Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Integra válasza Rive (#387) üzenetére


Integra
titán

emlékszem nálunk hogy ment a felvilágosítás.
jöttek a drog stop szervezettől. (már messziről tudtuk hogy zsaruk)
a vége az lett, hogy a gimink belekerült minden újságba meg médiába meg tévébe, mint a kerületi drogelosztó, volt itt minden, razzia, őrizetbe vétel, gyorskocsi utca meg ami kell, csak úgy kapkodták ki a padsorokból az osztálytársaimat..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#402) Kicker válasza Integra (#401) üzenetére


Kicker
senior tag

erre mit lehet mondani? mit lehet ilyenkor tenni? szerintetek ez így jó??? egy lófaszt... diákokat rácsmögé tenni stb... :( :(

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#403) Eagl3 válasza Kicker (#402) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha nem is kerültek rácsmögé, de a hátralévő életüket jelentősen megnehezítették.

(#404) HEMPBob


HEMPBob
csendes tag

nekem teljesen mind1, hogy legalizálják-e vagy sem! ha nagy ritkán van egy kis időm és lehetőségem ki ülni a kertbe elszívni egy cigit akkor elszívom! Se beszívva, se alkohol ittassan, de még büdössen! sem megyek emberek közé! Ha mindezek ellenére engem társadalomra veszélyesnek ítélnek meg akkor lelke rajtuk. Én tudom ki vagyok, nincs szükségem, hogy más ebből ítéljen meg és vegyen egy kalap alá a söpredékkel.
Ez a topic meg egy a sok közül, de szükség van rá! Amíg ennyi embernek véleménye van egy témáról, csak kár hogy elbeszélnek egymás mellett! Pro és kontra mindig leszenk érvek csak azzal nem jutunk előrébb.
A megoldáshoz próbáljatok innen kiindulni:

http://www.unis.unvienna.org/unis/search.html?q=cannabis&site=unis&entqr=0&sort=date%3AD%3AL%3Ad1&ud=1&site=unis

SRY, de nincs kedvem nekem sem minden ilyen topicnak kikeresni az aktuál tanulmányokat!

(#405) crab válasza Integra (#401) üzenetére


crab
senior tag

detto.
drog stoppos csaj:
-kérdezzetek nyugodtan!
-mi az igazi neved?
(egyből vége lett a felvilágosításnak:) )

(#406) Integra válasza Kicker (#402) üzenetére


Integra
titán

semmit. nincsen jogod semmihez.
nálunk mondjuk tényleg volt is alapja, viszont a nagy gond sokkal inkább az volt, hogy óriási harc volt velük, mert sokakat bepróbáltak akiknek semmihez semmi közük sem volt.
gondold végig, ott ülsz a gyorskocsiban, tényleg kemény bűnözők között és várod, hogy az adataidat felvegyék. az egyik osztálytársam előtt a wiszkis csoszogott el :))
és csak a legkevesebben bírják ki a pszichikai nyomást amit ilyenkor gyakorolnak rád.
jog nem ismerete, már maga a puszta tény, hogy ott vagy, a környezet, aztán ezek a geciségre vannak kiképezve, úgy tudnak megütni rossz esetben, hogy annak nyoma sincsen.. szóval kihallgató szobában senki vagy és csak az ő hozzáállásukon múlik a legtöbb dolog

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#407) Thyb válasza Kicker (#402) üzenetére


Thyb
senior tag

nekem is volt fiatalkori tárgyalásom
itt az a kérdés, hogyb terjesztették-e, vagy használták? Ha használták szerintem csak kihalgatták őket, és szerintem nem is fű miatt volt a felhajtás. Vagy tévedek Integra?

