Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) tildy válasza ngabor2 (#1343) üzenetére


tildy
nagyúr

Magyarországon valószínűleg ja. De reméelm ebből nem azt akarod kihozni, hogy azért van több alkoholfogyasztóm, mert az legális?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1352) Chandler


Chandler
senior tag

hali

nos sztem mint a fűvel úgy, semmi gond, amíg ésszerűen használod... értsd ezalatt azt hogy nem naponta többször, mert az kicsit túlzás... én nem szoktam szívni, de a környezetemben elég sok ember igen... és köztük is van aki ésszel és van aki észnélkül... mivel mindennap találkozok ezekkel az emberekkel jópár éve, látom hogy hat rájuk a fű, most azokra gondolok, akik naponta tolják. és sajnos azt kell hogy mondjam hogy eléggé megváltoztak ezalatt a 2 év alatt. az életük lassan a fű körül forog (bár úgy veszem észre mostanában kevésbé mint régen)
és azt is látom minden nap aki ésszel csinálja, sztem vele semmi gond.
sztem több okból kéne legalizálni a füvet:
egyrészt mert semmivel sem dúrvább dolog mint a pia, és ráadásul a fű ''csak'' az agyadat építi le, mig a pia az egész testedet. mindkettőre rá lehet szokni, habár sokan állítják hogy a fűre nem. pedig igen.
azért is kéne legalizálni, mert így hogy suttyó (vagy nem suttyó) dílerektől szerzik a füvet, nem tudhatod mi van benne, így sokkal veszélyesebb is, bármit belekeverhetnek.
ezenkívül sok fasz csak azért szív mert illegális, és hogy milyen menő. ha legalizálják sztem jóbár ember nem szívna annyit, de jópár, aki eddig nem szívott ezentúl lehet hogy fog. a füvesek száma sztem nem csökkenne, de nem is gyarapodna, lásd Hollandia.
ez az én véleményem az egészről :DDD

(#1353) ngabor2 válasza tildy (#1351) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pedig magyarországon részben ezért van több alkoholista, mint fű (vagy bővebb körben drog)függő. a piához könnyű hozzájutni, bemegy valamelyik becsületsüllyesztő műintézménybe, és fickósra issza magát. a fűhöz nehezebb hozzájutni, és legálisan nem is lehet.

(#1354) moma válasza Chandler (#1352) üzenetére


moma
őstag

Én is legalizáció párti vagyok, de szerintem csak lassan lehet eljutni, addig. Nem tom, milyen lenne, ha most egyik napról a másikra szabad lenne. Első lépésben elég lenne, ha tűrnék a hatóságok a fogyasztást, de maradhat hivatalosan nem legális, mondjuk nem üldözik és ha találnak nálad akkor csak elvennék és annyi :D
Mondjuk én láttam már itthon olyat, hogy valaki kocsma kerthelységben rágyujtott nyáron és a kutya se szólt hozzá :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#1355) Chandler válasza moma (#1354) üzenetére


Chandler
senior tag

én egyszer egy bolt előtt láttam rágyújtani vkit egy spanglira... :DDD

(#1356) HEMP


HEMP
aktív tag

Ha már sztorizunk: kértetek már tüzet spanglival? :B Nekem már 2x volt muszáj ezt tenni: semelyik nem okozott gondot, faarccal emberke megállít utcán, majd tüzet kér... mindkét esetben kértek belőle, levámoltak vazzz! :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1357) moma válasza HEMP (#1356) üzenetére


moma
őstag

Azért ez is nagyon laza :DDD
Nem tudom azt olvastátok, hogy egy olasz kommunista(nem szoci, hanem rendes komcsi) képviselő közölte az olasz parlamentben, hogy elültetett néhány indiai kender magot a parlament udvarán :)) Lett belőle kisebb botrány :DDD Ja meg most nem rég az olaszoknál 1grammra emelték a személyes használatra legális magánaál tartható vadkender mennyiséget.

we all deserve a bit of luck.

