Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Sihto_ válasza [amne] (#1097) üzenetére


Sihto_
tag

Mondj egy számodra hiteles forrást.

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#1102) Sihto_ válasza Kicker (#1096) üzenetére


Sihto_
tag

Valami hasonló az én véleményem is. Csak nemtom miért kell annyira védeni a fogyasztást - mert szerintem védhetelen, olyan mint pl.: a cigi vagy rosszabb persze ha valaki megtudja indokolni, hogy miért jobb, akkor legyen jobb.

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#1103) Sihto_ válasza NoLF (#1090) üzenetére


Sihto_
tag

A cigi és az alkohol is természetes méreg egyik sem szintetikus. Sőt mi több az evolució alatt adaptálódott az emberiség egy része az alkohol lebontásához.
TakkerX: szerinted mekkora az alkoholisták aránya a társadalomban a füvesekéhez viszonyitva?
Igy nézve a dolgot természetes, hogy ritkább a füves-cigis baleset. Főleg, hogy nem is mérik a rendőrök alapból, mint az alkoholszintet.

Kicker: én nem azt mondom, hogy a füvezés rossz a xanax és társai meg jók, mivel látok elég sok embert aki bevan drogozva a gyógyszerekkel - egyszerűen szánalmas.

Csak a tisztánlátás végett akivel beszélgetek az a pszichológus, aki felirja a gyógyszereket az a pszichiáter.


A példa minidg erősebb az utasításnál

(#1104) [amne] válasza Sihto_ (#1103) üzenetére


[amne]
senior tag

Holnapra hozok neked egy címet és kiadót, ami számomra hiteles a témában. Alkoholisták arányát a füvesekéhez viszonyítani értelmetlen, alkohol fogyasztók arányát kéne nézni ha már...

Nem értem a baleseteket, hogy hozod összefüggésbe a méréssel vagy nem méréssel. Félreértés ne essék én nem azokat akarom védeni akik fogyasztanak füvet, nem tisztem, csak mint sok más törvényt, szerintem ezt is újra kéne vizsgálni, mielőtt a társadalomban olyan kényszerképzetek alakulnak ki, amik később már visszafordíthatatlanok lennének.

(#1105) Kicker válasza Sihto_ (#1102) üzenetére


Kicker
senior tag

no ez a hsz tetszik :DDD

nem védem a fogyasztást, de

''olyan mint pl.: a cigi vagy rosszabb persze ha valaki megtudja indokolni, hogy miért jobb, akkor legyen jobb.''

nos látom érted te a lényeget, cigi, alkohol nem büntetett /18év alatt nem lehet stb/, akkor a fű miért az? nem akarom hogy coffeshopok nyíljanak, de a büntetés nem megoldás.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1106) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Egyébként gyerekek igazatok van! Ha én füvezni akarok, vagy a villamoson üríteni, esetleg fejbecsapni valakit és kirabolni, akkor miért akarják megszabni, hogy mit csináljak! Azt csinálok amit akarok! Nekem ne szabjon meg senki semmit! Vagy mégse? :D

PS C:\>_

(#1107) g4dg3t válasza Rickenstein (#1106) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Most komolyan ennyi esz szorult beled hogy 1000+ HSZ utan sem birod felfogni a lenyeget? :F

(#1108) Rickenstein válasza g4dg3t (#1107) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Ennyi volt a lényeg az egészből: Ne engedjünk a szipusoknak, mert még többen lesznek. :DDD

PS C:\>_

(#1109) g4dg3t válasza Rickenstein (#1108) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Gratulalok oregem! Elobb a rablashoz es a villamoson sz*rashoz hasonlitod a fuvezest, majd pedig szipusoknak nevezed a fogyasztokat.

Keruld a topicot plz...csak az indulatokat szitod! Semmit nem fogtal fel a mondanivalonkbol!

(#1110) Rickenstein válasza g4dg3t (#1109) üzenetére


Rickenstein
senior tag

:DDD Jólvanna, csak gonoszkodtam. Egyébként saját részről én elég konzervatív felfogású vagyok. Félek attól, hogy ha a füves cigi is legális hétköznapi dologgá válna, sokkal többen használnák. Így is van egy csomó alkesz. Nem elég az nekünk? Aki akarja, úgy is szívja. De legalább talán még nem magától értetődő minden tinédzser számára, hogy rágyújtson egy spanglira.

