Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Dolphine válasza Véreshurka (#3000) üzenetére


Dolphine
addikt

Ha elakadsz kérdezz nyugodtan :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#3002) Véreshurka válasza Dolphine (#3001) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Köszi! :R Egyszer lehet élni fogok vele :))

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#3003) Greg Vinous


Greg Vinous
tag

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni.
Jelenleg van egy Philips TV-m, 7-es android TV os fut rajta.
Kodi telepítve és egész jól működik, de vannak videók, ahol nem játszik le hangot, miközben laptop-windows-vlc simán viszi. Ezen kívül DTS hang is csúszik, olyan sokat, amit már nem lehet kompenzálni szoftveresen. :W Én arra tippelnék, hogy ezen a TV-n ez az android TV OS nincs túl jól megszerkesztve és elgondolkoztam, hogy inkább egy média box-ot vennék, amiről játszanám le a médiákat.

Ehhez tudtok ajánlani? 4K, és gyors wifi fontos lenne. Gigabites hálózatom van, nas-ról, vezeték nélkül lenne igényem 4K-s tartalmakat is nézni a TV-n. Más szempontom nincs.

Sokat böngésztem már ezt a fórumot, de kíváncsi lennék, hogy a fenti részletek alapján, mit gondoltok, mit ajánlanátok?

Köszönettel, Geri :R

(#3004) Véreshurka válasza Greg Vinous (#3003) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Wifi és 4K? Szerintem nem túlzottan jó megoldás. Valahogyan mindenképpen törekedni kellene a kábeles összeköttetésre.

El Psy Kongroo

(#3005) dugynok válasza Greg Vinous (#3003) üzenetére


dugynok
senior tag

Üdv,

Wifin max. kb. 60mbit megy àt, és az màr nagyon jó értéknek mondható, nagyon ideàlis körülmények kellenek, 4k-hoz kevés lesz. Van Amligic S905 boxos topic, nézzél be oda, vannak ajànlott boxok, de azokon kívűl is van élet. Főleg, ha nem kell droid, sd kàrtyàra egy LibreElec rendszer (linux) 10 perc alatt megvan és ideàlis lejàtszó egy ilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#3006) DoItYourself válasza Greg Vinous (#3003) üzenetére


DoItYourself
addikt

SPMC-t még próbáld ki, mielőtt bevásárolsz.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3007) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Médiatárral kapcsolatos problémával mit javasoltok, melyik topikot keressem fel? Ez jó, vagy a nagy s905-ös, esetleg a Zsigus féle Kodi leírásos topikot, vagy van vakami más ötletetek? A Zsigus féle topikot nem annyira preferálnám, mert mintha úgy tűnt volna, hogy régen volt oda beírva.

Csak egy példa, hogy mi lenne a bajom:

Van a Firefly sorozat amit kétféleképpen lehet nézni: vagy nézed oylan sorrndben amilyen sorrendben leadták a TV-ben, vagy nézed olyan sorrendben, amilyen sorrendben kiadták DVD-n. Ne kérdezzétek, nem értem a logikát, de ha a sorozat történéseit vesszük alapul akkor a DVD megjelenési sorrend a megfelelő. Így is van felvéve nálam, de Kodi-n viszont nem tudom beállítani, hogy így is jelenjen meg a médiatárban, ott csak a TV-ben leadott sorrendben jelenik meg, ezért ami címet feldob egy részhez az nem passzol azzal amit néznék.

Iletve még lenne más tartalomról is szó.

Ötlet esetleg?

El Psy Kongroo

(#3008) blakey válasza Véreshurka (#3007) üzenetére


blakey
titán

Felmész a tvdb oldalára és kikeresed a sorozatot majd aszerint "éllítod/nevezed" el a részeket és akkor jó lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3009) Véreshurka válasza blakey (#3008) üzenetére


Véreshurka
senior tag

De ettől én még a rossz sorrendben fogom látni a részeket a médiatárban, mert a tvdb csak a TV-s vetítési sorrendet tudja.

Pl: az episode1 tvdb-n a "The Train Job", nálam pedig a "Serenity". Ha a Serenity-t átnevezem The Train Job-ra nem leszek előrébb, mert a médiatárban lévő sorrend nem fog változni, nem? Én meg nem tudom fejből melyik részek jönnek egymás után.

