Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Thyb válasza gd5424 (#943) üzenetére


Thyb
senior tag

Az alkohol nem veszélyesebb hidd el. Mindkét szer az ember belső hangulati állapotát erősiti fel, s ha valaki extraverdált egyéniség mint pl én is akkor beálmosodik tőle. Egy ideig ugyan élénkitő hatása van, de utánna ez átfordul, és az aki fáradt, azt ugy kiüti, hogy vezetésre teljes mértékben alkalmatlan lesz. Igen, a jogsikat az ilyenektől sokkal hosszabb távra elvenném, mint azt a jelen szabályozás teszi, ugyanakkor még mindig az a legnagyobb gond, hogy sok esetben a büntetés kiszabásába a pénztárca is beleszól, ami kicsi hazánk legnagyobb problémája.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#952) Thyb válasza adalbert1 (#944) üzenetére


Thyb
senior tag

Azt a viccet ismered amikor a srác elmegy anyagot venni és elmegy a szaunába... ? :DDD

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#953) TakkerX válasza Thyb (#952) üzenetére


TakkerX
aktív tag

megoszthatnád velünk:)

(#954) brownus válasza HEMP (#947) üzenetére


brownus
veterán

kérdés hol? ha bemész egy kávézóba ott 10-15pénz 1 adag és a fajtától függően kevesebbet vagy többet kapsz a pénzedért...

(#955) TakkerX válasza brownus (#954) üzenetére


TakkerX
aktív tag

de nem csak az számít hogy mekkora menyniség, hanem a haatóanyagtartalom és a végén a hatás:)) ha olyan a cucc hogy kijön belőle 3(mondjuk szerk. legyen 3:)emberes)cigi és odatesz rendesen, felőlem kerülhet többe úgyis tovább tart:C
a lucernát meg szívhatja az ember kilószámra:DD, nem?:)

[Szerkesztve]

(#956) Thyb válasza TakkerX (#953) üzenetére


Thyb
senior tag

Skac elmegy a dealerhez, hogy vegyen valami jó anyagot mert ki akarja magát ütni a szaunában.
-Van valami jó anyagod?
-Simán, itt a legjobb cucc ami kapható a piacon.
Srác elmegy a szaunába elszivja az anyagot, vár, vár de semmi. Kimegy felöltözik, megkeresi a dealert. -Mi a sz@rt adtál te nekem semmit nem használ. -Ne parázz öreg, itt ez a másik, de vigyázz, mert ez az elefántot is megtanitja repülni. Skac vissza a szaunába elszivja az anyagot, vár vár megint semmi. Dühösen magára kapja a ruháit kirohan, a szauna előtt ott a dealer, meglátja a skacot, beugrik a porscheba, 1000-el el. Skac kirántja a pirosnál várakozó lamborginiből az ipsét, bevágja magát a kocsiba, majd át a piroson a dealer után. Már egy órája kergeti, beérnek a hegyekbe, jön az eszement szerpentines ut, a dealer kocsija megcsuszik az egyik kanyarban és leszáll a szakadékba, de a dealernek még sikerül kinyitni az ajtót és kiugrani. Ott kapaszkodik a szakadék szélén és a lábai lógnak le a mélybe. Könyörög az életéért a skacnak, aki dühösen csak odavágja, ha te nekem sz@rt adtál, akkor te is azt kapsz. Letolja a gatyáját, oda guggol a dealer fölé ,majd megszólal egy hang:
-Nana fiatalember, a szaunában nem sz@runk!!!

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#957) brownus válasza TakkerX (#955) üzenetére


brownus
veterán

ha jó helyre mész nem adnak szart, az náluk presztízs kérdés

(#958) TakkerX válasza Thyb (#956) üzenetére


TakkerX
aktív tag

:DDD bazzeg:DD

halus:C
még nem hallottam, de jó!

(#959) gd5424 válasza Thyb (#951) üzenetére


gd5424
tag

Vezetés közben valóban egyformán veszélyesek.
Az alkohol azért veszélyesebb mert csökkenti a veszélyérzetet,és aki
részeg az szerintem hajlamosabb volánhoz ülni,míg betépve
még egy szendvics elkészítése is komoly feladatnak tűnik.

