Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Kicker válasza HEMP (#1700) üzenetére


Kicker
senior tag

hmmm... 1 db dvd 15 gramm, 1000gramm dvd-n az kb 66-67 db. na ha ezekre másolsz és darabját 500 forintért rá tudod sózni valami madárra, akkor is csak 33000 forintot keresel, és ebben benn sincs az áram, a nyers dvd...

a marihána 1000-jával levezetésének neki sem kezdek... :B

más:

4 hónapja nem szívtam füvet... azonban többet iszom alkoholt, félreértés ne legyen, nem éreztem magam soha drogosnak, és most nem lettem alkoholista... :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1702) sztanesz


sztanesz
tag

jó a topic:)

Gigabyte B550 Gaming V2, Ryzen 5 5600,32gb 3600Mhz ram, gigabyte 1050Ti OC http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#1703) HEMP válasza Kicker (#1701) üzenetére


HEMP
aktív tag

...nem igazán iszom alkoholt, mert öl-butít-nyomorba dönt! :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1704) Mohójojó


Mohójojó
újonc

Sziasztok! Nem olvastam végig a topic-ot, de az első 2-300 hozzászólást meg az uccsó párat igen... Úgyhogy ha ismétlek valamit sry. Én sokáig napi rendszerességgel nyomtam a weed-et, és amúgy normális dolgozó ember vagyok :U . Senki nem gondolná rólam. Egy ideje le vagyok állva, csak haverokkal nagyritkán nosztalgiából, de azt azért elmondhatom, hogy se skizofrén se paranoid nem lettem :DDD … Mondjuk abban igaza van az ellenzőknek, hogy lelki függőséget azt okoz, de azért valljuk be az mégsem olyan gáz, mint alkeszéknál az elvonási tünet :W , hogy azt gondolom most fúú de betépnék… Az meg, hogy kapudrog, hát enyhén szólva is hülyeség, ezt (pontos számot nem tudok, de kb…) abból találták ki, hogy a herkások 60%-a füvezett már életében… De ugyanakkor kb 90%uk dohányzik, és minegyik iszik vizet, tehát tiltsuk be a vizet, mert kapudrog ;] . Ja és simán, minden gond nélkül le tudtam vele állni, hónapokig egyáltalán nem szívtam :R , azóta is kb 2havonta egyszer. Pedig napi 2-3 cigi elpukkant régen (nem véletlen a nick-em, haverok neveztek el így :DDD )… Szóval én ellene még olyan érvet nem hallottam, ami megállna, mellette viszont rengeteget :C . Az viszont megintcsak biztos, hogy nálunk pár évtizeden belül nem lesz legalizálás sajnos… :( :( :(

[Szerkesztve]

Legalize IT :-D

(#1705) sztanesz válasza HEMP (#1703) üzenetére


sztanesz
tag

Az biztos hogy a másnapok különböznek, volt szerencsém mindkettőt elég magas színvonalon űzni:)

Gigabyte B550 Gaming V2, Ryzen 5 5600,32gb 3600Mhz ram, gigabyte 1050Ti OC http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#1706) HEMP


HEMP
aktív tag

Üdv a csapatban srácok! :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1707) adalbert1 válasza HEMP (#1703) üzenetére


adalbert1
veterán

Ugyan már, néha bőven jó egy bebaszás. :D

(#1708) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Lelki bánatra szerintem jobb a mariska mint a pia.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1709) HEMP válasza adalbert1 (#1707) üzenetére


HEMP
aktív tag

Ezt senki sem vitatta! Néha tényleg jó, de a bőven kicsit erős! :Y

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1710) [lAyCsI] válasza HEMP (#1703) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

sör-cigi ;)

-= No way back from Here =-

(#1711) sztanesz


sztanesz
tag

hát igen én szeretem mindkettőt. mindkettőnek vannak hátrányai és előnyei is. mondjuk ha jó pörgős buliba mész nem igazán jó a cucc szerintem, de voltam már úgyis. csak nemsokára kajáért kelett menni:) bár attól másnap egy kis tompaságon kívül semmi bajom nincs. viszont mikor egy 7 dekás ouzót beveszek akkor hát a másnap nem túl kellemes:)

Gigabyte B550 Gaming V2, Ryzen 5 5600,32gb 3600Mhz ram, gigabyte 1050Ti OC http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#1712) brownus


brownus
veterán

(#1713) sztanesz válasza brownus (#1712) üzenetére


sztanesz
tag

Néha téged is megborít:) szerencsére már olyan ritkán fordul elő velem.

