Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4601) WhiteWalker válasza WhiteWalker (#4584) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Valaki ebben tudna segíteni?

(#4602) Beni2360 válasza WhiteWalker (#4601) üzenetére


Beni2360
félisten

Azért nem írtam beszerzési lehetőséget mivel itt az amlogic topikban a fő téma.
Faradj át és olvagass és kérdezz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4603) tendetiti


tendetiti
tag

Sziaszok! Tudna valaki ajánlani IPTV addont ahol van lehetőség felhasználónév/jelszó megadására is az url cím mellett? Valami olyasmire lenne szükségem amivel az androidos IPTV Stream player alkalmazást helyettesíthetem.

(#4604) WhiteWalker válasza Beni2360 (#4602) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Oké , az első kérdéssel majd átmegyek , viszont a mésodikkal ami a Xiaomi Mi Stickre vonatkozott?

"Xiaomi TV Stick 4K mint alternatíva is jó lehet? Mert arra Kodi telepíthető ha jól tudom."

[ Szerkesztve ]

(#4605) gyűrű válasza WhiteWalker (#4604) üzenetére


gyűrű
addikt

Az helyett inkább a firestick 4k max. Ott kadenciahelyes a lejátszás, ha kell, ott a streaming is dolby visionnal ..

[ Szerkesztve ]

(#4606) WhiteWalker válasza gyűrű (#4605) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kodit tennék a Mi Stickre , az csak azért kellene . Vagy a Kodi nem tudja a kadencia helyes lejátszást?

(#4607) blakey válasza WhiteWalker (#4606) üzenetére


blakey
titán

Mi Box S-en tudja, szerintem Mi Stick-en is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4608) gyűrű válasza WhiteWalker (#4606) üzenetére


gyűrű
addikt

Kérdezz rá olyantól akinek van, de itt azt írja a tulaj hogy nem.

(#4609) Beni2360 válasza WhiteWalker (#4604) üzenetére


Beni2360
félisten

Már megkaptad a válaszokat. :C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4610) Mano66 válasza blakey (#4597) üzenetére


Mano66
senior tag

Nexus alá hol találom a megfelelő PKC-t? Kipróbálnám.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#4611) blakey válasza Mano66 (#4610) üzenetére


blakey
titán

Felesleges, nem jó Nexus alatt, amúgy a Matrixos verzió kell.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4612) Mano66 válasza blakey (#4611) üzenetére


Mano66
senior tag

Kösz. Igen az kiírja, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez.

Csak azért akartam, mert a Mátrix alatt néha olyan hiba jön elő, hogy elindítom a filmet és szaggat. Kodiból kilépés újra indítás és a szaggatás megszűnik. Ugyan az sorozat Nexus alatt jó. Orazk 2.-3. évad (2160p)

[ Szerkesztve ]

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#4613) WhiteWalker válasza gyűrű (#4608) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi. :R
Felejtős a Xiaomi , utána kérdezek a Firestick 4K Maxnak.

[ Szerkesztve ]

(#4614) Mano66 válasza blakey (#4611) üzenetére


Mano66
senior tag

A PKC 3.6.14-re azt írják, hogy már valamilyen szinten kezeli a Nexus-t. De ezt a verziót egyáltalán nem tudom zip-ből telepíteni. Server hibára hivatkozik. A web serverről meg amit lelehet tölteni az meg települ (PKC 3.0.0), de nem lehet elindítani. Van olyan verzió ami el is indul Nexus alatt és lehet telepíteni is?