C64 6510 1MHz Proc, 64Kb Ram, C-1541-II Disk Drive, Tape Drive, Printer :)

(#960) TakkerX válasza brownus (#957) üzenetére


TakkerX
aktív tag

hát ha visszatérő vendégeket akarnak, akkor nyilván.

amúgy itthon is van olyan aki megbecsüli a vásárlókat(hál istennek) és nem ad szart.

(#961) Thyb válasza gd5424 (#959) üzenetére


Thyb
senior tag

Az a baj ha valaki intraverdált, és most akkor bulizzunk hangulatba kerül, az simán be fog ülni a volán mögé betépve is. Vannak ilyen ismerőseim.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#962) HEMP válasza Thyb (#961) üzenetére


HEMP
aktív tag

Már az előbb is javítani akartalak, de most megteszem: az intro-extroverTált, tehát befeléforduló, vagy nyitott személyiség.. szvsz semmi köze sincs hozzá, a befordulásra hajlamos embereket nemigen láttam még spanglival a szájukban.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#963) HEMP válasza brownus (#954) üzenetére


HEMP
aktív tag

Direkt visszaosztottam, ugyanis odakinnt nem tudsz 1g-t venni, csak zacsival, amiben ált. 2-3g van, fajtától függően és 12-14ajró zacsija.. Voltam már kinnt párszor, óriásbuli, mindenkinek csak ajánlhatom: felemelő a szabadságérzet, mikor reggel (!) munkanapon kiülsz a kávézó teraszára pöfékelni a legjobb fajtákat és közben az ott élők mennek dolgozni.. :D Oda sem figyelnek rád, senkit nem izgat mit csinálsz, egy paradicsom!

Egyébként kinnt nem kapsz rossz minőséget, sőt mindegyik válogatott fajta, nagyon jó minőségben, csak a hatásukban különböznek pl. Orange, Jack Harrer, WhiteWidow, mindenféle Skunk, AK-47, Sunshine, NorthernLight, stb stb.. legjobbak. :C

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#964) Thyb válasza HEMP (#962) üzenetére


Thyb
senior tag

Én is inkább extravertált vagyok és mégis kipróbáltam. Sőtt elég sok ismerősöm is az és ugyanugy kipróbálták. Hidd el ettől nem függ, hogy hozzányulsz-e vagy sem. Az más kérdés, hogy ki milyen gyakran fog hozzá nyulni.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#965) Kicker


Kicker
senior tag

előkerül majd a retardált is e topicban... :DDD

no de magamat ismétlem csak, ki mivel butítja magát az a saját dolga.... mindekinek van ''drogja''!

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#966) HEMP válasza Thyb (#964) üzenetére


HEMP
aktív tag

..akkor most olvasd el újra a #962-t. :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#967) Thyb válasza HEMP (#966) üzenetére


Thyb
senior tag

megvan, természetesen az intravertáltakra gondoltam, magamat is beleértve

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#968) gd5424 válasza Thyb (#967) üzenetére


gd5424
tag

Szerintem arra gondolt,hogy introvertált és extrovertált a helyes kifejezés.
Intra-extravertált olyan nincs,ill értelmetlen.



[Szerkesztve]

C64 6510 1MHz Proc, 64Kb Ram, C-1541-II Disk Drive, Tape Drive, Printer :)

(#969) Tithian válasza gd5424 (#931) üzenetére


Tithian
őstag

A dohány rossz példa, a mind a cigaretta mind a dohány kelendő cikkek a hivatalos kereskedelmi csatornákon kívül is. A feketepiac itt nagyon is létezik, az olcsóbb (és esetleg kétes minőségű, csempészett, stb.) áruk beszerzése mai napig sokakat vonz.
A dohánytermesztés amúgy mostanában reneszánszát éli itt a legkeletibb megyében, de a határok közelsége miatt a feketén behozott áruk forgalma is jelentős, bár a hatóságok szerencsére egyre hatékonyabban lépnek fel ezügyben (sokkal kevesebb is a határátlépő).

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#970) brownus válasza Tithian (#969) üzenetére


brownus
veterán

hello,
van vmi infód arról, hogy a prizma pentalógia utolsó rész mikor jelenik meg? vagy neten megvan?

(#971) HEMP válasza gd5424 (#968) üzenetére


HEMP
aktív tag

...is....

