Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) ngabor2 válasza tildy (#1600) üzenetére


ngabor2
nagyúr

vigyorog is a májam :U

(#1602) dabadab válasza dbius (#1594) üzenetére


dabadab
titán

''mivel a társadalom, és nem az egyén érdekeit helyezem előtérbe és minden ilyen cselekedetet elítélek, és azon vagyok, hogy eljárás legyen belőle''

Biztos mar ezren leirtak elottem, de egyaltalan nem biztos, hogy az szolgalja a tarsadalom erdeket, ha eljaras lesz az ugybol.
A merleg egyik serpenyojen ott vannak az altalad is emlitett koltsegek, amig ezzel tokol a rendor, addig mas ugyekkel nem tud foglalkozni es az, hogy az elkovetot rendorseg meg birosag zargatja, az akadalyozza abban, hogy a tarsadalom szamara hasznos tevekenyseget vegezzen (mondjuk pl tanuljon v dolgozzon es adot fizessen),meg amugy is stresszes dolog.
A masik serpenyoben meg... hat... Te is elismered, hogy ezeknek az iteleteknek sok visszatarto ereje nincs, a ''megelozo-felvilagosito szolgaltatasnak'' meg nem tul sok haszna van, ha a marihuanafogyasztas csokkenteset tekintjuk a celnak.

DRM is theft

(#1603) dabadab válasza ngabor2 (#1601) üzenetére


dabadab
titán

Arra azert figyelj, hogy ne keverd ossze az N2O-t az NO2-vel ;)
(Egy ismeros srac egyszer utananezett, hogy mi is az a kejgaz, csak rosszul emlekezett a kepletre, meg is remult rendesen :) )

DRM is theft

(#1604) ngabor2 válasza dabadab (#1603) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez nagy igazság, az no2-t már ''sikerült kipróbálni''... nem volt kellemes. az n2o-t meg nem is akarom, mert az viszont hosszútávon függőséget okoz (igen, sokminden azt okoz...).

(#1605) lapa


lapa
veterán

ha a megalapozott gyanú felmerül valakivel szemben, és ehhez akár egyetlen telefonhívás/névtelen levél elegendő, amit megkap a nyomozó hatóság.

wtf?

(#1606) #95590400 válasza dbius (#1594) üzenetére


#95590400
törölt tag

>>Továbbá szintén nem árt tudni, hogy ezen eljárások NAGYON nagy bűnügyi költséget emésztenek fel, több százezer, sőt komolyabb ügyekben MILLIÓS nagyságrendű bűnügyi költség keletkezik, ami az eljárás megszüntetése esetében az állam nyakában marad. Ergo az ilyen ügyekben felmerült bűnügyi költséget (mivel ki kell fizetni, és az eljárás megszüntetése esetén az állam által kifizetett bűnügyi költséget nincs kin behajtani) a társadalom többi tagjának a zsebéből veszik ki az ilyen ügyben szereplő személyek... köszönöm nekik..<<
az eljárások egy része sajnos olyan esetekben indul meg, amelyek nagyjából egy tyúktolvajlás súlyosságával vetekednek (totálisan felesleges volt kriminalizálni a fogyasztót), óriási összegek mennek az elterelés és elmeorvosi vizsgálat nevű vicc kapcsán a tb-ből. a bonyolult nyomozati cselekmény elsősorban a nagy kékség statisztikáit szolgálja, a bírósági procedúra helyett értelmesebb lenne, ha közmunkát szabnának ki (kis szemétszedés az utak mellett vagy ágytálazás a kórházban sokkal több hasznot hozhat) de az előtte lévő szöveg is kenetteljes. erre is csak annyit tudok mondani, a jog nem mindig fedi le az igazságot, és a magyar bíróságok működését elnézve, sokszor sajnos az i betű kihagyható az igazságszolgáltatásból.