(#1358) -!DogG!- válasza moma (#1357) üzenetére


-!DogG!-
csendes tag

A vadkenderrel sokra mennél... :)) Tudtommal a vadkender, mint olyan, nem létezik, a kender az kender, de amit a nagy átlag ''vadkender''-ként ismer, az már egy gyomnyövény, a cannabis sativa spontanea. Amíg nem a c.s. indica vmelyik változatával szaladgálsz, addig max annyi sérelem érhet, hogy súlyosan körbenevetnek a kékek... :DDD

To be in power, you didn't need guns or money or even numbers. You just needed the will to do what the other guy wouldn't.

(#1359) -!DogG!-


-!DogG!-
csendes tag

Az Őrsön láttam régebben egy nagyon laza figurát, megállt a metró, kiszállt, és rágyújtott egy spanglira... Soxor éreztem már a tipikus bukét lent az aluljáróban, de nem esett le, hogy honnan jön, mert a srác ált. elöl volt, én meg az utsó kocsikban, de az aluljáróban zordan megrekedt a szag. Merészen csinálta, az tuti, simán elsétált a lent kéregetőket/''tártóselemetegyszázasé'' etnikumot szekáló kékek mellett, azok meg kis késéssel kezdtek nézelődni, de esélytelen, hogy kiszúrják ekkora tömegben. Bááár, nekem is sikerült... :DDD Mindenesetre nem épp egy követendő példa.

To be in power, you didn't need guns or money or even numbers. You just needed the will to do what the other guy wouldn't.

(#1360) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

Keresem Jack Herer 'A csaszar meztelen' cimu konyvet. Sajna az ezt reklamozo oldal [link] email cimei mar nem elnek es az online konyvesboltoknak sincs mar. Halas lennek barmilyen segitsegert.
Plz help :R


mod:
Egyben konyvajanlo is...talan a legjobb a temaban!
Kicsit mas a megkozelites, de szinten jo kis konyv =>> Brian Preston - Fubolygo

[Szerkesztve]

(#1361) HEMP válasza g4dg3t (#1360) üzenetére


HEMP
aktív tag

Mindkettő itt figyel a polcomon, a ''A császár meztelen'' című az alapmű, a másik inkább szórakoztató utikönyv-jellegű, de azért nem rossz...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1362) g4dg3t válasza HEMP (#1361) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Fubolygo nekem is megvan, de a csaszart sehonnan nem birom megvenni. :(
5let hol talalhatnam meg?

(#1363) HEMP válasza g4dg3t (#1362) üzenetére


HEMP
aktív tag

mondjuk itt? [link] :D

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1364) g4dg3t válasza HEMP (#1363) üzenetére


g4dg3t
senior tag

#1360-ban erre az oldalra mondtam h nem elnek a mail cimei...megrendeles se muxik :(

(#1365) HEMP válasza g4dg3t (#1364) üzenetére


HEMP
aktív tag

:B :U

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1366) HEMP


HEMP
aktív tag

Egész jó, átfogó kis összeállítást találtam a cannabisról, itt elolvashatjátok ( a képek is jók): [link]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1367) [lAyCsI] válasza HEMP (#1366) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

alapos kis írás,
láccik hogy a tag vágja hogy miről is van szó,
és a lap alján azok táblás tibi csokik :Y

-= No way back from Here =-

(#1368) jasszer válasza [lAyCsI] (#1367) üzenetére


jasszer
senior tag

Nekem is megakadt rajta a szemem... az jutott eszembe h itthon mennyire örülnének egy ilyen negyedkilós kis szeretetcsomagnak.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1369) [lAyCsI] válasza jasszer (#1368) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

egy darabig ellenne vele az egész haverság az tutti ;)

-= No way back from Here =-

(#1370) HEMP


HEMP
aktív tag

Most fogtam az Index Velvet rovatában ezt a kis cikket:
''z százhúsz éves Fulla Nayak esetében feltételezhető, hogy kannabisz rendszeres szívásának köszönheti hosszú életét, olvasható az ananován. A nő mindennap spanglit szív és pálmabort iszik indiai kunyhójában, ahol együtt él 92 éves lányával, és 72 éves unokájával. A néni a Sun-nak úgy nyilatkozott, fogalma sincs, hogyan élhet még mindig, hiszen egy csomó nála sokkal fiatalabb rokona már réges-rég meghalt.'' he? :F

