Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) moma válasza HEMP (#1750) üzenetére


moma
őstag

ez azért elég off nem? ;]

we all deserve a bit of luck.

(#1752) HEMP válasza moma (#1751) üzenetére


HEMP
aktív tag

De. :Y

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1753) moma válasza HEMP (#1752) üzenetére


moma
őstag

Egyébként pókerezem, szóval szívesen olvastam ;]

we all deserve a bit of luck.

(#1754) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

A zöldség fogyasztása egészséges.

"One joint a day keeps the doctor away." :DDD

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1755) Hakudoshi válasza HEMP (#1749) üzenetére


Hakudoshi
tag

Az a honlap nagyon pro, de akik nem tudnának angolul, azoknak itt van ez: [link]

(Nem tudom, volt-e már, ha igen, sry! :B )

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1756) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Én speciel nem támogatom a füvezést, se más drogokat, de attól függetlenül még nem ítélek el mindenkit, aki azt csinálja, szíve joga. Sok ismerősöm is van, aki alkalomadtán csinálja, de attól még szeretem őket. Amit viszont elítélek, az az amikor valaki semmit sem tud az egészről, és jön a zero tolerance szöveggel.... Én is kb. csak annyit tudok, amit néhány oldalon olvastam, ezért nem arakok igazán véleményt nyílvánítani, de gondolom valakit azért érdekel a véleményem. Jah, néha-néha alkohol és vízipipa belefér. :DDD

(#1757) Integra


Integra
titán

európai fogyasztási statisztika
aztán hogy mennyire valósak az adatok, passzolom...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1758) adalbert1 válasza Integra (#1757) üzenetére


adalbert1
veterán

Ami tetszett a cikkben, hogy visszaesőben van az intravénás drogokat használók száma... Akkor már inkább kólázzanak az emberek, mint heroinozzanak, az olyan állatokról nem is szólva, akik szúrják a speedet vagy az ekit.
Szóval inkább 1000x kóla, mint diszkódrogok vagy ópiátok.

(#1759) HEMP válasza adalbert1 (#1758) üzenetére


HEMP
aktív tag

:C ...és milliószor inkább a ződ! Éljen!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1760) HEMP válasza Integra (#1757) üzenetére


HEMP
aktív tag

Több drogozó vagy pontosabb adatok? Hááát nemtom, eddig is bőven alábecsülték a lehetséges drogot használók számát szerintem, és nem is kicsit... Szintetikák sucks!!!!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1761) adalbert1 válasza HEMP (#1759) üzenetére


adalbert1
veterán

Jaja... Mondjuk azon leakadtam, hogy a brit gyerekek 1/7-e már 13 éves kora előtt próbálta a cannabist... Jó 10 éve is voltak olyanok akik olyan 14 éves koruk körül már szívtak, igaz csak havi párszor.
Ilyen szempontból roppant kíváncsi lennék a marihuána hatására, lévén egy fejlődő szervezet csak más, mint egy felnőtté.
Meg az is szomorú, hogy szinti cuccok közül az élbolyban vagyunk... :( Persze az átlag életszínvonalat tekintve ez érthető is, sokkal olcsóbb 1-2 bogyó egy estére az átlag fiataloknak, mint valami minőségi ital...
Ami még furcsa, hogy LSD-ről és gombáról szó sincs, kíváncsi vagyok, hogy ezekkel hogy állnak az emberek.

(#1762) HEMP válasza adalbert1 (#1761) üzenetére


HEMP
aktív tag

hehe.. :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1763) Integra válasza HEMP (#1760) üzenetére


Integra
titán

szerintem most is alávan becsülve
de azt én is látom, hogy kevesebben diszkódrogoznak és sokkal inkább zöldeznek, jönnek rá hogy teljesen rendben van egy beszélgetős esti cigi barátokkal, mint a zúzás..
a kokainnal meg az a baj itten kismagyar honban, hogy a tisztához, csak nagyon kevesen jutnak hozzá. a legtöbben pancsolt szart kapnak. aztán csodálkoznak hogy nem tudnak aludni meg csomó mellékhatás jön elő..
már úgy pancsolják a kólát is mintha eki lenne