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#408) HEMP


HEMP
aktív tag

A legdurvább az, hogy fogalmunk sincs mekkora társadalmi probléma ez: a kül. napvilágot látott statisztikák szerint közelíti az 500.000 főt a fogyasztók száma (csak a fű-fogyasztókról beszélek, a többi nem érdekel). Azt tudom, hogy bármikor töltettek ki velünk tesztet -suliban, egyetemen- mindig megdöbbentő eredmény született... Joggal gondolom, hogy még ennél is többen vannak, voltak és lesznek. Akkor mégiscsak kellene vmiféle szabályozás nemde? Nem tudom miért nem éri meg a fejeseknek foglalkozni vele, törvényt hozni, amikor rengeteg pénz megy el az egyszerű fogyasztók elleni értelmetlen jogszabályok betartatására és a szankciókra. (pl. az USAban 2004-ben a fű miatti letartóztatások és perek a kormányzatnak 5millió dollárjába volt!!! Ott többek között ezzel a ténnyel támadtak a legalizációt hirdetők.)

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#409) Varga Csaba válasza HEMP (#393) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

Alkohol - agresszió párhuzam + fű:

Azon a véleményen vagyok, hogy az agresszív alkoholisták jelentős részének nincs szüksége alkoholra, hogy agresszív legyen, sokan pedig alkohol nélkül is agresszívek...
(szép példa a közlekedésben megnyilvánuló áldott állapotok)

A területi kérdést illetőne én pedig nem az EU-ra hanem Európára, mint földrészre gondoltam.

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#410) Integra válasza crab (#405) üzenetére


Integra
titán

hát itt is elkezdték kitöltögetni az anonim kérdőíveket amikre azért megkérték hogy írjuk rá a neveinket... LOL
de arra se vették a fáradtságot, hogy legalább két utcával arrébb parkoljanak le hogy ne ott áljon a bazi nagy rendőrség feliratú autó..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#411) viharhozo válasza Thyb (#398) üzenetére


viharhozo
addikt

Ha mar ez ilyen tenyszeru (amit mondjuk ketlek), akkor az alkohol betiltasa a megoldas, nem a fu engedelyezese.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#412) Kicker válasza Thyb (#407) üzenetére


Kicker
senior tag

mondjuk én is voltam benn egy éccakát, de én vezettem, az volt a gázos.. tanultam az esetből... nem ütöttek meg semmi de faszságokat pofáztak... mákom volt, hogy házkutatást megúsztam, ugyse találtak volna semmit...

viharhozo: persze, tiltsunk mindent és aki nem felel meg az elvárásoknak az cella... azt akik maradnak(a helyesen élők, minden károsszenvedély nélkül, idilli környezetben) azok építik tovább a világot... de jó... :(

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#414) viharhozo válasza HEMP (#408) üzenetére


viharhozo
addikt

pl. az USAban 2004-ben a fű miatti letartóztatások és perek a kormányzatnak 5millió dollárjába volt!!! Ott többek között ezzel a ténnyel támadtak a legalizációt hirdetők.

Hat, ha ez igaz, kizarolag sajat magukat egettek a birosag elott. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#415) Integra válasza Thyb (#407) üzenetére


Integra
titán

is-is
elsősorban a terjesztési hálózatra utaztak nálunk, mivel már akkor keményen éjszakáztunk és elég sokat láttunk meg tudtunk akkoriban is, pedig 14 körül lehettünk akkoriban. de mivel őket nem tudták megfogni, a másodikos gimiseken kerestek fogást. végülis so-so, tudtommal sikerült is nekik, pár embert elkapni, de tapasztalati oldalról az ég világon semmi sem változott meg, minden ment ugyanúgy tovább egy fél év múlva.
és bizony a port megpróbálták sima egyszerű kis alkalmi fogyasztón is elverni méghozzá elég keményen.
szóval szerintem ez inkább erőfitogtatás volt, demonstráció féle..
amúgy meg tudtak és tudnak a zsaruk mai napig mindent. kik a nagy beszállítók az országban, hol mennek a legnagyobb mennyiségek, mely szórakozóhelyeken etc.
csak nem csinálnak semmit sem. mert abból háború lenne.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#416) HEMPBob


