Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) TakkerX válasza Kicker (#1200) üzenetére


TakkerX
aktív tag

;)
:R:R:R

(#1202) cor válasza faster (#1143) üzenetére


cor
őstag

na igen,a kultúra eleve sokmindent meghatároz..
s itt van még a Kultúrált viselkedés,mint forma s egyén
pl aki kulturált keretek között iszik abbol nemhiszem h alkoholista lesz, s aki elpippant egy spanglit abbol se lesz egyböl drogos(sokak ''tapasztalt véleménye ellenére sem''...)

,,,

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1203) Versus82 válasza faster (#1174) üzenetére


Versus82
aktív tag

én most jöttem meg hollandusoktól, szívtak az utcán is az emberek, de beülős helyeken nem(persze káfésop kivételével). rendőrrel is beszéltem úgy utcán hogy egy rohadt nagy cigi volt a kezemben, szartak rá.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1204) Kicker válasza Versus82 (#1203) üzenetére


Kicker
senior tag

az igen... :DD :C

most például cigiről beszéltek a juventus rádióba, hogy milyen füst stb... ez is ész kérdése, aki bunkó az ott is rágyújt dacból ahol nem szabad, és a pofádba fújja a füstöt...


de a bunkók miatt miért a normálisak szívnak... mármint faszt.. :DDD


[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1205) faster válasza Versus82 (#1203) üzenetére


faster
nagyúr

Akkor ezt rosszul tudtam.

(#1206) adalbert1 válasza Kicker (#1204) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát nem sok dohányos kultúrált az is biztos, pedig nem lenne a cigi körül se ekkora flame, ha a dohányosok nagy része nem akkora paraszt lenne (én is dohányzom).

(#1207) NoLF válasza Versus82 (#1203) üzenetére


NoLF
addikt

elvileg nem szabad az utcán szívni.
elvileg.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1208) Eagl3 válasza NoLF (#1207) üzenetére


Eagl3
veterán

Nemlehet, de szerintem senki sem foglalkozik vele. Persze ha valaki nagyon nem tud uralkodni magán, arra biztos rászólnak.

(#1209) NoLF válasza Eagl3 (#1208) üzenetére


NoLF
addikt

persze gondolom ha akkora bélát tol hogy két kézzel kell fogni és így is elér az utca végéig, ott bemegy a nagymuter lakásába az erkélyajtón de a kertbe már nem tud kimenni mert ott szűk a kijárat, akkor arra már csak aszondják ott is hogy ''ejnye ezek a mai fiatalok...''
:DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1210) HEMP


HEMP
aktív tag

A hét utolsó munkanapját megkönnyítendő itt van két marhaság ;) :D

1. [link]
2. [link]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1211) Kicker válasza adalbert1 (#1206) üzenetére


Kicker
senior tag

én is dohányos vagyok és spanglit se vetem meg, de bunkók mindig is lesznek, ha füvezik, ha cigizik, ha iszik valaki /stb/ ha nem...


HEMP:

ezt a vicctopicba... :DD :DDD


[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1212) HEMP


HEMP
aktív tag

Nagy a csend... sajnos a piacokon is...és itt is.... :Y

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1214) NoLF válasza HEMP (#1212) üzenetére


NoLF
addikt

nem tudunk írni mert mindenki be van fújva mint a föld...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1215) Kicker


Kicker
senior tag

:C

HEMP, sajnos osztom, nagy a csend... de NOLF nak is igaza van, ''készen-létben'' vagyunk :DDD

viszont tv-be láttam pár nagymenő dealert, akik pótkeréknyi cuccal buktáztak 15000 eksztaszí mutattak füvet is.... :(

a jagellok követték őket, de nem a fűre utaztak biztos, hanem a szintetikus anyagra, ez is valami...

