíváncsiságból csináltam mert a pendrive-ot nem szoktam scrapelni de odatettem mellé az nfo-t és képeket. Minden működik kivéve a szereplők képei.
Ezen akadtam el.

(#3459) santakaloz


santakaloz
csendes újonc

Sziasztok!

A Sony tv-nk az újabb sorozatokat, filmeket nem játsza le audio format not supported hibával és meguntam, hogy konvertálgassam a hangsávot.
HTPC túlzás lenne, ezért szeretnék egy olyan andoridos boxot, gondolom kodi-val, amire rá tudok dugni egy hdd-t és szépen onnan lejátszik mindent full hd felbontásban (untig elég nekünk).
Mit javasoltok, amivel tuti nem lőhetünk mellé és nem kell rommákonfigurálnom, hogy működjön rendesen?
Köszönöm!

(#3460) Dolphine válasza santakaloz (#3459) üzenetére


Dolphine
addikt

Szia!

Milyen SONY TV ez?
Androidos boxban gondolkozol? Mennyi a keret?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#3461) santakaloz válasza Dolphine (#3460) üzenetére


santakaloz
csendes újonc

Egy Bravia KDL-42W650.
Közben vettem már egy Beelink GT1 Ultimate 3/32-őt, azzal azt hiszem megoldódik a problémám!
Köszönöm!

(#3462) Dolphine válasza santakaloz (#3461) üzenetére


Dolphine
addikt

Azzal valóban elleszel egy darabig. :K
Android helyett érdemes lenne megpróbálni egy CE-t (CoreElec) telepíteni és még jobb lesz! ;)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#3463) Lacus66


Lacus66
újonc

Sziasztok. Vettem egy tv-t Spanyolországban.
Android 7.1van rajta. K55DLY8US.
Kodi van rajta, de le szeretném cserélni iptv-re, de nincs benne.
Azt szeretném kérdezni, hogy le lehet tőlteni a tv-re bármit mint egy telefonra??? Mert van egy iptv listám melyet most egy LG készüléken nézek iptv-n keresztül ami benne volt mint app és a laptopról töltök rá. De viszont nem igazán tudom a kodinál van ilyen lehetőség vagy nincs.
Köszönöm a választ.

(#3464) junkpod válasza Lacus66 (#3463) üzenetére


junkpod
nagyúr

A Kodi tud iptv szolgáltatást megjeleníteni. Add-on telepítés és beállítás szükséges.

Box's don't touch!

(#3465) Lacus66 válasza junkpod (#3464) üzenetére


Lacus66
újonc

Szia. Mivel nem igazán használtam kodit, ezért az érdekelne, ha meg vannak a beállítások... fel tudom rá tenni a laptopról az m3u listámat, mint az iptv-re??
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#3466) junkpod válasza Lacus66 (#3465) üzenetére


junkpod
nagyúr

Igen. Iptv simple client addont keresd.

Box's don't touch!

(#3467) Lacus66 válasza junkpod (#3466) üzenetére


Lacus66
újonc

Köszönöm szépen!!!

(#3468) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

Vettem egy A95X Max TV Box-ot.

Meg vagyok vele elégedve, fürge jószág.

Viszont van vele egy kis gond.

Raktam bele egy HDD-t SATA-n csatlakozik, nem USB-n, felpakoltam rá 1-2 filmet és lejátszásnál 1-2 percig folyamatos a lejátszás, aztán elkezd bufferelni.

Van valami megoldás, hogy folyamatos legyen a lejátszás, ne álljon meg mindig, sűrűn bufferelni?

Segítségeteket előre is köszönöm.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#3469) Tanisz válasza Tanisz (#3468) üzenetére


Tanisz
senior tag

Azt elfelejtettem írni, hogy a legújabb Kodi van felrakva.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#3470) Beni2360 válasza Tanisz (#3468) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha már droi akkor inkább XDMC -vel próbálkozzál.Mint a eredet cím is erre utal. KODI igazábol CoreElec alatt működik jól de még erre a boxra nincs.
A KODI nem igazán remekel droid alatt 1-2 drágább box kivételével.
Az amlogic topikban kérdezősködjél vagy olvass a boxod után a keresőt használva. Na ki is kerestem.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3471) preludium975


preludium975
tag

Hali, adott egy Eminent EM7580 s805-ös SoC-kal, kodi 18-at rá lehetne rakni valahogy? Úgy néztem coreelec csak s905-től felfele támogatja a soc-okat, van valami megoldás erre? Netflix miatt kéne a kodi 18.

