Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) tildy válasza Rickenstein (#1146) üzenetére


tildy
nagyúr

Rosszul gondolod:U

Én pl. nagyon nagyon ritkán iszom alkoholt (pl.) de nagyon nem örülnék neki, a fullra be lenne tiltva. Tudom miért nem? MErt felesleges, hasztalan, amellett ha épp egy kis gyomorkeseűre vágyom a rendetlenkedő gyomrom miatt, akkor azt sem ihatnám meg.

De kb. ez igaz az egyéb szerekre is. Negyedéves -féléves periódusra meg nehogy már azt mondja valaki, hogy ez már függőség.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1152) brownus válasza Rickenstein (#1146) üzenetére


brownus
veterán

ennyire-annyira...
Hány éves vagy? A szüleid keresztény terrorban neveltek fel?

gondolj el egy ilyen szituációt, hogy van egy 3x éves apuka családdal ahol van két kisgyerek, de nem ihat mert hasnyálmirigy gyulladás következtében a szervezete nem tudja lebontani az alkoholt, vagyis az halálos méreg a számára. ezért hetente elszív 1-2 vicces cigit. (egzisztenciával rendelkezik ofkóz, munka, kocsi, stb...) na?
mit csinálnál vele ha megtudnád? feljelentenéd? tegyük fel, hogy a kedves szomszédja vagy.

(#1153) Kicker válasza Rickenstein (#1148) üzenetére


Kicker
senior tag

ez a baj,ne magadból indulj ki, ez egy ország basszameg, nem a saját érdekeidet kéne nézni, hanem elfogadni és élni a demokráciával...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1154) TakkerX válasza HEMP (#1115) üzenetére


TakkerX
aktív tag

valahogy úgy:DD


Rickenstein: arról se feledkezz meg, hogy van olyan aki kipróbálj a afüvet és egy éltre elmegy tőle a kedve, mert szarul jön le neki, pedig ahhoz nem kell ám sokat szívni! viszont olyat hallottál már hogy valaki berúgott és elment a kedve egy életre a piától? ahhoz olyan istentelen módon be kell inni hogy még, de még nem találkoztam hasonlóval sem... :U
Nem fogok a kocsmában füvezni csak mert szabad, ez hülyeség! a kocsmában inni kell, és ha figyelsz akkor itt nem azon van a hangsúly hogy lehessen füvezni orrb-szájba, hanem ha a fogyasztó megbukik, akkor nemár be kelljen börtönözni!de ezt számtalanszor leírták már előttem!
''Csak nincs kedvem nézegetni őket. Maradjanak meg az otthon ha szipuzni akarnak, oszt' jóvan
'' na ezaz, én, azon van a hangsúly hogy otthon had csináljak amit akarok.
Ja, és kérlek ne nevezz szipusnak( meg senkit aki rászokott gyújtani!), mert műanyag szarral nem vágom szét az agyam, na attól tényleg csak butulni lehet:(, amúgy meg nem olcsóbb mint a szesz, mert szépen beteper a barátunk a tescoba, leakaszt a polcról egy minőségi 2literes asztali fehérbor(300HUF/2liter), benyakalja aztán tessék, jobban kiüti magát mint a bármi mással:DDD és ezt azért teszik mert addig is megfeledkeznek a gondjaikról, ezéert a sok alkesz, ha viszont rosszkedvűen füvet szív(nekem nem lenne kedvem), csak kibaszik magával nemhogy feljeti bánatát, de sokkl rosszabb lesz, ezért is nem lenne sokkal több füves, ha valamelyst is tolerálnák a fogyasztást!

[Szerkesztve]

(#1155) brownus válasza Rickenstein (#1148) üzenetére


brownus
veterán

döntsd már el, hogy most iszol alkoholt avagy sem? az előbb soha most meg ritkán? naponta ritkán? :)

(#1156) centrum válasza Rickenstein (#1148) üzenetére


centrum
csendes tag

Ej-ej ravaszkodsz ramstein az előbb még nem ittál néha sem ;)

(#1157) faster válasza Intelligencs (#1149) üzenetére


faster
nagyúr

Szóval egy álszent és képmutató magatartás van MO-n, és sajnos nem csak a könnyűdrogok tekintetében.