Gigabyte B550 Gaming V2, Ryzen 5 5600,32gb 3600Mhz ram, gigabyte 1050Ti OC http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#1714) sztanesz


sztanesz
tag

Vagy felborít a kép alapján. bár régebben igen korai stádiumban a fogyasztásnak, elég érdekesek voltunk mi is:) most inkább csendben elvagyunk az idióta gondolatainkkal:)

Gigabyte B550 Gaming V2, Ryzen 5 5600,32gb 3600Mhz ram, gigabyte 1050Ti OC http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#1715) brownus válasza sztanesz (#1713) üzenetére


brownus
veterán

néha mindkettő:)

(#1716) sztanesz válasza brownus (#1715) üzenetére


sztanesz
tag

az sem rossz. csak néha mindkettő túlzásba vitele érdekes eredményhez vezet:) így teltek az egyetemi éveim:) főleg az utolsó kettő ;]

Gigabyte B550 Gaming V2, Ryzen 5 5600,32gb 3600Mhz ram, gigabyte 1050Ti OC http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#1717) HEMP


HEMP
aktív tag

Európa Cannabis-helyzete

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1718) moma válasza HEMP (#1717) üzenetére


moma
őstag

Úgy látom maradtunk a vörös blokban :DDD
Svájcba tényleg legális? tehát kapni boltban meg minden? :U
Egyébként a térkép alapján látok némi összefüggést a társadalom fejletsége és a kategóriák között. Csak a skandinávok húzzák le, a dolgot, de ott gondolom a kiterjedt alkoholizmus miatt nem mernek lazítani :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#1719) [lAyCsI] válasza moma (#1718) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Ha jól hallotam igen, csak ott nincsenek CS-ok,
hanem gyógyszertárban meg drogériákban lehet kapni a cuccot:)

-= No way back from Here =-

(#1720) Majstor válasza HEMP (#1703) üzenetére


Majstor
senior tag

1.
Egy pohár vörösbor napi fogyasztása kedvező hatást gyakorol a szív és érrendszeri betegségek megelőzésére.
Két liter vörös (+ 1 üveg házi pálesz a nagypapitől) naponta már nem annyira kedvező hatású ;]

2.
Canabis mértéktelen fogyasztása komoly légúti, emésztőrendszeri és pszichikai károsodásokhoz vezethet.
A mértékletes fogyasztásnak ezzel szemben nincs észrevehető káros hatása. :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#1721) HEMP válasza Majstor (#1720) üzenetére


HEMP
aktív tag

Akkor már legyünk pontosak: Cannabisról

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1722) Kicker válasza HEMP (#1717) üzenetére


Kicker
senior tag

ez jó, valamint a cikk is jó amit linkeltél itt alattam... a kék pontosan mit jelent? nem büntethetőek? vagy mit is? :DDD

mod: Majstor: a lényeg a fokozatosság... ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1723) [lAyCsI] válasza HEMP (#1721) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

rendesen utánajárt a cikkíró a dolgoknak, főleg a Pszichikai hatások rész tetszett :D

-= No way back from Here =-

(#1724) tildy válasza [lAyCsI] (#1719) üzenetére


tildy
nagyúr

MEg párnában . Egyébként igen, ott az.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1725) [lAyCsI] válasza tildy (#1724) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

párnában :F

-= No way back from Here =-

(#1726) Thrawn válasza [lAyCsI] (#1725) üzenetére


Thrawn
félisten

Illatpárnában.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1727) [lAyCsI] válasza Thrawn (#1726) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

bocs srácok, de felhomályosítanátok mijaz?:)

-= No way back from Here =-

(#1728) HEMP válasza [lAyCsI] (#1727) üzenetére


HEMP
aktív tag

Az illatpárna?

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1729) Majstor válasza Kicker (#1722) üzenetére


Majstor
senior tag

én is pontosan erre céloztam

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#1730) Integra válasza BITBOYS (#1708) üzenetére


Integra
titán

lelki bánatra egyik se jó.
sport barátok és kimozdulás.
pia, thc meg akkor ha jó kedved van és csakis akkor, vagy ha lazítani akarsz
de nem ha lelkis időszakod van...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1731) lorcsi válasza Integra (#1730) üzenetére


lorcsi
veterán

mondjuk kemény egész napos zúzós meló után...