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#4615) blakey válasza Mano66 (#4614) üzenetére


blakey
titán

Valamennyire működik, de nekem gyakran dobott 1-1 furcsa hibaüzenetet, nem mindig akarta normálisan elindítani, stb. Amúgy telepíthető, csak a következőt kell megcsinálni, telepíted a repot, majd a .kodi/Addons/plugin.video.plexkodiconnect/addon.xml fájlba ezt beírod:
    <extension point="xbmc.addon.repository" name="PlexKodiConnect Repository Kodi 19 Matrix">
        <dir>
            <info compressed="false">https://raw.githubusercontent.com/croneter/binary_repo/master/stable_py3/addons.xml</info>
            <checksum>https://raw.githubusercontent.com/croneter/binary_repo/master/stable_py3/addons.xml.md5</checksum>
            <datadir zip="true">https://raw.githubusercontent.com/croneter/binary_repo/master/stable_py3/</datadir>
        </dir>
    </extension>
7-10-ik sor, bekerült a <dir> és a </dir>

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4616) Mano66 válasza blakey (#4615) üzenetére


Mano66
senior tag

Köszönöm.
Így már tudtam telepíteni.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#4617) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Egy kis segítséget kérnék. KodiNerds Matrix-ot használok Shield-en, PlexKodiConnect-el. A plex nálam szerveren, Dockerben fut, a konténerben volumes-nál van egy Mese mappa. Plexen ezt látom is is. De Kodiban az összes mese tartalom ömlesztve a FIlmek mappában van. Ezt hogy lehet Kodiban rendbe tenni? Azaz csinálni egy Mese mappát a főképernyőn, és valahogy átmozgatni oda őket!?

(#4618) gyűrű válasza Gabesz87 (#4617) üzenetére


gyűrű
addikt

Nézd meg ezt a leírást. Nem használok se plexet ,sem PlexKodiConnect-addont, de a kodiban így lehet, ha nem alapskint használsz..

[ Szerkesztve ]

(#4619) Gabesz87 válasza gyűrű (#4618) üzenetére


Gabesz87
addikt

OK, köszi, csekkolom. Estuary Mod v2-t használok. Ja, látom ez a leírás is pont ezen alapul :)

[ Szerkesztve ]

(#4620) Gabesz87 válasza gyűrű (#4618) üzenetére


Gabesz87
addikt

Megcsináltam a leírás alapján, létrehoztam a Mese címkét a kezdőképernyőn, és ebben be is olvastam a meséket, a gond viszont az, hogy itt is totál ömlesztve vannak a videók, nem rendszerezve. Nem értem miért. A mappában (HDD-n) külön-külön mappákban vannak természetesen.

(#4621) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Van egy másik gondom is egy film lejátszással: Batman (2022), amit az istenert sem tudok folytatni. Félig megnéztem pár napja, de most a következő a szitu. Shielden Kodinerds mátrix alatt PlexKodiConnect-et használok, és Estuary Mód v2 skint. Ha innen inditom, képernyő freki váltás után elindul a hang, de a képernyő beragad a Kodi felületen, plusz közepén a loading karikával. És nem látom magát a videót. Próbáltam Plex appbol is, ott is csak toltoget, de nem indul el. Más filmet is kipróbáltam, az elindult. Nem tudom hogy most hol kéne a hibát keresnem, Kodi, Shield, vagy magán a tárolón? A NAS nálam egy régi Intel procis PC, rajta OMV, és Dockerben megy a Plex.

(#4622) gyűrű válasza Gabesz87 (#4620) üzenetére


gyűrű
addikt

Akkor nem jól csináltad, mert ott semmit se kell beolvasni, hanem kézzel adod hozzá..

(#4623) Gabesz87 válasza gyűrű (#4622) üzenetére


Gabesz87
addikt

Hát megpróbálom majd akkor újra. Mondjuk ez a lépés nem rémlik, hogy felugreik egy ablak, és egyenkéknt kell hozzáadni amit akarok. Amikor a widget tulajdonságait kell beállítani, a felugró ablakban van egy számomra totál érthetetlen struktúra, több helyen/almappában látom a FIlmek mappát pl. Na mindegy, törlöm amit csináltam, és megpróbálom újra.
Már az elején bajban voltam, alig találtam meg, hol is van ez a címkék menüpont.

(#4624) Gabesz87 válasza gyűrű (#4618) üzenetére


Gabesz87
addikt

1 valami hibádzik már csak. SIkerült megcsinálni, létrehoztam egy Mesefilmek és Mesesorozatok mappát, benne van a megfelelő tartalom. Viszont ugyanúgy ott vannak a FIlmek és a Sorozatok mappában is. Hogy tudom megcsinálni, hogy ott már ne jelenjenek meg?

