Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Jancsi


Jancsi
aktív tag

[link]
Nálunk ilyen volt a Million Marijuana March :(( Pár nagy és ultramagyar élükön a magát Jézussal többször hasonlatba hozó parasztal, aki kapa helyett ásóval kezdte el bontani a színpad elemeit, végigüvöltözte az egész délutánt miközben elfoglata a még fel sem állított színpadot.
Amúgy a színpadállítást végülis nem engedte a város, annak ellenére hogy előzetesen nem tiltotta meg.
Végülis csak egy pár sort olvastak fel a szinpad elemeinek tetején, amiböl semmit sem lehetett hallani mert az ''ásós paraszt'' üvöltözött és üvöltözésre buzdította ultramagyar társait.
Beszélgettem 1-2 nem olyan lelkesen üvöltöző emberrel de mindegyik beszélgetés abba torkollott hogy milyen szörnyű az élet csak küzd és semmi eredmény és hogy ő minden tünttésen ott van különben, mert van véleménye. ( Na ja csak a témával nincs általában tisztában ) Egyik beszélgetésnek az lett a végszava hogy az állam áraszt el minkét kábítószerekkel mert azt akarja hogy még butábbak legyenek az emberek és rájukeröltethessék a globalizációt, bezze milyen jó mezőgazdasági ország lennénk...
Bocsi hogy kicsit blog szerű lett az iromány, de aszem a témához kapcsolódik.

(#1652) Versus82 válasza Jancsi (#1651) üzenetére


Versus82
aktív tag

videót érdemes megnézni. igazi sötét suttyó parasztok, azt se tudják mi van: ''ne adjanak drogot a gyerekeinkek!'', ad a faszom, vegye meg szépen ő is:DD ezen a generáción már csak a kihalás segít ebben a témában.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1653) HEMP


HEMP
aktív tag

Ismét bebizonyosodott, hogy az átlagpolgárnak fogalma sincsen az egész fűkérdésről és csak a drog szót hallja ki az egészből! Mondjuk nem is csodálom, ha a híradóban is az a címe a riportnak , hogy ''Drogért tüntettek!'' :( A másikfajta embercsoport meg a bulitüntető, mindenhová kimegy és neki tökmindegy... A jobbik és társai meg elmehetnek a búspi..ába, minek - de inkább hogyan - belekeverni a politikát!
Vidió itt: [link]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1654) Kicker válasza Versus82 (#1652) üzenetére


Kicker
senior tag

nyírjuk őket!!! ;] ;]

nem értem mit osztják az észt a félinformációval rendelkezők... az a probléma, hogy mindenki szubjektíven, csőlátással értelmezi a drogkérdést.. mi lesz ebből?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1655) HEMP válasza Kicker (#1654) üzenetére


HEMP
aktív tag

Ha a tegnapi Juhász Peti féle interjút hallottátok, szerinte 1 éven belül elérhetjük a dekriminalizációját a marcsiszármazékoknak, további 5 évre pedig legalizációt jósol. Lehet kicsit bátor jóslat, de úgylegyen! :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1656) sanyixXx válasza HEMP (#1655) üzenetére


sanyixXx
senior tag

ha 5 év múlva a rendőrrel téphetek, akkor hajrá :C ;]

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#1657) HEMP


HEMP
aktív tag

Check this: [link] ;]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1658) moma


moma
őstag

A nol.hu-n is nagy terjedelemben foglalkoznak vele [link] :R . egy csomó kapcsolódó hír, cikk is össze van szedve, bevan linkelve. pl ez [link] Nagyon szimpatikus a nő hozzáállása, ő spec nem szív és szerinte az a legfontosabb, hogy vigyázzunk magunkra, az agysejtjeinkre is, de ennél is fontosabb, hogy szabadon dönthessünk, hogy mennyiben és hogyan tesszük ezt :R

Ja és ez mekkora: ''A ''Kábítószer-terjesztők Érdekvédelmi Szövetsége'' közleménnyel válaszolt, amelyben a dílerek üdvözlik a Jobbik erőfeszítéseit.'' :C

[Szerkesztve]

we all deserve a bit of luck.

(#1659) Kicker válasza sanyixXx (#1656) üzenetére


Kicker
senior tag

nem kell ahhoz 5 év... ;]

amúgy nem az a lényeg, hogy most hú dejó szívhat az ember orrba szájba... hanem hogy ez a tetü társadalom talán feljebb lép egy szinttel....