[Szerkesztve]

(#1607) Integra válasza adalbert1 (#1597) üzenetére


Integra
titán

szvsz az usa-ban is levan zsírozva a kábszer csempészet.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1608) crab


crab
senior tag

nem tudjátok mi van a legalize.hu-val? már jóideje nem elérhető.

(#1609) moma válasza dbius (#1594) üzenetére


moma
őstag

:R köszi a melót amit ebbe a hszbe bele tettél. Lehet írhatnál is belőle valamit a logoutra...

''Én személy szerint a jog oldalán állok, minden szempontból, mivel a társadalom, és nem az egyén érdekeit helyezem előtérbe és minden ilyen cselekedetet elítélek, és azon vagyok, hogy eljárás legyen belőle.''

Csak nem te vagy aki üldöz minket? :DDD A dologról meg annyit, hogy mi más lenne a közérdek, mint az egyéni érdekek összege...

Egyébként az, hogy beszerzés az mit jelent? Ha a másik fogja a jointot és én beleszívok akkor már beszereztem vagynem követek el semmit mert a fogyasztás az rendben van?


[Szerkesztve]

we all deserve a bit of luck.

(#1610) ngabor2 válasza moma (#1609) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezekre a kérdésekre nem lehet egyértelmű választ adni. ebből élnek az ügyvédek és a bírók...

(#1611) Kicker válasza tildy (#1596) üzenetére


Kicker
senior tag

tildy:PH nagyúr lettél? nem lehetsz PH nagyasszonya? :DDD

nos Deguról csak annyit, hogy miért kötekedik, ha másik korosztály /feltehetőleg idősebb/ akkor meg pláne? egy idősebb embertől elvárható egy fórumon, hogy normálisan reagáljon, és ahogy -a topic címe is adja magát- észérvekkel... azonban ezen túllépve, megértem én hogy más a véleménye, pesszimista stb, el is fogadjuk, a PH-s közösség tagja, de remélem egyetértenem nem kell vele, ezen a téren...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1612) HEMP


HEMP
aktív tag

Tegnapi ill. ma reggeli hírekben Zacher Gábor megvolt? Aszongya: könnyűdrog és skizofrénia az vicc! Ugyanis a The Independent megkövette saját magát és elnézést kért amiért ki mert állni a marcsi mellett, holott bebizonyították, hogy skizofréniát okoz!! Huhh ezt most melyikünk írta?? :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1613) HEMP válasza HEMP (#1612) üzenetére


HEMP
aktív tag

Ez így egy kicsit zavaros, ehun a cikk: [link]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1614) crab válasza HEMP (#1612) üzenetére


crab
senior tag

[link] az eredeti cikk.

mod:
na a legalize.hu új címe: http://195.70.37.200/~kenderszov [link]
http://legalize-it.info/ [link]

[Szerkesztve]

(#1615) HEMP


HEMP
aktív tag

A téma Indexes feldolgozása: [link]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1616) crab válasza HEMP (#1615) üzenetére


crab
senior tag

félelmetes volt a tv-ben hallani, hogy milyen iszonyatosan eltorzították a hírt.. :( azthittem leesek a székről amikor elolvastam az eredeti cikket, egyszerűen nem értem, hogy lehet ilyet megengedni. félretájékoztatás, szándékos hazugság volt a magyar ''média'' részéről. ilyet én még nem basztam. tipikus magyar mentalitás, kibaszuttol nincs fogalmam arról, hogy mi a faszról beszélek, de kurvára megmondom a frankót. másik kedvencem a vadkenderezés. pl.: rendőrségi, hír: elfogtak 4 embert vadkender termesztésért. azért az a barom jagelló is megérdemelne egy kis gyógykezelést aki azt sem tudja miért kapcsolt le valakit.

egyébként uv fénnyel kell megvilágítani a növényt, hogy extrém magas thc tartalma legyen, ugyanis részben az ellen termeli a gyantát. na ezt nem kell csinálni.

bocs az alpári stílusért, de ma csak ennyire tellik..