Szerintem is, jól leírtad a dolgot. És az a baj ezzel, hogy az álszenteknek elég az, ha nem látják a dolgot, őket nem a megoldás érdekli, csak az, hogy a saját látóterébe ne kerüljön a probléma.

Hollandia, ezen belül is Amszterdam a kedvenc helyem, ezért is járok sűrűn oda, és még csak nem is kell, hogy egyfolytában a coffee shopokban legyek, egyszerűen jobb a közérzetem egy ilyen helyen, mint nálunk.

[Szerkesztve]

(#1158) TakkerX válasza Rickenstein (#1146) üzenetére


TakkerX
aktív tag

hmm. mivel én nem szívok napi rendszerességgel, ezért vagyok az pl elterelés mellett, mert nem szeretnék börtönbe jutni, amiért néha tartok egy lazulós estét haverokkal:D

szerk: ha alkesz lennél... akkor milenne? 24/7ben részeg lennél? erőd se lenne kampányolni az alkohol betiltása ellen. csak egy valamivel tisztább billanatban hőzöngeni! nem tűnik úgy hogy próbálunk érvelni? egy fullalkoholistának viszont már agya sincs, nemhogy érveléjen.

[Szerkesztve]

(#1159) centrum válasza brownus (#1155) üzenetére


centrum
csendes tag

Ha ez így megy tovább estére kiderűl, hogy a napozimot egy kevert szeszesitallal önti le reggelente :DDD

(#1160) TakkerX válasza centrum (#1156) üzenetére


TakkerX
aktív tag

:DDD:DDD

szerk: #1159,nemigaz:DD, egyre többet röhögök, pedig tiszta vagyok:DDD



[Szerkesztve]

(#1161) adalbert1 válasza Rickenstein (#1140) üzenetére


adalbert1
veterán

Sok olyan ember van azért, aki minden nap szív vagy iszik 1-2 sört, és mégis elég komoly szakmai tudásal, jó munkahelyel és egzisztenciával rendelkezik, tehát mégis különbek vmennyire a lecsúszott csöveseknél...

Sőt jópár orvos/gyógyszerész is van, akik tolnak párféle cuccot, de közben végzik a munkájukat. Szerinted ők is a társadalom legalja mi?

(#1162) tildy válasza adalbert1 (#1161) üzenetére


tildy
nagyúr

Na azért nem szívesen lennék olyan orvos kezei közt, aki napi rendszereséggel nyom el ezt azt:U Se sőrt, se mást.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1163) Rickenstein válasza centrum (#1156) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Hmm. Figy centrum. Nem hiszem, hogy megengedtem volna, hogy átnevezz. Nem emléxem arra, hogy bármikor is lepacsiztunk volna. Örülj, hogy nem kell most bácsizni


[Szerkesztve]

PS C:\>_

(#1164) Intelligencs válasza faster (#1157) üzenetére

Én már negyedszer voltam ott. Sajnos annyira vágyom oda, hogy ha az új uniós tagokra vonatkozó tilalmat feloldják, és szabadon lehet munkát vállalni kint, akkor előfordulhat, hogy mindent hátrahagyva kivándorlok...

[Szerkesztve]

The Amiga, Born a Champion

(#1165) S1Lv3R válasza Rickenstein (#1163) üzenetére


S1Lv3R
tag

Szerintem nyugodtan irhattad volna h bácsizzon :) korodra való tekintettel legalább is! :C

This message is built from 100% recycled and happy electrons!

