Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) Beni2360 válasza Typeter (#3650) üzenetére


Beni2360
félisten

Mert elvileg a droid nem igen alkalmas ebben az állapotban videó lejátszásra keresd meg az amlogic csopit ott megtalálsz mindent ami kell a jó és minőségi film lejátszáshoz. Hosszúra nyúlt bevezető olvasása mindenképpen ajánlott.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3652) Debilon


Debilon
addikt

Üdv!

droidos CE 9.2.1 alatt Exoshark 1.4.0-t használva szinte semmit nem tudok elindítani.

csak PROJECTFREE kiszolgálót talál, amiből egyiket sem indítja el/nyitja meg, több sorozattal is ez van

van valakinek valami ötlete?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3653) redingitell


redingitell
senior tag

Üdv!
Droidos medialejátszón (HIMEDIA Q10) tudom frissíteni a Kodit? Ha ige hogyan? Ujjabban minden marhasággal meglep....
Esetleg valami más a Kodi helyett ami médiatárként is müködik?

(#3654) Beni2360 válasza redingitell (#3653) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem a saját topikjában hamarabb dűlőre jutsz ha leírod bővebben a bánatod

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3655) kezo0 válasza redingitell (#3653) üzenetére


kezo0
addikt

Mint bármelyik droidos eszközön, a Q10-en is belépsz a Google Play-re, ott megkeresed a Kodi appot, és rányomsz a frissítésre – már ha van belőle frissebb, mint ami fent van a lejátszón.
Vagy a Kodi saját homepage-éről leszeded és kiírod egy pendrive-ra a megfelelő apk-t, aztán a Q10-be dugva a pendrive-ot, kitallózod és elindítod a telepítését.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#3656) junkpod


junkpod
nagyúr

Elértem az őrület határát...
Van egy videó fájl aminek ez a neve:
B. B. King Live at Montreux 1993 (2009)
És létezik ez az themoviedb.org oldalon: [link]

Akármit szórakozok a mappa névvel-film névvel mindig egy Jonny Lang koncert filmként azonosítja... :W

Mi a t@k@met rontok el?

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#3657) Beni2360 válasza junkpod (#3656) üzenetére


Beni2360
félisten

A sima filmek közé raktad?
Mert nem koncert filmként van fent szerintem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3658) junkpod válasza Beni2360 (#3657) üzenetére


junkpod
nagyúr

Minden koncert filmem sima filmként szerepel.

Box's don't touch!

(#3659) Beni2360 válasza junkpod (#3658) üzenetére


Beni2360
félisten

Van egy próba még.
jegyzetfüzet - beleírni az oldal web címét ahol a film van - majd menteni a film címével és átnevezni a kiterjesztést nfo-ra. Majd bele másolni a mappába. Ez is szokott segíteni. Más ötletem nincs.
Hátha itt van a hiba: BB King: Live at Montreux 1993

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3660) junkpod válasza junkpod (#3656) üzenetére


junkpod
nagyúr

készt vagyok, mindent próbűltam, nfo fájlt is...
vki kipróbálná, hog ylétrehoz egy akármilyen fájlt ezzel a névvel és hogy neki felismeri-e helyesen vagy neki is ez a Láng János koncert jön be?

Szerintem tuti hibás a Kodi vagy a scraper...

Box's don't touch!

(#3661) tomy86 válasza junkpod (#3660) üzenetére


tomy86
addikt

Nálam hibátlanul felismeri a B. B. King Live at Montreux 1993 (2009)-ra átnevezett filmet. Coreelec 9.2.1

[ Szerkesztve ]

(#3662) junkpod válasza tomy86 (#3661) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ma reggel elinditottam az S905 boxot és azon tökéletesen megjelent a film infó bb king videora, ráadásul úgy, hogy csak "BB kint.mkv" a fajlnev és ehhez tartozó nfo fájl van mellette a webcimmel.
Ez a másik 905x2 boxomnak nem megy...
Akkor bitenkent osszenezem a beállításokat mert mással is van gondja.
Köszi

Box's don't touch!

(#3663) tomy86 válasza junkpod (#3662) üzenetére


tomy86
addikt

Ha ez segít, én is egy régi s905-ös boxon néztem.