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1660) moma


moma
őstag

Gyerünk nagyi! :C

[kép]


[Szerkesztve]

we all deserve a bit of luck.

(#1661) [lAyCsI] válasza moma (#1660) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

LOL :D
utána tuti elhúzott áfonyás palacsintát sütni, és ezalkalommal nem csak a kisunoka tolt belőle :DDD

-= No way back from Here =-

(#1662) HEMP


HEMP
aktív tag

Hát ez beszarás: [link]
A legjobb a post után jön, a kommentekben kiderül minden, még a nyomozók neve is előkerül!! Óriási dolog az internet gyerekek! :D

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1663) Mr Green


Mr Green
újonc

A Legalizácio kb olyan lenne ,mintha a lányokat behoznánk az utszéléröl .Kulturált,és ellenörzött körülmények közé.(fizetnének adot,rendszeres orvosi felügyelet lenne,tisztálkodás stb.) A fünek is ez kéne. Mind két dolog fog menni ha tiltják ha nem akkor is.

Mr Green

(#1664) Mr Green


Mr Green
újonc

Magyarországon 26000 ember hal meg a dohányzás okozta betegségekbe ill. a szövödményekbe.Az alkoholrol nem is beszélve.Ja meg hány család megy tönkre,az alkohol miatt.Mennyi gyerek sinyli meg az alkoholista szülök nevelését.Amit sokan egész életükbe viselnek magukon.
Szerintem képmutatás ezen tények figyelembe vételével a füvet igy meghurcolni.

Mr Green

(#1665) adalbert1 válasza Mr Green (#1663) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem itt még nagyon sokáig nem lesz legalizáció. Jópáran nagyon nagy lóvékat kaszálnak így a drogkereskedelemmel, és hülyék lennének erről lemondani. Így lehet hogy sok olyan ember is keres rajta, aki érdemileg tudna tenni a legalizáció ügyében, csak akkor meg ugye a lóvé nem egyből az ő zsebükbe és érekeltségi köreik zsebébe vándorolna. Néha meg elkapnak pár kishalat, hogy a közvélemény drogellenes részét is kielégítsék, meg leplezzék a nagyobb hálózatokat.

Szerk: ez nem tudom, hogy volt-e már : [link] :)

[Szerkesztve]

(#1666) Mr Green


Mr Green
újonc

Nem vok redszeres fogyaszto söt.Én kiprobáltam sok mindent szitetikust,füvet,varázsgombát (utobbit legálisan eheted akár nyilvános helyenis,és a hatása a fühöz képest. Hááát inkább ne probáld ki). De a fü volt a leg gyengébb szer amit csak kiprobáltam még a jó öreg házi késztésü 51% szilva pálinkám is100szoros dozis hozzá képest. Ja a másnaposágrol nem is beszélve.

Mr Green

(#1667) Integra


Integra
titán

na hát ez kész...
mit élhetett át a pali, ááááááááááááá, csak röhögni tudok rajta:DDD
[link]
[kép]
nagyban is:)
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1668) HEMP


HEMP
aktív tag

Vicces.. ki találja meg a kakukktojást? :Y [link]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1669) Integra válasza HEMP (#1668) üzenetére


Integra
titán

hehe:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1670) HEMP válasza Integra (#1667) üzenetére


HEMP
aktív tag

A kép nagyon nagyon durva, én annyira nem is röhögök... :) Meg kellene filmesíteni!

[Szerkesztve]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1671) HEMP


HEMP
aktív tag

No comment:
[kép]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1672) Integra válasza HEMP (#1671) üzenetére


Integra
titán

mire kijön innen, már kész lesz mint a szög:)
kár hogy photoshop:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1673) Armando_19 válasza Mr Green (#1666) üzenetére


Armando_19
őstag

Nem mindenki lesz másnapos tőle. Kicsit kóma a reggel, de át lehet vészelni.
Igazság szerint kishazánkban nehéz jó termesztésű finomsággal találkozni, de nagyon ritkán hozzá lehet jutni.
Régebben én piálni szerettem jobban, de aztán rájöttem, hogy közelében sincs ennek!:)

(#1674) HEMP válasza Armando_19 (#1673) üzenetére


HEMP
aktív tag

''nehéz jó termesztésű finomsággal találkozni'' Sajnos ínységes időket élünk, hála a rend nagyrabecsült őreinek, de mindinkább a hülye törvényeinknek... Mostanában csak a fogamat szívom maximum, csönd van és hullaszag! :O