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1764) Integra válasza adalbert1 (#1761) üzenetére


Integra
titán

szerintem gombához viszonylag nehéz hozzájutni, nincsenek belőle szántóföldek, a trinyó meg.. pffffffffffffffff, azt inkább irtani kéne, remélem minél kevesebben tolják

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1765) adalbert1 válasza Integra (#1764) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát az tény, hogy az lsd-től hamarabb megbomlik az elméd mint az összes többi cucctól együttvéve, viszont fizikailag meg sokkal kevésbé káros, valamit valamiért...
A kólát meg még szép hogy felütik, lévén így is kurva drága, kíváncsi vagyok hogy az átlag dealereknek a profitjuk mekkora része származik az adalékanyagokból, meg se merem tippelni.
Mondjuk az is vicc, hogy a bogyó is ilyen össze-vissza pancsolt felütött szar, gondolom gyártásnál nem keveset spórolhatnak rajta... Viszont azt a gyártón kívűl más már nem tudja hígítani.

Viszont otthoni rendőr haverral beszélgetve mostanában alig van valamilyen drogügyük (kb. 30 ezres város), inkább trafóolaj lopás, autós üldözés. Vagy csak nem akarnak már minden tizenévessel szórakozni, azzal tulajdonképpen senki sincs előrébb.
Mondjuk az elmúlt 1-2 évben volt egy nagyobb ügy, elkaptak valami gyökér 18-20 éves gyereket, az rögtön feldobott 5-6-ot, azok meg mégtöbbet, valszeg. jól a tökükre léptek, vagy csak ennyire gerinctelenek.

Persze azért a rendőrök se annyira hülyék, hogy ne vegyék észre, ez egy felesleges szélmalomharc. A fogyasztókat nagyon úgyse csukhatják be (ha valaki visszaeső, akkor talán nem csak rehab van?), a dealerekből meg bármennyit elkapnak, holnap ugyanannyi áll a helyükre, lévén a piaci igényeket ki kell szolgálni. És amig igen jó lóvékat akasztanak vele, addig mindig lesz erre ember is.

(#1766) Hakudoshi válasza Integra (#1764) üzenetére


Hakudoshi
tag

Ezek szerint neked nem jött be? ;]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1767) Hakudoshi válasza adalbert1 (#1765) üzenetére


Hakudoshi
tag

Ezt én is nagyjából így gondolom. :R Az első mondatot kivéve. :U

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1768) brownus válasza Hakudoshi (#1767) üzenetére


brownus
veterán

ezt meséljék el feldmárnak:D (első mondat)

(#1769) HEMP


HEMP
aktív tag

Nos, elköltöztem kicsit messzebre, elhagytam kis hazánkat, gondban is voltam itt vajon milyen lesz a felhozatal, de hálistennek itt is teremnek még jó dolgok! :DD Az ár is elfogadható, a minőség is ok, igaz kicsit szarul néz ki, de odaseneki!
Üdv mindenkinek Angliából!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1770) HEMP


HEMP
aktív tag

Békés, Paramentes Karácsonyt kivánok minden kedves topiklakónak, sok locsolót! :C

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1771) Hakudoshi válasza brownus (#1768) üzenetére


Hakudoshi
tag

:DDD

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1772) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

Vinnyogós, füstölgős, csavarodós Szilvesztert és újabb évet néktek, nagyrabecsült effendik! :C

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1773) HEMP


HEMP
aktív tag

BÚÉK mindenkinek! Éljen a trombita!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1774) kilozsul válasza Kicker (#1049) üzenetére


kilozsul
aktív tag

valóban nem helyes vaktában elítélni valakit, főleg olyan témakörben amihez az adott illetőnek nem sok köze van. Megpróbálok objektíven leírni pár pro és kontra dolgot ezügyben. Elég régóta "élek a dologgal", bár mindíg csak alkalomszerűen, sokszor fél-egy évig eszembe sem jut, aztán ha úgy adódik... Voltam hollandiában (rotterdam, amsterdam) és belgiumban is, láttam az ottani állapotokat is.