[Szerkesztve]

PS C:\>_

(#1111) Kicker válasza Rickenstein (#1110) üzenetére


Kicker
senior tag

nem szégyen a konzerv.... :DDD

de nem akar senki még több drogot adni a fiataloknak, csak a lehetőséget, hogy ne börtönnel büntessék a kiváncsiakat, és a fogyasztókat, hanem NORMÁLIS szankció legyen /elterelés intézménye/

te sem szeretnéd ha gyereked rács mögött lenne, merő kiváncsiságból... (azt hiszem azt érted, hogy ezt sok fiatal kipróbálja, de nem lesz belőle rossz értelemben - füves...) aki meg szívogat, él vele valamilyen rendszerességgel (nem óránként szív, hanem napi egy este, vagy heti egy kettő) az is minek rettegjen??? ugyanúgy él mint te vagy akárki...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1112) TakkerX válasza Sihto_ (#1103) üzenetére


TakkerX
aktív tag

'' szerinted mekkora az alkoholisták aránya a társadalomban a füvesekéhez viszonyitva?
Igy nézve a dolgot természetes, hogy ritkább a füves-cigis baleset. Főleg, hogy nem is mérik a rendőrök alapból, mint az alkoholszintet''


hát ezaz, hogy sokkal több az olyan, aki a kocsmában iszik,mint egy állat és beül a kocsijába hazamnni, és ha szerencséje van hazér, a kocsiból meg úgy zuhan ki!
ezzel szemben, ha teszemazt ha a haverjaimmal elütünk egy cigit, akkor remekül elvagyunk otthon, nem sietős sehova.talán nem is igazán van mit ellenőrizni nem gondolod? most akkor mitől rosszabb a fű és sokkal inkább elítélendő? kellemsebb látvány egy büdös, fetrengő részeg, mint egy punnyadó--mosolygós füves a kanapén?

atöbbit már [amne] megválaszolta.

(#1113) HEMP válasza Sihto_ (#1100) üzenetére


HEMP
aktív tag

''Próbáld a füves helyett behelyettesíteni a cigist, mert szerinted, ha jól értem nincs nagy különbség.''
Ha a károsító (pl. tüdőrák) oldaláról nézzük talán egyezik, de a cigi esetében még itt is nagyobb az egészségromboló hatás, mivel napjában nem 1-2 cigit szív, aki dohányzik. Ráadásul a cigarettákat telenyomják mindenféle vegyszerrel: ízfokozókat, aromákat adnak hozzá, hogy az állítólagos drogokat ne is említsem...
A többi aspektusból nézve semmilyen közös vonást nem látok!! Kérlek, ne keverd a cigit a füves cigivel, mert csak a dohány bennük a közös.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1114) TakkerX válasza HEMP (#1113) üzenetére


TakkerX
aktív tag

de ha pureban tolod akkor még a dohány se közös bennük:D

(#1115) HEMP válasza TakkerX (#1114) üzenetére


HEMP
aktív tag

american style he? :D

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1116) tildy válasza Sihto_ (#1099) üzenetére


tildy
nagyúr

Hogyne gondolnám komolyan, amikor tapasztalatból beszélek:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1117) Rickenstein válasza TakkerX (#1112) üzenetére


Rickenstein
senior tag

De ha legális lesz a fű, nem otthon fogtok ti sem füvezni, hanem a kocsmában és egyéb szórakozóhelyeken. Hisz' akkor már mindenütt lehet majd. Ergo, amit most a részegekről elmondtál, az majd a szipusokra is igaz lesz. Autóbalaeset stb.

PS C:\>_

(#1118) brownus válasza Rickenstein (#1117) üzenetére


brownus
veterán

omfg, lassan dohyányozni sem lehet majd a kocsmákban, discókban, stb... i hope!

szipusok? :) neee, Ti antifüvesek ki akarjátok készíteni idegileg a másik tábort

egyáltalán vettétek már a fáradtságot és olvastok/tatok már a témáról vmit? amit én vagy akár más is írt (könyvcímet)? ezek a könyvek könyvtárakban is megtalálhatók...

[Szerkesztve]

(#1119) Rickenstein válasza brownus (#1118) üzenetére


Rickenstein
senior tag

A szipus szóra mindig kiakadtok :DDD Pedig köznyelven a drogosokat szipusoknak is szokták nevezni. Függetlenül attól, hogy füvet, port, tablettát vagy ragasztót nyomatnak.

[Szerkesztve]

PS C:\>_

(#1120) g4dg3t válasza Rickenstein (#1119) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Ez egy hatalmas nagy baromsag...mar megbocsass.
szipus =>> oldoszereket zacsibol ''szipuzo'', eleg komolyan lecsuszott (alt. hajlektalan) arc!