(#3472) junkpod válasza preludium975 (#3471) üzenetére


junkpod
nagyúr

Már nem támogatott régi soc, 15ezres kategóriában kapsz sokkal jobbat, aktív támogatással, h265-tel...

Box's don't touch!

(#3473) -szabi- válasza preludium975 (#3471) üzenetére


-szabi-
őstag

Nekem "MK808B Plus" dobozra sikerült ezt felraknom: LibreELEC 8.2 for Amlogic S805 devices.
Ennél frissebbet nem találtam s805-re.

(#3474) junkpod válasza -szabi- (#3473) üzenetére


junkpod
nagyúr

De h265 akkor sem lesz rajta...

Box's don't touch!

(#3475) -szabi- válasza junkpod (#3474) üzenetére


-szabi-
őstag

Az igaz. :K

(#3476) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok,

Nagyon bagatel kérdés, eddig nem Kodi-ztam, nemrégiben vásároltam egy DS218Play NAS-t, és letöltöttem a Kodi-t a Sony TV-mre. Belőttem a NAS elérhetőségét, látom is a tartalmakat, viszont most rögtön próbáltam 2 blueray ISO-t is lejátszani (amit a VLC meg sem nyit), ez frankón elindítja, de alapértelmezett angol hangsávval.
A kettőből csak az egyiknél enged a filmnél menüt indítani, ott kiválasztottam a magyart, de mindhiába, ugyanúgy angolul szólal meg.

A másik ISO-nál pedig nincs filmen belüli menü, ott alapból angol hang van és lövésem nincs hol elérhető / h módosítható a magyar hangsáv..

Köszi!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3477) Beni2360 válasza runner 125 (#3476) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát ha ez ilyen egyszerü lenne akkor a média gyártók becsukhatnák a gyárukat. Ez egy TV és nem média lejátszó de van neki egy lejátszási lehetőslge. Kell venni egy média boxot és akkor sokkal több élmény és variálhatóságod lesz.
Szét lehet bontani az iso fájlt és ki lehet venni a nemkívánt tartalmat és akkor marad a hu hang és felírat majd visszacsomagolni. De egyszerűbb lerippelni MKV fájlba a kívánt hanggal és felirattal.
Ui: Azért a KODI-ban választható a kívánt nyelv és hang igaz ISO-nál nincs feltüntetva lajátszás közben, hogy melyik nyelv csak sorszámol vannak.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3478) runner 125 válasza Beni2360 (#3477) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jogos, én voltam akkkor túl naív. :)

Kodi-n belül a sorszámozott megoldásokat is próbáltam átállítani, hiába választottam mást, végig ugyanúgy angolul szólalt meg.

Gyors rendeltem is ma egy Zidoo X10-et.
Köszi a segítséget!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3479) Beni2360 válasza runner 125 (#3478) üzenetére


Beni2360
félisten

Jó választás volt nekem is van egy belőle.
Látom nálunk is jártál már.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3480) oszy


oszy
veterán

Telepítettem a kodiba a port.hu kiegészítőt (scapert). Hogyan lehet ezt törölni? Ugyanis nem találja meg a film adatait. Van fent másik is, de a port.hu indul el. :/

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3481) tomigonzo válasza oszy (#3480) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

nem feltetlenul kell torolnod, tartalom kivalsztasnl be tudod allitani melyik scarpert hasznalja (universal movie scarper ajanlott - az is magyar ;)

(#3482) Beni2360 válasza oszy (#3480) üzenetére


Beni2360
félisten

A kiegészítök közt keresd meg és vedd ki a pipát előle és állitsd be a TMDB-t
Az információ filmeléréseknél meg azt jelőld be és ha ott is a port.hu vedd ott is ki a pipát. az már évek óta nem üzemel.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3483) Andrew801 válasza Beni2360 (#3482) üzenetére


Andrew801
tag

Sziasztok!

