Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Fortissimus válasza Integra (#1300) üzenetére


Fortissimus
őstag

Kicsit odavan már az agya....

Azért ez jó duma:

''Szerintem ha más utat választok, már rég nem volnék itt. Például az alkoholt. Krisztusom, ha annyit ittam volna, mint amennyit szívok, már úgy néznék ki, mint Keith Richards_!''

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1302) HEMP válasza Fortissimus (#1301) üzenetére


HEMP
aktív tag

Nem kell bántani, megpróbálta: azért nem kis dolgot tett, mivel más a világ hírességként kikiáltani mindezt, amikor minden a rajongókon, a társadalmi megítéléseden múlik.... :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1303) HEMP válasza HEMP (#1302) üzenetére


HEMP
aktív tag

...ebből egyenesen következik, hogy mindenki lesz@ná, ha én villognék Joe-bácsival az oldalamon, max. a yardokat érdekli... :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1304) Fortissimus válasza HEMP (#1302) üzenetére


Fortissimus
őstag

Én nem bántottam....
Csak talán lehetett volna kicsit kultúráltabban is, és hát mostanában amilyen hírek jelentek meg róla, nem keltette a smokerek jó hírét.( kormányra fekve aludni az utcán)

Talán ha egy hitelesebb ember tette volna ezt büszkébbek lehetnénk és talán többet is ért volna a dolog. De szükség van minden ilyen megmozdulásra, hogy az emberek lassacsként máshoyg álljanak a témához, csak az a baj a negatív reklám ebben az esetben nem jó relkám

sztem neki már nem kell aggódnia azon , hogy a rajongói hogyan ítélik meg hiszen szrrá kereste már magát

el lennék ebben a szobában
[kép]

[Szerkesztve]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1305) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

[link]

En csak most olvastam... szep .. :(

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#1306) degu


degu
senior tag

Istenem!
De klassz ez a vilag! :R
Ha nem teszik...elmehetunk Xanaduba... ;]
A lehetosegek most bovulni latszanak! :C Nem kell a szar piakkal bibelodni! :))
Plane,hogy van egy csomo barom,aki azt mondja a becsuletes magyar emberre,aki megissza a magaet,hogy...alkesz!
De most itt a kender! :R A lehetosegek vegtelenek! :DDD
Kulonben is...nem ertem miert ez a nagy ellenerzes pont a kender ellen! :F
Hiszen nalunk mindenki sziv! :W /Ki ezt,ki azt,ki mindent!/ :(

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1307) gd5424


gd5424
tag

Most van a Légyölő Galóca szezonja,a hatása kb mint a meszkalin,
és ezt nem büntetik. :)
Jó gombaszedést!

C64 6510 1MHz Proc, 64Kb Ram, C-1541-II Disk Drive, Tape Drive, Printer :)

(#1308) HEMP


HEMP
aktív tag

Óriási biznisz előtt áll a Magyar Posta: [link] :D muhahahaha.... Tényleg röhej már ami ebben az országban folyik! :))

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1309) g4dg3t válasza HEMP (#1308) üzenetére


g4dg3t
senior tag

:C :R

(#1310) Eagl3 válasza gd5424 (#1307) üzenetére


Eagl3
veterán

A meszkalint sem... Én már vettem egyszer kaktuszostól. Mosolyogva rámnézett amikor kérdeztem, h. van e meszkalin kaktusza :) aszongya, még van egy darab hátul, viszik mint a cukrot :D utánna megnyugtatott, h. még egy jó pár év mire megnő az általam szánt célra. :)

[Szerkesztve]

(#1311) HEMP válasza Eagl3 (#1310) üzenetére


HEMP
aktív tag

...akkor már inkább a jó öreg ''magic mushroom''! :D Az pillanatok alatt kinő és hááát, de nem reklámozom...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1312) ngabor2 válasza HEMP (#1311) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ne is, a topik szóljon arról, ami a címe ;)

(#1313) HEMP


HEMP
aktív tag

Remélem ezt azért kirakhatom ide, most kaptam:
''Kedves Kendermagtárs!

Szeretettel meghívunk a Kendermag Egyesület „Második tekerés” című rendezvényére, melyet november 17-én, pénteken tartunk Budapesten, az Erzsébet téri Gödör Klubban.

Gyere el, hogy megismerhesd közelebbről az Egyesület munkáját, mi is kapcsolatba léphessünk veled, megoszthassuk egymással véleményünket, kicserélhessük tapasztalatainkat, és ha van kedved aktívan részt venni tevékenységünkben, csatlakozhass hozzánk.

