Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) Ezekiel Ston válasza devil-k (#5350) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Szerintem utólagosan bele lehet tenni olyan BT cuccot amit applikációval tudsz bűvölni. Egyébként nincs benne semmi. -tudtommal.

(#5352) devil-k válasza Ezekiel Ston (#5351) üzenetére


devil-k
nagyúr

Annyira nem vonz a dolog. Inkább az lehet érdekes, hogy nyomon lehet követni, hogy mennyi km-t mentem, milyen az akksi állapota stb.?

- mozi bolondéria -

(#5353) B-L-A-C-K válasza Ezekiel Ston (#5348) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem egészen:

- Jobban megy
- Dualtron vezérlős, ami megbízhatóbb
- Nagyobb aksi
- Mint írtad más kijelző, több funkciót be lehet állítani, pl egyet mondok, e-abs fék...
- Hidraulikus fék rendszer (dualba bowdenes).

Az hogy ez megéri e vagy nem már más tészta persze.

[ Szerkesztve ]

(#5354) Ezekiel Ston válasza B-L-A-C-K (#5353) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Értem, hogy jobban megy, de valljuk be a sima is tépi az aszfaltot alattad szerintem...
Dualtron vezérlős oké...Nagyobb akku...oké, más kijelző, oké, de szerintem akkora felárat amit kérnek érte nem éri meg.

(#5355) B-L-A-C-K válasza Ezekiel Ston (#5354) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért a tépi alattam az aszfaltot az az enyémre mondható el inkább, ezekre nem. De egy M365 után mindenképpen nagy előre lépés a dual.

(#5356) devil-k


devil-k
nagyúr

Bukót honnan érdemes venni egyébként?

- mozi bolondéria -

(#5357) #07746304 válasza devil-k (#5356) üzenetére


#07746304
törölt tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5358) devil-k válasza #07746304 (#5357) üzenetére


devil-k
nagyúr

Aha. Köszi. ;]

- mozi bolondéria -

(#5359) #07746304 válasza devil-k (#5358) üzenetére


#07746304
törölt tag

Egyébként én innen vásároltam, az enyémet, meg a protektort is :)

Sőt a kesztyűt is.

https://www.insportline.hu/

(#5360) Ezekiel Ston válasza B-L-A-C-K (#5355) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Hát azért egy TWOWnál is érezhető lesz serintem a differenciál a dual irányába.

(#5361) B-L-A-C-K válasza Ezekiel Ston (#5360) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze, ez már nem egy pálcika roller.

(#5362) H.lacika


H.lacika
tag

Sziasztok

13éves lányomnak szeretnék hagyományos rollert, olvasgattam a topicba.
Vidéken lenne használva, hobbi sport célra, utak rosszak.
Felfújható kerekű jobb mint a kemény, de lengéscsillapítós, azon nincs első fék nem tudom az mennyit számít?

decatlonost néztem: https://www.decathlon.hu/roller-town-7-xl-fekete--id_8377410.html
Street Surfing AIrt: https://www.rollers.hu/Street-Surfing-XPR-AIR-Roller-False-Alarm

ennyi is a max keret 30ezer, első komolyabb roller lenne, köszi

(#5363) #07746304


#07746304
törölt tag

Tesco gazdaságos megoldás a Tescóban :D

(#5364) Ezekiel Ston válasza B-L-A-C-K (#5361) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Te BLACK...Te milyen sisakot vettél? -meg hol? Emlékszem láttam a képeiden a narancs fekete színekkel ellátott rollerrel sisakot így kérdésem hogy mit vettél? Neve van e stb...

(#5365) Wine válasza #07746304 (#5363) üzenetére


Wine
csendes tag

Jó kicsi a kereke. Az enyém is 6,5 ", kell kerülgetni a kátyúkat. Oké, mindegyiknél, de nincs puffertartomány, szétcsap még egy kis kavics is....De ez az első rollerem, meg igen jóáron vettem, a következőnél jobban figyelek a komfortra..