Vettem egy Beelink GT-King boxot. Megnéztem Beni által linkelt videót. Hasonló problémám van, mint a videó végén a készítőnek. 15 sorozatból 3db-ot felismert... Filmeket felismerte mind.
Ez a "beolvasás" ennyire rosszul működik Kodin?
(Éjjel találtam még egy NOVA Playert, ott nem kellett beállítani a könyvtárakat, meg hogy milyen tartalom van benne, film vagy sorozat, meg külön beállítani, hogy melyik scrapert használja. Simán elindítottam automatikusan minden a megfelelő helyre rakott és mindent megtalált.)
Nálam van valami gond KODI beállításnál vagy ez kicsit "beteges" rész Kodinál?

(#3484) blakey válasza Andrew801 (#3483) üzenetére


blakey
titán

Nálam van valami gond KODI beállításnál vagy ez kicsit "beteges" rész Kodinál? - nálad van a gond, a Kodi egy bonyolultabb/komolyabb dolgokra képes lejátszó, meg kell ismerni, meg kell tanulni. 100%-os a találat nálam évek óta minden verzióval, nem ma kezdte.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3485) oszy válasza blakey (#3484) üzenetére


oszy
veterán

Irigykedem a 100%-os találatra! :DDD

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3486) Andrew801 válasza blakey (#3484) üzenetére


Andrew801
tag

És tudnál is segíteni? Ugyan az a probléma, mint a videóban látható.

(#3487) blakey válasza Andrew801 (#3486) üzenetére


blakey
titán

Nem árt ha visszaolvasol a topikban, ezt nem lehet 1-2 mondatban leírni.
Kodi kezdőknek 1. rész

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3488) tomigonzo válasza Andrew801 (#3486) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

Nincs a KOdinak semmi baja, csak konkret ill ajanlott szabalyok vannak, hogy mit hogyan csinalj a tokeletes mukodes erdekeben.
A konkretumokat a kodi FAQ ban megtalalod arra vontkozolag, hogyan konyvtarazd es nevezd el a media fileket/ sorozat epizodokat.
Ajanlot az eredeti nyelvu cimet meghagyni mindenfele mediatartalomnak (feilmek, soroztnak is)!
Ajnalott hasznalni a mar korabban emlitett Universal Media Scarpert ami tobb adtbazisbol az informaciokat, sorozatoknak meg jo lehet a gyari 'the movie database' addon, a media forrasok megadasanal.
Beallitasoknal ajanlott meg a mediatartamak cimenek megtartasa eredeti nyelven /vagy valami hasonlo menupont aktivalasa mindez igaz a tartalom nyelvenek eredetin hagyasara is. Persze tudom, most jon az, hogy de akkor nem erted, meg magyarul ismered meg tolmacsot kerek, de ne menjunk bele ekes anyanyelvunk vilagon elfoglalt helyzetebe.

ha fentieket koveted, akkor is elofordulhat nemi hibaarany, ami johet akar az adatbazis hianyossagabol, eseteleg mas 'rejtelyes' okbol, de ezek alapjan minimalisra csokentheto.

hasznos addon lehet meg a missing movies scanner ami a tartalomhianyos, beazonosithatatlan es egyeb okokbol nem a mediatarba kerulo media fileket gyujti ossze automatikusa az egyebkent hozzaadott media trhelyedrol/meghajtodrol.

(#3489) Beni2360 válasza blakey (#3484) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor írd meg légyszives, hogy a mostanába vett 2 db boxomon ugyan az a rendszer van az egyik mégsem talál meg annyit mint a másik. És a 3 éves meg majdnem minegyiket.
Tudom az elnevezés sikat számit.
Pl tegnap szívtam a 22 csapdálya sorozattal mire rájöttem, hogy csupa nagybetüre kell módosítani a kézzel bevitt címet és máris megtalálta.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3490) blakey válasza Beni2360 (#3489) üzenetére


blakey
titán

Nem tudom megmondani, biztosan nem megfelelőek az elnevezések és/vagy valamilyen apróságban mégis van eltérés. Ha nem látom akkor miként mondjam meg, hogy hol a hiba?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3491) Beni2360 válasza Andrew801 (#3483) üzenetére