ellentábornak: Senki sem küzd igazából azért, hogy bármilyen drogot legalizáljanak ebben az országban. Azért van a nagy felhördülés a "zöld" oldalon, mert kissé elege van a fogyasztóknak abból, hogy mind társadalmilag, mind büntetőjogilag egy kalap alá esnek pl egy heroinistával. Ez egy debil felfogás lássuk be. Én is mindíg ki vagyok akadva, ha a marihuánáról beszélnek a tévében, és közben szétinjekciózott, földön fetrengő és utolsó stádiumban lévő hernyósokat mutogatnak. Sajnos ugyanez figyelhető meg a drogmegelőzésben is: amíg mancika tanárnéni tart felvilágosítást, és az érvelése kimerül abban, hogy a "drogn az rossz, éééértteeeem?", addig mit is várunk??? Amíg valaki nem tudja azt mondani egy tizenévesnek, hogy "a drog nagyon feldob, rohadt jól érzed magad tőle, de a várható következmények lehetnek olyan súlyosak ,hogy ezerszer megbánod a dolgot" addig ne is várjuk el a fiataloktól, hogy értelmesen kezeljék a témát, és nemet tudjanak mondani (meggyőződésből és nem azért, mert azt mondták...) ha kell.
Legyen a könnyűdrogok fogyasztása szabálysértés, súlytsák pénzbírsággal, a terjesztés pedig legyen továbbra is büncselekmény. Már ez nagyon előremozdítaná a dolgokat...

pártolóknak: Lássuk be, szükség van a törvényi szabályozásra. Az, hogy te vagy én tudunk mértéket tartani, tudjuk kezelni az ilyen helyzeteket, az nem jelenti azt, hogy ha teljesen legális lenne, akkor más is ugyanígy tudná. Nagyon nem lenne szerencsés, ha tizenéves gyerekek spanglival a szájukban mászkálnának iskolába (mert ez a korosztály kattanna rá elsőként a "nagy szabadságra'"), és hirtelen egy csomó ember életvitelét, munkához és családhoz való hozzáállását változtatná meg a probléma.

Szóval a véresszájú ellenzőknek és a vadul legalizációt követelőknek is azt mondanám, hogy mint minden éremnek ennek is két oldala van, és aki valamelyiket nem ismeri, az csak kárt okoz a véleménye hangoztatásával.

PS: Halkan megjegyezném, hogy rengeteg olyan növény van, ami 100% legális itthon (és szinte mindenhol), és olyan komoly szintű stabil kábítószerek, hogy azokhoz képest a marihuana vagy a gomba csak "müzli".

Ahogy láttam, azért vagytok bőven olyanok is, akik jól látják a helyzetet. Remélem előbb utóbb ilyen emberekből lesz több :) :R

(#1775) Hakudoshi válasza kilozsul (#1774) üzenetére


Hakudoshi
tag

:K :R

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1776) Integra


Integra
titán

biztos azt hitték, hogy teljesen normálisan néznek ki
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1777) adalbert1 válasza Integra (#1776) üzenetére


adalbert1
veterán

Eléggé meg vannak suhanva, főleg a kopasz srác, meg a piros inges gyerek. :D

(#1778) ngabor2 válasza Integra (#1776) üzenetére


ngabor2
nagyúr

vagy a kopasz srácnak egész egyszerűen a szemébe villant a vörösszem-lámpa. rólam is készült már ilyen kép, mindenféle tudatmódosítók nélkül. eléggé zavaró bír lenni a lámpácska,az ember ösztönösen becsukja a szemét.