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1216) NoLF válasza Kicker (#1215) üzenetére


NoLF
addikt

''nagymenő'' <--> ''pótkerék''

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1217) Kicker válasza NoLF (#1216) üzenetére


Kicker
senior tag

igenigen, én is erre az ellentétre gondoltam... :( de hagyjuk ezt a témát...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1218) .:Richie:.


.:Richie:.
tag

Diiiikkkkkkkk, ilyen topic is van? beszarás...
Na akkor veletek ellentétben mentem is tekerni. üdv

(#1219) Nándiee válasza .:Richie:. (#1218) üzenetére


Nándiee
tag

:Dok:D
Hát én régen elég ''nagy'' fogyasztó voltam,de manapság már nem úgy érzem magam tölle mint anno :( régen röhögtem röhögtem és röhögtem manapság meg inkább kész lelki trauma elszívni egy cigit...

[Szerkesztve]

(#1220) HEMP válasza Kicker (#1215) üzenetére


HEMP
aktív tag

Úgy olvastam összesen 100g ződ volt náluk, viszont a szarból meg jó sok: vigyék is el az összes műanyag-forgalmazót, ne mérgezzenek senkit!

...azért vhogy én is megoldottam a hiányt! :D :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1221) HEMP válasza Nándiee (#1219) üzenetére


HEMP
aktív tag

Hááát nem is jó akkor, mikor nem megy úgy az élet szekere, ahogy szeretnéd... :U

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1222) ngabor2 válasza .:Richie:. (#1218) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ilyeket ne. az ilyenek miatt fenyegeti a topikot a zárás. akár tetszik, akár se, a magyar törvények szerint illegális a birtoklás, ha jól tudom (mondjuk a fogyasztás tudtaommal ''csak'' gyógykezeléssel büntetendő), de akkor is ellenkezik a hatáylos jogszabályokkal. olvass egy kis alapelveket.

(#1223) NoLF válasza .:Richie:. (#1218) üzenetére


NoLF
addikt

moderátorunkhoz hasonlóan én is felszólítanálak hogy a konkrétumoktól tartózkodj légyszíves. ez a topik főként a problémákról és a büntetés elleni ellenérvekről szól, nem pedig arról hogy hol mikor ki mennyit mit.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1224) HEMP válasza ngabor2 (#1222) üzenetére


HEMP
aktív tag

Sajnos a fogyasztást, birtoklást, szerzést, továbbadást is szabadságvesztéssel büntetik... más kérdés, hogy a büntetést elkerülheted gyógykezeléssel. :O


[Szerkesztve]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1225) Kicker válasza ngabor2 (#1222) üzenetére


Kicker
senior tag

biciklit teker Richie, hova gondolsz????? :DDD

mellesleg jogos... :U

HEMP: na az újságba is olvastam épp ezt a fogást, 120ezer extaszí/a cikkben már más szám volt, zacskónként százezer... /, 3.5 amfetamin és kokain a másik ember lakásán... de sajnos az a baj, hogy csak fűvel nem olyan nagy biznisz foglalkozni, akkor már más, jövedelmezőbb drogot is be kell vállalniuk... :F elgondolkodtató... hogyan lehetne a füvet levenni a büntetett kábítószerek listájáról és hogy lehetne ezzel úgy kereskedni, hogy legális legyen vagy valami... csak a termesztés jöhet szóba, mo-n lehet príma fajtákat is előállítani, annyi lenne az állam dolga, hogy ellátja valami plusz adóval azt lennének ilyen cégek: Joint Kft., Sodorjunk társaim Bt. :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1226) g4dg3t válasza Kicker (#1215) üzenetére


g4dg3t
senior tag

En 120e kerekrol tudok, meg allitolag tobb millio HUF volt naluk KP-ban. Szal eleg nagy fogas, de a szintiert nem kar! Viszont hatalmas mennyisegu fuvet is foglaltak le nem olyan reg...raadasul tobb izben, kulonbozo csoportoktol. Jol informalt verebek csiripeltek, hogy egy nyaraloban 3szobanyi fuvet foglaltak le...zsakokban egymasra pakolva allt a ganja.