Beni2360
félisten

Melyik filmet nézted meg?
Van a hibásan scenelt filmekre sorozatokra is egy film. És van a TMDB beállításában a sorozatoknál egy olyan lehetőség, hogy Fallback language - en-ra kell állítani mivel ha nincs magyar nyelvü akkor azt keresi, evvel én is szívtam mire rájöttem.
-----------------------------
blakey -Ugyan az az adat bázis. CE beállítása már félállomba is megy.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3492) tomigonzo válasza Beni2360 (#3489) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

olvasd mar el amit irtam, es csekkold le az eszkozeiden,

(#3493) Beni2360 válasza tomigonzo (#3492) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezek már jó ideje így vannak. Volt valami plusz scaper feltelepítve és akkor minden rész kétszer szerepelt a mappában, 1x magyarúl, 1x angolul. És ameddig sedelem a dolgokat nem írom át ténylegesen a címeket. És igen van 2017 sedem is.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3494) blakey válasza Beni2360 (#3491) üzenetére


blakey
titán

Ugyan az az adat bázis. CE beállítása már félállomba is megy. - attól még eltérés van a beállítások között, valahol. Elhiszem, hogy vérprofin tolod de akkor is hiba csúszott a gépezetbe. Ezért lenne célszerű átállnod a közös adatbázisra, pl. MySQL, Plex, Emby, így csak 1X és 1 eszközön (NAS, gép, bármi) történik a szkennelés és mindenhol mindig ugyanazt látod és ugyanott tartasz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3495) Beni2360 válasza blakey (#3494) üzenetére


Beni2360
félisten

Egyszer már nekifutottam, hogy a NAS-ra feltegyem de mivel az Angol tudásom nagyon korlátozott abba hagytam.Talán 1x ha olyanom lesz. :DD Semmit nem tudtam a nasra telepíteni még a TrM sem tudtam frissíteni. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3496) tomigonzo válasza Beni2360 (#3493) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

ott van a valasz, te irtad le, ne csodalkozz, igy nem mukodik es kesz, nem ugy ertettem konkretan, hogy ne ird magyarra a cimet pl, hanem a szurkezonas beszerzesek file elnevezesei vagjak tonkre a dolgokat-rgo ebben az esetben at kell irni a cimet kiszedni belole az idota dfelesleges dolgokat, itt jegyeznem meg, hogy kodival mar nem is erdemes torrentes megoldast hasznalni, siman 'streamelo' addonokkal megoldod, kb netflix/hbo szolgaltatas szeruen

(#3497) oszy válasza tomigonzo (#3496) üzenetére


oszy
veterán

Nekem úgy vannak elnevezve a sorozatok, ahogyan a logout leírásban:
|----NCIS [mappa]
|---1. évad [mappa]
|___ NCIS - S01E02.avi

Mégsem találta meg. De nálam scaper beállítási gond is lehet. Újratelepítem a KODI-t, utána megint lépésről lépésre megcsinálom a beállításokat, ahogy a leírásban!

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#3498) blakey válasza oszy (#3497) üzenetére


blakey
titán

Nem használok magyar megnevezéseket, tehát:
NCIS (2003)/Season_1/NCIS.S01E02 Ilyenek a sorozatok elnevezései (évszám pl. fontos), 100%-os találattal működik, NCIS pont nincs, így nem tudom, hogy azzal mi a szitu.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3499) junkpod válasza tomigonzo (#3488) üzenetére


junkpod
nagyúr

Egyáltalán nem szükséges mellőzni a magyar nyelvet a filmekben és a tartalmában. Hibátlanul működik, ha nincs magyar info akkor marad angol/eredeti.

A filmet és sorozatot a fajlnevben viszont kötelező eredeti nyelven elnevezni.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#3500) Beni2360 válasza tomigonzo (#3496) üzenetére


Beni2360
félisten

itt jegyeznem meg, hogy kodival mar nem is erdemes torrentes megoldast hasznalni, siman 'streamelo' addonokkal megoldod, kb netflix/hbo szolgaltatas szeruen - én meg itt megjegyzem, hogy több mint 3 éve NAS szerverem van 5 TB HDD-vel és semmiféle netflix & HBO nem szerepel a listámon. És a ZIDOO X10 hasában egy 2TB HDD.
És a sok sallangot ki lehet venni átírás nélkül is a film címéből, hogy a sedet ne sértse.
Szűrkezóna ide vagy oda egyik boxon megy 99%-ban a másikon meg nem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.