[ Szerkesztve ]

(#5366) B-L-A-C-K válasza Ezekiel Ston (#5364) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#5367) #07746304 válasza #07746304 (#5363) üzenetére


#07746304
törölt tag

https://www.arukereso.hu/roller-c3008/kiano/cavion-city-go-p425914404/

tükörsima aszfalton max, de én még ott sem használnám :D Gondolom tömörek a kerekei.

(#5368) Ezekiel Ston válasza B-L-A-C-K (#5366) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Köszike.

(#5369) Zsombe


Zsombe
senior tag

Tegnap megint 14-es hibakódot dobott az M365 Pro. :W Hihetetlen, hogy egy hetes sincs.... Megy vissza szervízbe, remélem gyorsan meg tudják csinálni. Bár vannak kétségeim, hogy mennyire lesz gyors a 220Volt.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#5370) #07746304


#07746304
törölt tag

(#5371) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#5370) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gáz, csak 8-9 perces a videó, minimum fél órásakhoz vagyunk szokva...

(#5372) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#5371) üzenetére


#07746304
törölt tag

Még az tezsvírem... de nincs a videóban fekvő és álló módban is telefonnal ábrázolva :(

(#5373) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Na elkapott az eső :DDD

Nem baj eső kipipálva mert amúgy is munkagép kell ezzel jövök megyek melóba szóval nincs választása ha épp esni fog bírnia kell ;] már nem tudok bkv-zni .

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#5374) #07746304 válasza BerserkGuts (#5373) üzenetére


#07746304
törölt tag

2 napja engem is, és abszolút pozitív tapasztalatom, hogy ömlő esőben sem ázott be!

Még a tegnap anyagfáradásos telefontartó volt fent.

(#5375) devil-k válasza #07746304 (#5374) üzenetére


devil-k
nagyúr

Na, tőled sem vennék használtan rollert. ;]

- mozi bolondéria -

(#5376) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#5374) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Honnan tudod, szétszedted?

(#5377) krakki88


krakki88
csendes tag

Sziasztok!

Ár/érték arányban van jobb a Kaabo Mantis Dualnál(Magyar garival 450ért találtam)? Érdemes várni még, hátha dob ki valaki jobb arányú gépet? A xiaomira vártam eddig, szeretem a márkát, beváltak a termékeik, de semmi hirt nem találtam róla, hogy terveznének új tipust. Pedig egy Mantis Dualra hajazó gép jó lenne 250ért. :D

(#5378) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#5376) üzenetére


#07746304
törölt tag

Hát kezdjük ott, hogy:

Hazahozott (ellentétben a Kugoo-val), másrészt fent nem ázhatott be, mert esővédő volt rajta. Harmadrészt a Kugoo-nál ugye nekem az akkumulátor indikátora elszíneződött, aztán kiderült, hogy az akkumulátor jó, megvásárolták, nem jött rá panasz. Negyedrészt, azóta töltöttem, nem volt gond. Ötödrészt azóta mentem is vele, applikáción keresztül is monitoroztam, minden rendben volt. Vágom én, hogy alattad megnyekkent egy roller hetek múltán, de én optimistán állok a jövőhöz, meg ugye nem kell felelevenítenem a Kugoot forgalmazó srácok is annyira szerették az angol szófordulataimat, hogy elküldtek darabokban kb egy teljesen új rollert :D Amire ma is Bhüszke vagyok, és még jól is jártam. Igaz Kugoo-n azóta sem álltam. Csak azt akartam mondani, hogy szerintem a Xiaomival is hamar megtalálnám a közösnevezőt :D

(#5379) #07746304 válasza devil-k (#5375) üzenetére


#07746304
törölt tag

Rossz döntés! Kugoo alkatrész vevőimnek nem volt rám panaszuk, nekem sem rájuk :D

(#5380) Hyperion


Hyperion
senior tag

Sziasztok!

Tudtok nekem ajánlani megbízható 10"-os külső belsőt Xiaomi M365-höz?
Defektűrő képesség a legfontosabb. :((
Elvesztem a lehetőségek tengerében..

