Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) lapa


lapa
veterán

pár gondolat, ahogy olvasgatom a totyikot:

-aki kábulni akar igyon kannásbort, arra jó az is. a röhögcsélés se garantált ugyebár, bár nemtom mitől függ. egész másról van szó, lehet értelmes dolgokra is használni a módosult tudatot.

-olvastam még az elején, hogy a csiga mérete is fontos. hmm... gazok füstjét belélegezni is elég ocsmány, de e mellé még csúszómászókat használni, na ez már nekem sok. nyalogatni kell közben valamelyik részét, vagy elég ha csak a kezedben tartod?

-a csiga szvsz eleve nem az igazi. rendes szálas dohány kell hozzá nem a darálék készcigaretta faforgács.

(#752) lapa


lapa
veterán

jaj lemaradt: a 21 éves korhatárt támogatom, mindenre azt kéne. kicsit máshogy látja az ember a dolgokat addigra. persze valószínűtlen, hogy 18 alatt ne próbálna ki minden szart egy átlag gimnáziumban, szóval elméleti jellegű lenne a dolog...

(#753) HEMP


HEMP
aktív tag

Tényleg vigyázni kellene mit írtok, mert folyamatosan a fejünk felett lebeg a bezárás réme! Tisztelettel megkérek mindenkit, NE írjatok tippeket, szokásokat, ne buzdítsatok, csak óvatosan elég kényes a téma! Köszönöm! :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#754) HEMP


HEMP
aktív tag

Kedves Moderátorok!
Nem tudom belefér-e, hogy linkeljek egy oldalt, ahol többek között a sütikészítésről vannak infok, receptek? Ha nem nem, de kérlek válaszoljatok! :F

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#755) ngabor2 válasza HEMP (#754) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ne linkeld, ilyen módon se adjunk tippeket.

(#756) HEMP válasza ngabor2 (#755) üzenetére


HEMP
aktív tag

:R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#757) HEMP válasza MarKoo (#746) üzenetére


HEMP
aktív tag

Én szívesen válaszolnék neked, de nem tudom miről volt szó, mert #743 és barátai már az enyészeté lettek... Keress meg priviben, vagy msn-en.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#758) Rive válasza HEMP (#757) üzenetére


Rive
veterán

...enyészet...
Szerintem ez alatt is rezeg a léc.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#759) Thyb válasza Rive (#758) üzenetére


Thyb
senior tag

ja még jó, hogy nem azt irta, hogy elszálltak ;)

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#760) Rive válasza Thyb (#759) üzenetére


Rive
veterán

Én speciel arra gondoltam, hogy félig-sem-fedetten fogyasztási tanácsok adását kínálni nem feltétlenül nyeri el a moderatúra tetszését... De az elszállni se rossz :DDD :R

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#761) nbk


nbk
aktív tag

nabasszus megjött a guláta, megette a hozzászólásokat :)
erkölcsileg vagy törvényileg tilos a fogyasztási szokásaimról irni? esetleg mindkettő?
(a szokás durva kifejezés a havi 1-2 alkalomra)

na de nem akarom a topicot veszéjeztetni, jó ez is valamire, bár az alap kérdést már kibeszéltük rendesen...

''Egy aprócska kalapocska, benne csacska macska mocska...''

(#762) HEMP válasza Rive (#758) üzenetére


HEMP
aktív tag

Azért nem olyan galamblelkűek a moderátorok, hogy ezt felvegyék, szerintem... :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#763) Kicker válasza HEMP (#762) üzenetére


Kicker
senior tag

Irgalmas szamaritániusok... :DDD

azt hittem a hétvégén pezsgőt bontunk az 1000ik hsz-re.... ;]

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#764) Eagl3 válasza Kicker (#763) üzenetére


Eagl3
veterán

Az ég áldja őket... ;]

(#765) Probiker válasza Kicker (#763) üzenetére


Probiker
aktív tag

Mondjatok vmi okosat, akkor mindenki anyázik és meglesz hamar az a 1000.-ik hsz. :DDD

[Szerkesztve]

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#766) ngabor2 válasza Probiker (#765) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha nincs téma, nem kell beszélni. ha meg lesz, úgyis megint beindul.

remélem mikor vasárnap este visszajövök, nem lesz zárva a topik.