HEMPBob
csendes tag

http://www.legalize.hu/index.php?page=galeria&kepek=gallery/reklamok/changetheclimate

(#417) Integra válasza Kicker (#412) üzenetére


Integra
titán

viharhozo mindig szeret szélsőségekben gondolkodni, ezzel is szinesítve a mondatait, hogy a végén a csattanói igazán frankók legyenek ;)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#418) HEMP válasza viharhozo (#414) üzenetére


HEMP
aktív tag

Bocs, rosszul emlékeztem, de haver megkereste nektek!
..és nem értem miért is égették magukat ezzel??? Inkább felnyitják a szemüket, hogy nem kéne..

[Szerkesztve]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#419) Rive válasza viharhozo (#411) üzenetére


Rive
veterán

Sajna (?): semmi okod kételkedni. Az alkohol vs. fű 'melyik durvább' versenyében nem csak az előbbi elterjedtsége miatt áll nyerésre az első.

Ha a hatás alapján tiltnának/engedélyeznének, akkor az alkoholt is csempészni kellene :)

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#420) Thyb válasza viharhozo (#411) üzenetére


Thyb
senior tag

pedig nem hallotttam fűhatás alatt lévő családfő aggresszivitásáról. te igen?
azt meg lehetne próbálni, hogy betiltatod az alkoholt, de szerintem a politikusok már az ötlet felvetés után is rádszabaditanák az összes itthoni elrettentő szervet
mivel akkora részük alkoholista, hogy a 2/3-os többség simán meglenne ahoz, hogy külön rád szabjanak valamilyen törvényt

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#421) HEMP válasza Kalandor (#413) üzenetére


HEMP
aktív tag

Ja, már írtam rosszul emlékeztem, elég rosszul.... :B
De javítok, mert itt van amiről szerettem volna beszélni: [kép] :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#422) Kicker válasza HEMP (#421) üzenetére


Kicker
senior tag

:C

kiváncsi vagyok kendermagosaink mire jutnak el ezzel a dologgal... de én azt bírtam, mikor vitte a növényt, aztán meg hazavitte... :Y

komoly az arc...


mindig irok egy ilyen emlékezetőt:

csak normális megnyilvánulásokat kérünk mindkét oldalról, mert moderátor kitesz, mint macskát...

sorry ha már uncsi ez, de szerintem kell...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#423) viharhozo válasza Kicker (#412) üzenetére


viharhozo
addikt

En benne vagyok, h ne tiltsuk be az alkoholt, hanem mondjuk ki, h az ellene vivott csatat elbuktuk, viszont az ujabb haborut meg kell akadalyozni, tehat mast nem szabad engedelyezni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#424) HEMPBob válasza viharhozo (#423) üzenetére


HEMPBob
csendes tag

Háború?
Béke!

(#425) viharhozo válasza Thyb (#420) üzenetére


viharhozo
addikt

Valoszinuleg azert lehet ez, mert a csaladfok szignifikans tobbsege nem fuvezik. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#426) Thyb válasza viharhozo (#425) üzenetére


Thyb
senior tag

Pedig lehet, hogy jobban tennék.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#427) [lAyCsI] válasza Kobe (#348) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

sztem ezt mindenki maga dönthesse mivel vezeti le a feszültségét....