(#1121) Intelligencs válasza Rickenstein (#1119) üzenetére

Hát, ezt tőled hallom először... Pedig azt hittem én a köznyelvet beszélem. :)

Szipus az, aki zacskóból szipogja a kis ragasztóját, csavarlazítóját, vagy más hasonlót. Ez még csak köszönőviszonyban sincs a fűvel!

The Amiga, Born a Champion

(#1122) Rickenstein válasza g4dg3t (#1120) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Tudom, hogy a szipus, az alapvetően az a (azért nem feltétlenül lecsúszott) egyén, aki zacsiból ragasztót, vagy hígitót szív, de mégis az összes ismerősöm (velem együtt) szipusnak hívja az összes kábszerest.

PS C:\>_

(#1123) cor válasza Rickenstein (#1122) üzenetére


cor
őstag

gondolom valami ''elit'' banda vagytok akik : idézet,kivételesen,de szerintem elég találó: You wanna live in a one sided world

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1124) Rickenstein válasza cor (#1123) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Én ugyan nem vagyok elitt banda, se az ismerőseim. Csak egyikünk sem tolerál semmiféle drogozást.

PS C:\>_

(#1125) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Egyébként levonva a konklúziót: A füvet sohasem fogják legalizálni, mert olcsóbb betépni, mint berugni. Ha pedig a népek átszoknak a piáról a fűre, sokkal kevesebb bevétele lesz állambácsinak.

PS C:\>_

(#1126) faster válasza cor (#1123) üzenetére


faster
nagyúr

Mitől lenne elit ez a banda, akik minden drogost szipusnak hívnak? Még azoka is, akik füveznek? Az ilyeneket korlátoltnak hívják, nem elitnek.

(#1127) NoLF válasza Rickenstein (#1122) üzenetére


NoLF
addikt

aki a technocolt nyomja a zacsiból az nem lecsúszott? akkor milyen? igazi karrierista, az ország reménysége, nem igaz?
pff...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1128) NoLF válasza Sihto_ (#1103) üzenetére


NoLF
addikt

nem is mondtam hogy szintetikus... de se a malátázott árpa se a komló nem fog összejönni bulizni egy kis vízzel, jól megerjednek és palackozzák magukat...

mint ahogy a rohadt körte sem ugrik bele egy üvegbe hogy beszélgessen a vízzel egy kicsit, aztán felcímkézi magát és elsétál a boltba hogy megvegyék...

fura módon a vegyszerezett levágott kiszárított papírba tömött füstszűrős tüdőropi sem tűnik számomra természetesnek.

egy növény viszont, ami kibújik a földből, a napsugár által szép nagyra nő, aztán az indiai manus arra megy, letépi és betömi a pipájába aztán szépeket rajzolgat... na az csöppet más téma.

avagy nem?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1129) Rickenstein válasza faster (#1126) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Füves=drogos, szóval ne tegyél különbséget. Nekem mindegyik szipus, mert ezzel tudom kifejezni leginkább, hogy mi a véleményem róluk. Megnyugodhatsz, mert az alkeszeket is körülbelül ugyanannyire csípem.

PS C:\>_

(#1130) faster válasza Rickenstein (#1129) üzenetére


faster
nagyúr

Megnyugodhatsz, mert az alkeszeket is körülbelül ugyanannyire csípem.

Nem vagyok ideges, látszik, hogy mennyit értesz a témához.

Nekem mindegyik szipus...

Neked lehet, de ez minket nem érdekel. Aki kicsit is tudja, mit jelent a szipus szó, az nem erre használja, az, hogy te mire használod a te dolgod. Saját szintedet minősíted vele.

[Szerkesztve]

(#1131) adalbert1 válasza Rickenstein (#1125) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem aki elég igénytelen az sokkal olcsóbban is be tud rugni, mint 1g fű ára.
Amúgy meg aki szív, az most is veszi vhonnan nem? Tehát ők így is csökkentik állambácsi bevételeit a te logikád szerint.


Szerk.: másrészt ha egyszer olyan szinten legális lenne a dolog mint Hollandiában, akkor az államnak nemhogy csökkenne a bevétele, hanem nőne. Mondjuk ilyen úgysem lesz az elkövetkező 10-20 évben.

[Szerkesztve]

(#1132) centrum válasza Rickenstein (#1129) üzenetére


centrum
csendes tag

Te nem iszol soha?

(#1133) Rickenstein válasza centrum (#1132) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Nem.