El Psy Kongroo

(#3010) blakey válasza Véreshurka (#3009) üzenetére


blakey
titán

Ha a tvdb-n a DVD szerinti sorrend van akkor úgy kell elnevezned a fájlokat és úgy is kell rendezned évadok szerint, újra szkennelteted és jó lesz. Nem az epizód címét kell cserélned hanem a fájl nevét normálisan kell elnevezni, pl. sorozat.cime.SXXEYY. Kodi elnevezés

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3011) Véreshurka válasza blakey (#3010) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Szerintem egy kicsit elbeszélünk egymás mellet :R

Még anno az S905-ös topikban pont a te általad említett módszereket használom mind film, mind sorozat média kereséshez, és nincs is gondom, kivéve a vázolt esetet. Tehát megtalál mindent. Csak ami rész nálam "Serenity" néven fut azt a tvdb-s keresés után a kodi "The Train Job" címen adja be, mert szerinte annak kell ott lenni. Egyébként a rész fájlneve a következő: Firefly.S01E01.Serenity.mkv. Tehát nekem olyan érzésem van, hogy a fájlba beírt címet egyáltalán nem veszi figyelembe, csak azt, hogy ez a sorozat 1. évadának az 1. része, ami szerinte a The Train Job. Ezen szeretnék változtatni. Persze lehet csak így estére nem értem már amit írsz, és holnap friss fejjel már más lenne. :))

El Psy Kongroo

(#3012) blakey válasza Véreshurka (#3011) üzenetére


blakey
titán

Nem beszélünk el egymás mellett és a cim.SxxEyy utáni részeket nem veszi figyelembe, tehát ha az valóban Serenity akkor nem arról az epizódról lehet szó. Pontosan úgy nevezd el ahogy a tvdb-n van, nem kell cím.
A Serenity rész különkiadás tehát neked így kell elnevezni: Firefly.S00E01 és még lesz ezen kívül 3 különkiadás. [link] Ha ezt így csinálod akkor jó lesz a sorrend is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3013) Véreshurka válasza blakey (#3012) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Holnap megnézem akkor ahogy írtad! :R

Egyébként a Serenity nem különkiadás, legalábbis az a rész amiről én beszélek. Ha itt megnézed láthatod, hogy a 11. rész az a TVDB szerint. Persze azt is látom, hogy van egy Serenity különkiadás is :D

El Psy Kongroo

(#3014) blakey válasza Véreshurka (#3013) üzenetére


blakey
titán

Akkor látod, hogy mi a helyzet, a különkiadások s00-val kezdődnek és az epizódok meg sorba számszerint ahányadik különkiadásnak számítanak, ha a tvdb szerint sorolod be akkot jó lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3015) junkpod válasza Véreshurka (#3013) üzenetére


junkpod
nagyúr

A legfontosabb ahogy Blakey is írja, hogy az epizódjaid egyezzenek a webes adatbázissal.
Ezek után a listazasnal már választhatsz epizód sorrendet vagy a sugárzás sorrendjét is.

Box's don't touch!

(#3016) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Na megtörténtek az átnevezések. Tehát, hogy a példáimnál maradjak: a "Serenity" c. rész ugye eddig nálam S01E01-ként szerepelt, ami most S01E11 lett, a "Train Job" pedig S01E02-ből lett S01E01. Így vannak a TVDB-n a részek. Jól gondolom, hogy így kellett tennem? Ha igen: merre találom azt, hogy DVD sorrendbe tegye a részeket? A baloldalról előhozható menüben csak olyan elrendezést találok, hogy értékelések szerint, abc szerint, stb... Jó helyen keresem, mert itt nem találom? Vagy valahol tudnék egyéni sorrendet felállítani? Jarvis alapú kodi, Confluence skin.

El Psy Kongroo

(#3017) blakey válasza Véreshurka (#3016) üzenetére


blakey
titán

A sorozatot nem láttam, de megnézem, viszont nem veszed figyelembe, hogy Különkiadás is lehet. Mi nálad a DVD sorrend? Ez a DVD sorrend?
Egyébként összesen hány fájlból áll, 15?

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3018) DoItYourself válasza Véreshurka (#3016) üzenetére


DoItYourself
addikt

A TVDB kiegészítő beállításainál láttam "dvd sorrend" kapcsolót.