(#1617) moma válasza HEMP (#1615) üzenetére


moma
őstag

Ez azért erős: ''Ha végeznének egy felmérést a szakemberek körében, akkor több mint 90 százalékuk valószínűleg azt mondaná, hogy a dekriminalizációt meg kellene lépni.''

we all deserve a bit of luck.

(#1618) ngabor2 válasza HEMP (#1615) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tehát a kezelt skizofrének 10%-a a túlzott füvezéstől lett beteg. ami azt jelenti, hogy 90%-uk nem... a füvesek hány%-a skizó? ja, hogy ezt nem tudják, mert tiltva van a fogyasztás, ezáltal nem lehet követni, csak becsülni. igen érdekes hozzáállás...

ameddig a 10% mifelénk többnek számít, mint a 90%, addig nem lesz elmozdulás.

(#1619) HEMP válasza ngabor2 (#1618) üzenetére


HEMP
aktív tag

Szerintem megfogtad a lényeget, nekem is hasonló számolások után lett világos, hogy ismét csak riogatják a világunkat! ;]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1620) he7edik. válasza crab (#1614) üzenetére


he7edik.
addikt

Te ennek a Kender Szövetségnek elnökönek vagy ki a f@sz? is elég tenyérbe mászó képe van ez még a mennyei mannát se tudná legalizálni ilyen fejjel ;]

Égő szöveg a flém vázon

(#1621) didros


didros
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy ha valaki elszív egy füves cigit, akkor meddig áll annak hatása alatt? Ez egy egész estés élmény vagy csak pár percnyi vidámság? Köszi!

(#1622) zsiga667 válasza didros (#1621) üzenetére


zsiga667
addikt

Sokmindentől függ, de úgy átlagban 1-3 órával lehet számolni. (Viszont ez nem azt jelenti hogy 3 óra múlva pl. már tudsz autót vezetni, ha esetleg erre irányult volna a kérdés.)

[Szerkesztve]

(#1623) he7edik. válasza didros (#1621) üzenetére


he7edik.
addikt

ez nagyban függ a bíróságtól :DD

Égő szöveg a flém vázon

(#1624) crab


crab
senior tag

(#1625) HEMP válasza crab (#1624) üzenetére


HEMP
aktív tag

Szerintem az én bénaságom, de egyszerűen nem tudtam beállítani a normál sebességű lejátszást, így kicsit vicces a napkelte!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1626) crab válasza HEMP (#1625) üzenetére


crab
senior tag

néda:[link] itt lesz majd a video, ahogy végez a konvertálással a youtube.:)

(#1627) nRu3


nRu3
addikt

Itt egy tiszta ember :D [link]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1628) moma


moma
őstag

Spanglinagyi fűvel főz: Jut a kakaóba, a levesekbe, a süteményekbe és a húsos ragukba is a konyhában a só, a bors mellett sorakozó ''csodafűszerből''. Patricia Tabram azonban nem viszi túlzásba az ''ízesítést'', mindössze negyedkanálnyi marihuánát kever az ételeibe, igaz, naponta legalább ötször fogyaszt az anyagból. :C
[link]

Ez teljesen kész :DD Isten jó cikk. Szerintem a briteknél közel a legalizálás... :C

we all deserve a bit of luck.