(#3664) junkpod válasza tomy86 (#3661) üzenetére


junkpod
nagyúr

Köszi mindenkinek. Megtaláltam a hiba forrását. Persze, hogy nem volt jól beállítva a scraper. Es pedig azért mert az estuary skin grafikája idióta... A scraper bealliti panelen van vagy 6-8 kategória amiknek a kiválasztása az oldalt sorakozó gombokkal lehetséges, azt pedig, hogy van még lejjebb gomb csak egy vékony vonal jelzi, semmi nyíl vagy ilyesmi.
Kereső motor IMDb re volt állítva...

Box's don't touch!

(#3665) Sinu


Sinu
senior tag

Sziasztok!

Amlogic S905w TX3 MINI 2/16 készüléken CoreELEC 9.2.1 fut.
CastagnaIT Repository-t találtam, innen telepítettem egy Netflix alkalmazást, de itt szaggat a kép és késik a hang, nézhetetlen.
A vas és a net elég kell, hogy legyen, ha a gyári androidot bootolom be, ott simán megy a Netflix. De szeretném, ha ez is Kodin belül menne mint minden más, macerás lenne csak ezért androidot bootolom.
Van másik Netflix esetleg? Vagy valamit a beállítások között kell keresnem?

No Future

(#3666) Bozek


Bozek
nagyúr

Most látom, hogy van ilyen topik is.:)

Szerintetek melyik a legjobb skin érintőképernyőre? Telefonon is használom a Kodit, de eddig nem találtam tökéleteset. Fontos lenne, hogy menjen a PVR (DVBViewer), és könnyen elérhetők legyenek a kiegészítők.

(#3667) SunMount3r válasza Bozek (#3666) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az alap Estouchy nem jó?

----
Amúgy most Aeon MQ8-at használok és én meg azt kérdezném, hogy aki ilyet a használ annak szintén olyan "döcögős" amikor felfelé lépked a Videó vagy a File listában? Lefelé lépkedve folyamatos, csak felfelé olyan akadós nekem... Nem bírná a proci (HiMedai Q10 Pro) ezt a Skin-t?

[ Szerkesztve ]

(#3668) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Azt be lehet valahol állítani hogy csak idegen nyelvű film esetén legyen felirat? :R

(#3669) Bozek válasza SunMount3r (#3667) üzenetére


Bozek
nagyúr

6,1"-on néha kicsik a betűk, főleg a 21:9-es képaránnyal. Azért kerestem valami mást.

(#3670) junkpod válasza Bozek (#3669) üzenetére


junkpod
nagyúr

Próbáld csak a betumeretet módosítani.

Box's don't touch!

(#3671) Bozek válasza junkpod (#3670) üzenetére


Bozek
nagyúr

És azt hol?

(#3672) junkpod válasza Bozek (#3671) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ha máshol nem hát a skin XML szerkesztéssel.

Box's don't touch!

(#3673) didros


didros
senior tag

Sziasztok! S905X3-as lejátszókkal lehet HD-ben streamelni netflix-et? (Vontar A95X Aliról)

(#3674) Bozek válasza junkpod (#3672) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze, ha lenne ilyen benne. Én nem találtam.

(#3675) gyűrű válasza didros (#3673) üzenetére


gyűrű
addikt

720p-ben

(#3676) Debilon


Debilon
addikt

üdv!

exoshark helyett van valami javasolt add-on?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3677) SunMount3r válasza gyűrű (#3675) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az is furcsa, hogy miért kell a proicnak ezt izomból nyomnia, mikor elvileg minden kodek-et tud az S905X2 és X3, ami a Netflix-hez kellene hardverből is, mégse úgy megy. Lehet még az S922X is csak szoftveresen tudná tolni a mostani CE alatt, pedig az nyers erőben is túltesz az S912-en. Csakhogy arra még rendes CE sincsen, meg a Box-ok is ritkák/drágák.

(#3678) gyűrű válasza SunMount3r (#3677) üzenetére


gyűrű
addikt

Egyszerű, a netflix csak a certikált boxokra érhető el hivatalosan. Az inputstream secure dekóder az egyedüli "nem hivatalos" megoldás. A netflix sose fog engedni 4K-t olyan boxokon, ami nem "tanúsított".
A sok hozzáértő pedig, csak azért mert van egy ilyen opció, manualra állítja a stream selectiont, pedig pont ezt nem szabad. A fejlesztő nem is ajánlja . A netflixnél pont azért kell az automatikus, hogy terheltségtől függően lejátszás közbe is tudjon váltani streamet, ha az app úgy látja. a manualnál ez nem tud megvalósulni aztán jön az akadás kilépés, jajveszélés stb. :) . Elég sokféle boxon teszteltem a netflixet, a processzorokat normálisan használva, a 922X-en 1080p HD, az alatta levőkön , 912, 905x3, 905x2 stb, 720p automata beállítás kell. Aki ezt nem fogadja el, és nem érti a működését az addonnak, az magára vessen. Ha megnézné pl. a tizenes tv appot , az lejátszás közben állítja a felbontást (auto stream selection). Sose 4K-val indul.
Tehát akinek 4K-s kodi netflix kell az pl. shield tv-t kell vegyen.

