Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) HEMP


HEMP
aktív tag

De nagy a csend... mindenkit elvittek a zsaruk?? :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1252) Kicker válasza HEMP (#1251) üzenetére


Kicker
senior tag

kackac... :(

egyébként béke s nyugalom.

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1253) HEMP válasza Kicker (#1252) üzenetére


HEMP
aktív tag

Manapság sajnos könnyen előfordul, úgyhogy nem is annyira viccnek szántam.. :B

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1254) ngabor2 válasza NoLF (#1247) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem üthet, hisz nincs benne thc :D még szerencse, hogy írtam pü-t, mielőtt valamit elhamarkodottan csináltam volna.

(#1255) NoLF válasza ngabor2 (#1254) üzenetére


NoLF
addikt

:)
maga a termék, hogy létezik, az az ütős.
és hogy abszolúte engedélyezett cuccról van szó, bár ugye semmi olyan anyag nincs benne aminek nem lenne szabad, mégis furcsa hogy ilyet piacra lehet hozni baj nélkül...
Svájci cucc, ugye. Lenne mesélnivalóm arról, hogy ott hogyan is oldják meg ezt a legalizálás-dolgot...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1256) g4dg3t válasza NoLF (#1255) üzenetére


g4dg3t
senior tag

jopar eve volt egy Free Hemp nevu energiaital [link]
Itthon is lehetett kapni nehany pub-ban...persze THC tartalma annak sem volt! Azon kivul Chills-ben vettem mar kender izesitesu nyalokat is...igaz koze nem volt a kenderhez, csak szep zold lett tole az ember nyelve :D

(#1257) NoLF válasza g4dg3t (#1256) üzenetére


NoLF
addikt

igen ezt is ismerem, mintha a tecsóban még mindig leehtne kapni.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1258) crab


crab
senior tag

elérhető a ksh 2005re szóló gdp előzetese, 2000-2004-ig tartalmazza az illegális tevékenységek(kábítószer, prostitúció) pénzügyi becslését. [link] 35. oldal E. függelék.
Az illegális tevékenység becsült értéke összességében a GDP-nek mintegy 1%-a.
2004-re 303 840 millió forint.

(#1259) Allien válasza -!DogG!- (#1246) üzenetére


Allien
veterán

Most TE arra búzditasz, hogy kezdjek el füvezni, majd esettleg próbáljam ki az igazi drogot, csak, hogy beszélhessek róla? :F Kösz, inkább nem! Elvből nem! De, azért a cigit kipróbáltam, pipáztam is, de nem szoktam rá. Az alkoholt is megkóstoltam, de még nem rugtam be (igazándiból antialkoholista vagyok). De úgy gondolom, hogy az elrettentéssel van baj, ez pedig ugye a demokrácia egyenes következménye, mert a halálbüntetés, illetve csonkítás ebben a társadalmi berendezkedésben nem elfogadott, sőt, minden ilyen jellegü dolog nagyon enyhe büntit von maga után. ITT a problema! Elvileg, tőlem minden drogot lehetne engedélyezni, megfelelő körülmények között, de abban a pillanatban, ahogyan más embereket zavarna egy drogos (pl. egy részeg elgázol valakit), már büntetni kellene, és keményen, és itt nem a többnapos elzárásra gondoltam. Illetve, ez cselekménytől is függ, de legyen benne a halálbüntetés, akár nyílvánossan is!:B
Csakhát, tudom, ilyen nem sűrün fog előfordulni. Az sokkal hamarabb, hogy egy alkoholmámorban/drogban lévő k*csög halálra gázol büntettlenül (pl. Császár Előd, stb...).
Most megyek, leülök magamtól is.;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1260) HEMP válasza Allien (#1259) üzenetére


HEMP
aktív tag

Nem buzdít itt senki semmire, egyszerűen annyiról van szó, hogy néhányan feljönnek ide hsz-t gyűjteni vagy csak egyszerűen fikázni, mert hallották a haver barátjának anyósától, hogy ő már látott egyszer füvest és az milyen egy ocsmány dolog.... Ennyi.
A véleményeddel szerintem teljesen egyetértünk, aki bűncselekményt követ el azt ezek után is ítéljék el, ha visszaolvasol itt ebben mindenki egyetért... A halálbüntetés kicsit durva azért nem? Viccelek: a füvest akasztani viszik, az utolsó kívánságára a kötél kenderből lesz! :DDD :D

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1261) ngabor2 válasza Allien (#1259) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, ne próbáld ki, ismerd meg. nem ugyan az.

a büntetésről és tételeiről meg nem lehet igazán röviden beszélni, érzelmek nélkül.