-= No way back from Here =-

(#428) Kicker válasza viharhozo (#423) üzenetére


Kicker
senior tag

hmm??? az alkohol kérdésbe azért nincs vita, kedves barátom, mert ott mindkét félnek megefelelő nagyjából a dolog... ismétlem magam, homokba dugni a fejet és nem venni róla tudomást... hát...

illetve: élni és élni hagyni...

van olyan szinten az emberiség, hogy ez megvalósulhasson... MO még nincs, de az emberek már készen állnak... illetve a drog ellenesek eléggé keményen mondják a magukét... volt egy faszi akinek a gyereke ebbe halt meg... hát nem akarom minősíteni az ipsét, de ott nem a drog volt a probléma...

kb. olyan most mint a fideszesek megnyilvánulásai, akik csak szajkozzák: kommunisták, bla-bla :F

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#431) crab


crab
senior tag

nemtudom volt-e, ezzel csak viharhozo egyik hsz-ére szeretnék válaszolni amelyben arra tett utalást, hogy aki erőszakos a piától az a fűtől is az:
[link]

(#432) faster


faster
nagyúr

Hollandiát nagybetűvel írjuk. Ez sem tartozik ide, de no hát kéremszépen. Állítólag ott a szélmalom is legális!

[Szerkesztve]

(#433) [lAyCsI] válasza dabadab (#363) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ha én kerülnék hatalomra biztosíthatlak hogy ez nem fordulna elő;]
Orbi joezott volna??? képtelen vagyok elhinni:D

-= No way back from Here =-

(#434) Thyb


Thyb
senior tag

Ugye arról is szó volt már, hogy az alkoholfogyasztás alsó korhatárát fel kell emelni mint pl USA-ban. Érdekes, hogy mégis ott a leggyakoribb a fiatalkoruak által lőfegyverrel elkövetett iskolai kegyetlenkedés. :F

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#435) viharhozo válasza crab (#431) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem tettem ilyen utalast, szovegertelmezesi problemaid vannak! Ennek tukreben nem javaslom tovabbi kabito jellegu szerek fogyasztasat!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#437) viharhozo válasza Kicker (#428) üzenetére


viharhozo
addikt

Nem baratkozom drogosokkal, irgum-burgum!

kb. olyan most mint a fideszesek megnyilvánulásai, akik csak szajkozzák: kommunisták, bla-bla

Egyertelmu az analogia, felmerul tovabba Magyarorszag volt es leendo miniszterelnokenek szemelyes felelossege a kerdesben! ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#438) HEMP válasza Thyb (#434) üzenetére


HEMP
aktív tag

Talán mert mindenkinek lehet fegyvere? Vagy? Egyáltalán van kapcsolat a kettő között szerinted? :U

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#439) crab válasza viharhozo (#435) üzenetére


crab
senior tag

tényleg nem, bocs. akkor má' nem tudom mit olvastam. :P

(#440) Thyb válasza HEMP (#438) üzenetére


Thyb
senior tag

Semmi, vagyis épp annyira mint ahogy Peti felhozta a pedofilos cikket.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#441) Rive válasza viharhozo (#423) üzenetére


Rive
veterán

En benne vagyok, h ne tiltsuk be az alkoholt, hanem mondjuk ki, h az ellene vivott csatat elbuktuk, viszont az ujabb haborut meg kell akadalyozni, tehat mast nem szabad engedelyezni.
Én meg örülnék minden potenciális alkoholistának, aki szesz helyett mégis inkább a fűre szokna rá.


[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#442) Kicker


Kicker
senior tag

a hollandoktól se kell mindent átvenni és a droggal kapcsolatban is a magyarhelyzetet szeretnénk megoldani (ugyse mi fogjuk de jol hangzik, nem? :DDD)

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#443) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a pedofíliát és a szélsőséges politikát ne keverjük ide, semelyik nemzetét.

(#444) Kicker válasza viharhozo (#437) üzenetére


Kicker
senior tag

arra akartam célozni, hogy lehet sztereotipiákat szajkózni, meg nem tetszést kinyilvánítani de attól még ez a dolog létezik, olyan formában amilyenben... és az hogy te nem barátkozol drogosokkal... háát... kösz hogy ledrogosozol... én is ember vagyok sorry... magadat minősíted... egyébként a drogos zenészeket meg szereted mi? meg a drogos modellbuxákat...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#445) Rive válasza Thyb (#440) üzenetére


