Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) adalbert1 válasza Hakudoshi (#1800) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát ez megint fogós kérdés... Szerintem így is mindenki be tudja szerezni amire vágyik, a büntetés meg kb. nevetséges (persze ha dealer vagy, akkor azért komolyabban elkaphatnak).
Ha meg egyből legalizálnák, ugyanúgy nem változna semmi eleinte fogyasztási kérdésekben (mármint hogy mennyi fogy)... Egy ilyet bevállalni politikailag meg elég necces lenne bárkinek is, előre nehéz megjósolni hogy mennyi szavazót vesztenének vagy nyernének az ügyön.

(#1802) Hakudoshi válasza adalbert1 (#1801) üzenetére


Hakudoshi
tag

Attól hogy valamit "necces" lenne bevállalni politikailag, az következik, hogy jó minden úgy, ahogy van? :U

De sajnos, amíg ez a kérdés a választásokon szavazatokat hozhat/vehet el egyesektől, addig változtatás nem lesz, ez a "létező demokrácia" egyik nagy rákfenéje. :(

[ Szerkesztve ]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1803) HEMP válasza adalbert1 (#1801) üzenetére


HEMP
aktív tag

Egyszerűen nem kellene mást tenni, csak legalizálni coffee-shop szinten, és hidd el az idiótábbja, ill. aki keményen narkózik nem fogja az arcát vállalni a legális helyeken... Számukra a helyzet változatlan maradna, őket továbbra is fenyegetné a törvény vasökle, de aki ésszel él és meri vállalni azt ami, annak óriási teher hullana le a válláról! :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1804) Eagl3 válasza HEMP (#1803) üzenetére


Eagl3
veterán

Bele se merek gondolni, milenne ha egyik napról a másikra coffee-shop-ok nyílnának kis országunkban.
Nem vagyunk felkészülve semmiféle legalizációra, mint ahogy feljebb is írták. Nemis leszünk egyhamar. Azzal már elkéstünk.

(#1805) Hakudoshi válasza Eagl3 (#1804) üzenetére


Hakudoshi
tag

Sohasem késő... :P

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1806) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

megmondom őszintén én soha semilyen kábítószert nem próbáltam ki, nagyon jól elvagyok nélkülük. Inkább iszok egy red bullt és elmegyek egy héten egyszer a helyi pokerbarlangba játszani mint hogy ilyen ökörségre költsek.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1807) HEMP válasza darnellsmith (#1806) üzenetére


HEMP
aktív tag

Nem akarok kötekedni, de ezzel akartál is mondani valamit, vagy csak jól esett kiirni magadból? :D

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1808) HEMP válasza Eagl3 (#1804) üzenetére


HEMP
aktív tag

Ugyan már... Ne temessük, nebecsüljük alá kis hazánkat, odakint sem vélekedik mindenki egyformán és lám itt is vagyunk páran "másként vélekedők"! Hajrá!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1809) darnellsmith válasza HEMP (#1807) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ja csak annyit hogy örülök hogy még kiváncsiságból se próbáltam ki. Amúgy engem addig nem zavar a dolog amíg engem vagy vmelyik családtagomat nem érinti vmilyen formában.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1810) cor válasza darnellsmith (#1806) üzenetére


cor
őstag

hmm heti 1x..akkor mondhatni h függö vagy :D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1811) Versus82 válasza darnellsmith (#1809) üzenetére


Versus82
aktív tag

miért, és mi lesz ha valamelyik családtagot berottyant egyszer? zavarni fog?:D

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1812) [lAyCsI] válasza Integra (#1792) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ámerika :D

-= No way back from Here =-

(#1813) darnellsmith válasza Versus82 (#1811) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ennek elég kicsi az esélye, matematikailag nullának tekintjük :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1814) Hakudoshi válasza darnellsmith (#1813) üzenetére


Hakudoshi
tag

És fizikailag??? ;]

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1815) darnellsmith válasza Hakudoshi (#1814) üzenetére


darnellsmith
senior tag

bármibe mernék fogadni hogy úgyis 0 :C
de aki csinálja amúgy az csak magának árt vele ( remélem :DDD ) , úgyhogy felőlem...