(#767) HEMP


HEMP
aktív tag

[kép]

;]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#768) HEMP válasza HEMP (#767) üzenetére


HEMP
aktív tag

...remélem nem gond, kis vicc... :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#769) HEMP


HEMP
aktív tag

Én a legalizálás mellett vagyok teljes mellszélességgel, de ez [link] nekem is durva! Na így nem!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#770) HEMP


HEMP
aktív tag

Ez meg egy kis érdekesség a nagyvilágból: [link]
Nem semmi a fószer. :D

Egyébként a ködös Albionban már régóta kapható vényre mari, fájdalomcsillapítónak és/vagy kedélyjavítónak. Hozzáteszem erős kell legyen az indok: általában rákosoknak és Aids-el fertőzötteknek írják fel. Szvsz sokkal jobb megoldásnak tartom, mint a ''kitudjamivanbenne'' pirulákat bedobálni... Persze alapfeltétele ennek a fajta fű-kúrának, hogy a felhasználó dohányozzon!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#771) Kicker válasza HEMP (#770) üzenetére


Kicker
senior tag

Gyerünk brother... pörgessük meg a kereket... :DDD

a ''kitudjamivanbenne'' pirulák helyett én biztos vagyok benne, hogy a fű egy jobb megoldás!!

miért? a füvet úgy adagolod ahogy akarod, egy pici is fejbekólinthat... illetve nem bassz szét annyira, nem lassulsz be stb... és ha netán egy grammot akarna valaki betuszkolni akkor vagy betudja, vagy else szívja végig, azt bealszik...

legalizálás mellett... haladjunk fokozatosan, ne büntessenek, elterelés intézménye, illetve a patikai megjelenés annak aki elterelésre jár, illetve elcsúszott már ezen az kaphatna.. de a coffeshopokra még nem készültünk fel...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#772) HEMP válasza Kicker (#771) üzenetére


HEMP
aktív tag

persze, persze haladjunk fokozatosan..nem is azért írtam, csak érdekesség képpen, hogy ott lehet létezik ilyen is.. Hát igen, előttünk járnak felfogásban is, meg mindenben! :O

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#773) Thyb válasza HEMP (#770) üzenetére


Thyb
senior tag

Ezt, hogy Aids-eseknek adnak ez nem rossz, de miért nem Aids elleni védelemnek használják? Öreg nem akarsz Aids-es lenni? Elszivsz egy stanglit, kiüt, bealszol, és No Sex, no Aids!!! :D

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#774) Kicker válasza HEMP (#772) üzenetére


Kicker
senior tag

vannak amiben leköröztük már őket, csak az nem előny... :(

nem mondom, hogy másországba vágyom, mert Mo valahol jó, de vannak olyan dolgok... nem akarok példákat mondani mert az nem ez a topic, de mindenki sejti miről van szó...

de maradjunk a témánál...

ThyB: igen, mindent az alapoknál... :DDD

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#776) Kicker


Kicker
senior tag

vajon törölve lett a 775ik hsz?? vagy csak én nem látom?

1000ik hsz most nagyon távolinak tűnik... de legalább még él a totyik..

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#777) crab válasza Kicker (#776) üzenetére


crab
senior tag

igen törölve lett, én vagyok a bűnös.. :o

(#778) ngabor2 válasza Kicker (#776) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen, mint crab is mondja, töröltem a hsz-ét. attól tartok (nem alaptalanul), nagy flame lett volna belőle, ebben a topikban pedig nagyon rossz lenne. és mivel hamar kiszedtem, semmilyen következménye nem lesz ;)

de hogy on is legyek: behoztam a már említett veszélyes és különleges anyagok c. tankönyvet, majd másolok be ide belőle érdekességeket.

(#779) MarKoo válasza ngabor2 (#778) üzenetére


MarKoo
őstag

Kíváncsian várom személy szerint. Érdekel hogy mit írnak róla a könyvben.