(#4625) gyűrű válasza Gabesz87 (#4624) üzenetére


gyűrű
addikt

Akkor új mappákat kell csinálnod ugyanígy, és kihagyni a meséket belőle..

(#4626) Gabesz87 válasza gyűrű (#4625) üzenetére


Gabesz87
addikt

Márminthogy újra kell kreálnom a FIlmek és Sorozatok mappát is!? :Y És ha így megcsinálom, utána ha bekerül új film/sorozat a médiatárba, frissülni fog magától a PKC is (úgy értem a mappák tartalma)? Nekem ez így marha komplikáltnak tűnik, ezért preferálom jobban a Plexet :B :( Csak sajna Plexről indítva meg előfordulnak akadások. De lehet, hogy akkor megbarátkozom inkább azzal, hogy a mese tartalom benne van a FIlmek/Sorozatokban is.

(#4627) gyűrű válasza Gabesz87 (#4626) üzenetére


gyűrű
addikt

Biztos van más módszer is erre, én egyet leírtam..

pkc-t nem használok, nem tudom hogy mint frissít. Plexet sem, nekem rendkívül buta program, és akadozik is..
A kodi nálam jól konfigolt, az van az összes médialejátszómon. ( 3 CE-s box, 2 firestick 4K max, és egy shield tv pro, meg egy pc)

[ Szerkesztve ]

(#4628) Beni2360 válasza Gabesz87 (#4626) üzenetére


Beni2360
félisten

Csinálj a filmek csoportban mese cimket és oda tedd a meséket. Nálam minden mappanak van címkéje az alketegoriaban. Pl 4 mozi filmek és 4 sorozat filmek mappák vannak és abban keresgélek.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4629) leftyke


leftyke
aktív tag

Üdv mindenki
Nagyon gyerekcipőben járok a kodival kapcsolatban. Most szereztem be egy androidos tv-t gyerkőcnek és sugtak hogy van valamilyen movieshark alkalmazásvrá amivel elég sok tartalom elérhető. Valaki írna nekem akár privátban egy gyorstalpalót, hogyan tudom telepíteni és használni?

(#4630) tomy86 válasza leftyke (#4629) üzenetére


tomy86
addikt

Kodi és kiegészítői topik összefoglalóban találsz leírást.

(#4631) seger


seger
addikt

Rtl most másnál is azt írja, hogy rtl+ előfizetés szükséges? Előfizu van, weben működik, de kodi alatt nem.

(#4632) AiRLAC válasza seger (#4631) üzenetére


AiRLAC
addikt

Az eggyel előtted linkelt topicban tárgyalják éppen.

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#4633) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Kodi leia 18.9 nem lehet bejelentkezni netflix addonba felhasználó név /jelszóval? Mindig azt írja téves jelszó pedig tutira jól írom! Hitelesítési kulcs meg azt sem tudom mi itt.

(#4634) gyűrű válasza Imi1981 (#4633) üzenetére


gyűrű
addikt

Le van írva a githubon hogy kell generálni olyat.

[ Szerkesztve ]

(#4635) Imi1981 válasza gyűrű (#4634) üzenetére


Imi1981
veterán

Köszi! Engedett így bejelentkezni de lejátszás indításkor email or password incorrect. Más szöveg is van de ez a lényeg. Mindegy megpróbálom kodinerds nexuson. Leia - t azért akartam mert az tutira nem akad /döccen lejátszáskor (régen használtam) míg a mátrix és nexus akadt időközönként. Régen használtam remélem már jó a nexus is.

(#4636) gyűrű válasza Imi1981 (#4635) üzenetére


gyűrű
addikt

Maven nexus? Azzal csak szivsz majd. Abszolút alfa.. Még a nightly kodinál is sz rabb..

(#4637) Imi1981


Imi1981
veterán

Shield - re melyik jó amivel a netflix addon is megy jól? Play áruházas mátrix? Amúgy prime video és Disney plus addonok is vannak? Automatikus fps váltás miatt kell kodiban ezek. Régen használtam és most megint próbálkoznék vele.