Rive
veterán

És akkor a szoknyahossz és a tőzsdei indexek összefüggései még sehol ;]

Aki nem értené: állítólag valami elmebuggyant közgazdász erős egybeesést talált a tőzsdei mutatók és a szoknyák hossza között. Ha rövid a szoknya, szárnyal a tőzsde, vagy mi a franc. A dolog megtörtént voltáért nem állok jót, de a független tényezők véletlen egybeesésével kapcsolatban a sztori régóta példaként forog :)

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#446) Kicker válasza Rive (#441) üzenetére


Kicker
senior tag

az poén lenne... túl csendes lenne a kocsma... :DDD


hö, most látom, fantasztikus tag lettem :DD

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#447) Sianis


Sianis
addikt

Nekem megfelel a sör. Csak annyit iszok ami nem árt meg, a jókedvemet meg mindenki szereti.
Fűkérdés? Nem tudom, én idegenkedem az egésztől, olvastam a témában, bizonyított, hogy testi függőséget nem okoz, maximum lelkit (kívánod, hiányzik). Ilyen alapon az ital is hiányozhat sokaknak, sőt ugye a májnak kifejezetten káros a nagymennyiségű fogyasztás. Visszatérve, én a nyilvános füvezést mindenképpen vaskezűen tiltanám, ilyen állapotban akár utcára menni, akármi, otthon mindenki azt csinál amit akar.
Tehát akit betépve kapnak autókázáson, egykutya az ittasvezettőkel (akiket ugye köztudottan egyetlen rendőr sem tolerál). Maradok annál az állaspontomnál, hogy otthon mindenki azt csinál amit akar, de kelljen már felvonulásokat rendezni, ez a fiataloknak nagyon jó reklám, nekik az jön le, hogy ''gyere állj be közénk''. Nem kérem ez nem túlzó, szerintem a mai fiatalok az összes ilyen dolgot azonnal felveszik.
Az meg, hogy a terjesztés maradna illegális? Hát kérem, ne mondja senki, hogy aki kipróblta az nem tudta könnyedén beszerezni.

(#448) kymco


kymco
veterán

Hollandia ''sötét'' oldalának említése azért volt szvsz helyénvaló, mert már az egekig emelkedett a hollandiai toleranciaküszöb és annak pozitív hatásainak magasztalása...
Bár vsz még Hollandiában sem lesz életképes képződmény ez a párt (egyelőre). :) Tehát nem a közvélemény és a kormányzat álláspontját képviseli ez a pártképződmny....

[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

(#449) viharhozo válasza Rive (#441) üzenetére


viharhozo
addikt

Ehhez egy szemelyes tortenetem van, mar ugyis tobben bizonygattak, micsoda akaraterovel rendelkeznek. Amikor en gimnaziumba jartam, nagyjabol mindenki italozott, megsem lett senkibol on- es kozveszelyes alkesz. Fuvet egy 6-7 fos tarsasag szivott, kozuluk harom lepett tovabb kemenyebb cuccra. Ketto temetesen mar voltam, mentsegukre legyen mondva, legalabb ongyilkosok lettek.

Abszolut nem allitom, h kozvetlen kapcsolat lenne az esemenyek kozott, fogalmam sincs, melyik szer mennyire addiktiv, es nem is erdekel kulonosebben. Az emberek tobbsege gyenge, es nem feltetlen lesz kepes arra, h megalljon annal a pontnal, ahol meg nem veszelyes a helyzet. Ez nyilvan szemelyes velemeny, egyszeru eszlelesen alapul.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#450) viharhozo válasza Kicker (#444) üzenetére


viharhozo
addikt

Ez tenyszeruen tevedes, nem magamat minositettem, hanem teged. :)

A drogos zeneszeket birom, ha jo zenet csinalnak. A Monster Magnet konkretan az egyik legnagyobb kedvencem, ugy zsenialis, ahogy van. Csak azt nem ertem, mi koze ennek a topikhoz.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.