a törvényi szabályozáshoz:
amíg abban nem értenek egyet, hogy mit is értenek kábítószeren, addig nehéz lesz értelmes törvényt hozni. használni nem bűncselekmény, de hozzájutni igen... eléggé önellentmondásnak tűnik számomra. hogyan használja félig-meddig legálisan, ha már a beszerzése is büntetendő?
aki gyenge jellem, az nem áll meg a fűnél, és így-is, úgy-is hozzájut. ők úgyis kibújnak a törvény alól, ha szigorú, ha liberális.
aki csak vidámkodni akar, az nem is lép tovább, és néha hozzájut. talán nekik könnyebbséget jelentene egy szabadabb törvényi rendelkezés.
aki csak kiváncsi, az 1-2 alkalommal kipróbálja, és annyi, "ez is megvót". őket se igazán hatja meg a törvény.
és vannak nagyon sokan, akik ezt az egészet kívülről szemlélik, ki se akarják próbálni, épp elég kábító nekik az élet. ők meg aztán tényleg az érintetti körön kívül esnek.

(#1779) Integra válasza adalbert1 (#1777) üzenetére


Integra
titán

azért ez se kutya...
mentőben is ütném
versus küldte.. :))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1780) Integra válasza ngabor2 (#1778) üzenetére


Integra
titán

én meg majdnem 15 évet éjszakáztam, úgyhogy ne kenjük a vakura... :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1781) adalbert1 válasza Integra (#1779) üzenetére


adalbert1
veterán

Fúúú, ezt a rossz buzit... Még jó hogy ritkán járok mostanában szórakozni, és akkor se botlok ilyen alakokba.

Amúgy hogy ne legyek teljesen off: múltkor meglepődve olvastam, hogy kis városunkban elkaptak valakit 4000 bogyóval... Mondjuk még biztos tovább akarta osztani, meglepődnék ha egy 30k-s városban ennyi elfogyna.

(#1782) Sipi16 válasza adalbert1 (#1781) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ez még az "átlagos" buzinál is rosszabb.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#1783) adalbert1 válasza ngabor2 (#1778) üzenetére


adalbert1
veterán

Itt főleg az idősebb korosztály nagyrészével van a probléma, akik (mint már említették előttem is páran) egy kalap alá vesznek mindent...
Nekem van egy olyan elképzelésem már elég rég óta, hogy akik megtehetnék hogy lépjenek az ügyben azoknak nem áll érdekében, gondolom ők is részesülnek a buliból. Arra azért kíváncsi lennék hogy hány milliárdos üzlet a kábítószer terjesztés ma Magyarországon egy évben.

(#1784) Hakudoshi válasza adalbert1 (#1781) üzenetére


Hakudoshi
tag

Legfeljebb pár hét alatt elfogyott volna az a 4k laszti, evvan. :(

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1785) Eagl3 válasza adalbert1 (#1781) üzenetére


Eagl3
veterán

Abból még 3 várossal arrébb is jutott volna...

(#1786) adalbert1 válasza Hakudoshi (#1784) üzenetére


adalbert1
veterán

Lehet, szilveszterkor biztos több fogy, mint általában... Meg eleve van elég sok bejárós középsulis/koleszos, gondolom az ő korosztályukban fogy még mindig legjobban ez. :F

(#1787) Hakudoshi válasza adalbert1 (#1786) üzenetére


Hakudoshi
tag

Náluk is. Nem mintha büszke lennék rá, de nekem is volt "olyan" bulizós időszakom (kinőttem már :D ), szóval tudom, hogy miről beszélek. Hihetetlen mennyiséget meg tudnak zabálni abból a szarból (is)... és itt nem 1-2 emberről van szó, hanem több ezerről, országos szinten szvsz simán 30k fölött...

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1788) [lAyCsI] válasza Integra (#1776) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

LOL,
szimpatikus fiatalemberek :DD

-= No way back from Here =-

(#1789) brownus válasza Integra (#1779) üzenetére


brownus
veterán

huuuu, nem írok semmitse inkább:D versus is milyen helyekre jár már??

szerk: de az a ruha naon cukkiii :U :)

[ Szerkesztve ]

(#1790) Versus82 válasza brownus (#1789) üzenetére


Versus82
aktív tag

neten találtam... gondolhatod hogy nem egy rózsaszín feszűlős cuccban álldigáltam ott és fényképezgettem a tesókat...