PS C:\>_

(#1134) Kicker válasza Rickenstein (#1129) üzenetére


Kicker
senior tag

aki ilyenekt ír nekem = egy nagy arcú, szűklátókörű emberrel, aki csak vagdalódzik a szavakal, meg az ítéletekkel, de közbe egy ugyanolyan kis senki mint akárki más...

sorry a flameért, de gondolkodj egy picit...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1135) Kicker válasza Rickenstein (#1125) üzenetére


Kicker
senior tag

ebben realitás nincs... ÉBRESZTŐ

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1136) faster válasza centrum (#1132) üzenetére


faster
nagyúr

Nem, bizonyára sokkal igényesebben szórakoznak.

- Te, tegnap láttam egy rohadt szipust, hogy dögölne meg!
[Haveri kör felröhög]
- Höhö, te aztán jól megmondtad, igen, dögöljön meg mind!


[Szerkesztve]

(#1137) centrum válasza faster (#1136) üzenetére


centrum
csendes tag

Ez jó! Szinte előttem van :DDD

(#1138) Rickenstein válasza faster (#1136) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Én nem akarom, hogy ''megdögöljenek'' a szipusok. Csak nincs kedvem nézegetni őket. Maradjanak meg az otthon ha szipuzni akarnak, oszt' jóvan

PS C:\>_

(#1139) faster válasza Rickenstein (#1138) üzenetére


faster
nagyúr

Hát ez van, nem tudom, hogy ti hogy szórakoztok, sokan úgy, hogy alkoholt iszank (ők lennének ugye szerinted az alkeszok), vagy mondjuk füveznek, esetleg keményebb anyagot tolnak (ők meg a szipusok). Én a magam részéről az enyhébb formáit nem tartom deviánsnak, aki attól érzi magát jól, hogy megiszik 2 üveg sört, az igyon, aki attól, hogy elszív egy spanglit, az tegye nyugodtan, én azt nem szeretem, amikor valaki iszik, és elkezd agresszívkodni, vagy ájulásig iszik/olyan kemény cuccot nyom, hogy kiüti vele magát.
Ennek semmi köze ahhoz, hogy a szipus kifejezést nem jól használod. Sehol nem hívják pl. a füvest szipusnak, semmiféle szubkultúrában.

(#1140) Rickenstein válasza faster (#1139) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Nyugi azt én sem tartom bűnnek, ha valaki elszív hébe-hóba egy buli alkalmával egy jointot, vagy letol egy pár üveg sört, esetleg egy pár felest. Én csak azokat nem szeretem, akik napi rendszerességgel füveznek, vagy piálnak. Ezeket hívom - szánt szándékkal megalázó módon - szipusnak ill. alkesznek. Leginkább csak azért, mert nem tartom többre őket a lépcsőházak pincéiben fetrengő, ragasztót szívó / tablettás bort vedelő csöveseknél

PS C:\>_

(#1141) cor válasza faster (#1126) üzenetére


cor
őstag

azért tettem idézőjelbe :U
vmi oknál fogva dúl bennük a felsöbbrendüség h csakazigazamiténmondokatöbbilevansz@rva,s olyanokat állitanak amikröl halvány lila f.ngjuk sincs....

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1142) tildy válasza Rickenstein (#1140) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak tudod itt anagy többség nem oylan aki állandóan szív:U Ezért megalázó , amiket írsz.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1143) faster válasza cor (#1141) üzenetére


faster
nagyúr

Na de, hogy on is legyek, furcsa a viszonya a különféle népeknek a bódító dolgokhoz. A fű tudatmódosító erőssége körülbelül a borhoz hasonlítható, esetleg valamivel erősebb alkoholhoz, legalábbis én ezt tapasztaltam. Az országok többségében viszont vagy az egyik vagy a másik halálos ellenségnek számít. Európában ez a fű szokott lenni, de Egyiptomban majdhogynem pont fordítva van, ott a hasis meg a fű az, ami elterjedt, még a Kairói piacon is árulnak hasispipát, de a vallás miatt az alkohol ellenségnek számít (ettől függetlenül azért élnek vele sokan ott is). Nekem ez furcsa, én tisztán ideológiai/hagyományokhoz ragaszkodást látok ebben, mint sem logikát, pl. hogy melyik mennyire veszélyes a társadalomra, melyik vezet függőséghez stb...
Jól mutatja ezt, hogy az alkohol legalitása ellen/mellett sincs több érv, mint mondjuk a fű esetében.