Hozzateszem h akiket elkaptak egyaltalan nem sajnalom!

(#1227) NoLF válasza g4dg3t (#1226) üzenetére


NoLF
addikt

erre szokták azt mondani az okosok, hogy:

''hadd hulljon a férgese!''

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1228) HEMP


HEMP
aktív tag

Ha nagy fűfogást mutatnak a tévében mindig megkönnyezem, a szívem szakad meg.. :W

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1229) Kicker válasza g4dg3t (#1226) üzenetére


Kicker
senior tag

én azt sajnálom , hogy ennek így kell lezajlania, van aki fogyaszt és van aki bevállalja a kereskedést... lehet aki ilyet csinál alapvetően ilyen fekete dolgokban utazik, de van aki rákényszerül erre, vagy csak megbolondul a könnyű pénz láttán... lényeg ez így nem jó

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1230) HEMP válasza Kicker (#1229) üzenetére


HEMP
aktív tag

Csak azok tudnak nagy tételben fűhöz jutni, akik ismertek, tájékozottak az élet árnyékos oldalán, ezért aztán ott van vele a többi is...
A kínai boltos is eladja a sz@r cipőit lelkiismeretfurdalás nélkül, pedig vhol azzal is árt, pláne a kemény cuccot áruló dealerek. Csak a pénz, az a qrva pénz...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1232) adalbert1 válasza g4dg3t (#1226) üzenetére


adalbert1
veterán

120 ezer? :Y Nem gondoltam volna, hogy ennyi szemét elfogy Magyarországon. Vagy lehet hogy csak átmenő forgalom lett volna?

(#1233) HEMP válasza adalbert1 (#1232) üzenetére


HEMP
aktív tag

Elfogy-e? A kérdész szvsz szerintem az, hogy mennyi idő alatt, ez a durva!!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1234) NoLF válasza adalbert1 (#1232) üzenetére


NoLF
addikt

120ezer bogyesz? ne hülyéskedj már... szoktál buliba járni? arcok tolják bazz 10esével aztán vicsorognak... borzasztó. és mindenütt ez megy. bpesten sztem egy szombaton simán elfogy 120k

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1237) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Fokozatosság elve. Én ellenzem az összes drogot, mert senki nem a heroinnal kezdi... fokozatosan használ egyre durvábbakat, aztán beledöglik.

(#1238) adalbert1


adalbert1
veterán

Hát kíváncsi lennék arra aki megeszik 10-13 bogyót minden hétvégén hogy fog kinézni pár év múlva.

(#1239) ngabor2


ngabor2
nagyúr

utoljára fehívom a t. topiklakók figyelmét, hogy aki még egyszer saját fogyasztási ''tapasztalatokat'' ír, az először 7 napot kap, majd következő alkalommal repül!

kicsit takarítottam, gondolom tudja az, akire ez vonatkozik :( ma már másodszor kell szólnom.

(#1240) adalbert1 válasza SzalaiG (#1237) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez azért nem igaz teljesen ebben a formában. Nagyon sokan vannak olyanok is, akik már vagy 10 éve szívnak, és keményebre sohasem váltottak.

(#1241) Integra válasza ngabor2 (#1239) üzenetére


Integra
titán

szvsz ilyen témában elkerülhetetlen, hogy saját tapasztalatról beszéljen az ember amihez fogysztás is hozzá tartozik
természetesen most nem arra a mit hogy csinálok nyomulásra értem amit valszeg töröltél:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1242) HEMP válasza Integra (#1241) üzenetére


HEMP
aktív tag

Elkerülhetetlen? Óvatosan fogalmaztál: szvsz volt bajunk a topik nyitása óta rengeteg fogalmatlan, csak köpködni képes emberkével, szóval jobb is ha csupán azok tisztelnek meg bennünket hszeikkel, akik értik is a témát, ergo szívnak. :D