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1675) Armando_19 válasza HEMP (#1674) üzenetére


Armando_19
őstag

Na azért én nem vagyok ilyen rosz helyzetben!:D
Hál istennek mindíg hozzá lehet jutni valami finomsághoz.
Meg pont tegnap akadt a kezembe egy korrektebb minőségű valami. nyami nyami! :C

(#1676) HEMP válasza Armando_19 (#1675) üzenetére


HEMP
aktív tag

Hol vagy most? Ne mozdulj, indulok! :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1677) cor


cor
őstag

ezmiez :F :B
[link]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1678) Integra


Integra
titán

egy kis cikk
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1679) moma válasza HEMP (#1613) üzenetére


moma
őstag

''Az Independent elismerte tévedését a fűvel kapcsolatban'' [link]

we all deserve a bit of luck.

(#1680) HEMP válasza moma (#1679) üzenetére


HEMP
aktív tag

huuuudemegvoltmár! ;]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1681) HEMP


HEMP
aktív tag

Akkor most kiteszem a 18as karikát! :Y

''A kannabisz származékok (marihuána, hasis) afrodiziátikus hatásáról szóló évezredes legendáknak nem találtuk egyértelmű bizonyítékát. Bár a fű megosztotta spontán összehozott drogkolóniánkat, egy dologban majdnem mindenki egyetértett: a spangli csak addig fokozhatja a vágyat, amíg az ember rá nem szokik. ''A fű hatása alatt máshogy, eltérő intenzitással éljük meg a szexuális élményeket.'' Persze csak ''az első öt évben, aztán egy idő után mindegy lesz, használod-e''. Van, akinek mégsem egészen mindegy, ugyanis szerinte a kannabisz ''hosszú távon durván csökkenti a libidót.''

Egy nő nemű válaszadónk szerint a marihuána hatására ''érzékenyebbé válik az ember, érzékenyebbek lesznek az erogén zónák'', más szerint azonban ''ez egy kétélű fegyver: bár vágyfokozó, az ember kevésbé képes odafigyelni partnerére.'' Szóval bár a többségnek ''nagyon fasza tud lenni, főleg ha nem éppen a röhögőgörcsös vonalon van az ember'', olyan is akadt, aki teljesen más véleményt képviselt. ''Nem szeretek fűvel dugni. Általában elég nagy a libidóm, de a spanglitól inkább magamba húzódom, és megmozdulni sincs kedvem. Ha mégis rászánom magam a szexre, abból vagy egy elképesztően gyengéd szeretkezés sül ki, vagy katasztrófába torkollik az akció. Aztán nyalogathatjuk a sebeinket.'' A nyalogatás azonban még mindig jobban hangzik, mint az, hogy ''ha beszívok, egyszerűen elalszom.''

A válaszok sokfélesége valószínűleg az egyéni különbségekből fakad, hiszen Demetrovics Zsolt pszichológus, az ELTE Pszichológiai Intézetének munkatársa szerint, bár a kannabisz származékoknak nincs direkt hatása a szexuális életre, az érzékiség fokozása és különösen az érzékelés funkcióinak - amelyeknek a szexuális együttlétekben alapvető szerepük van - megváltozása jelentősen befolyásolhatja a szexualitást. Hasonlóképp a gondolkodás, a kognitív funkciók változása is kihathat közvetetten a szexualitásra. Az azonban, hogy az érzékelés megváltozása, illetve a kognitív folyamatok változása az egyes személyeknél milyen módon hat, nagyon nagy változatosságot mutathat, és akár ellentétes következmények is elképzelhetők. ''
forrás Index.

A teljes cikket itt találjátok:[link]

Lehet vitázni, nézőpontot egyeztetni...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1682) Kicker válasza HEMP (#1681) üzenetére


Kicker
senior tag

én most nem pöfékelek bő két hónapja, és még egy ennyi ideig nem is fogok...

tapasztalat: szex az nálam nem változott, egyáltalán az életem nem lett másabb. lehet azért mert régóta szívok, és már csak több év után regenerálódhatnék... nem tudom. szerintem nem. úgy érzem hogy, ugyanolyan mint a napi 1-2 sör, vagy heti 4-5... /a nagy melegben ezt favorizáltam/favorizálom/

hallottam a rádióba valami új drogfelmérésről, hogy megint sokan szívnak, a tű visszaszorlóban, de a gazdagok, kokaint nyomnak újabban, és nem tudják őket elkapni, mert befolyásosak...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1683) Twiggydoll válasza Kicker (#1682) üzenetére


Twiggydoll
tag

nem tudnám mindennap csinálni. Akkor mi lenne a pláne benne?