(#1629) Kicker


Kicker
senior tag

hallotta valaki majka új számát? talán a danubiuson hallottam, mintha a fűről ''énekelne'' :DDD , de eléggé fikázósstílusba, pl. hogy méreg, meg aki él ilyennel, annak nincs jövője stb... :F vagy félreértelmezten volna?? remélem félreértettem... :U

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1630) HEMP válasza moma (#1628) üzenetére


HEMP
aktív tag

Big R E S P E C T ! :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1631) HEMP


HEMP
aktív tag

...és ez (angol): [link] :Y

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1632) moma válasza HEMP (#1630) üzenetére


moma
őstag

Úgy látszik az orvosi alkalmazásnál már eléggé elindult valami. Szeritnem ha azt általánosan szabad lesz, akkor talán a társadalmi elfogadottsága is jelentősen javul majd, az pedig a legfontosabb lépés a dekriminalizálás felé. Ha a nagyik és beteg családtagok megtanulják kezelni a cuccot, akkor szépen kialakul az a kultúrája amit az alkohollal szemben (joggal) hiányolni szoktak :R

Itt egy újabb cikk, ezúttal véleménynyilvánítás a téma: Füvet Jézusnak! [link]

[Szerkesztve]

we all deserve a bit of luck.

(#1633) didros


didros
senior tag

Ezt láttátok már? [link]
Most ez vicc, vagy tényleg lehet mo-n magot is vásárolni??

(#1634) brownus válasza didros (#1633) üzenetére


brownus
veterán

milyen magot?

(#1635) didros válasza brownus (#1634) üzenetére


didros
senior tag

Cannabis Sativa. Leállítottam a videót és tényleg vmi magyar intézet által bevizsgált és piacra dobott magokról van szó. De minek szánhatják, halcsalinak?

Szaporítási fok: Monaica. Ez mit jelent ? :F

[Szerkesztve]

(#1636) ngabor2 válasza didros (#1635) üzenetére


ngabor2
nagyúr

cannabis sativa, azaz (közönséges) kender. a kötél aléapanyaga, és nem a marihánáé. legjobb tudomásom szerint ennek is van thc-tartalma, de a nemesített fajtákhoz képest elhanyagolható, különösen akkor, ha normál szabadföldi termesztésben van. nem véletlen, hogy üvegházban, pontosan beállított körülmények között kell termeszteni a drognak valót, a mezőn soha nem lesz olyan hatóanyag-tartalmú.

a kendermag pedig takarmányozási célra is jó, annak nincs thc-tartalma, viszont magas a fehérje-és szénhidrát-tartalma, mint általában a magvaknak (a fehérjében nem vagyok biztos, de a szénhidrátban igen).

(#1637) HEMP


HEMP
aktív tag

Ezt itt: [link] :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1638) Versus82


Versus82
aktív tag

meginnt egy okos cikk, utolsó mondat odavág:[link]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1639) moma válasza Versus82 (#1638) üzenetére


moma
őstag

nekem ezzel az utolsó mondattal végül is nem lenne gondom, ha nem ilyen egyoldalú lenne a cikk. Mert végül is tényleg okozhat problámákat, szóval nem baj ha elmondják, hogy vigyázni kell és nem kell túlzásba vinni ezt sem. Csak valahogy az egész cikknek a szokásos démonizáló hangulata van, nem az, hogy tanuljuik meg ésszel kezelni.

we all deserve a bit of luck.

(#1640) HEMP válasza Versus82 (#1638) üzenetére


HEMP
aktív tag

Már megint a heroin... nem akarom elhinni, hogy emberek háttérinformációk hiányában és a teljes meggyőződés tudatában írkálnak hülyeségeket, márpedig ez a helyzet! Egyébként a marcsi helyére az uccsó mondatban behelyettesíthető lenne bármi, mondjuk a csoki, cigi, bor, sör és sajna így nem sok igazságtartalma van a dolognak, csak a szokásos, ''mértékkel mindent lehet''!

[Szerkesztve]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1641) Versus82


Versus82
aktív tag

[link]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1642) brownus válasza Versus82 (#1641) üzenetére


brownus
veterán

:DDD kész a tag:D

(#1643) Twiggydoll válasza didros (#1621) üzenetére


Twiggydoll
tag

csak ne agyalj mikor kipróbálod hanem engedd el magad. Még a végén az egészet végigparáznád:)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk hogy milyen messzire mentünk.