[ Szerkesztve ]

(#3679) SunMount3r válasza gyűrű (#3678) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Oké, ezzel tisztában voltam eddig is, a kezdetektől tudni, hogy a Netflix (is) nagyon megválogatja milyen eszközre engedélyezi akár csak a HD felbontást. Viszont gondoltam, ha ez elvileg mehet FHD-ban egy "nemhivatalosa" CE-s Box-on (kicselezve), akkor azt is megtudnák oldani valahogy, hogy hardverből is menjen. Jó, ennek technikai részletei biztos elég bonyolultak. Akkor viszont nincs más, mint az S922X, mert FHD-ban azért már elég jók a Netflix stream-ek (bár azokból is már több szokott lenni, sokszor nagyon eltérő bitrátával), de azért ez alá nem adnám minőségben. Már csak az kellene, hogy legyen több olcsó kínai S922X Box is és persze normális CE is rá. Nem tudom erre mennyi esély lehet még a jövőben.

(A Netflix-es HDR-t, meg főleg a DV-t meg sem említem, pedig ahhoz sem kellene feltétlenül UHD stream.)

(#3680) huberpe


huberpe
aktív tag

sziasztok!

a kodi codec infóját szeretném átmappelni egy másik billentyűre az o helyett. már próbáltam a CodecInfo és a PlayerProcessInfo parancsokkal is, és a problémám az, hogy megjelenni megjelenik, viszont nem hajlandó eltűnni csak az o vagy az esc megnyomása esetén.
van valakinek tippje erre, hogy hogyan tudnám úgy megcsinálni, hogy ugyanaz a gomb jelentíse és rejtse is el?

(#3681) gyűrű válasza huberpe (#3680) üzenetére


gyűrű
addikt

Ez skinfüggő. Az estuary mod v2-nél pl. ha a lefele nyílra mappelem, akkor ugyanaz el is tünteti majd 2 gombnyomásra.

(#3682) huberpe válasza gyűrű (#3681) üzenetére


huberpe
aktív tag

én is a mod v2-vel próbáltam, a page down billentyűre (meg kipróbáltam egy random gombra is) de csak megjeleníti. elrejteni csak az o-val tudom. melyik parancsot használod?

(#3683) Ejelhar válasza huberpe (#3680) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Szerintem így:
a keymap.xml ( https://kodi.wiki/view/Keymap#Location_of_keymaps) tartalma, csak a releváns rész, feltételezve, hogy a "G" billentyűt rendelted hozzá:
<keymap>
    <FullscreenVideo>
        <keyboard>
            <G>PlayerProcessInfo</G>
        </keyboard>
   </FullscreenVideo>
   
   <playerprocessinfo>
        <keyboard>
            <G>Back</G>
        </keyboard>
   </playerprocessinfo> 
</keymap>

(#3684) Ejelhar válasza Ejelhar (#3683) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Utánlövés.

Mivel a Kodi állapotérzékenyen kezeli a táv/keyboard gombjait, ezért minden esetben el lehet játszani ugyanezt, például az F8,F9,F10 gombokhoz rendeljük a video, audio, felirat beállításokat. Ugyanúgy ezeket is rá lehet venni, hogy ugyanazt a gombot megnyomva eltűnjön, on/off kapcsolóként viselkedjen:
<keymap>
   <FullscreenVideo>  
      <keyboard>
          <f8>ActivateWindow(osdvideosettings)</f8>
          <f9>ActivateWindow(osdaudiosettings)</f9>
          <f10>ActivateWindow(osdsubtitlesettings)</f10>
      </keyboard>
   </FullscreenVideo>
   
   <osdvideosettings>
      <keyboard>
          <f8>Back</f8>
      </keyboard> 
    </osdvideosettings>
   
    <osdaudiosettings>
      <keyboard>
          <f9>Back</f9>
      </keyboard> 
    </osdaudiosettings>
   
    <osdsubtitlesettings>
       <keyboard>
            <f10>Back</f10>
      </keyboard>
    </osdsubtitlesettings>
</keymap>

[ Szerkesztve ]

(#3685) huberpe válasza Ejelhar (#3683) üzenetére


huberpe
aktív tag

oh király vagy! így működik, köszönöm. :)

viszont ha már a második példád pont a beállításokkal kapcsolatos, azt még megkérdezném, hogy tudod e mi annak a window-nak a neve, ami a konkrét audiósáv választót dobja fel lejátszás közben? [link]
ezt még nem sikerült megtalálnom.