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#1684) HEMP válasza Twiggydoll (#1683) üzenetére


HEMP
aktív tag

:)

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1685) HEMP


HEMP
aktív tag

Én csak részben értek egyet a cikk írójával, személyes tapasztalataim egészen mást mutatnak! :P

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1686) HEMP


HEMP
aktív tag

[link]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1687) Horituning válasza HEMP (#1) üzenetére


Horituning
újonc

Hali nem tudja valaki magyar országon hol tudok marihuána magot veszerezni?Könyörgök valaki segitsen :O :F :R

(#1688) Integra válasza Horituning (#1687) üzenetére


Integra
titán

ezért a kérdésért marhára értelmes volt bereggelni...
majd ha veszed a fáradtságot és az eredeti nickeden írsz...
talán, de akkor se :)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1689) adalbert1 válasza Horituning (#1687) üzenetére


adalbert1
veterán

Hollandiából biztos tudsz rendelni/hozni. Mondjuk az más kérdés, hogy elküldik-e Magyarországra, vagy ha valahol megbuksz vele, biztos lesz pár kínos pillanatod... ;]

Amúgy meg gratulálok, igen tartalmas első hozzászólás.

(#1690) Rhywo!


Rhywo!
csendes tag

Úgy látom ez a cikk nem volt még: [link]

(#1691) ngabor2 válasza Horituning (#1687) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az érdekes, hogy tudomásom szerint magot lehet behozni... csak termeszteni nem. pontosabban elvileg lehet, gyakorlatilag elég ''érdekes'' akadályokba ütközik. ha rosszul tudom, javítsatok ki, tényleg érdekel a teljes jogi háttere.

megj.: a kender magja nem tartalmaz thc-t. tehát önmagában nem számít drognak.

(#1692) HEMP válasza Integra (#1688) üzenetére


HEMP
aktív tag

Óriási! :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1693) HEMP válasza Rhywo! (#1690) üzenetére


HEMP
aktív tag

Nem igazán érzem magam betegnek...
De igen!
Mondom, hogy nem. ;]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1694) kymco


kymco
veterán

Gondolom, van akinek segíthet ez a link:
[link]

www.refujvaros.hu

(#1695) Integra válasza ngabor2 (#1691) üzenetére


Integra
titán

elkell még rágni a holland reptéren:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1696) moma válasza Rhywo! (#1690) üzenetére


moma
őstag

''Az eredmények szerint már az is 41%-kal növelheti a pszichotikus betegségek - például a skizofrénia - későbbi kialakulásának veszélyét, ha valaki csak egyszer próbálja ki ezt a kábítószerfajtát''

azért nem lepődnék meg, ha ezen később még finomítani kéne...
Egyébként kicsit emlékeztet ez a dolog az independentes cikkre, de ott később visszavonták. nem lehet, hogy ez az origo-s cikk még arra épül?

we all deserve a bit of luck.

(#1697) brownus


brownus
veterán

képzeljétek! most mondták be a hírekben, hogy drogokat találtak a szigeten! muhaha :DDD hogy mik vannak.... :D

(#1698) Kicker válasza brownus (#1697) üzenetére


Kicker
senior tag

elképesztő... :DDD

Valamelyik fideszes polgármester is kinn sátorozott a szigeten a mennyaszonyával, aki a ''lánya'' benyomását keltette bennem először... Szigetre kéne kiküldeni az összes politikust, had lássák, hogyan mulat a magyar és környező kultur nép... :P


mod: konkrétan megemlítették milyen fajtákat s mennyit találtak?

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1699) brownus válasza Kicker (#1698) üzenetére


brownus
veterán

nem mondták vagy lehet csak később de már indultam el hazulról. de jót nevettem amikor hallottam:)

(#1700) HEMP


HEMP
aktív tag

''Ma már nagyobb üzlet egy kilogramm dvd-t lemásolni, mint ugyanennyi marihuánát az országba csempészni'' - így értékelte a Napi Gazdaságnak a Vám- és Pénzügyőrséggel kötött megállapodást Deák Ferenc, a Magyar Márkaszövetség elnöke.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.