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#972) BITBOYS válasza HEMP (#963) üzenetére


BITBOYS
addikt

Az AK-47 milyen lehet? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#973) Thyb válasza BITBOYS (#972) üzenetére


Thyb
senior tag

Standard felszerelésként 5 30db-os tár, 7,62-es kaliber, gyorstüzelő, amelyhez felcsukható és fix fatus is szerelhető. NAgyot nem rug, de a felhajtható tusnál elég nagy a szórás. ;]

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#974) BITBOYS válasza Thyb (#973) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor ez tuti, hogy kiüt ;]
A Felhajtható type az nem AMD?

[Szerkesztve]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#975) gd5424 válasza Tithian (#969) üzenetére


gd5424
tag

A dohány csak azért olcsóbb a feketepiacon,mert nincs rajta adó,
esetleg lopott,és nem azért mert az ukránok,románok,stb.
olcsóbban termesztik mint a magyarok ill. az eu.-ban.
Ha nem lenne hatalmas haszon a drogokon(fű és a többi) akkor
ugyan ki vállalna ekkora kockázatot a terjesztésével?
És itt nem azokra gondolok akik megvesznek 5-10g füvet 1500/g áron
és 2000/g-ért adják tovább,hanem akik nagy tételben csinálják.(1kg-)
A legalizálással jelentősen csökkenne az ára a drogoknak,olyan szinten
hogy már nem érné meg az illegális kereskedelem.

C64 6510 1MHz Proc, 64Kb Ram, C-1541-II Disk Drive, Tape Drive, Printer :)

(#976) alitak válasza gd5424 (#975) üzenetére


alitak
senior tag

Ha legalizálnák a drogokat, akkor biztos olyan rendszerben működne, mint a dohány. Egységesített ára lenne, és így mindig a feketepiacos alá tudnának menni. Így viszont eltűnne a feketepiac, mert mindek vegyem meg ismeretlentől a ki tudja mien minőségűt, amikor olcsóbban jobbat is vehetek?

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#977) gd5424 válasza alitak (#976) üzenetére


gd5424
tag

Pontosan.
Szerintem (is) csak a teljes legalizáció lehet a megoldás.
Azért mert:
1.
Aki ma (bármilyen) drogot akar használni az könnyen hozzéfér
a tilalom ellenére is.A tilalom régóta létezik,és beláthatnák már
az illetékesek,hogy ennek semmilyen (pozitív) eredménye nincs.
A tiltástól inkább csak nől a fogyasztás.
2.
Az illegális drogkereskedelem az alvilág egyik fő bevételforrása,és
sok az ezzel összefüggésbe hozható bűncselekmény.
A függőknek is bűnözniük kell hogy a drogot meg tudják venni.
MO-n elég sok az alkoholista,de még nem hallottam olyat
hogy betört,rabolt,lopott hogy meglegyen a fröccsrevalója.
Pedig az alkoholon is sok adó van,és az alkohol a definíció
szerint keménydrognak számít.

3.
Egészségügyi kockázat.
Mivel nem mindegy,hogy mit szednek be a fiatalok.
Mivel a tiltással nem lehet elérni,hogy ne jussanak hozzá,
már ha csak egy halna meg közülük,mert rossz tablettát,port,stb kaptak
már akkor is el kellene gondolkozni azon,ha legálisan,ellenőrzött minőségű
anyagot kapott volna,akkor még ma is élhetne.
És még itt van az AIDS is.


C64 6510 1MHz Proc, 64Kb Ram, C-1541-II Disk Drive, Tape Drive, Printer :)

(#978) Integra válasza alitak (#976) üzenetére


Integra
titán

a fekete piac nem tűnne el, de valszeg csökkenne a piacon található fekete cucc mennyisége.
vagy max, egy részük kifehérülne.
lásd cigi.
cigi leglális, mégis olyan mértékű a mai napig a fekete kereskedelem, hogy félelmetes.
a déli határon mai napig virágzik az illegális cigikereskedelem, az ukrán határról nem is beszélve..
egyébként a cigivel ellentétben, a szar minőségű zöld megbukik, szóval a kereskedők a zöldnél az esetek túlnyomó többségében igenis minőségre törekednek, a füves társadalom nem olyan mint a cigis, hogy mindegy, csak legyen mit szívni....