(#3686) ORCA58 válasza Beni2360 (#3626) üzenetére


ORCA58
addikt

(pl TKom) ingyen adja az 1 boxot és annál nem nagyon találsz jobbat.
Te jó ég! Akkor milyen lehet a többi. A családba mindenki elmenekült onnan.

(#3687) Beni2360 válasza ORCA58 (#3686) üzenetére


Beni2360
félisten

Ott egy kicsit elbeszéltünk elértettük egymást. Mivel részleges volt e kérdése.
Egyébként mi a baj a t-kommal most már itt Pest mellett, hogy ugyan azon az oszlopon van a DIGI is elég jó adást kínálnak és a felvevős szolgáltatásnak nincsen párja semelyik szolgáltatásnál. Kb 15 éves tapasztalat úgy, hogy a DIGI kábel is bent van. Igaz ott már digitális az bejövő adat, jóval szebb a kép de nem pótolja a felvevő funkciót. Az usb HDD felvétel nem opció meg sem közelíti.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3688) ORCA58 válasza Beni2360 (#3687) üzenetére


ORCA58
addikt

Biztos van ahol megy (pl. az üzletükben) IPTV szolgáltatásuk van nálunk.
Sem a tányéros sem a kábeles nem megy, hacsak nem laksz a fejállomás közelében. Van ismerős, akinek úgy adták el a TV szolgáltatást, hogy a náluk a távolság miatt a sávszélesség arra teljesen alkalmatlan volt.
Szerződsz, fizetsz, kapod a boxot, és boldogul ahogy tudsz. Otthon meg jön a pofára esés!
Nálunk Vidanet a másik.

(#3689) Bozek válasza Beni2360 (#3687) üzenetére


Bozek
nagyúr

Aztán ha lemondod a felvételi opciót, akkor már azt se tudod nézni, amit előtte felvettél. Na meg ha elmész otthonról, laptopon se tudod magaddal vinni.

A Digihez legalább használhatsz bármilyen boxot, nem csak szolgáltatóst. Igaz, nálam Tarr van, de ebből a szempontból ugyanaz. PC-re van kötve, és úgy nézem. Elég egy DVBViewer PVR Kodi alá és tökéletesen működik ott is. A felvételekkel meg azt csinálok, amit akarok.

(#3690) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok, TV vásárláson gondolkodom és nekem még "buta"-tvm van Raspberry 3-al libreelec el.

Na most eléggé népszerűek a smart tv-k egy mai modern smart tv jobb/rosszabb egy ilyesmi kodi rendszertől? Azaz ki tudja váltani a kodi-t vagy nem adna annyi extrát? Csak mert igazából ha nem ad annyi pluszt akkor inkább veszek használtan olyan tv-t ahol nem a smart részét nézem hanem a képminőséget és arra csapom rá a mostani kodi rendszeremet.

(#3691) Beni2360 válasza Bozek (#3689) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát az az igazság ha elmegyek otthonról akkor max a lapin tudom nézni a TV GO-t az összes SD +HD előfizetett csatit. Itthon meg megy az előre beállított felvételek. majd ha haza jöttünk van időnk egész nap megnézni.
A felvétel opció meg a boxba beépített HDD-re megy és amíg hely van megőrzi. 2016 felvételem is van eltéve. és mint írtam pont a felvétel opció miatt lett megtartva a DIGI mellett az előfizetése. Tehát van egy 120 akármennyi DIGI csatornám is. És 11 TB HDD-m a filmeknek-sorozatoknak mivel utálom a reklámokat. Na ezért is használjuk a felvétel opciót mivel nem az adás idejében nézzük meg amit felveszünk.
A DIGI-nél is vplt usb-n hdd felvétel a DVB-C boxon de messze nem az igazi kezelhetőség. Csak a DIGI spot ami fontos az ottani rögzítésre.
KOD ficsöröket meg nem használok.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3692) Beni2360 válasza ORCA58 (#3688) üzenetére