A következő programokkal várunk:
18.00-21.00 Filmvetítések (hátsó terem)
A nagy szívás (Up in Smoke, amerikai vígjáték, 1978, 82 perc)
Ahol a bölény dübörög (Where the Buffalo Roam, amerikai vígjáték, 1980, 96 perc)
19.00-20.30 Beszélgetés
21.00-22.00 Sodróverseny A sodróverseny győztesének ajándéka egy 600 wattos termesztőlámpa az MTSZ felajánlásából! (lásd a csatolt képen)
22.00-05.00 Koncertek (2 helyszínen):
Korai ütősök
Vázsonyi és Suhaid
Csókolom
Balaton
Ági és Fiúk
Varga Zsuzsa és a Stopsonic
Kaukázus
Punnany Massif
Zu Sammen
Parno Graszt
Dj Erik Sumo
Shuriken+Keiser
Love Alliance Soundsystem '' :C


''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1314) Kicker válasza HEMP (#1313) üzenetére


Kicker
senior tag

megyünk testvérem??? :DD

ha ezzel tudnék segíteni a kender fogyasztókon, és nem akasztanának ki mártírként, akkor ez tök jó!!! éljen a kendermag, no meg a kender.... :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1315) HEMP válasza Kicker (#1314) üzenetére


HEMP
aktív tag

Szívem szerint mennék, de sok a bajom (pl. házépítés) és messze is vok a helyszíntől, de biztosan jó móka lesz... pláne ha megint kivonulnak a zsaruk potyára !! :Y :C

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1316) [lAyCsI] válasza HEMP (#1313) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

frankó a fődíj :D
tuti jól látnék vele a sötétben ;]

-= No way back from Here =-

(#1322) gd5424


gd5424
tag

Miért is?
Itt semmilyen illegális kábítószerről nem volt szó!
Ezt semmilyen törvény nem bünteti.

C64 6510 1MHz Proc, 64Kb Ram, C-1541-II Disk Drive, Tape Drive, Printer :)

(#1323) ngabor2 válasza gd5424 (#1322) üzenetére


ngabor2
nagyúr

azért, mert a topik címe nem az, hogy halucinogén anyagok, hanem kender pro és kontra.

(#1324) Kicker


Kicker
senior tag

mi ez a gomba reklám vaze... csak a kender!!! :DD

mellesleg hollandiából lehet rendelni magic mushroomst, negyedkilost asszem nevetséges összegért.... DE én óva intek mindenkit a gombázástól, mert ocsmány egy anyag

azonban valamit még meg kell említenem, a gyógyszereket.

ezek az antidepresszánsok, meg xanax és barátai aki felmeri írni egy embernek, aki még ráadásul bódulat, gond megoldásra használja azt tökön rúgnám... olyan pusztítást végez az ember szellemi és emberi mivoltában, hogy a legutolso alkoholista szintjére süllyed pillanatok alatt..

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1325) tökfey


tökfey
tag

Na jah...a kenderrel egyetlen egy baj van csak: a hazai hozzáállás :( Amúgy... találkozott már valaki hasis olajjal? Régóta kutatom, de még sehol sem találtam. Nem várok ajánlatokat vagy ilyesmi, csak valami beszámoló félét ha van :)

Ezt most mondtam, vagy csak gondoltam?

(#1327) tökfey


tökfey
tag

te aztán kitartó vagy :D

Ezt most mondtam, vagy csak gondoltam?

(#1328) ngabor2


ngabor2
nagyúr

gd5424 1 nap pihit kapott. 1 oldalon belül már harmadszorra írom, hogy a topik csak a kenderről szól!

(#1329) HEMP válasza ngabor2 (#1328) üzenetére


HEMP
aktív tag

;]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1330) cannabis válasza ngabor2 (#1328) üzenetére


cannabis
csendes tag

Én kérek elnézést!(gd5424)

De mivel végigolvastam ezt a topicot,és eddig sem kizárólag csak a kenderről,hanem
egyéb (illegális) szintetikus anyagokról is volt benne szó,vettem a bátorságot
és írtam egy NEM ILLEGÁLIS halucinogén,itton is termő gombáról írni.
Viszont pont Tőled azért egy picit több nyitottságot vártam,hiszen
mint Linuxos kolléga más témákban a megnyilatkozásaid ezt sugalták.
De végül is igazad van:a topic támája a kender.
Viszont külön ílyen témájú topicot hogy pl:LEGÁLIS halucinogén anyagok
vagy hasonló,azonnal bezárnák.
Itt a hangsúly a LEGÁLIS-on van.
Nagyon off:TOR-on keresztül netezek,tehát az IP ban is felejtős!