[Szerkesztve]

(#1144) Kicker válasza Rickenstein (#1138) üzenetére


Kicker
senior tag

ha nem tetszik ne nézz oda...

ha én nem akaork dagadt embert látni az utcán, vagy soványt, vagy tolókocsist, vagy téged, akkor nem aza megoldás, hogy börtönbe záratok mindenkit aki nem tetszik...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1145) Kicker válasza tildy (#1142) üzenetére


Kicker
senior tag

én nem így közelíteném a dolgot, magára nézve szánalmas, hogy ilyen szinten van, és nem megaláz, hanem zavar a tudatlansága, az elfogultsága és az ebből fakadó hangneme...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1146) Rickenstein válasza tildy (#1142) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Csakhogy én azt vettem észre, hogy nem azok kardoskodnak annyira a fű legalizálása mellett, akik csak úgy hébe-hóba szívnak, hanem azok, akik napi rendszerességel tolják az anyagot

PS C:\>_

(#1147) Kicker válasza Rickenstein (#1146) üzenetére


Kicker
senior tag

1. honnan veszed ki mennyit szív???
2. ha figyelnél, látnád hogy ez nem így van

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1148) Rickenstein válasza Kicker (#1147) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Elég ha magamból indulok ki. Mivel ritkán iszom alkoholt, egyáltalán nem tiltakoznék az ellen, ha be akarnák tiltani. Ellenben viszont, ha alkesz lennék...

PS C:\>_

(#1149) Intelligencs

Tapasztalatom szerint általában a füvet azok ellenzik, akik konzervatív értékekkel bírnak, elutasítják az abortuszt, utálják a homokosokat, stb.

Személy szerint én sosem értettem meg azokat az embereket, akik meg akarják mondani, hogy szerintük nekem, vagy másoknak mi a jó. Ne legyen abortuszom, mert azt nem szabad, ne füvezzek, mert azt nem szabad. A buzik mind ütnivalóak, mert megrontják a gyerekeiket, stb. A kendermag aktivisták tüntetését is érdekes egyének szokták megzavarni...

Pedig a liberalizmus, és így a könnyűdrog liberalizációja is jó dolog. Elég ha az ember kimegy Amszterdamba, és megérti, hogyan is működik ez a gyakorlatban. Mindent szabad, amivel másoknak nem ártasz. Ha Te fiú létedre fiúval smárolsz, tedd azt, a kutya sem szól meg érte. Ha a haverjaiddal füvezel egy coffee shopban kinek baj az? Maximum Neked, ha túlzásba viszed, de az meg a saját felelősséged.

Sajnos nem lehetséges, hogy Magyarországon is úgyanúgy legalizálják a drogokat, mint Hollandiában. Ott évszázados hagyományai vannak a liberalizmusnak, egészen más az emberek gondolkodásmódja. Hollandia egyedülálló hely a világon ebben a tekintetben, nem voltam még olyan országban, ahol annyira szabadnak éreztem volna magamat, mint ott.

Bár én magam nem füvezek, de abszolút az elfogadás híve vagyok. Amszterdamból is olyan polót hoztam magamnak, hogy ''Relax! It's only marihuana'', szerintem ebben a mondatban minden benne van. :D

Véleményem szerint a hollandok rájöttek arra, hogy felesleges betiltani azt, amit megszüntetni úgy sem lehet. Jó példa erre az utcai piszoár, ami általában nem más, mint egy kis kabin, ahol gyakorlatilag a földre vizelsz. Először igénytelennek gondoltam, de aztán rájöttem, hogy miért, Magyarországon nem ez van? Csak itt az emberek a villanyoszlop illetve a fa tövébe, aluljárókban húgyoznak. Hollandiában legalább meghatározzák azt az egy helyet, ahol ezt megteheted, és az emberek elől is eltakarják a vizelő egyént valamennyire. ;)

De mondhatnám a piroslámpás negyedeket is, ahová korlátozták a prostitúciót. Megszüntetni úgy sem lehet, akkor legalább tereljük keretek közé. Jobb az, ami MO-n van, hogy az út szélén mindenhol ott vannak az ipari manökenek?

Szóval egy álszent és képmutató magatartás van MO-n, és sajnos nem csak a könnyűdrogok tekintetében.

[Szerkesztve]

The Amiga, Born a Champion

(#1150) HEMP válasza Rickenstein (#1146) üzenetére


HEMP
aktív tag

Figyi ide rondazöldmanó! Én naponta elszívok -amennyiben megtehetem és otthon vagyok nyugiban- egy, maximum 2 spanglit, mégsem érzem magam a társadalom szemetének. Van 2 diplomám, egy szép házam, rendes állásom... neked?
A világnézeted, toleranciaszinted és egyéb általam a hszeidből megismert jellemvonásaid arra engednek következtetni, hogy nagyon fiatal lehetsz. Ha viszont nem így van, akkor óriási gondjaid lesznek!

ui.: anyagot? tolják? Szerintem egyszer próbáld ki és hagyd a légbőlkapott hülyeségeid, nagyon visszatetsző és csekély intelligenciára vall.


[Szerkesztve]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.