Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) HEMP válasza Kicker (#800) üzenetére


HEMP
aktív tag

..persze. Tőlem mindenki úgy él, ahogy akar, csak engem hagynának már békében éldegélni a hivatalos szervek. :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#802) pBaloo


pBaloo
csendes tag

Az igazat megvallva nem tudok újat mondani. Vigyázni kell vele hogy ne a szívásról szóljon minden, hanem ugyanúgy végezd mindennapjaid mint előtte. Bele lehet építeni az életedbe anélkül hogy bármi problémát okozna. Ha mértékkel fogyasztod nem megy rá a gatyád sem. Továbbá sokkal kreatívabb vagy tőle (vagy csak azt flesseled) , felhőtlen jókedv-nyugalom-vidámság ueralkodik rajtad (tényleg az, nem lehet átélni mással), és nagyon jókat lehet enni, és aludni utánna. Valahogy egy nagy kajálás is igazi élmény vele, hát még moziba menni készen, vagy szexelni a bnőddel, esetleg extrém esetben autót vezetni, vagy most jön a csattanóóóó: takarítani és gépet szerelni...... :DDD

Acer Travelmate 5520

(#803) Kicker válasza pBaloo (#802) üzenetére


Kicker
senior tag

''...(vagy csak azt flesseled)'' lOl ;]

'' Bele lehet építeni az életedbe anélkül hogy bármi problémát okozna.Ha mértékkel fogyasztod nem megy rá a gatyád sem....'' :C

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#804) pBaloo válasza Kicker (#803) üzenetére


pBaloo
csendes tag

jó, mi?? ;)

Acer Travelmate 5520

(#805) Newl


Newl
tag

sztem az egész topicot be kéne zárni, nekem elég volt csak az utolsó lapon lévő hsz-eket elolvasnom...

[Szerkesztve]

Mondom, Meseországban élünk.

(#806) pBaloo válasza Newl (#805) üzenetére


pBaloo
csendes tag

Már miért kellene bezárni a topicot?? Ha nem tetszik amit olvasol, keress mást. Én sem nézek olyan filmet amit nem szeretek.... ;)

Acer Travelmate 5520

(#807) Versus82 válasza pBaloo (#806) üzenetére


Versus82
aktív tag

zérótolerancia.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#808) Integra válasza Newl (#805) üzenetére


Integra
titán

szerintem meg nem.
na most mi van?
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#809) Nicky Nygaro válasza Versus82 (#807) üzenetére


Nicky Nygaro
tag

Az nem egy filmstúdió??? :DDD

(#810) Fisha válasza pBaloo (#802) üzenetére


Fisha
őstag

Mondjuk ez az ''autot vezetni'' eleg rosszul hangzik... :(

(#811) deniro2 válasza Newl (#805) üzenetére


deniro2
senior tag

Ó, kérlek, sorold fel szépen, hogy mely topicok bántják még a szemedet és bezáratjuk neked az összeset. ;] Hát nehogymá' olyanokról beszélgessenek emberek, ami téged zavar, milyen világ az ilyen... Pfű...

(#812) Integra válasza pBaloo (#802) üzenetére


Integra
titán

az autóvezetést én kihagynám azért:)
láttam már olyat, hogy ismerős bepippantott, aztán pirosnál azt hitte hogy zöld van, és frankón belegyorsult az előtte álló kisteherautóba...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#813) HEMP válasza Integra (#812) üzenetére


HEMP
aktív tag

Hát ez az uccsó két hsz komoly!! :R :DDD :D
...főként ez: ''Pfű'' UltraLoL, thx.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#814) Versus82


Versus82
aktív tag

[link]:DD


[Szerkesztve]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#815) Kicker válasza Versus82 (#814) üzenetére


Kicker
senior tag

miért érzem úgy hogy ezért picsán leszünk rúgva?? remélem rosszul érzem..


Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#816) Integra válasza Kicker (#815) üzenetére


Integra
titán

max ő:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#817) Versus82 válasza Integra (#816) üzenetére


Versus82
aktív tag

(még jó hogy számokból kifogyhatatlan vagyok:DD ) de ebben semmi durva nincs szvsz

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#818) Integra válasza Versus82 (#817) üzenetére


Integra
titán

szerintem se, de biztos lesz pár ember aki vérig lesz sértve :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#819) druz


druz
csendes tag

lehet hogy, becsukják ezt a topicot, mert elhangzott olyan meg ilyen :F ...ez azért furi...de én csak egy kis varázs gombácska vagyok :U :C :DD mit tudok én ezekröl a dolgokrol

u.i.: NO PARA, BE COOL!!!

''Jó tűzzsonglőr voltam, csak kiégtem''

(#820) ngabor2 válasza Integra (#818) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akik ezen megsértődnek, azok megérdemlik.

(#821) Kicker válasza ngabor2 (#820) üzenetére


Kicker
senior tag

Még jó hogy a modi ilyen rugalmas... ;]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#822) knajf


knajf
senior tag

a modik tényleg rugalmasak - visszatérve visszaolvasgatva a topicot

vezetésről annyit h. sztem egyénfüggő (remélem ezt már nem írtam le 1×)

arról hogy a topicot zárni kéne hát kérem ez nevetséges :D a tévénézős kontra az jó volt ^^


amúgy szülinapomra nem spacecaket kaptam :\

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#823) HEMP


HEMP
aktív tag

Ez tényleg egy igazi kenderes topik: az enerváltság megmutatkozik mostanság, mindenki bepihent?? :DDD :DD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#824) Kicker válasza HEMP (#823) üzenetére


Kicker
senior tag

ajjajjj...