(#1331) ngabor2 válasza cannabis (#1330) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és az alapelveket végigolvastad már mostanában? különösen az alábbi részt:

egynél több regisztráció használata: ha észrevesszük, hogy több nicket regisztráltál, akkor mindegyik végleg kitiltásra kerül. Különösen igaz ez akkor, ha ideiglenes felfüggesztés (temp ban) alatt regisztrálsz újat magadnak, hiszen a felfüggesztés pont azt a célt szolgálja, hogy legyen időd elgondolkodni, hogy milyen alapelvekbe ütközőt tettél, de utána még visszajöhess.

a topikot igyekeztünk egyéb kábszertől mentesen tartani. tökéletesen nem ment, de sokmindent kiszedtünk belőle, többek között én is.

még eldöntöm, hogy mi legyen a dupla nickkel...
ja, és ip-ban épp a dinamikus ip-sek miatt nincs.

(#1332) HEMP


HEMP
aktív tag

Huuuu de izgis lett az élet itt a totyikban, igazán nagy csata ígérkezik! A fejleményekről mindenképpen tájékoztassatok.. :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1333) cannabis válasza ngabor2 (#1331) üzenetére


cannabis
csendes tag

Nem sokat tudsz a TOR-ról,igaz? ;)
A dinamikus IP-t még csak lehet bannolni:
Az első két szám alapján be lehet azonosítani az internetszolgáltatót.
Ettől kezdve két dolgot lehet csinálni
1:vagy megállapodtok az internetszolgáltatóval
és ő kiadja nektek a problémás személy mindenkori IP-címét.
2:Mindenkit letiltatok abból a tartományból.(napersze ha egy nagy internet
szolgáltató,és tőlük sokan használják(olvassák) a Ti oldalatokat akkor ez
nyilvánvalóan nem lehet jó megoldás.

Ha valaki TOR-on keresztül netezik,akkor annyit látsz hogy az egyik
percben USA-beli IP-m van,a második percben kínai,a harmadikban zimbabwei,
stb...
Ezt nem itthon,hanem inkább olyan országokban használják,ahol nincs
szólásszabadság.(pl:kína)
De ettől függetlenül bárhol jó lehet ahol azt akarják,hogy az internetező
ne legyen lenyomozható!
Pedig azt hittem,hogy te mint linuxos ezt ismeri. :U

Dupla?! :DD
Meg se tudd hogy mennyi van.
Engem nem igazán az izgat fel hogy az van a nevem alá írva,hogy ''PH!kedvence''


[Szerkesztve]

(#1334) ngabor2 válasza cannabis (#1333) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem érted a lényeget... az alapelvek, mint a neve is mutatja, azért van, hogy aki a közösség tagja akar lenni, az tartsa be. nem régóta, de benne van az idézett rész a dupla nick tilalmáról. lénegtelen, hogy TOR-on keresztül, vagy fix ip-ről vagy benn, igen jó valószínűséggel be lehet azonosítani, ha valaki akar. te most 2 élő nickkel vagy fenn a ph-n. a szabályok alapján mindkettőt egyből bannolnom kellene. de most még eldöntheted holnap reggelig, hogy melyik maradjon. rég voltam ilyen vajszívű.

(#1335) cannabis válasza ngabor2 (#1334) üzenetére


cannabis
csendes tag

Nagyon köszönöm! :R
Csak legalább annyit magyarázz el hogy miért kellett
kirörölni a hsz.-eimet?
Azon kívül hogy ''mert nem ez a topic címe''. :)
Mert valóban nem ez,de ha jól tudom akkor még a kender is
illegális (büntetendő) drognak számít.Amiről én írtam
azt viszont semmilyen törvény nem tilt!
Tehát innentől kezdve nem értem a dolgot. :F
Főleg ha már az alapelveket hoztad elő!
Amit a törvény nem tilt azt szabad.



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1336) deniro2 válasza cannabis (#1335) üzenetére


deniro2
senior tag

Figyelj, menj át ezzel a miért moderáltunk topicba, ne ezt offold már halálra.

(#1337) cannabis válasza deniro2 (#1336) üzenetére


cannabis
csendes tag

Köszönöm hogy a hozzászólásoddal emelted a topic színvonalát! :R

(#1338) ngabor2 válasza cannabis (#1337) üzenetére


ngabor2
nagyúr

teljesen igaza van. [link] itt folytathatjuk.

arra nagyon odafigyeltem (temp bant is osztottam ki érte), hogy fogyasztási szokásokról ne legyen benne szó. csak magáról a kenderről, pro és kontra érvekkel. nem számít, hogy a gombákat nem tiltja a törvény. itt egyszerűen nem arról van szó.

de folytatás a linkelt topikban, ezt ne terheljük tovább. a határidő ma dél. ha nem döntöd el, hogy gd5424, vagy cannabis, mindkettő repül, ahogy az első pillanatban kellett volna...