Egyébként komoly problémát találtál magadnak, de nem vagy egyedül. :)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3019) blakey válasza DoItYourself (#3018) üzenetére


blakey
titán

Szerintem nincs probléma, már beszereztem a sorozatot, Blu-ray és az első 2 rész egyben van, tehát 14 fájl, hamarosan beizzítom a Kodit és meglátom mi lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3020) Véreshurka válasza blakey (#3017) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Nincs különkiadás, 14 részből áll. Eszerint a sorrend szerint volt meg nekem (rögtön az elején lévő). És ahogy látom még ez sem egyezik meg a TVDB-s DVD sorrenddel :D

(#3018) DoItYourself: na ott még enm próbáltam, ha otthon leszek meg is nézem. Köszi!

Az a szopó ezzel a sorozattal, hogy a TV-ben leadott sorrend nem időrendben (a sorozat szerinti) voltak leadva, hanem valamilyen katyvaszban, ezen segített a DVD-n kiadott időrendi sorbarendezés. Bár amíg nem volt kodim addig nem is tudtam erről és pusztán véletlenül néztem a DVD sorrendben :D

Egyébként köszönöm, hogy foglalkoztok vele! :R

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#3021) blakey válasza Véreshurka (#3020) üzenetére


blakey
titán

Akkor szerintem rosszul van elnevezve, ugyanis beszereztem, Blu-ray sorrend és teljesen okés, az első rész egy dupla rész, tehát összesen valóban 14 fájl van, csakhogy az elnevezések így néznek ki, tehát a 2-es rész látszólag hiányzik, de nem, mert az első rész dupla rész és van 11. rész is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3022) Véreshurka válasza blakey (#3021) üzenetére


Véreshurka
senior tag

De itt nálad is a TV-s vetítési sorrend van + nálam nincs duplarész... :(

Ez lenne ugye a kronológiailag jó sorrend:

1 "Serenity"
2 "The Train Job"
3 "Bushwhacked"
4 "Shindig"
5 "Safe"
6 "Our Mrs. Reynolds"
7 "Jaynestown"
8 "Out of Gas"
9 "Ariel"
10 "War Stories"
11 "Trash"
12 "The Message"
13 "Heart of Gold"
14 "Objects in Space"

Még amiket @DIY linkelt azokban találtam pár leírást, majd ha otthon leszek megpróbálom még azokkal is...

Szerk: bár rég néztem, de elképzelhető, hogy a serenity című rész az dupla, megnézve a dél afrikai vetítési sorrendet... (igen, most megnéztem DS Video alatt, a serenity rész tényleg dupla, bár nálad a Train Job-ot mutatja duplának)...

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#3023) blakey válasza Véreshurka (#3022) üzenetére


blakey
titán

Az első részben benne van ami nálad "Serenity" is, az dupla rész, ha úgy vesszük összesen 15 rész van, valamilyen háborús jelenettel kezdődik az egész, én jónak látom és ami nálam van az Blu-ray rip. A Serenity nem egyben dupla rész, hanem 2 különböző időpontban leadott.
Tehát valójában nálam ilyen lenne ha külön részek lennének
Serenity
The Train Job
Our Mrs. Reynolds…

Ha a sorrendedet nézzük akkor hiányzik még egy Serenity amit külön vetítettek le és Különkiadásként kéne felvinned, de szerintem nálad is van egy dupla rész.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3024) Véreshurka válasza blakey (#3023) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Van dupla rész, a Serenity, háborús résszel kezdődik valóban. Akkor ezek szerint így kéne kinéznie ha nem lenne dupla rész:

Serenity part 1
Serenity part 2
The Train Job
Bushwhacked
stb...

Én még régebben szereztem be a sorit, 720p-ben, nem tudom már milyen release :(

Még arra gondoltam, hogy a részeket nfo fájlokkal is kibővíteném, ha semmi más nem segítene. NFO fájlba jól tudom, hogy elég csak egy linket betenni ami a részre mutat mondjuk az IMDB-n, vagy mást is kellene?

El Psy Kongroo

(#3025) blakey válasza Véreshurka (#3024) üzenetére


blakey
titán

Nálam így néz ki:
Firefly.S01E01.1S01E01.2
Firefly.S01E03
Firefly.S01E04…

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3026) junkpod válasza blakey (#3025) üzenetére


junkpod
nagyúr

Na, de ha belenezel a részekbe azt a címet írja/mondja be amit a sorszám alapján adott a tvdb?