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#979) ronaldo válasza Integra (#978) üzenetére


ronaldo
őstag

Arról az aprócska dologról megfeledkeztél, hogy azért van észak-keleten a feketekereskedelem a cigivel, mert ukrajnában egy davidoff classic körülbelül 180ft-ba kerül (ennél nem több) míg itthon ugyanez 600ft (vagy még több). Ha maradunk az eredeti (és előző hozzászólásban felvázolt) alapmodellnél, ami az egységesített árra vonatkozik, akkor nyilván csökkenne a feketekerekedelem. Persze ha irreális adókat mérnének a zöld cuccokra, akkor semmi nem változna.

[Szerkesztve]

(#980) ReJim


ReJim
őstag

nekem nincs álláspontom a legalizációról, sem valami különösebb véleményem a fűröl (mivel nem próbáltam, meg még egy ideig nem is fogom.)
viszont érdekelne, a törvény álláspontja a vadkenderről, a vadul terem, mezők, szántók mellet.
mert úgytudom az is illegális, és azt is írtani kellene... de miért is? ha egyszer hatóanyag nincs benne? :U
gondolom ez is illegálisan van a kezemben? még ha csak papírra akarom ragasztani, üveg közé rakni, és kitenni a falra? :F
[link]

</end.?>

(#981) Sz4m0c4 válasza ReJim (#980) üzenetére


Sz4m0c4
csendes tag

A vadkenderben elenyésző mennyiségben található thc, szinte semmi, de ha elszívod szép kis fejfájás von maga után. Írtani kellene, de szerintem hogy miért, azt senki se tudja megmondani. Egyébként van még 1-2 növény (tippeket nem adnék :) ) ami a természetben előfordul, pszichedelikus hatásuk van, és mégis legálisak. Elég hülyén van ez az egész kitalálva.

(#982) alitak válasza gd5424 (#977) üzenetére


alitak
senior tag

Én ugyanezen a véleményen vagyok. Viszont szerintem kihagytál valamit: mivel állami felügyelet alatt lenne, adóztatnák, és azt hiszem, hogy nagyon nagy plusz bevétel lenne az államnak.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#983) ReJim válasza Sz4m0c4 (#981) üzenetére


ReJim
őstag

fejfájás? eddig csak hasmenésről tudtam :) most már véletlenül sem használom fel butításra...

egyébként enenk a vadkender levélnek így kell kinéznije? nem túl vékonyak a levelek? :U

</end.?>

(#984) MarKoo válasza ReJim (#983) üzenetére


MarKoo
őstag

Pedig fejfájást is okoz állítólag. :)

Jah a vadkender levél így néz ki, persze van amelyik vastagabb/véknyabb. Bár az is lehet hogy valami génkezelt egyedet tartassz a kezedben 30-40% THC tartalommal. :D Csak vicc volt.

(#985) ReJim válasza MarKoo (#984) üzenetére


ReJim
őstag

kukoricás mellett találtam, bár mifelénk dunán innen ilyet nem látni csak úgy... ez meg csak mosolygott rám, miközben pis-álltam.. :)

[Szerkesztve]

</end.?>

(#986) MarKoo válasza ReJim (#985) üzenetére


MarKoo
őstag

Én elég gyakran találkozok vele. Ha haverokkal kimegyek, akkor mindig elbányásznak az út közeléből egy csokor vadkendert. :D

(#987) ReJim válasza MarKoo (#986) üzenetére


ReJim
őstag

felénk, eme tájon nem él meg, tudtommal, mert még sosem találkoztam vele...
tudod... a homos tengerpartokon kevés növény él.. ;)

</end.?>

(#988) Kicker válasza gd5424 (#977) üzenetére


Kicker
senior tag

1. az alvilág keze hosszabb mint gondolnád. jó nekik ez így hogy pár fiatal buktázik, ők meg tömik a zsebüket, nem érdekli őket kajakra és még egy teljes legalizácio/azaz konkurencia=állam/ sem lép be a képbe, ahhoz csoda kéne a parlamentbe.

2. a magyar soha nem lesz törvénytisztelő polgár, soha. /a többség/ bízhatunk benne, de a valóság sajnos ez. /minden rosszban van valami jó is ;] /

3. aki füvet akar szívni belefér-lehetne legális, aki spurizni, bogyozni és egyéb durva drogot akar, az megint feketén szerezné be, mondjuk elvileg kevesebben lennének.