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1791) brownus válasza Versus82 (#1790) üzenetére


brownus
veterán

gondolom, lemaradt egy vigyor a kérdés végéről:)

és nem érteni félre, de nem nézném ki egy ilyen homiból, hogy km-ni járna....

(#1792) Integra


Integra
titán

ehhez mennyire kell hülyének lenni?:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1793) brownus válasza Integra (#1792) üzenetére


brownus
veterán

hülje puncika:)

(#1794) cor


cor
őstag

mint irta is vki feljebb...
az (is) az egyik legnagyobb problema h mindent egy kalap alá vesznek
ma láttam egy müsörujságban: Bulizos Drogok cimszoval egy szöszenetet , lényegében az ext-rol volt szo benne,de nem is ez a lényeg(most),hanem mellé a "szokásos" kép: melegités allatti kiskanál... :F
s ez ilyen "idösebb" korosztályos ujság (talán) s igy sajna méginkább erösödhet bennük az a tévhit h ha már kiprobálsz vmit is akkor tuti h intravénás lecsuszott vki lesz belöled :(
:U

irány majestic: nancy és a milf "otthona" ;]

[ Szerkesztve ]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1795) adalbert1 válasza cor (#1794) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez megint furcsa dolog. Mert vannak olyan elvetemültek, akik lövik az ekit meg a speedet is. Mondjuk ők tudják. Megint más, hogy van olyan, aki tizenéves korában op-zott, azóta meg simán diploma+meló (persze ez is elég sarkított dolog).
Szvsz sokkal inkább ember függő a dolog, hogy ki mennyire csúszik bele.

Tényleg, a weeds 4-ik évad mikor jön?

(#1796) RedWing válasza adalbert1 (#1795) üzenetére


RedWing
aktív tag

"Szvsz sokkal inkább ember függő a dolog, hogy ki mennyire csúszik bele."
Teljes mértékben egyetértek!
Szerintem nálunk ezért is nem lehetne megoldani olasmit mint pl. Hollandiában.
Egyszerűen a magyar társadalom nem érett meg rá. :(
Beszélgettem már hollandokkal (40 körüliekkel!). Náluk ez úgy néz ki, h. egy péntek d.u. meló után, baráti társasággal elmennek, beülnek valahova, egész este füstölnek, kikapcsolnak, jókat beszélgetnek, elfelejtik a gondokat. Utána hazamennéek és mondjuk 1-2 hét múlva megint összehoznak egy kellemes estét.
Nálunk meg boldog-boldogtalan, éjjel-nappal ott lenne, ha tehetné. Mit várunk a "vezetéstől", ha még a 12-14 év körüliek is totál készen mennek be az iskolába, szívnak a szünetekben, kiröhögik a tanárokat.
Sajnos nem vagyunk elég érettek... :(

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#1797) Hakudoshi válasza RedWing (#1796) üzenetére


Hakudoshi
tag

...viszont amíg nincs legalizálva, addig nem is várható el, hogy kialakuljon a kultúrája, és "megérjenek" rá az emberek. Szvsz. :(

Mert általában úgy szokott lenni, hogy ami illegális, azzal mindig több a baj. Pont azért, mert illegális.

Ugye valahol el kell kezdeni... ;)

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1798) Twiggydoll válasza adalbert1 (#1795) üzenetére


Twiggydoll
tag

sztem épp az,hogy nem tudják.Belövi magának,mer a haverja is belőtte nincs semmi gáz,még el is lehet poénkodni

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#1799) adalbert1 válasza Twiggydoll (#1798) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor meg sajnos hiba csúszott a drogprevenciós programba.
Mondjuk aki szúrja magát valamivel, az már régen gáz.

Szerk.: a legalizációs kérdéshez... Sajnos a társadalom nagyobb része nem érett rá, és nem csak az idősekre értve, akik azt se tudják mi a különbség a dolgok között, hanem a fiatalabb fogyasztó rétegre is...

[ Szerkesztve ]

(#1800) Hakudoshi válasza adalbert1 (#1799) üzenetére


Hakudoshi
tag

Sajnos igen, de a jelenlegi helyzet még annyira sem megfelelő. Lásd még #1797.

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.