(#1166) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Egyébként, ha demokrácia van, az én jogaimat ki veszi figyelembe? A drogos drogozni akar, de én meg nem akarok drogossal egy légtérbe lenni. Se tömegközlekedési eszközön, se szórakozóhelyen, se máshol. Akkor kinek a jogait érvényesítsük?

PS C:\>_

(#1167) centrum válasza Rickenstein (#1163) üzenetére


centrum
csendes tag

Jó, örülök

(#1168) TakkerX válasza tildy (#1162) üzenetére


TakkerX
aktív tag

egy sör esete, egy pohár bor azért nem befolyásol semmit. meg ha munka után elpattan néhe egy spangli, reggelre nyoma sincs.
az persze igaz, hogy szipus ;] , masszív alkholista, heroinista remegő kezű, elbutult agysebészre nem biznám magam:D

(#1169) Rickenstein


Rickenstein
senior tag



[Szerkesztve]

PS C:\>_

(#1170) faster válasza Intelligencs (#1164) üzenetére


faster
nagyúr

Én már tizeniksz alkalommal voltam ott, és idén febr-márciusban úgy nézett ki a dolog, hogy egy ismerős céget alapít kint, és megyek ki oda dolgozni, aztán nem lett semmi a dologból. Nekem sem kell sok, hogy kimenjek oda dolgozni, csak én szeretnék biztosra menni munka és fizetésügyileg.

(#1171) Rickenstein válasza TakkerX (#1168) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Na ezzel még nem is lenne semmi baj.

PS C:\>_

(#1172) centrum válasza Rickenstein (#1166) üzenetére


centrum
csendes tag

Bácsi: Én barna hajúakkal nem akarok egy légtérben élni

(#1173) Intelligencs válasza Rickenstein (#1169) üzenetére

Ajánlom figyelmedbe az előző hozzászólásomat.

[link]

Cáfolj meg, hogy nem azért tiltod a füvet, és nem azért akarod megmondani másoknak, hogy mit NE tegyenek, mert korlátolt vagy, illetve a szőnyeg alá akarod söpörni a problémát, ami valójában nem is az. (Csak az ellenzők teszik azzá.)

The Amiga, Born a Champion

(#1174) faster válasza Rickenstein (#1166) üzenetére


faster
nagyúr

Hollandiában sem szabad keménydrogot használni/termeszteni/terjeszteni, és füvezni/hasist szívni is csak a coffee shopokban szabad tudtommal. Sőt, ha jól tudom, utcán még alkoholt sem szabad inni. Szóval azért ott is vannak korlátok és limitek, és aki nem akar beszívott füvesekkel egy légtérben lenni, annak csak annyit kell tennie, hogy nem megy ilyen shopok közelébe.

[Szerkesztve]

(#1175) TakkerX válasza Rickenstein (#1166) üzenetére


TakkerX
aktív tag

árt neked azzal, hogy egy légtérben van veled? észre sem hogy egy ''füssel'' mész egy villamoson, vagy igen? :U

én is sokmindent nem akarok, mégis senki le nem szarja:D

(#1176) gg válasza Rickenstein (#1166) üzenetére


gg
csendes tag

ja tenyleg, de jo...
Egyebkent en meg rabszolgakat akarok tartani, hogy ne kelljen annyit dolgoznom. Ha demokracia van akkor miert ne lehetne nekem szabadon rabszolgakat tartanom? Vajon ki vezette be ezt az idiota korlatozast?!
Ebben a nevetseges demokraciaban tobb a tiltas mint a szabadsag. Fene vigye az egeszet.


[Szerkesztve]

gg

(#1177) TakkerX válasza Rickenstein (#1171) üzenetére


TakkerX
aktív tag

akkor mi a probléma? most nemértem...

(#1178) Rickenstein válasza TakkerX (#1175) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Ha be van tépve, akkor zavar. Ugyanúgy mint egy részeg.

PS C:\>_

(#1179) centrum válasza Rickenstein (#1178) üzenetére


centrum
csendes tag

És egyébként miből vetted észre a villamoson hogy valaki szívott?