(#1339) HEMP


HEMP
aktív tag

..én biztosan a cannabist tartanám meg... ;]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1340) ngabor2 válasza HEMP (#1339) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem élt a lehetőséggel... érzékeny búcsút vettünk ettől a 2 nicktől.

de most vissza a kenderhez, és csak a kenderhez.

(#1341) tildy


tildy
nagyúr

Több haláleset

A jelentés legdrámaibb figyelmeztetése szerint ''megtorpanni látszik'' a kábítószeres haláleseteknél tapasztalt csökkenő tendencia. A 200-2003 között átlagosan 9 százalékos visszaesés után 2004-ben 3 százalékkal nőtt a drogos halálesetek száma. A jelentés szerint Európában évente 7-8000-en vesztik életüket kábítószerfogyaszás miatt - összehasonlításképpen az alkohol csak Magyarországon 1999-ben 16 000 életet követelt.

Forrás:
[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1342) Kicker válasza tildy (#1341) üzenetére


Kicker
senior tag

kérdésem: miért van ez?


meglátásom:

az ellenőrizetlen vacakok még midnig divatosabbak, mint egy ellenőrizett kender rendszer... és a mellette jelenlevő kokain és amfeteamin szérmazékok szűrése is egyszerűbb lehetne.. ráadásul sajnos a kendert is már homokozzák, ami igen csak nem jo a tüdőnek, és egyébként sem... :(



a forrást nem tudtam megnézni :U

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1343) ngabor2 válasza tildy (#1341) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egy kicsit sántít az összehasonlítás... az alkohol legális. a kender (és a többi drog) nem. következésképpen sokkal kevesebben élnek fűvel, mint alkohollal, vagy cigivel.

(#1344) moma válasza ngabor2 (#1343) üzenetére


moma
őstag

[link]
Ebben a cikkben van egy ábra ami szerint azért az alkohol magabb veszélyeségi szinten van mint a fű. Bár fogalmam sincs, hogy készülhetett ez a lista, mert az LSD és az ecstasy meg lejjebb van. Kár, hogy ezt az ábrát csak úgy bedobták a cikkbe...

we all deserve a bit of luck.

(#1345) Andie


Andie
őstag

Ma reggel hallottam a rádijóban, hogy egyre nő a kenderszivók köre, ma már minden ötödik ember kipróbálta legalább eccer.
Én elvből nem teszem, még kiváncsiságból sem. Elmondja valaki nekem jó szemléletesen, hogy milyen az?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1346) Twiggydoll válasza Andie (#1345) üzenetére


Twiggydoll
tag

erős túlzás szerintem ilyen vészesen beállítani hogy ezzel nő a kenderszívók köre.Attól mert kipróbálja ,vagy ritkán fogyasztja nem azt jelenti h hozzávan szokva a szervezete és nem bírná ki nélküle.

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#1347) moma válasza moma (#1344) üzenetére


moma
őstag

Közben után olvastam és ez egy brit kutatás eredménye, aminek az a célja, az eddig náluk használatos A,B,C hármas osztályozórendszert felülvizsgálják. Az érv az, hogy az már elavult, mert, hogy nem az anyagok ártalmassága szerint osztályozza a drogokat pusztán, hanem eleve a társadalmi büntethetőség felől teszi azt. És, hogy teljesen értelmetlen azt mondani a fogyasztónak, hogy ne fogyaszd, mert az A kategóriás, ha egyszer az A kategória, nem a valódi ártalmasságot tükrözi. Az alkoholt és a dohányt elsősorban azért vették bele a felmérésbe, hogy viszonyitási alapul szolgálhasson a többi drog számára. De a dolognak, nem a drog politika megváltoztatása a célja - se nem az alkohol tiltása, se nem a most tiltott drogok engedélyezése. Egyszerűen az ártalmasság felmérése volt a cél. Ártalmasságon pedig, mind a fizikait, mind a szociális veszélyeket is mérték.

we all deserve a bit of luck.

(#1348) HEMP válasza Andie (#1345) üzenetére


HEMP
aktív tag

Elmondja valaki nekem jó szemléletesen, hogy milyen az?
Jujj, te ezt így komolyan??? :DDD Ha érdekel úgyis kipróbálod -attól bajod még nem lesz- , ha meg annyira nem érdekel, akkor meg minek...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1349) HEMP válasza Twiggydoll (#1346) üzenetére


HEMP
aktív tag

..h hozzávan szokva a szervezete és nem bírná ki nélküle.
A kenderről van szó, csupán mentális függőséget bír okozni szegény, ne keverjük kéremszépenköszönöm! :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1350) tildy válasza Andie (#1345) üzenetére


tildy
nagyúr

Valószínűleg több esetben is kimerítené a ''reklámozás''t , ami pedig tilos .
Itt többet olvashatsz. [link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.