(#780) Integra


Integra
titán

ki írta a robbantó hsz-t? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#781) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

sziasztok!
lehet, h egyből le fogjátok tépni a fejem..., ugyhogy aki nem birja a kritikát, még most álljon meg!!! előre leirom azt is, h nekem nincs tapasztalatom, ugyhogy valszeg lesz hiba a felvetéseimben, amit kéretik értelmesen a tudtomra hozni...
olvastam pár hszben, h azért füvezik, h jól érezze magát, mert az feldobja...
namármost ezt teheti egyedül, és társaságban. inkább az utóbbi dominál.
akkor még mindig van 2 lehetőség, csak ő, v mindenki sziv. ismét az utóbbi a domináló.
akkor felteszek egy kérdést, mit gondolhat egy kivülálló azokról az emberekről, akiknek erre van szüksége ahoz h jól érezzék magukat? valyon nem kéne azt átgondolni, h miért nem képes egy baráti társaság fő nélkül is jó hangulatot teremteni?
ha egyedül szivod, akkor magadban kéne vmit keresni, h valyon miért csak ezzel vagy képes jó hangulatba kerülni, esetleg ezért nem-e az érdektelen társaság a felelős....

csak enyit akartam, ez nem fame akar lenni, egyedül az én véleményem, amiért nem kell egyből hülyének titulálni...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#782) ngabor2 válasza MCGaiwer (#781) üzenetére


ngabor2
nagyúr

teljesen jogos a kérdés. talán azért, hogy még jobban érezzék magukat. igazán jó társaságban nem kell semmilyen ajzószer. ha kell, az szerintem (és még sok ''józanéletű'' szerint) már nem teljesen jó társaság.

mondjuk lehet, hogy ez is olyasmi, mint egy baráti sörözés, ha azt leszámítjuk, hogy 1 sör általában kisebbet üt az eddig leírtak alapján. meg az legális :D

(#783) Kicker válasza MCGaiwer (#781) üzenetére


Kicker
senior tag

amit írtál az nagyon szép, ugyanis elismered, hogy a rálátásod a dologra elég egyoldalú, hiányos... azért mert valamit nem ismersz, attól még nem kell mást hülyének titulálni, illetve egyéb, drogos és hasonlo jelzőkkel...
és a ''kivülálló'' ban vajon milyen hibákat találnánk... szar alak, veri a feleségét, a gyerekét, iszik, dohányzik, stb... ezzel csak azt akarom mondani, hogy el kell egymás hülyeségeit fogadni (nonem a verésre gondolok :DDD) ENNYI

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#784) deniro2 válasza MCGaiwer (#781) üzenetére


deniro2
senior tag

Tudod, minden fokozható, pl. jó-jobb-(mégjobb)-legjobb-etc. Az, hogy valaki füvezik néha társaságban, nem jelenti azt, hogy fű nélkűl életképtelen a csoportosulás. És igen, igazad van, nehéz elfogadni, ezeket az ''énsohanempróbáltamdebiztoscsakabénáknakvanrászüksége'' véleményeket.
Amúgy, én 8 éve füveztem utoljára, tehát gyakorlatilag mégcsak nem is beszélek haza.

[Szerkesztve]

(#785) MCGaiwer válasza Kicker (#783) üzenetére


MCGaiwer
addikt

Kicker és deniro2
előre kértem, h ne vegyétek fel, és még csak nem is tituláltam hülyének, drogosnak és egyébb jelzőkkel sem illettem benneteket... én csak azt nem értem, h ha nekem és barátaimnak, és barátnőimnek sikerül jól, és tényleg jól éreznünk magunkat, mert élvezzük a társaságot, a zenét, a beszélgetéseket akármit, akkor ez valyon másoknakmiért nem sikerül? pedig ők is képesek lennének rá, csak éppen másokkal...
mellesleg mi nem költünk el 20k-t egy este, és ami pénz így megmarad, azon szépen vehetek egy virágot, ajándékot a barátnőmnek, amitől szintén nagyon boldog lesz, és ha ő boldog, eléri , h én is az legyek (este biztosan :DDD ) v elhivom egy sörre egy régi ismerősöm, v nemtom, jó sok dologra el lehet költeni na...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#786) Eagl3 válasza MCGaiwer (#785) üzenetére


Eagl3
veterán

Senki nem sértődött meg sztem.
Mi sem költünk el 20K-t hidd el :) és én sem fűre költöm azt a pénzt amit a barátnőmre, barátaimra szánok.

Mondanám, h. próbáld ki, de mivel ezt nem tehetem nem mondom. ;]
Mod.:Valamiről úgy beszélni, h. az ég világon semmi fogalma nincs az embernek a dologról, témáról nem lehet.