(én se dohányzok, egyszer gondolkodtam, hogy pipázzak, de nem lett belőle semmi. nem vagyok alkoholista van, hogy hetekig egyáltalán nem iszok, mert nem kívánom, van, hogy 2-3 naponta megiszok egy sört. eddig egyszer sikerült komolyabban kiütnöm magam, de akkor is ''észnél'' voltam, ezt a táborosok is bizonyíthatják ;))

(#1262) HEMP válasza g4dg3t (#1256) üzenetére


HEMP
aktív tag

Egyébként VAN bennük thc, csupán elenyésző mennyiségű...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1263) NoLF válasza HEMP (#1262) üzenetére


NoLF
addikt

na jah olyan elenyésző hogy rá sem írják figyelmeztetésként, mert kb egy hektolitert kellene meginni ahhoz hogy berottyanj.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1264) g4dg3t válasza HEMP (#1262) üzenetére


g4dg3t
senior tag

A free hemp csak kendermag kivonatot tartalmaz...a magok termeszetes allapotukban sem tartalmaznak THC-t. Ha jol emlexem ra is volt irva a dobozra h THC mentes.
NoLF Ice teaja lehet h tartalmaz :)

(#1265) HEMP válasza NoLF (#1263) üzenetére


HEMP
aktív tag

Persze, csak mutiba van bennük.. :O :B

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1266) brownus válasza ngabor2 (#1261) üzenetére


brownus
veterán

nem, ne próbáld ki, ismerd meg. nem ugyan az.

ezt, hogy érted? és ha szegény immúnis a thc-re? akkor soha nem tudja meg, vmiféle ital/étel megismeréséhez azt el kell fogyasztani, nem?

(#1267) ngabor2 válasza brownus (#1266) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezt úgy értem, hogy merev elzárkózás és egyirányú tiltakozás helyett nézzen körül. igen, vannak, akik a fű után keményebb drogokhoz nyúlnak. ők a fű nélkül is igen nagy valószínűség szerint ezt tették volna. viszont vannak elég sokan, akik vagy 1-2 spangli után ''ez is megvolt'' alapon többet nem használják, vagy elenyésző gyakorisággal. és persze vannak, akik rendszeresen fogyasztják. a fű olyan, amit értelmesen használva nem leht túladagolni. olyan magas a thc halálos adagja, hogy előbb hal meg a figura egyéb mérgezésben, mint a thc-tól.

ez a része hasonlít az alkoholra. van, aki néha megiszik néha pár sört, és ettől függetlenül nem alkoholista. és van, aki minden napját a kocsmában tölti.

erre a kannabisz-ízű ice teára visszatérve: lehet, hogy van benne thc. de csak úgy, ahogy a mákban is van morfin, a gubó pora miatt. nem ugyan az a nagyságrend, ami a hatáshoz szükséges. most már én is kiváncsi vagyok, ezt az ice teát meg fogom nézni :D

(#1268) NoLF válasza ngabor2 (#1267) üzenetére


NoLF
addikt

ha nem találsz a saját nagyvárosodban, szólj, küldök egy párat postán!
:R

(és esküszöm, finom íze van)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1269) brownus válasza ngabor2 (#1267) üzenetére


brownus
veterán

ilyet még nem ittam, én is kipróbálom:)

pl: svédben emiatt tilos a mák használata, azt se tudják mi az a mákos guba, mákos rétes...

(#1270) ngabor2 válasza brownus (#1269) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a sok agyatlan vegyésztechnikus miatt, akik nem képesek a mákot kiszelelni és kirostálni mérés előtt... nem tudják, miről maradnak le. mákospite rulez! :D

(#1271) crab válasza NoLF (#1268) üzenetére


crab
senior tag

nekem jöhetne egy 10 darab :) de komolyan! vállalod, hogy küldesz?

(#1272) -!DogG!- válasza Allien (#1259) üzenetére


-!DogG!-
csendes tag

Eszemben sem volt bárkit is bíztatni!!!
Nem arra ment ki a hszem, hogy csak az beszélhet róla, aki kipróbálta, vagy neagyjisten merev drogos... Azért nyílt a topic is, hogy beszéljünk róla, de ''észérvekkel'', ugyebár... :) HEMP nagyjából már megfogalmazta, hogy kik felé szólt a hsz (#1260).
A büntetéssel kapcsban nekem az a véredényem, hogy amíg otthon ül a seggén vki, vagy sétálgat nyugiban az utcán addig, amíg ki nem tisztul, nem kellene foglalkozni vele. Ha viszont betépve/berúgva volán mögé ül, azzal már veszélyeztet másokat, ez esetben egy időre ülhetne rács mögött is teljesen megérdemelten. Az pedig, hogy beül-e így kocsiba valaki, az tudatállapothoz 1-2%ban köthető, a többiben felelősségérzetéhez.

To be in power, you didn't need guns or money or even numbers. You just needed the will to do what the other guy wouldn't.