(#1732) Integra válasza lorcsi (#1731) üzenetére


Integra
titán

az megint más:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1733) ngabor2 válasza [lAyCsI] (#1727) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egy párna, megtömve illatos növényekkel. ha azon alszol, szép lassan párolognak belőle a cuccok, és egész alvás során kapod a jót.

normál esetben pl. komlót, levendulát, meg egyéb, nyugtató, illatos gyógynövényeket szoktak beletenni.

(#1734) HEMP válasza Integra (#1730) üzenetére


HEMP
aktív tag

... igencsak ajánlott elkerülni mindenféle hallucinogént lelki bánat esetén, de a zözi le-, ill. megnyugtat sok esetben.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1735) [lAyCsI] válasza Integra (#1732) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

aza baj hogy szinte bármikor lehet rá okot találni ha nagyon akar az ember :D

-= No way back from Here =-

(#1736) [lAyCsI] válasza ngabor2 (#1733) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

na ilyenről sem hallottam még...
de mi értelme lenne zöldet pakolni egy ilyen párnába :F
attól ugyan nem alszol jobban, max feltéped a cihát és hajlítasz belőle egy Fau2-s egységet :D

-= No way back from Here =-

(#1737) [lAyCsI] válasza HEMP (#1734) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

na ilyenkor kellenek a haverok... meg esetleg egy kis "zözi" :U

-= No way back from Here =-

(#1738) ngabor2 válasza [lAyCsI] (#1736) üzenetére


ngabor2
nagyúr

i van, ha valakinek elég az illata? és különösen akkor mi van, ha nem tisztán van benne, hanem egyéb gazokkal keverve? abból nem válogatja ki a hozzáértő se :D

(#1739) adalbert1 válasza ngabor2 (#1738) üzenetére


adalbert1
veterán

Hogy értve az illata? Szerintem attól még nem fogsz beállni... :F

(#1740) ngabor2 válasza adalbert1 (#1739) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez a lényeg! aki csak szagolni akarja, az nem akar beállni. van, aki a jófajta gyümölcspálinkának is csak az illatát szereti, de az ízét, és a hatását nem. nekem is sikerült hasonló jószágot összehoznom, bár ennek az íze se rossz, csak ha megittad, nem szabad egy drabig szájon át levegőt venni :D

(#1741) [lAyCsI] válasza ngabor2 (#1740) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ezt akkor csak max valami önmegtartoztató próbatételhez lehetne használni,
érzed a bukéját kőkeményen, de nem, nem lehet :D

Múltkor hozott haverom paprikapálleszt, amit a mutterja gyártott...
na az volt a hasonló élmény, csak ott 4-5 percig még ízt sem éreztél
a szádban... aszittem örökre úgymaradok
:W

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#1742) Romeo23


Romeo23
tag

Én szombaton berúgtam.

Project Torque nickem: PeArp80

(#1743) [lAyCsI] válasza Romeo23 (#1742) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

királyos arc vagy :C

-= No way back from Here =-

(#1744) Romeo23 válasza [lAyCsI] (#1743) üzenetére


Romeo23
tag

Dehát te is Királyos Arc vagy! :) Mindenki az, szeressétek egymást emberek :DD

Project Torque nickem: PeArp80

(#1745) ngabor2 válasza [lAyCsI] (#1741) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem feltétlen. az, hogy valami szép emlékeket éleszt fel benned, még nem biztos, hogy újra át is akarod (azonos intenzitással) élni. pl. én néha vizipipázok, és utána jódarabig érezni az illatát. mégse érzem igényét, hogy naponta, vagy akár naponta többször rápöffentsek. vannak fokozatok, nem kell mindig a legteljesebbet akarni, ha egy "alacsonyabb dózis" is bőven megteszi.

(#1746) [lAyCsI] válasza Romeo23 (#1744) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Jól beszél kend!
De azé legyen a msáik fél nőnemű,
a cimboráimat másképp szeretem ;)

-= No way back from Here =-

(#1747) [lAyCsI] válasza ngabor2 (#1745) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

A vizipipa azért sztem egy kicsit más tészta :D
de jó is hogy mondod, vissza is szerzem a vizipipámat,
mert rég pöffentettem vele egy jót:)

-= No way back from Here =-

(#1748) moma válasza ngabor2 (#1738) üzenetére


moma
őstag

én is imádom az illatát :K olyan jó csak beleszagolni kicsit a tároló tasakba is.
egyébként a nem elégetet illtában nincs valami minimális hatóanyag?

we all deserve a bit of luck.

(#1749) HEMP


HEMP
aktív tag

Nem csupán kenderke, itt van minden, tanuljatok!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1750) HEMP


HEMP
aktív tag

Most lőttem: Legalize!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.