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#989) Kicker válasza Kicker (#988) üzenetére


Kicker
senior tag

mellesleg Gyurcsánynak fel kéne vetni, ezt a legalizálás, és a vele járó milliárdos plusz bevételt, mert nagy a hiány a kasszába.... :DDD habár adómentesen az alvilág kp-be kifizeti neki....

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#990) Thyb válasza Kicker (#988) üzenetére


Thyb
senior tag

NA igen, érdemes lenne bevezetni az anonim adózást. Csekkeken be lehetne a dillereknek fizetni a drog árusitásból származó adót, és ha valakit rajta kapnak, hogy nincs neki ilyen, akkor a büntetés mellé hozzá jönne az adócsalás büntette is, amire rámehetne a háza is, vagy + sok-sok évet kapna még a drog árusitás mellé. Az ilyenkor felmutatott csekkeket el kellene kobozni, hogy más ne használhassa fel. Nem kellene, hogy felfedjék magukat a befizetésnél, de mint az amiknál jóval szigorubb büntetést kapnának, ha nem adóztak.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#991) Kicker válasza Thyb (#990) üzenetére


Kicker
senior tag

LoooL


a dealer, havonta a forgalom után 10%ot befizetne... anonim csekken. én nem látok ezekben a dolgokban fantáziát /nem győztetek meg ;] /

annyit látok reálisnak, hogy a büntetést visszavenni és az elterelés intézményt kibővíteni és HASZNÁLNI.

a legalizálásig még sok joint fog elfüstölni illegálisan... :DD sok milliárd...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#992) Thyb válasza Kicker (#991) üzenetére


Thyb
senior tag

;] Az amiknál bevezették valamelyik államban, röhögtem is rajta. :))

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#993) Kicker válasza Thyb (#992) üzenetére


Kicker
senior tag

ez a különbség, hogy ott ez belefér, normális, nem kell félni attól, hogy a többség ugyse fogja ugy csinálni, ahogy a törvény kimondja...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#994) HEMP


HEMP
aktív tag

Akkor most lássuk: mai menü Orange! :D :R
Nyamm, nyamm...
Mindenkinek további szép napot!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#995) gd5424 válasza Kicker (#988) üzenetére


gd5424
tag

és még egy teljes legalizácio/azaz konkurencia=állam/ sem lép be a képbe, ahhoz csoda kéne a parlamentbe.
Valóban,és megetetik az ''átlagemberekkel'' hogy a tiltás A megoldás,miközben
az alvilág röhög,és hihetetlen hasznot húz ezen.
A multkor a drogokról volt szó a tv-ben,és egy tanultnak látszó 35-40 éves
ember ilyeneket mondott:
-A fiatalok belövik magukat füves cigarettával. :Y
-A marihuána az egyik legveszélyesebb drog. :U
Amikor az átlagember kb ennyit tud a drogokról,akkor könnyű neki
bármit bemagyarázni erről a témáról.

C64 6510 1MHz Proc, 64Kb Ram, C-1541-II Disk Drive, Tape Drive, Printer :)

(#996) MarKoo válasza HEMP (#994) üzenetére


MarKoo
őstag

Ejnye bejnye. :D

(#997) Kicker válasza HEMP (#994) üzenetére


Kicker
senior tag

Proszit, barátom! :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#998) Kicker


Kicker
senior tag

már csak 2 hsz és ezredes lesz a topic....

valami témához kapcsolodó szösszenet:

a fű káros, egészségere! :DDD

bocs :B

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#999) Kicker


Kicker
senior tag

kender pro:

ha iszol, elmész kocsmába haverokkal, iszogattok, nyerőgépeztek /típus függő/, ugye hamár sörözöl, akkor cigizel 13 percenként, ha sörözöl, akkor előkerül a jéger, aztán a 7-ik után illene hazamenni, nos tök füstös vagyok, hányinger, rosszabb esetben hányás, reggel iszonyat bűz, ruhából, az arcból, és még ki tudja honnan nem.

ezzel szemben egy spangli, vagy 2 vagy... lényeg hogy nem olyan, mint a fent említett eseménysor. :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1000) Montesz válasza Kicker (#999) üzenetére


Montesz
csendes tag

Hát igen!Az ivással mellékhatás párosul.Mint pl a másnapi fejfájás!

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.