Box's don't touch!

(#3027) Véreshurka válasza blakey (#3025) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Köszi az eddigi segítséget! :R

Még próbálkozom majd ha otthon leszek, aztán csak lesz valami :))

El Psy Kongroo

(#3028) blakey válasza junkpod (#3026) üzenetére


blakey
titán

Majd belenézek, nem tudom, szerintem ez a sorrend lesz, nem hinném, hogy nehéz lesz rendbe tenni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3029) Véreshurka válasza blakey (#3028) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Ja, ez jónak tűnik. Kíváncsi leszek, hogy látod.

Egyébként jó kis sorozat, ha még nem láttad érdemes megnézni, és ha bejött akkor a Cowboy Bebop-ot is be lehet próbálni.

El Psy Kongroo

(#3030) blakey válasza Véreshurka (#3029) üzenetére


blakey
titán

Na, nincs semmi gond:

A TVDB beállításainál az "Abszolút sorrend egy évad esetén" -t kell választani

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3031) Véreshurka válasza blakey (#3030) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Oks, ezzel fogom kezdeni ha hazaérek! Vajon mit jelent az, hogy abszolút sorrend? Mi alapján válogatja szét a részeket?

El Psy Kongroo

(#3032) blakey válasza Véreshurka (#3031) üzenetére


blakey
titán

A TVDB oldalán van ilyen lehetőség is, gondolom ez általában megfelel a DVD-n megjelent sorrendnek is valamit a valódi sorrendet tükrözi és nem a vetített sorrendet.

Egyébként a DVD sorrendet kipipálva a jó lista kéne megjelenjen mégsem jelenik meg, de 1 évad esetén van az Abszolút sorrend és így jó.
"Use DVD order instead of broadcast order.
Uses the episode order on the DVD/BD instead of the order they were broadcast.
Use absolute ordering (single season)
Treat show as having only one season so that file names only require episode numbers. Often used for single series and anime. See here for how to name such files."

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3033) tsilver


tsilver
aktív tag

K1 Plus-on hogyan lehet a gépen a futó alkalmazásokat megnézni/kilőni, hogy csak a Kodi fusson?
Olyan mintha rengeteg dolog futna és baromira belassul

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#3034) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

Adott egy H96 Pro+, android 7.1.2-vel, KODI 17.3, legutolsó exoshark add-on.

néznék egy sorozatot (Halt and Catch Fire S04, ha számít), a 8. résznél talál szinkronos kiszolgálót többet is, viszont egyikről sem kezdi el a lejátszást, magyar felirat meg még nincs a komplett évadhoz csak a 4. részig

előtte és utána minden rész elindul szinkronnal, van valami tipp, hogy mi lehet a nyűgje?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3035) junkpod válasza Debilon (#3034) üzenetére


junkpod
nagyúr

Tipp? Kamu szerver, kódolt szerver, nem létező fájl/szerver... Nem hiszem, hogy ez Kodi gond lenne.

Box's don't touch!

(#3036) Debilon válasza junkpod (#3035) üzenetére


Debilon
addikt

1 vagy 2 volt ami captcha-s (pl. 8+4 eredménye), de az összes kiszolgálónév megegyezik az előző részekhez tartozókkal

valószínűleg kamu/nem létező lesz ahova irányítana listából

kösz

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3037) TCr


TCr
veterán

Urak, a teljesképernyős zenelejátszás közbeni infókat lehet-e valahogy a képernyőn rögzíteni, hogy ne tűnjön el 2 mp múlva?
Erre gondolok, csak a legalsó vezérlősáv nélkül:

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#3038) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok. Van egy ASUS AC58U routerem és az usb portján egy usb 2.0-ás mobil hdd. Upnp/dlna média szerver fut rajta. Amikor a hdd közvetlenül volt rádugva a xiaomi mi boxra akkor a Kodi szépen letöltötte a film borítókat, rendszerezte a sorozatokat. De most hogy upnp-n keresztül csatlakozik a hdd-hez nem találom hogy lehetne erre rávenni. Fel sem ajánlja azt hogy megadhassam a forrás típusát (film/sorozat) és a média információk forrását sem tudom megadni. SMC megosztással menne, de úgy vettem észre úgy akadoznak néha a filmek és néha puffert töltöget.