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1371) HEMP


HEMP
aktív tag

Ugyanonnan:
''Rendőri üldözés közben cigarettaszünetet tartott egy tolvaj az Egyesült Államokban - méghozzá kétszer, és kábítószerrel fűszerezettet. A 45 éves férfi autót lopott, és egy benzinkútnál megpróbált a kocsi valódi tulajdonosának bankkártyájával fizetni, ami azonban nem sikerült. Ezután vették üldözőbe rendőrök. A tolvaj hamarosan megvált a kocsitól, és gyalogosan menekült tovább a connecticuti Bridgeport városában. Miután átmászott egy kerítésen, úgy érezte jár neki egy cigiszünet. Rá is gyújtott, ám hamar letelt az idő, és ismét rohanhatott tovább, sarkában rendőrökkel. A kikötő felé vette az irányt, és beugrott egy csónakba, ahol megtartotta második cigarettaszünetét. Harmadikra már nem volt ideje: a második alatt csípték el. '' lol :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1372) moma válasza HEMP (#1370) üzenetére


moma
őstag

:DD NEm tom mit szólna a nagyim ha vinnék neki ;] Mostanában egyébként olvastam több olyan hírt is, hogy végre eszükbe jutott orvosilag is tesztelgetni és asszem, sok fájdalommal járó halálos betegeknek is hasznos lehet, akik már hozzászoktak a sima fájdalom csillapítókhoz.

we all deserve a bit of luck.

(#1373) HEMP válasza moma (#1372) üzenetére


HEMP
aktív tag

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ megaLoL (szintén Index/Velvet):
''Vasárnap elhunyt az a családja által 125 évesnek mondott indiai öregasszony, aki hajlott kora ellenére egész nap pálmabort vedelt, füvet szívott, és maga se értette, hogyhogy még él - adta hírül a Daily India. Fulla Nayak végelgyengülésben hunyt el Kanarpur nevű szülőfalujában, ahogy eddig is élt. Férjét 50 évesen veszítette el, legidősebb lánya 92 éves, rajta kívül még három gyereke és két tucat unokája van. Az idős hölgy egy kis látásgyengülést leszámíva kiváló testi állapotnak örvendett.

A szmóker nagyit épp múlt héten akarta benevezni unokája, Narayan Nayak a Guinness Rekordok Könyvébe, mint a világ legidősebb asszonyát. Igaz, halálakor kiderült, hogy családja állításával szemben személyi igazolványa alapján mindössze 120 éves.
''
:DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1374) brownus


brownus
veterán

már korábban akartam csak elfelejtettem -> olasz drog korlátozás: [link]

(#1375) g4dg3t válasza brownus (#1374) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Jo latni, hogy azert nemely orszagban tortenik elorelepes, viszont nem ertem a hirt:

''A jövőben annyi fű lehet egy embernél, amely összesen 1 gramm hatóanyagot, azaz THC-t tartalmaz. Ez a mennyiség négy-öt kábítószeres cigarettához elegendő.''
Az atlagos fuvek ~7-10%-os THC tartalommal birnak...ez alapjan minimum 14g-t tarthatnak maguknal, amit ha 4-5 spangliba csavarnak...akkor nagyon kemenyek ezek az olaszok :))


Remenykedjunk, h hamarosan valtozik a helyzet idehaza is :R

(#1376) [lAyCsI] válasza brownus (#1374) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

kíváncsi lennék idehaza hány évnek kell eltelnie hogy egy ilyen törvény megszülethessen

-= No way back from Here =-

(#1377) Kicker válasza g4dg3t (#1375) üzenetére


Kicker
senior tag

hát az LooL! 14g-t 4-5 cigibe...