(#1273) NoLF válasza crab (#1271) üzenetére


NoLF
addikt

persze.
utánajárok mennyibe is kerül pontosan, és megbeszéljük a részleteket priviben.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#1274) crab válasza NoLF (#1273) üzenetére


crab
senior tag

ok, és kösz!:)

(#1275) Allien válasza -!DogG!- (#1272) üzenetére


Allien
veterán

Én nem szívessen nézem a totálrészeg embereket tántorogva az utcán (sem), tehát, aki ''drogozik'', csinálja otthon, ennyi. De ez szigorúan saját vélemény.:B A börtön csak átmeneti állapot, ha 2x, 3x visszakerül, semmi értelme, likvidálni, és csá. :B De ez is csak sk vélemény. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1276) HEMP válasza Allien (#1275) üzenetére


HEMP
aktív tag

A baj az -amiért, akikért szól a topik- hogy ha otthon csinálod is elvisznek... Pedig ez a megközelítés is nagyon-nagyon messze áll a valóságtól: az zavarna ha melletted tép be az utcán, de semmi zűr nincs körülötte?? Semmi különbség hidd el, viszont büntetőjogi felfogásból mindkettő szigorúan (!) BÜNTETENDŐ CSELEKMÉNY. Hát ez az ami nem megy le a torkomon...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1277) Allien válasza HEMP (#1276) üzenetére


Allien
veterán

Mondjuk úgy, hogy otthon is baj, csak ilyen az ember, kell a drog, és kész. Az most mindegy, hogy milyen formában, de kell. Alkohol, fű, cigi, game, mindegy (szenvedélybetegség)!;) Csak valami miatt a régi, a társadalom által eltűrt drogok maradhatnak, de az újjakat tűzzel-vassal, de írtják. Hiszen, ha az alkoholt betiltanák, nem oldana meg semmit, pedig mindannyian tudjuk, hogy jelenleg az a nagy ellenség.:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#1278) HEMP válasza Allien (#1277) üzenetére


HEMP
aktív tag

Nem off a téma, itt erről van szó..
A régiek?? Ugyan már, lehet előbb volt fűszívás és egyéb kábszer mint alkohol... Hol itt az igazság?

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1279) ngabor2 válasza NoLF (#1268) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a teszkóban nincs, a kora messze van, az interspárba meg nem járok. hátha lesz egy közös ismerősünk, aki jár esetleg arra. a többit pü-ben, vagy msn-en megbeszéljük.

(#1280) -!DogG!- válasza Allien (#1275) üzenetére


-!DogG!-
csendes tag

A talajrészeg emberek szerintem mindenki számára visszataszítóak, mert ott van ugye a látvány mellé a szeszfőzde-buké, a 'sarki róka', meg adott esetben akár egy villanyoszlopba is beleköt... :D Ellenben ha egy spanglis arc agya ledobta az éxíjat, az marad a seggén ülve, vagy fekve vhol, kötekedni meg aztán végképp nem fog, szal a ''csinálja otthon'' feltételed teljesült :) Ha meg tépett ugyan, de nincs totál szétzuhanva, simán elsétál melletted az utcán anélkül, hogy neked bármi feltűnne, azt leszámítva, hogy vki elhaladt melletted. A likvidálás pedig csak a probléma szőnyeg alá söprése sztem. HEMP-pel egyetértek, nem éppen egy ''szabad ország'' mentalitását tükrözi az, ha szigorúan büntetnek, amiért olyasmit csinálsz, amivel magadon kívül senkit sem veszélyeztetsz, és senkinek sem ártasz...

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

To be in power, you didn't need guns or money or even numbers. You just needed the will to do what the other guy wouldn't.

(#1281) HEMP válasza ngabor2 (#1279) üzenetére


HEMP
aktív tag

Szvsz nem érdemes: hatóanyag nincsen benne és még az íze sem hasonlít. Ügyes marketing-fogás az egész... :(

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1282) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

Marijuana May Stave Off Alzheimer's, Study Claims =>> [link]

szavazas allasa is erdekes:
What do you think about the legality of pot?
It should be legal for all purposes 56%
It should be legal for medicinal purposes 27%
It should be illegal 17%
Total Votes: 36,565


:R

(#1283) HEMP válasza g4dg3t (#1282) üzenetére


HEMP
aktív tag

:C Most már 58ezer felett jarnak.. 55%! :C

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1284) HEMP válasza HEMP (#1283) üzenetére


HEMP
aktív tag

:DD 76ezer felett még mindig 55%!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1285) birka1337


birka1337
tag

[link]
:U

-

(#1286) HEMP válasza birka1337 (#1285) üzenetére


HEMP
aktív tag

Egyik közös ismerősünk tudna erről bővebben mesélni... ;] :O

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1287) adalbert1 válasza birka1337 (#1285) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez elég durvának hangzik... Ilyen tényleg van?
És ha vízipipával tolja? Akkor a víz ezt kiszűri nem?