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1816) Hakudoshi válasza darnellsmith (#1815) üzenetére


Hakudoshi
tag

Méghogy árt... ;] Többnyire inkább használ. :DDD Tekinthető gyógyszernek is - a "lélek" gyógyszerének. :C

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1817) darnellsmith válasza Hakudoshi (#1816) üzenetére


darnellsmith
senior tag

nekem nincsen szükségem hála istennek semmi ilyen "lelki" vagy egyéb csodaszerre :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#1818) Hakudoshi válasza darnellsmith (#1817) üzenetére


Hakudoshi
tag

Tkp. senkinek nincs rá "szüksége", de ismered a mondást, miszerint nem csak kenyéren él az ember... :U :DD

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1819) HEMP


HEMP
aktív tag

Ez megvolt? Főoldalon hozta az index.hu.. Valami elkezdődik?

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1820) brownus válasza HEMP (#1819) üzenetére


brownus
veterán

most már igen, és úgy tűnik elkezdődött...:)

(#1821) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Jé... Hát el sem hiszem ezt a cikket :U Kivételesen olyan emberek beszélnek, akik mintha értenének valamit ebből az egészből... :R

Szépen felsorolják, min kellene változtatni. Már csak kellene valaki aki nekiáll.

Most komolyan: Senki sem gondolhatta komolyan, hogy ebben az országban legalizálni fogják a könnyűdrogokat. De:

-Nem normális dolog, hogy -a rendőrök szerint is- rengeteg melót emészt fel a közbiztonság szempontjából veszélytelen marihuánafogyasztók csekkolása.

-A pénzbüntetéssel kiegyezne a "füvesek" 95%-a. Ha megfogják -kizárólag fogyasztásról van szó!- akkor perkálni kell. Hiszen a szabálysértés -mint a neve is mutatja- csak a hatályos szabály megszegése és nem bűncselekmény, hogy másnak is ártson vele a delikvens.

-Ez az elterelés meg egyszerűen gyökérség. Egy barátom végigcsinálta. A lélekbúvár megpróbálta belebeszélni, hogy ő egy lecsúszott drogos és még nincs késő megkapaszkodni... Erre a gyekek közölte, hogy 2 hét múlva ha nem gond akkor nem jönne, mert lecsúszott drogos létére vezető pozicióban van, és csak napi 12-16 órát dolgozik tehát nem ér rá itt bohóckodni... :DDD Erre nem tudtak mit mondani, aláíratták vele a következő jelenléti ívet...

(#1822) Hakudoshi válasza kilozsul (#1821) üzenetére


Hakudoshi
tag

Lóf*szt.

Mégis mi a retkes f*szért kéne nekem (vagy bárkinek) fizetnem, a Z árán felül, amiért eltolok 1 dzsót??

Környezetvédelmi adó címén? (Ugye a Z elszívásakor extra CO2 kerül a levegőbe. :W )

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1823) kilozsul válasza Hakudoshi (#1822) üzenetére


kilozsul
aktív tag

Akkor te az az 5% vagy :)

No de komolyan, azért mégis jobb, mint ez az elterelős -ellenkező esetben bíróságra menős- hülyeség...

Mondanom sem kell, ebben az esetben mennyire foglalkoznának a dologgal... Belgiumban sem engedélyezett ha jól tudom, mégis minden parkban ott pöfékelnek az arabok a rendőr szeme láttára... És ez még jópár országban így van...

Én inkább arra leszek kíváncsi, hogy a fogyasztással kapcsolatos anomáliákkal mit fognak csinálni (átadás, csoportos fogyasztás..)

(#1824) Hakudoshi válasza kilozsul (#1823) üzenetére


Hakudoshi
tag

Nem igaz, semmivel sem jobb; mégpedig az elv miatt...

Ti. az az elv, hogy amíg másnak nem ártok, addig senkinek, de senkinek nincs joga bármilyen módon is szankcionálni, hogy mit teszek.

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#1825) Vandit.


Vandit.
addikt

Ez idevág kicsit.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1826) Integra


Integra
titán

:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1827) Vandit. válasza Integra (#1826) üzenetére


Vandit.
addikt

:F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1828) HEMP válasza Vandit. (#1825) üzenetére


HEMP
aktív tag

Húú ez a "zene", hát... lehet öreg vagyok!?

#Integra: :K

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1829) Vandit. válasza HEMP (#1828) üzenetére


Vandit.
addikt

Lehet érteni kéne a szöveg mondanivalóját.Meg azt,hogy miről is szól. ;)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1830) HEMP válasza Vandit. (#1829) üzenetére


HEMP
aktív tag

:(

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1831) Vandit. válasza HEMP (#1830) üzenetére


Vandit.
addikt

Pedig nem bonyolult túlságosan.Nem véletlen ebbe a topikba linkeltem. :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1832) lúzer válasza Vandit. (#1831) üzenetére


lúzer
veterán

ez durva volt! ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1833) Vandit. válasza lúzer (#1832) üzenetére


Vandit.
addikt

Pontosan mi?