nem tudom Mo-n hova tartunk, de nevetséges ez az egész kender mizéria... amíg a gazdaság így dübörög és hatalmas a béke s egyetértés addig erre a napirendi pontra úgy 2020 fele fognak újra visszatérni... :(

[link]

ezt láttátok már vagy valaki linkelte már? nagyon duuuuurva! angol tudás előny!

háháhá

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1378) moma válasza Kicker (#1377) üzenetére


moma
őstag

Király az a dal amit énekel mielőtt rágyújtana :C Ó, ha lenne egy ici pici hangom :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#1379) Kicker válasza moma (#1378) üzenetére


Kicker
senior tag

hihetetlen miket beszél, meg a hangja... beszél ilyen repedt fazék hangon és neki áll énekelni kajak bob marley hangon...

''like shaggy said: it wasn't me.... háháhá'' :Y

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1380) HEMP


HEMP
aktív tag

check this: sodróverseny a Gödörben! (Bp) [link]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1381) HEMP


HEMP
aktív tag

Nagyon komoly dumát hallottam tegnap:
Haverral éppen tekergettünk, amikor azt mondta, hogy ő most F12es cigit fog csinálni. Mire én: az meg milyen?
Mire ő: akkora, hogy leteszed a billentyűdre és az F1-től tart az F12-ig.. ! :D :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1382) Integra válasza HEMP (#1381) üzenetére


Integra
titán

keméééény:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1383) [lAyCsI] válasza HEMP (#1381) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

cserkésztábor volt vendégségben? :))

-= No way back from Here =-

(#1384) HEMP válasza [lAyCsI] (#1383) üzenetére


HEMP
aktív tag

..ugyan: sima hétköznap esti idegcsillapítás! :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1385) Kicker


Kicker
senior tag

üdv

nos gondolom sokan hallottátok, hogy mától országos, sőt eu szinten is 2 napos ''razzia'' van az utakon. amire utaznak:

gyorshajtás
ittas
illetve bódult/kábszer/

kérdés:

pl ha X szívott tegnapelőtt azt ki tudják mutatni? milyen a teszt amit használnak?

most akkor úgy kérdeznek,hogy Jónapot, fogyasztott alkoholt vagy kábítószert, esetleg mindkettőt?
vagy random/ fej alapján csinálják?

valakinek valami tapasztalat, info?

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1386) HEMP válasza Kicker (#1385) üzenetére


HEMP
aktív tag

Szerintem csak vérből, ahhoz meg még mindig be kell fáradni a laborba, úgyhogy ne izgulj! :) Bár az alkoholszondát lehet mindenkivel megfújatják..

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1387) Kicker válasza HEMP (#1386) üzenetére


Kicker
senior tag

vannak kétségeim... én már hallottam olyat is hogy talán nyálból, vagy izzadságból, de a lényeg hogy elég drága nekik ez a teszt, szóval mindenkin nem csinálják... de most érted,ha rendőr ismeri a helyi füvezős emberkéket, annak bátran odatolja, mert az eredmény tuti pozitív... alkohol szondát azt biztos fujatják...

mondjuk lehet hogy ez elrentetés, hogy a rádióba külön hangsúlyozzák a drogos ellenőrzést is...

hétvégém volt a hírekben hogy gödön kinyírta valami tag a nőjét és a gyerekét, persze megemlítik azt is hogy az illetőtmár kábszer visszaéléssel is bukott... biztos összefüggés van, a drogos, kinyirja a családját... rohadt média!

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1388) HEMP válasza Kicker (#1387) üzenetére


HEMP
aktív tag

Na az szép lenne, ha nyálvizsgálatot tartanak minden megállított autósnál! Nagy kasza lenne... :(

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1389) [lAyCsI] válasza Kicker (#1387) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

én kb 1 éve hallottam hogy kaptak tesztelésre a magyar rendőrök ilyen nyálas-gyorstesztet, de azóta nem hallottam hogy rendszeresítették volna, vagy bárkit ily módon ''lekapcsoltak'' volna, mert amúgymeg igen drága mulatság...