[ Szerkesztve ]

(#3039) blakey válasza Looserke (#3038) üzenetére


blakey
titán

DLNA-n nem fog menni, SMB-n (esetleg NFS-sen) használd, ha a routered tudja és elég hozzá. DLNA erősen korlátozza a Kodit, meg egyébként is elég korlátozott.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3040) Looserke válasza blakey (#3039) üzenetére


Looserke
őstag

bocs SMC=SMB, szóval samba-val osztottam meg és akkor pár film néha elkezdett akadozni és pufferelni ezért maradnék a DLNA-nál. lehet hogy az USB 2.0-ás vinyó max 20-25Mb/sec-es sebessége is korlátozó tényező ilyenkor

(#3041) blakey válasza Looserke (#3040) üzenetére


blakey
titán

Sokminden korlátozhatja, a DLNA meg eleve korlátozott. Szóval neked kell eldöntened, hogy ki akarad használni a Kodi tudását vagy megelégszel a DLNA-val amit a router nyújt. Nézd át a kábeleket, beállításokat, stb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3042) Matuka1990


Matuka1990
csendes tag

sziasztok

Van egy kinai okos eszkzözöm, sajnos tegnap ota nem mukodik rajta a play aruhaz, a gmail,
mivel nem enged bejelentkezni google fiokba.

Adatok ellenorzesenel megall.

ujra inditas hard reset, ezeket megcsinaltam megse enged tovább, meg az bejelentkezes elött gondolkodik mast nem csinál. Esetleg valakinek otlete?
Pontos ido es play szolgaltasok is engedélyezve.

(#3043) Joshi


Joshi
titán

Üdv. A Sony TV-n Android 7.0.0 van és felraktam a Kodi 17.6-ot. AC Wifin megy szépen minden a NAS-ról, de két dolgot nem tudok beállítani. Az egyik a feliratra vonatkozó beállítások mint pl méret, pozíció, szín stb. A másik pedig hogy kadenciahelyesen játssza le a filmeket, egyelőre nagyon szaggatnak a filmek. Segítséget előre is köszi. :R

(#3044) Dolphine válasza Joshi (#3043) üzenetére


Dolphine
addikt

Felirat beállítás: Nem találod, vagy nem engedi?
Szaggatás: Próbáltál a hardveres gyorsításon állítani? + A bufferelés állítás is járható út lehet

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#3045) Joshi válasza Dolphine (#3044) üzenetére


Joshi
titán

Mozgás megoldva, a tévén csak a HDMI-re lőttem be a KÉPi beállításokat mint pl mozgás stb. :B

A felirat beállítása az alábbi képen látható módokból kimerül, ez filmlejátszás közben van.

(#3046) Joshi válasza Joshi (#3045) üzenetére


Joshi
titán

A pufferelés beállítását hol találom? :U

(#3047) blakey válasza Joshi (#3045) üzenetére


blakey
titán

A Felirat beállításait a Nyelvnél kell a Beállításokban, nem film közben. :)
Kadenciahelyes lejátszás nem lesz, de beállítható úgy, hogy ne legyen zavaró, nem vált át 24p-re, stb, fix 60fps-en tolja.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3048) Joshi válasza blakey (#3047) üzenetére


Joshi
titán

Azt láttam én is de ott nagyon fapadosan lehet csak, konkrétan a felirat pozícióját vagy alulra vagy felülre tehetem és kész. Én olyasmire gondoltam ahol egy csúszkán lehet a mondjuk 1-10-ig belőni ezt. A betűméretet és színt viszont itt se találom. Nagyon zavaró mondjuk egy HDR filmnél hogy kisüti a szemem a fehér felirat.

(#3049) blakey válasza Joshi (#3048) üzenetére


blakey
titán

Profi módban sincs ott? Ha nincs akkor ez egy butított Kodi. SPMC-t próbáld, az Androidra készül.
A kalibrálás menüpont alatt lehet a felirat pozícióját állítani.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#3050) Dolphine válasza Joshi (#3048) üzenetére


Dolphine
addikt

Ahogy nézem Haladó szinten vagy beállítás terén. Nincs véletlenül még egy fokozat? Ott több menünek kellene lennie.

blakey megelőzött. :DDD

A bufferelés az advancedsettingsben van. Kicsit bele kell túrni a KODI-ba, melyhez kell egy Androidos fájlkezelő mindenképp.

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.