(#1644) moma válasza Versus82 (#1641) üzenetére


moma
őstag

Hihetetlen jó ahogy nevet :C Megnéztem már vagy ötször :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#1645) moma


moma
őstag

Na ez durva: [link]
A Feldmár-t kitiltották az USA-ból. Szerintem aki fél a nagytestvértől az joggal teszi. Googleben rákerestek ott a határon, és mert egy cikkben érvelt az LSD pszichiátriai alkalmazása mellett és hivatkozott egy 40 évvel ezelőtti fogyasztására, amikor a szer még legális volt, ott helyben a határőr úgy kitiltotta, hogy a fellebezés is kvázi el van lehetetlenítve :Y . Elég durva, hogy ilyen van, és ez nem kína és nem a távolkelet, hanem az USA!

we all deserve a bit of luck.

(#1646) [lAyCsI] válasza moma (#1645) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

tipikus amcsik,
csoda hogy egy shotgunt nem tartottak a fejéhez :D

-= No way back from Here =-

(#1647) HEMP


HEMP
aktív tag

Ismét lesz MillionMarihuanaMarch, immár 5 nagyvárosban... A reklámot kicsit elqrták, ime: [link]
Gyertek minél többen! :C

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1648) moma válasza HEMP (#1647) üzenetére


moma
őstag

:D Nem tudsz valamit a bővebb programról esetleg?

we all deserve a bit of luck.

(#1649) HEMP válasza moma (#1648) üzenetére


HEMP
aktív tag

Herewego:
Nemzeti Legalizációs Népgyűlés!

Idén ötödik alkalommal rendezzük meg a Million Marijuana March demonstrációt Magyarországon.

Ebben az évben a világ 226 városában, Magyarországon 5 városban tüntetünk a drogtilalom ellen.

Gyertek!
Hirdessétek!

http://www.globalmarijuanamarch.org/

Program:

Budapest - Margitsziget
14:00-21:00
Fellépők:
Dust, Nemkéne, Óperentzia, Zu Sammen, Hippikiller, Sziámi, Ladánybene 27, Riddim Colony, Love Alliance Soundsystem - Mc Kemon, Copy Con, Jamie Winchester és Hrutka Róbert, Carbonfools

After party: Kultiplex IX. Kinizsi u. 28.
LB27 Reggea Soundsystem,
Copy Con, Love Alliance Soundsystem - Mc Kemon

Debrecen - Nagyerdõ - Békás tó
14:00-21:00
Rotten System, Katvanhoe, Dj Feerke, Big Happy Woman Church, Falka, Dj Tru, 0690

Pécs - Széchenyi tér
16:00-21:00
Fellépők:
J.A.F.F.A., Mad Jam, FlyJam, Trágár Liliom, Starfunk Simples, Takáts Eszter és a GumiZsuzsi, Selectah Foka

MMM Warm Up 1. 05.11. 20.00 - Ska-Reggae Party - Toxic
MMM Warm Up 2. 05.12. 19.00 - Zagastic, White Vibration (A) - Rák

Szeged - Dugonics tér
15:00-18:00
Fellépők:
Meztelen Ebéd, Monchichi Potenciál, Kaukázus, Csókolom és Bárdos Deák Ági

After party: Garabonciás Music Pub(Vadkerti tér 6.)

Szombathely - Március 15. tér
17:00-19:00
Fellépők:
Beat Dis
Shanti

Sajnos a Nyíregyházi rendezvény szervezési problémákból kifolyólag elmarad, ezért elnézéseteket kérjük. Bízunk benne, hogy sokan át tudtok menni Debrecenbe, a legközelebbi demonstrációra.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1650) moma válasza HEMP (#1649) üzenetére


moma
őstag

:R Nagyon oda tették magukat a magyar szervezők ezzel a helyszínszámmal. Első ránézésre talán csak a spanyoloknál van több. Kiváncsi vagyok mennyien lesznek :D
[kép]

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.