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1834) lúzer válasza Vandit. (#1833) üzenetére


lúzer
veterán

nem bonyolult túlságosan.Nem véletlen ebbe a topikba linkeltem
ez

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1835) Vandit. válasza lúzer (#1834) üzenetére


Vandit.
addikt

Jah. :) Szerintem érhető miről szól.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1836) HEMP válasza Vandit. (#1835) üzenetére


HEMP
aktív tag

Szerintem ne erőltesd... Az meg, hogy kis jóindulattal is hülyének nézel szóra sem érdemes!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1837) Vandit. válasza HEMP (#1836) üzenetére


Vandit.
addikt

Kinek nem inge... :))
Amúgy komolyan nem érted v. direkt csinálod? :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1838) Eagl3 válasza Vandit. (#1825) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez vmi borzasztó volt, főleg a refrén a néger sráccal...
HEMP is felfogta szerintem, hogy mit magyaráznak a számban. Utánna érdemes megnézni, amkor a Balázs show-ban szétcsúszva próbál beszélgetni Mohaman ;]

(#1839) Vandit. válasza Eagl3 (#1838) üzenetére


Vandit.
addikt

Ok.Lehet,hogy borzasztó a refrén,de nem is az a lényeg,hanem amiről az egész szöveg szól.Nem kell különválasztani a refrént.Egészben jó ahogy van,mind a zene,mind a szöveg.A zene,amúgy is Notorious-é.Na mindegy nekem bejön és jól beszélnek.Nem kéne ennyit hisztizni a fű miatt.Amíg a gyilkosok,késelők nevetséges büntiket kapnak,addig,ha találnak vkinél fél g-t mehet egyből több évre hűsölni.Nem jó ez így. :(

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1840) Eagl3 válasza Vandit. (#1839) üzenetére


Eagl3
veterán

Elhiszem, hogy nagyon tetszik neked ez a szám, de szerintem egy kicsit elfogultan viselkedsz.
Amúgy neaggódj, ha találnának nálad egy kis füvet nem kéne börtönbe menned.

(#1841) brownus


brownus
veterán

srácok, inkább kacagjunk :D

jamaican tour guy lehet linkeltem már...

(#1842) Vandit. válasza Eagl3 (#1840) üzenetére


Vandit.
addikt

Nálam nem fognak nem élek vele. :(
Vonatkoztassunk már el attól,hogy tetszik v. sem.Szerinted nincs igazságtartalma?
Elfogultan?Akkor más országban miért lehet megoldásokat találni erre?Mert ott akarják is,hogy legyen megoldás,itt meg mindenki csak magának kapar. :U

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1843) Integra


Integra
titán

felirom a northern lights és hawaiian haze nevű okosságokat, egyenesen amsterdamból..
hiiiiijjjjjjjjjjjjjjjjjjj, anyám, elképesztő.. nagyon finom.. :)
még egy ok, hogy itthoni szarhoz ne nyúljon az ember...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1844) HEMP válasza Integra (#1843) üzenetére


HEMP
aktív tag

Az elsőhöz volt szerencsém, a másodikhoz nem sajnos... orange bud megvolt? hát az ak47? Mindig lesznek újak, azonban az első helyet nehéz megszerezni nálam, ott ugyanis a white widow trónol! ;]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1845) Vandit. válasza Integra (#1843) üzenetére


Vandit.
addikt

Northern lights.Jó is volt az. :)
white widow is. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1846) brownus válasza Integra (#1843) üzenetére


brownus
veterán

csek áut disz: silver haze....

(#1847) Integra


Integra
titán

urak...
nem lehet mindent egyszerre.. :))
így is meglepetés volt a srácoktól, hogy hoztak ezt-azt haza picit kóstolóba, majd legközelebb megint egy-két fajtát:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1848) HEMP


HEMP
aktív tag

Újabb érvek a zöld mellett! :K

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1849) Integra


Integra
titán

4 év

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1850) brownus válasza Integra (#1849) üzenetére


brownus
veterán

szegény, ekkora szopást :(

ilyen szempontból szemetek az ottani arabok, a sok gazdag külföldi megy oda szórakozni, pénzt szórni, erre piálni épphogy tudnak, de semmi lájtos drog?? álszent banda, mit vacakolnak egy kis zizivel?
oda se megyek sohasemostmár :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.