Beni2360
félisten

Mivel IP TV szolgáltatás 2 féle van, az egyik a telefonos a másik meg a kábelen modemmel. Na ez van nekünk 300/20 netel és itt nincsen sávszélesség gond. Egyébként Gyálon lakunk és amíg csak 120 net volt voltak gondok itt is de csesztettem őket és jöttek többször mire megoldották a dolgot. a mostani C8 oled tv szépen kiszolgálja.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3693) Bozek válasza Beni2360 (#3691) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem azt mondtam, hogy nem őrzi meg, hanem azt, hogy ha esetleg lemondod a felvételi opciót, akkor nem tudod megnézni. Ott lesz a HDD-n, csak nem lehet lejátszani.

Nem csak USB-s HDD-s box van, nem is azzal kellene összehasonlítani.

A TV Go se rossz, de csak olyan gépen tudod használni, ahol van rendszergazdai jogosultságod. Amit én használok, sokkal kifinomultabb, csak rá kell csatlakoznom VPN-el az otthoni hálózatra és megy is Kodiból minden csatorna.

Amúgy ha nem használsz Kodit, akkor miért is ebbe a topikba írsz?

(#3694) SunMount3r válasza kmisi99 (#3690) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

SMART rendszer? Mit is értenél ma ez alatt? Netflix és YouTube kellene esetleg, vagy böngésző, vagy Android-os app-okat futtatni, vagy konkrétan mit is szeretnél?

(#3695) Beni2360 válasza Bozek (#3693) üzenetére


Beni2360
félisten

Egészen más boxot adnak sima tv nézéshez. A barátoméknak is ilyen volt majd rábeszéltem a felvétel opcióra és jöttek boxot cserélni. Lehet, hogy ha lemondanám szoftveresen le tudnák tiltani a felvételt meg a lejátszást, nagy valószínűséggel igen mivel ha nincs internet szolgáltatás valami végett akkor a visszanézés sem megy.De nem akarom lemondani.
A TV Go se rossz, de csak olyan gépen tudod használni, ahol van rendszergazdai jogosultságod. - Mivel csak ketten vagyunk és már bőven a nyugdíjas korban itthon én vagyok a rendszergazda. Elmenni mi már csak nyaralás végett megyünk és viszem magammal a lapit meg a tabletet. És ha elutazunk akkor áramtalanítom az egész mozi rendszert a modemmel együtt.
Erről ennyit. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#3696) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok!

Ebben a kérdésben tudnátok nekem segíteni?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#3697) junkpod


junkpod
nagyúr

Megorjit a YouTube plugin. Egyszerűen nem tudok bejelentkezni...
1. S905 coreelec 9.2.1 stabil, yt plugin hibátlan
Személyes API kulcs engedély ok, de a beállítások menüben üres az erre vonatkozó rész (kulcs, id, secret...) igy kimasolni innen nem tudom.
2. S905 X3 ugyanez a 6.6 yt plugin, elméletileg jól beirva a kulcs és is es secret de nem tudok bejelentkezni...

Mit ronthatok el?

Box's don't touch!

(#3698) junkpod válasza junkpod (#3697) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ok. Fejlődés, eddig azt írta invalid client is. Aztán rájöttem, hogy valamiért nincs oauth bejegyzés, hát csináltam egyet, viszont itt kéri, hogy client type legyen választva. De mind web, mind other client type esetén azt írja, hogy invalid client type. .

Box's don't touch!

(#3699) NoMagix


NoMagix
addikt

Üdv mindenkinek!
Pár hete vettem egy ilyen lejátszót, HK1 Box Amlogic S905X3 4/64
Miért van az, hogy filmnézés közben (belső tárhelyről) amikor svenkel a kamera és nagy tájakat vagy házakat vagy bármit ami nagy totálos azon döcögős, nem folyamatos a kép!?! Bármelyik filmnél ez van, pl. tegnap néztük az Csernobilt ami csak 720p-s volt. MX player pro és VLC lejátszókat használtam.

[ Szerkesztve ]

(#3700) Beni2360 válasza NoMagix (#3699) üzenetére


Beni2360
félisten

Ezt hívják nem kadenciahelyes lejátszásnak, nem vált fps-t.
Hát az Android ebben az árkategóriában nem igazán videó barát, bármilyen szépen is hajazzák. :W
Néz át ide olvass összefoglalót és meg fogod érteni.
És az a S905X3 még nem igazából a megoldások 100% támogatása közt szerepel.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.