(#1288) Kicker válasza birka1337 (#1285) üzenetére


Kicker
senior tag

a nem jóját, most akarok menni amszterdamba, de ha csillogóst ad a shoppos, nyakon vágom... ilyen létezik??


mellesleg van egy kis ellentmondás adologba, az elején irja, hogy ''hála tilalomnak, akármi lehet benne'' később meg hogy hollandiába, ahol nincs tilalom ott is ez van... :( szomorú... itt azt hiszem az egyetlen megoldás az otthon elültetem, gondozgatom, csipegetem és elszívom ....

adalbert: víz végülis kiszűri, de ez félmegoldás

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1289) g4dg3t válasza Kicker (#1288) üzenetére


g4dg3t
senior tag

sajna letezik...a nyaron talalkoztam ilyennel itthon :( mar mikor szetmorzsolod akkor feltunik hogy nagyon finom por reteg marad az ujjadon.

itt azt hiszem az egyetlen megoldás az otthon elültetem, gondozgatom, csipegetem és elszívom
pontosan...igy lenne a tuti, csak hat ugye a jelenlegi torvenyek miatt eleg para ilyet csinalni...pedig mindenkinek jobb lenne :/

[Szerkesztve]

(#1290) crab válasza g4dg3t (#1289) üzenetére


crab
senior tag

ez csak egy eszmefuttatás.
5 tőig csekély mennyiségnek számít, gyógykezelést kaphatsz érte. persze ha a környezeted megtudja, hogy ''drogos'' vagy akkor el vagy kapálva minden szinten. de ha csak magadnak termeled akkor abból nem nagyon lesz lebukás. viszont eleinte kb 40k-t rá kell szánni + a villanyszámla ugye ami szintén nem kevés. szóval a lényeg az, hogy ha csak magadnak termeled az elég nagy ráfizetés, cserébe jó a minősége és mindíg van.:D

(#1291) HEMP válasza crab (#1290) üzenetére


HEMP
aktív tag

Háát a minősége az nem tudom milyen lenne, bár még nem próbáltam.. de vhol ez lenne nekem is a jó megoldás. Asszem neki is fekszem a témának. ;)

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1292) Kicker válasza HEMP (#1291) üzenetére


Kicker
senior tag

erősen gondolkodm én is, de milyen költséggel jár ez? ennyire kell lámpázni??? ha egy idő után kiülteted akkor az nem jó?

hopp, ez illegális beszélgetés.... :(

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1293) brownus


brownus
veterán

gugli mindenre választ ad...

(#1294) g4dg3t válasza crab (#1290) üzenetére


g4dg3t
senior tag

5 tőig csekély mennyiségnek számít
Mastol is hallottam mar ezt, de nem ismerem pontosan a termesztesre vonatkozo torvenyeket. Ha telleg nem kap erte karperecet az ember akkor talan erdemes foglalkozni vele. Legnagyobb gond a megfelelo hely hianya. Eleg sokan laknak alberletben, de meg ha vkinek van is sajat lakasa, a durva fuszag miatt annak is eleg meredek belevagni. Legjobb eset talan egy videki csaladi haz pincevel.



errol jut eszembe =>> [link] ...egy kis virtualis ganja farm :DDD
a progi tartalmaz egy ''Grower's guide''-ot...ami meglepoen reszletes ;)

(#1295) HEMP


HEMP
aktív tag

Gyerekek ezt nektek is látni kell:Katt Williams on weed[link] :DDD :D
Kicsit megújultunk, remélem tetszik nektek is...(virágokat az öltözőbe! :B )

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1296) g4dg3t válasza HEMP (#1295) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Sajna nalam pont az a video nem akar megjelenni az oldaladon...de megtalaltam youtube-on :) [link]
Jol beszel a csoka :C :R

(#1297) HEMP válasza g4dg3t (#1296) üzenetére


HEMP
aktív tag

Ja, várnod kellett volna még... Sajnos az uw ilyen egy sz@r. ;)

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1298) Integra


Integra
titán

[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1299) ngabor2 válasza Integra (#1298) üzenetére


ngabor2
nagyúr

A drogellenes szervezetek annál inkább: butának és naivnak tartják Michael kannabisz-népszerűsítő megmozdulását...

de ismerős ez a 2 aláhúzott szó :D már oda is beférkőzött ''barátunk''? :DDD jó, hogy azt nem mondta gm-nek, hogy nem értel hozzá :P

(#1300) Integra válasza ngabor2 (#1299) üzenetére


Integra
titán

hja:)
amúgy tényleg rossz megmozdulása volt, és nem is az, hogy ő a kannabisz legalizálás mellett áll ki, hanem ahogy tette. lehet szerintem ezt másképp is előadni, más szavakkal.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.