-= No way back from Here =-

(#1390) Kicker válasza [lAyCsI] (#1389) üzenetére


Kicker
senior tag

ez olyan hogy mindenki hallott róla de senki nem látta/tapasztalta még... remélem ez így is marad! :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1391) adalbert1 válasza Kicker (#1390) üzenetére


adalbert1
veterán

Á, szerintem ilyen nyál szondát nem fognak használni, főleg, hogy vérvétellel+vizelettel a kendert sokkal tovább kimutatják. Mondjuk az más kérdés, hogy utána hogy bizonyítják, hogy akkor áltál a hatása alatt? Az meg a másik, hogy vérvételre sose visznek ok nélkül.

Két haveromat pár hónapja igazoltatták az árpád hídi aluljáróban, mert épp uszodából jöttek és piros volt a szemük (visine meg nem volt náluk). :)
Adatok egyeztetése, utána a yard kérdése:
És mondja csak kedves xy, mikor szívott utoljára?
Pár éve.
Rendben, viszontlátásra. :DDD

Egyszer egyik haverommal mennénk le a blaha aluljáróba, ott is megállít egy rendőr, igazoltatás.
Adatok itt is, utána egy ilyen kérdés:
Valamilyen kábítószer van maguknál?
Nincs.
Rendben, viszlát.

Tehát azért a rendőrök nagy részének se olyan véresen komoly a hozzáállása, az más kérdés, ha már ki van adva, hogy vmilyen eredményt produkálniuk is kell a 2 nap alatt majd.

(#1392) HEMP válasza adalbert1 (#1391) üzenetére


HEMP
aktív tag

''Adatok itt is, utána egy ilyen kérdés:
Valamilyen kábítószer van maguknál?''
ez vicc?
Persze hogyne volna biztosúr, mit adhatok?!!! :DDD :D

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1393) Kicker válasza HEMP (#1392) üzenetére


Kicker
senior tag

az Életképek 2024es szériájából egy jelenet... :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1394) brownus válasza HEMP (#1392) üzenetére


brownus
veterán

csak aztán ne válogasson! :DDD és nincs kedvezmény sem :D

(#1395) [lAyCsI] válasza brownus (#1394) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

jegyeket, bérleteket, füves cigit? :))

-= No way back from Here =-

(#1396) adalbert1 válasza Kicker (#1393) üzenetére


adalbert1
veterán

Tőlünk tényleg megkérdezte, asszem ez olyan 2002-2003 környékén volt.
De azért durva. :DDD

(#1397) HEMP


HEMP
aktív tag

Hát ezért NE fogyasszatok szintetikus sz@rokat, elmegy az eszetek máshova:[link]!!

Felhívnám a figyelmet az uccsó mondatra: ''A szennyezett fű elfogyasztásakor ezért ajánlott a cigarettaszűrő használata.'' muhahahahaha :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1398) g4dg3t válasza HEMP (#1397) üzenetére


g4dg3t
senior tag

A rendőrtől követelte vissza a drog árát
Isten barma...iszonyat, vajon mit gondolhatott? Ehh :DDD



Homokos fuvel sajna meg mindig lehet talalkozni. En azt javaslom, hogy ha furcsan csillog, illetve tapintasra finom szemcses marad az ember ujja, akkor inkabb hagyjuk a fenebe es ne vegyuk meg. A homok eleg kemenyen hazavaghatja a tudot. Ha vki megis ilyet sziv, akkor legalabb vizi-pipan at tegye!

(#1399) SP!T válasza [lAyCsI] (#1389) üzenetére


SP!T
addikt

Hát ilyen csulás kütyü van az tuti, de hogy használják-e, nem tudom... Remélem nem! :DDD

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1400) brownus


brownus
veterán

cannabiskalauz; [link]
szép könyv, ajánlom megvételre

sőt, a könyvesbolt-ban a kodály-köröndnél jan .6-ig 20% kedvezmény van, ~ 2320huf csak

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.