én is hiányolom a hszeket... de a foci VB mindent visz...

szerintem mindenki rottyon van.. :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#825) pBaloo


pBaloo
csendes tag

lehet hogy az eddigi hozzászólók halálra szívták magukat :)) azért halt meg velük együtt a topic is :C

Acer Travelmate 5520

(#826) g4dg3t válasza HEMP (#823) üzenetére


g4dg3t
senior tag

nah akkor kicsit ON :)

Ki tud Pesten uzleteket ahol kellekeket lehet vasarolni? Foleg bongok, kisebb vizi pipak erdekelnenek.
Chills-t ismerem, de eleg draga. Van egy kisebb bongom ami melle szeretnek venni vmi nagyobbacskat. Sajna ez olyan szerencsetlenul van kialakitva, hogy gyujtaskor veszelyben a szemoldokom...egyszer sajna sikerult is megporkolnom kicsit :Y

ehhez hasonlo az enyem [link]
olyan kellene amin tavolabb vannak a nyilasok egymastol...

(#827) Kicker válasza g4dg3t (#826) üzenetére


Kicker
senior tag

én passzolok...

én oylat láttam, ami ilyen csavaros üveg volt, alulra víz, felül tudtál beledobni jeget, és a csavarnál megakadt... ultra LOL!

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#828) HEMP válasza Kicker (#827) üzenetére


HEMP
aktív tag

Na, azért ne kezdjünk el a tippadás felé kacsingatni, mert a kedves Modik gyorsan lecsapnak a totyikra...

Egyébként a Szabadság téren van egy arab üzlet, ott talán... és qrvajó gyrost adnak olcsón! :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#829) Kicker válasza HEMP (#828) üzenetére


Kicker
senior tag

ez nem tipp???


modik rugalmasak... nyitottak minden jóra... :DD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#830) g4dg3t válasza HEMP (#828) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Szvsz ezzel meg semmi gond nincs.


Koszi! Szabadsag teren korulnezek...ha mas nem, eszek egy jo gyrost. :)

(#831) brownus válasza g4dg3t (#826) üzenetére


brownus
veterán

a dózsán van egy, közel a tökölihez

(#832) g4dg3t válasza brownus (#831) üzenetére


g4dg3t
senior tag

ooo a Chillsre (Headshop) gondolsz nem? Azt ismerem, de sajna nincsenek igazan jo bongok es eleg draga is :(

(#833) ngabor2 válasza g4dg3t (#832) üzenetére


ngabor2
nagyúr

[link] itt kérdezted?

(#834) Kicker


Kicker
senior tag

hű moderátorunk olyan figyelmes... :C

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#835) brownus válasza g4dg3t (#832) üzenetére


brownus
veterán

van egy az opera mögött is, az kis bolt. nem tudom mi a neve. azt ismered?

(#836) sanyixXx válasza ngabor2 (#833) üzenetére


sanyixXx
senior tag

az nem ilyen jellegű topic

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#837) ngabor2 válasza Kicker (#834) üzenetére


ngabor2
nagyúr

csakhogy nehogy az a vád érje a topikot, hogy a fűszívást népszerűsíti... ott meg nem a fűről van szó, hanem a vizipipáról...

sanyi: lehet. de jól kell kérdezni...

(#838) g4dg3t válasza ngabor2 (#833) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Koszi :R Talaltam a topicban par hasznos linket. Irni nem irok bele, nehogy balhe legyen :)




[link]
Nagyon szep vizipipak olcson! Igaz a ''celnak'' nem felel meg, de vszeg veszek majd egyet. Csodaszepek es neha azert meg is tomnem vmi finom almas dohannyal :)


[Szerkesztve]

(#839) Kicker


Kicker
senior tag

lehet ez nem lesz valami jó hsz... de beírom

haver aszongya, te látod ezt a cigit, ez cigi, csak úgy hmmm... szivatja magát.... :Y :DD

marha.... :))

ngabor: félreértés ne essék, nem népszerűsítésről van szó...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#840) MarKoo válasza g4dg3t (#838) üzenetére


MarKoo
őstag

Inkább írom priviben, és nézd meg ott. ;)

MOD: Harmadjára csak összejött. :B

(#841) g4dg3t válasza brownus (#835) üzenetére


g4dg3t
senior tag

ezen atsiklottam az elobb sry :B
Opera mogott regen a Chills #2 volt...mar eleg regen jartam arra. Lehet mas a raktarkeszletuk mint a Dozsan, egyszer elnezek oda is.

(#845) HEMP


HEMP
aktív tag

Próbálnék vmit is írni, de tényleg meleg van..
Tudtátok, hogy lehet kapni gyógyszertárban drog-gyorstesztet??? Próbálta már vki??

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#846) HEMP válasza HEMP (#845) üzenetére


HEMP
aktív tag

Már vagy 1 éve olvastam a hirdetést vmelyik hetilapban, hogy kapható... Elgondolkoztató, hogy anyuka bevásárol, hazamegy és odaadja pici fiának, hogy ide tessék pisikélni... :U
Nem tudom írhatom-e, hogy szerencsére nem terjedt el, lehet hasznos is lehetne bizonyos helyeken.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#847) pBaloo


pBaloo
csendes tag

Én nem örülnék neki ha muter megpisiltetne néha szúrópróbaszerűen. Lehet családi válság lenne belőle. Jó ez így.......pisilés nélkül:)

Acer Travelmate 5520

(#848) Eagl3 válasza HEMP (#846) üzenetére


Eagl3
veterán

És holmarad a bizalom? :)

(#849) Versus82 válasza HEMP (#846) üzenetére


Versus82
aktív tag

nekem van egy haverom, rendszeresen ellenőrzik így a szülei....kellemetlen.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#850) Eagl3


Eagl3
veterán

[kép]

Egy UP! féleség... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.