(#4638) gyűrű válasza Imi1981 (#4637) üzenetére


gyűrű
addikt

Shieldre is a tavaszi mátrix 19.4 a jó. A 64 bites. Többi kuka. De neked asszem nem is olyanod van.. A csöves. Arra ez a 32 bites szerintem..

(#4639) Imi1981 válasza gyűrű (#4638) üzenetére


Imi1981
veterán

Igen cső verzió van. Fire tv - re van eredetileg az nem gond?
Maven nexuson be tudtam jelentkezni és megy is a lejátszás (azért kipróbáltam) de akkor lecserélem arra amit linkeltél. Köszönöm! :R

(#4640) Imi1981


Imi1981
veterán

Még egy kérdés (vagyis kettő). Prime video addont ezt link találtam de 2016-os dátum van a letöltés link alatt! Van ebből újabb? Disney plus addont meg ezt link találtam. Ez meg olyan fura. Itt én csinálom a zip fájlt?

(#4641) gyűrű válasza Imi1981 (#4640) üzenetére


gyűrű
addikt

A prime video az a Sandmann repo igen. Az nem vmi jó, max HD t tud csak. De az addon tegnap frissült. A disney pedig a slyguy repobol telepíthető, az megy full 4k dv atmossal.

[ Szerkesztve ]

(#4642) Imi1981 válasza gyűrű (#4641) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz mindent! Ki is próbálom őket. A netflix addon jól működik és kadenciahelyes a lejátszás (nem akadt és nem döccent meg a lejátszás hosszú idő után sem). Első indításnál kidobott úgy,hogy még a kodi is bezáródott de azóta jó. Full HD a tévém szóval dv és hdr nem téma nálam de attól még a képminőség számít és a kadenciahelyes lejátszás! Apple tv-t használtam eddig ezen a tévén de a netflix valamelyik frissítés óta alacsony bitrátás 720p- nek tűnik ezen a full HD tévén ( ég és föld a különbség shield javára). Várom a frissítést hátha javítják. Addig marad a shield kodis netfixel.
Köszönöm a segítséget! :R

(#4643) galaxys80


galaxys80
veterán

Melyik az az App amivel egy Xiaomi TV sticket tudnék iPhone-on keresztül irányítani?
Igazából a pögyögés lenne a lényeg, mert kb 600 filmet kell beszkennelnem. Biztosan lesz jónéhány amit nem fog megtalálni.
Jó lenne, ha nem a távírányítóval kellene a címeket beírnom.
Előre is köszönöm.

(#4644) blakey válasza galaxys80 (#4643) üzenetére


blakey
titán

Ha már Kodi topikba írtál, akkor Kodi az app. :)
De mehet böngészőből is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4645) galaxys80 válasza blakey (#4644) üzenetére


galaxys80
veterán

Erre [link] gondolsz?

(#4646) blakey válasza galaxys80 (#4645) üzenetére


blakey
titán

Igen, Kodihoz az való iOS alatt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4647) galaxys80 válasza blakey (#4646) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszi.

Most én vagyok vak vagy tényleg hiányzik a filmek szkennelésénél a “kézi” beviteli lehetőség? (Mátrix, Amber skin)

(#4648) galaxys80 válasza galaxys80 (#4647) üzenetére


galaxys80
veterán

Valaki megtenné, hogy ránéz, hogy nála mi a helyzet?

Nem tudom, hogy:
- Eltűnt ez a lehetőség
- Skin probléma
- Nálam van valami gebasz

Merre induljak a kutakodásba.
Előre is köszi.

(#4649) blakey válasza galaxys80 (#4647) üzenetére


blakey
titán

Szerintem az Amber felszín nincs hozzáigazítva a Matrixhoz, gyári felszínnel állítsd be a dolgokat. Nem ez lenne az első eset, nekem is volt ilyen problémám egy másik felszínnel, szerencsére nem a Kodi volt a probléma, hanem a felszín.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#4650) galaxys80 válasza blakey (#4649) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszi. Akkor este megnézem a gyári felszínnel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.