Köszi!

(#5381) petipetya válasza #07746304 (#5314) üzenetére


petipetya
nagyúr

LIDL. A gyermekkosár és a bolt elrendezése alapján könnyű volt felismerni.

"nincs rá lezsóidő"

(#5382) Zsombe


Zsombe
senior tag

Kellemes csalódás, egy hét sem kellett és van új M365 Pro rollerem. :C

220 Volt nem tudta cserélni, mert már nem volt nekik raktáron, így visszaadták a pénzt és beszereztem máshonnan.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#5383) zoltanz válasza #07746304 (#5363) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Tanulgatáshoz jó max, freestyle -ozni lenne jó ez a típus (bár oda jobb egy sima) de ahhoz elég egy fele ennyibe kerülő új, e hajtás nélküli. Vagy használtan egy első hátsó telós. Amúgy Eu-s eroller nincs is? Nem mintha a jobb Kínaiakkal nagy gond lenne.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5384) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Lehet hogy volt már szó róla, de nekem most sikerült egy használt m365-t beszerezni és lenne néhány kérdésem:

Hol tudok szelep hosszabbítót beszerezni?
Érdemes tömör gumira cserélni a kerekeket?
Ha igen milyet kell venni és hol és ki tudja felrakni?
Mi a jobb mindig rá töltök az akksira vagy igyekszem teljesen le meríteni, majd teljesen feltölteni?

Egyenlőre ennyi de biztos lesz még. :)

(#5385) devil-k válasza hitman77 (#5384) üzenetére


devil-k
nagyúr

Semmiképp se merítsd le csontig.

- mozi bolondéria -

(#5386) zoltanz válasza hitman77 (#5384) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Tömörgumiról megoszlanak vélemények. Van aki gond nélkül használta több 1000 km-et, van akinél szétrázta az aksi heggesztést, főleg a régebbi kiadásokat, ahol nincs rugalmassan rögzítve. Én 4 bár körül nem nagyon kaptam defektet, de az már olyan kemény mint a féltömör, defekt szallag meg 500 km után kidörzsöli a gumit, a folyadék csak szúrás ellen hatásos, vágás stb ellen nem.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5387) hitman77 válasza zoltanz (#5386) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszi mindenkinek.

Szelep hosszabbítót hol keressek? Sima bringa bolt?

Nektek mennyit megy el egy töltéssel? Full gázon amikor lehet haladni?

(#5388) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

A sima 250W os M365-re most akkor van tényleges szabályozás, vagy nincs?
Tudom, hogy volt téma valami állásfoglalása valakinek miszerint smkp, de az rendeletileg, törvényileg tudtommal nem létezik. Azt is tudom, hogy néhányan kötöttetek rá kgfb-t is, de most akkor lett tényleges szabály rá, vagy lehet használni járdán, illetve egyáltalán szabályos-e pl úttestre tévedni vele?
Még egy a tőlem megszokott kérdés:
Az M365 valamilyen módon összecsukva függőlegesen nem támasztható busz üléshez, vagy falhoz, sarokba, akárhogy, hogy ne foglaljon egy m helyet oldalirányba?

Üdv: Fishor

[ Szerkesztve ]

(#5389) hitman77 válasza Fishor (#5388) üzenetére


hitman77
senior tag

Szia

Ez engem is érdekelne. Merre lehet használni jelenleg? Kell rá biztosítás vagy engedély? Sisak, védő felszerelés?

(#5390) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nem kell semmi hozzá jelenleg és bárhol használhatod (kivéve persze ahonnan kitiltották). Nekem erős rollerem van, általában úton használom, naponta megyek el rendőr mellett, mögött, után, zebrán engedtek már át többször, abszolút leszarnak, legalábbis BP-en. Ha lesz rá tényleges szabályzás azt kell majd betartani, de ugye még nincs, és a vírus helyzet miatt nem hiszem idén foglalkoznának vele, bár jós nem vagyok.