(#1180) TakkerX válasza Rickenstein (#1178) üzenetére


TakkerX
aktív tag

hát ha felszáll egy részeg a pl. villamosra és hőzönkg, kötekedik, beszól, azt elhiszem hoyg zavar, engem is tud kurvára bosszantani.

de kérdem hogy mi a problémád azzal aki mosolyogva felszáll a villamosra és gyönyörködik a dunai hajókban, ahogy a jármű áthalad a hídon, vagy éppen a kivilágított parlamentben? árt neked valamivel?

(#1181) adalbert1 válasza Rickenstein (#1178) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem Budapesten több ezer alkalmi fogyasztó van, és aki már egy ideje szív, az tudja kontrolálni a hatását bizonyos fokig, tehát szerintem sokszor utaztál már olyannal egy légtérben akin észre se vetted hogy be van tépve.

(#1182) Rickenstein válasza centrum (#1179) üzenetére


Rickenstein
senior tag

A legutóbbi pl. egy tipikus deszkás kis khm. kancsó volt, révedő tekintettel. Folyton rám akart dőlni, annyira támolygott. Aztán elegem lett belőle és lehajítottam a villamosról ;]

PS C:\>_

(#1183) centrum válasza Rickenstein (#1182) üzenetére


centrum
csendes tag

Válaszodból egyértelműen kiderül, kedves ramstein: Halvány fingod nincs az egészről

(#1184) deniro2 válasza Rickenstein (#1182) üzenetére


deniro2
senior tag

És mondta neked, hogy bácsi, én most bevagyok füvezve és ezért csorgatom a nyálamata pólódra? Egyébként váááááo, durva vagy, félek anyu. ;]

(#1185) TakkerX válasza Rickenstein (#1182) üzenetére


TakkerX
aktív tag

és nem lehet hogy annyira be volt rúgva és már hőzöngeni se volt ereje? esetleg csak nagyon fáradt volt? te meg kilökted a szembejövő villamos elé,gratulálok:C:D

ja, én nem szoktam imbolyogni beszívva, ha már gondok vannak, fel sem tudok kelni, ha meg felkelek, max nem bírok gyorsan menni:)



[Szerkesztve]

(#1186) adalbert1 válasza Rickenstein (#1182) üzenetére


adalbert1
veterán

Lol. A személyes kontaktust én is utálom a tömegközlekedési eszközökön, de ezért még senkit nem dobtam le se villamosról, se más tömegközlekedési eszközről. Ellenben a haverjaimmal, akik egy srácot bizony ledobtak az éjszakairól, mert az egyik csaj táskájában kezdett el kotorászni.

Kíváncsi vagyok, te mit szólnál ha valaki hasonló módszerrel dobna le téged, mert mondjuk azt hiszi, hogy totál be vagy tépve, miközben csak allergiás vagy és vörös a szemed, és mondjuk eszedbe jutott egy jó poén és azon röhögsz.

(#1187) Rickenstein válasza TakkerX (#1185) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Ááá tipikus füves volt. És többször szóltam neki, hogy figyeljen egy kicsit oda és ne akarjon folyton rámborulni. Jaigen: és megállóban pakoltam le a viliről.
Centrum: Megmondtam, hogy ne nevezgess át. Gyújts rá inkább egy újabb spanglira, aztán essél vissza a jól megszokott révületbe.

PS C:\>_

(#1188) Rickenstein válasza adalbert1 (#1186) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Engem is dobtak már ki buliból, mert gyomorrontás miatt rókáztam a wc-ben és azt hitték, hogy be vagyok rugva. Dehát ilyen az élet :DDD Egyébként, ha nem lett volna befüvezve, esetleg mondta volna, hogy szorry, de pl. leesett a vérnyomása és azért dőlt nekem.