[Szerkesztve]

(#787) deniro2 válasza MCGaiwer (#785) üzenetére


deniro2
senior tag

elhivom egy sörre egy régi ismerősöm...

Na, helyben vagyunk, és minek az a sör? :U

(#788) Kicker válasza MCGaiwer (#785) üzenetére


Kicker
senior tag

én nem vettem fel, csak egy átlag kivülállóra gondoltam, aki azért na, simán ledrogos vkit..

neked így működik az életed, valakinek meg máshogy, de részemről nem arról van szó, hogy jeee szívjunk összevissza haverok... meg 20ezres példa is nekem totál ismeretlen... 2000HUFból 2hétig el van az ember... és egyébként ugyanaz a szitu mint nálad, barátnőnek ezaz, haverokal sör, munka, stb.


mod: azért mert nem ismer valamit, megadjuk az esélyt hogy megismerje, DE legalább fogadja el...

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#789) MCGaiwer válasza deniro2 (#787) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a sör nem a hangulatfokozásra van, hanem h elfoglaljuk magunkat addig, amíg megbeszéljüka dolgokat... irhattam volna fagyit, colat, focizást, hamburgert...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#790) MCGaiwer válasza Eagl3 (#786) üzenetére


MCGaiwer
addikt

van róla fogalmam, csak nem vok a részese...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#791) Kicker válasza MCGaiwer (#789) üzenetére


Kicker
senior tag

''rhattam volna fagyit, colat, focizást, hamburgert...'' ... spangli...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#792) deniro2 válasza MCGaiwer (#789) üzenetére


deniro2
senior tag

De azért, ha véletlenűl mégis fokozódna a hangulat (mert bezárt a fagyis és mégis sör lett belőle), az nem olyan nagy baj gondolom... :)

(#793) MCGaiwer válasza Kicker (#788) üzenetére


MCGaiwer
addikt

több ismerősöm is van, akik füveznek, és nekem semmi bajom vele, ugyanúgy jó haverok vagyunk, mint addig... én elfogadom, még a kemény drogosokat is égészen addig, amíg abból nekem -akár közvetve akár közvetlenül - károm nem származik...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#794) MCGaiwer válasza deniro2 (#792) üzenetére


MCGaiwer
addikt

de azért abban egyetérthetünk, h a kettő nem ua...
(amugy meg slossgoldra gondoltam :DDD :DDD )

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#795) deniro2 válasza MCGaiwer (#794) üzenetére


deniro2
senior tag

Az tuti. Én például sokkal aggresszívebb tudok lenni a sörtől, ha némileg vétek a mértékletesség ellen, mint a fűtől. De mindegy, mert ezt az alkohol kontra fű dolgot már kitárgyalták itt a srácok, nem érdemes újra nekiállni... A lényeg csak annyi, hogy a jelentősen nagyobb problémát jelentő alkoholfogyasztással szemben az emberek jelentős része sokkal elnézőbb.

[Szerkesztve]

(#796) MCGaiwer válasza deniro2 (#795) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ez így van...
és amint irtam, én mindenkit el tok fogadni, amig nekem abból károm nem származik...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#797) Kicker válasza MCGaiwer (#796) üzenetére


Kicker
senior tag

ebből nem származhat neked károd... azt meg had döntse el az ember hogy elszív egy spanglit avagy sem... attól még ugyanúgy lesznek keménydrogosok, alkeszek, lelkisérültek... ha tiltják ha nem...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#798) HEMP válasza MCGaiwer (#796) üzenetére


HEMP
aktív tag

Nem tudom ki hogy van vele, de mint te írták, mindig lehet jobb: gondolok arra, hogy fűvel személy szerint jobb filmet nézni, neten játszani, és a szexről még nem is beszéltem! ;) :DDD Az másik kérdés, hogy anélkül is jó, de ha lehet jobb miért ne? ;] :B

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#799) HEMP válasza HEMP (#798) üzenetére


HEMP
aktív tag

..pl. ezekre gondolok:
[kép] ;)

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#800) Kicker válasza HEMP (#798) üzenetére


Kicker
senior tag

Mielőtt valaki beléd köt, azért elmondanám, hogy kinek mi jön be... valaki így él valaki úgy, de Hemp testvér is teljes életet él, én is, meg akárki is aki nem él fűvel...

''...szexről még nem is beszéltem!'' ;]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.