Védő felszerelést meg mindenki saját felelősségére döntse el kell e vagy nem, nekem mikor kis rollerjeim voltak nem használtam semmit, mióta nagyok vannak zárt bukósisak, de abból sem a legalja fajta.

(#5391) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Nyilván minek a biciklivel is mehetsz úton ha van rajta lámpa ki van világítva legalább.
Még a legtöbbnek a teljesítménye kb egy bicilki és a legfontosabb a számuk nem sok addig nem fognak vele foglalkozni de utána se lehet tenni semmit ellene ha úgy használod mint egy biciklit azzal is mehetek az autók között.

"-a lakott területen kívüli úton, a főútvonalként megjelölt úton az úttest jobb széléhez húzódva kell közlekedni."

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#5392) Fishor válasza Fishor (#5388) üzenetére


Fishor
senior tag

És az összecsukva állításra nem tudtok infót adni? Buszon szállítás esetén lenne fontos számomra hogy magam mellé oda tudom e valahogy támasztani, vagy akár a lábam közé állítani.

(#5393) akyyy


akyyy
senior tag

Kugoo S1 PRo-mnál elhagytam a töltőnél azt a kis műanyag dugót. Lehet-e rá valahol rendelni ilyen pótalkatrész szerűt, hogy azért mégse csupaszon áljon ott a töltő része? :(

(#5394) BerserkGuts válasza Fishor (#5392) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Én össze se csukom xD mondjuk szerencsére mostani helyzet miatt nincsen tömve a busz se
+mindig a rokkant résznél szállok fel hogy legyen helye
amúgy vicces rokkantak utazni már 2 éve nem láttam egyet se de mindegyik busz miattuk olyanra van csinálva

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#5395) hitman77


hitman77
senior tag

Na megvan az első defektem. :( Kb. 15 kilométert mentem vele! Ez nagyon elszomorító! :( ráadásul az első kerék. Hol tudom javíttatatni? Érdemes házilag nekiállni?

(#5396) BerserkGuts válasza hitman77 (#5395) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Én írtam mit kell tenni. Nagy szerencse ha valaki olyan úton tud járni ahol nincs akácos vagy szilánk stb... Azok állítják csak hogy sosincs defekt csak ez meg nem életszerű hogy olyan szép utakon menjen valaki állandóan.

auto repair nélkül használni a biciklimet se merem használni.

Mire átbicikliztem innen 30 lyukat csinált a jó akácos :C

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#5397) hitman77 válasza BerserkGuts (#5396) üzenetére


hitman77
senior tag

Azt hittem azért nem ennyire gáz a helyzet. A tömör gumikból melyiket érdemes inkább venni? A lyukacsos oldalút vagy a simát? Lehet, hogy kényelmetlenebb lesz, de talán el merek menni vele 5km-t anélkül, hogy folyamatosan azt figyelném, hogy nem e lyukadt ki. most még veszek 2 használt teljes külső-belső szettet, de ha azokat is elhasználom, addigra megrendelném a tömör kerekeket.

Mire kell figyelni a házilagos cserével? Melyik a legnehezebb része?

(#5398) hitman77


hitman77
senior tag

Közben rájöttem. A szelep kiszedése a felniből. A többi kb. 3 perc, de azzal addig szórakoztam, amíg ki nem téptem a belsőből a szelepet. :W Tudom, hogy a motor takarót le kellett volna szedni és alatta a kis műanyag izét kiszedni, de nem tudtam kicsavarni a torx csavarok nagy részét. Annyira megvan húzva. Megint elgondolkodtam azon, hogy egy tömör kerék lenne ideális, ezt nem akarom még egyszer végig szenvedni.

(#5399) Fishor válasza BerserkGuts (#5394) üzenetére


Fishor
senior tag

Azért valaki tényleg megnézhetné nekem, hogy összecsukva hogyan lehet nekitámasztani valaminek.

(#5400) hitman77 válasza Fishor (#5399) üzenetére


hitman77
senior tag

Az én két napos tapasztalatommal (és egy defekttel :) ) úgy veszem észre, hogy csak a kerekein marad meg összecsukva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.