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1243) Integra válasza HEMP (#1242) üzenetére


Integra
titán

világos, persze, birkákkal nem lehet mit kezdeni, de van tapasztalat megosztás és tapasztalat megosztás között is különbség :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1244) deniro2 válasza SzalaiG (#1237) üzenetére


deniro2
senior tag

Persze, és aki megiszik heti 3 sört az kötelezően eljut a napi 2 liter vodkáig, ugye?
Hallottál már olyan esetről, hogy valaki kategórikusan elutasította a heroint, mert tisztában van a veszélyeivel, etc., és miután elszívott egy jointot máris rohant belőni magát? Ne beszéljünk már a levegőbe, légyszi. Az fog keményebbhez nyúlni, aki ezt amúgy is megtenné.

[Szerkesztve]

(#1245) _stick_ válasza deniro2 (#1244) üzenetére


_stick_
őstag

Egyetértek... :U

Szvsz ha legalizálnák a könnyű drogokat, csak azokat tartanák távol a keményebb cuccoktól, akik azokra nem vevők. Aki heroinozni akar, az fog is, attól függetlenűl, hogy
füvezett-e előtte...

Sztem év(tizedeken :) ) belűl legális lesz a dolog, ugyanúgy, mint az alkohol, mert hamar rájönnek, hogy ezt is meg lehet keményen adóztatni.

(#1246) -!DogG!-


-!DogG!-
csendes tag

Olvasgatom egy ideje a hszeket és meg kell mondjam, ki vagyok akadva a sok ''nekem van igazam'' arcon, akiknek fogalmuk sincs, miről beszélnek, mi az, amit ennyire elítélnek... Mert nekik a füves egyenlő a drogossal... Hadd nyissam fel a szemeteket: ott van a dohány (nikotin), a kávé (koffein), az alkohol... Mindegyik drog, a különbség annyi, hogy az utóbbiakat a ''legális drogok'' közé sorolják... Mindhárom elég kemény függőséget okoz, ami az alkohol esetében egyértelműen látszik, de a másik kettőnél nem. Ha egy dohányos nem gyújthat rá, egy darabig elvan, de aztán idegbeteggé válik, és remeg egy slukkért, a koffein-addict meg hosszú napokon át levert, fáj a feje, etc., csak mert nem ihat meg egy jó erős feketét. Mindhárom esetben fizikai függőségről beszélünk. A spangli esetében szó sincs fizikai függőségről, egyedül pszichikairól. Ez pedig emberfüggő... Van akit az kihúz belőle, ha megoldódik egy problémája, ha összejön egy csajjal, aki hatással van rá, de van, akinek ennél jóval több kell... De nem kezd el remegni, ha nem tud betépni, nem válik zombivá, mint pl. a heroinisták, nem beszélve arról, hogy spanglis arcot sosem fogtok látni autókat feltörni, gyerekeket és nagyikat kirabolni, csak hogy meg legyen a következő adag... A bónusz a végére: egy növényről beszélünk, nem pedig valami katonai fejlesztés maradékáról. Ismerjétek meg, és ne csak a füvet, hanem minden körülményét, mielőtt ilyen über fütyi, maradi indokokkal nyilatkoztok ellene!

To be in power, you didn't need guns or money or even numbers. You just needed the will to do what the other guy wouldn't.

(#1247) NoLF


NoLF
addikt

hát ez üt, most kaptam.
finom, tényleg emlékeztet valaminek az ízére... :)

[link]
[link]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1248) Kicker válasza NoLF (#1247) üzenetére


Kicker
senior tag

LOL!

dogG- :R

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1249) birka1337 válasza -!DogG!- (#1246) üzenetére


birka1337
tag

huh, ez kemény volt, topic zárható :DDD

amugy meg :R

-

(#1250) HEMP válasza birka1337 (#1249) üzenetére


HEMP
aktív tag

huuudeviccesvagy...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.