PS C:\>_

(#1189) centrum


centrum
csendes tag

Ez azért hihetetlen nem? Hogy emberek tényleg képesek (szélsőséges) véleményt alkotni úgy hogy láthatóan semmilyen információjuk nincs az adott dologról.
Miért van ez?

(#1190) TakkerX válasza Rickenstein (#1187) üzenetére


TakkerX
aktív tag

az milyen? hogy mész biztosra?

és ha szegény cukros vlt? és lesett a vércukorszintje hogy az ájulás határára került? segítség helyett meg kilökted a járdaszigetre. honnan tudod hogy nem?

(#1191) Lengyi válasza Rickenstein (#1187) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Édes Istenem itt komoly gondok vannak. Ne nézd már le a szmókereket. Szvsz addig nemhiszem, hogy helyesen tudsz érvelni míg ki nem próbáltad, csak a maradandiság beszél belőled. Én sem akarok itt nagy gondolatkifelytésekbe belemenni, de a topik neve ''kender pro és kontra észérvekkel''. Nem szívesen beszélek mások nevében, de itt a hsz-eidre nem vagyunk kíváncsiak, amíg vissza nem veszel a tévhiteidből, kezdjük újra és próbálj meg érvelni is, mert ez a utálom a füvest meg nem akarom látni témát.

u.i: honnan tudod biztosra, hogy füves? szerintem aki még nem szívott az nem tudhatja.

(#1192) MarKoo


MarKoo
őstag

Megkérnélek titeket, hogy a személyeskedést fejezzétek be. Főleg te Rickenstein. Köszönöm.

(#1193) centrum válasza Rickenstein (#1188) üzenetére


centrum
csendes tag

[Triviális] Fűtől nem dülöngél az ember. Ez sokkal inkább az alkoholra jellemző [/Triviális]
Egyébként megnéztem az értelmező kéziszótárat és nem találtam benne ''tipikus füves'' bekezdést sőt képet sem

(#1194) Rickenstein válasza centrum (#1189) üzenetére


Rickenstein
senior tag



[Szerkesztve]

PS C:\>_

(#1195) Rickenstein válasza MarKoo (#1192) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Jó rendben. Szójjá' centrumnak is, hogy a tiszteletet azért adja meg. Én sem kezdem el minenféle nevekkel illetni.

PS C:\>_

(#1196) Lengyi válasza Rickenstein (#1194) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Elsőnek megint belementem volna a vitába, de inkább csak figyelmedbe ajánlom kedves moderátorunk sorát kicsit feljebb...

[link]

[Szerkesztve]

(#1197) centrum válasza Rickenstein (#1195) üzenetére


centrum
csendes tag

Nem akartalak ezzel így megbántani kedves Rickenstein.

[Szerkesztve]

(#1198) Rickenstein válasza centrum (#1197) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Nem bántottál meg. Kicsit téged is elragadott a hév, meg engem is. Meg mást is. Van ez így. Egyébként szvsz. úgysem mi döntjük el, hogy legális legyen-e fű, vagy sem, szóval részemről a vita lezárva. További jó fórumozást a témában.

Üdv,
Rickenstein

PS C:\>_

(#1199) centrum válasza Rickenstein (#1198) üzenetére


centrum
csendes tag

Köszi, de én nagyon szeretném azt hinni, hogy mi döntjük el. És ezért fontos a te véleményed is.Remélem néhol gúnyos hozzászólásaink mögött megláttad, hogy azért nem olyan fekete és fehér ez a dolog.

(#1200) Kicker válasza centrum (#1199) üzenetére


Kicker
senior tag

örülök, hogy sok kulturált ''fűpárti'' egyén van, és a kellemetlenkedő elvakult fű elleneseket azért meg tudjuk szorongatni észérvekkel, úgy hogy egyik hszével a másikat csapja, és elgondolkodjon... köszönöm a moderátornak aki újranyitotta e topicot és az egész PH-nak hogy van helye itt egy ilyen eszmecserének! :R :R :R

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.