Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Kicker válasza g4dg3t (#1450) üzenetére


Kicker
senior tag

na ugye, persze a természetes eredetű marihuanat azt tiltsuk erővel, mi?

há' milyen emberek ezek? hogy van ez? nyugati országokban is ez van? vagy csak Mo-tól keletre?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1452) g4dg3t válasza Kicker (#1451) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Ugy tudom az egesz nyugatrol, pontosan az USA-bol indult ki. Ott kezdtek eloszor tiltani a kendert. Az 1930-as evekben feltalaltak egy technikat amivel olcson tudtak kendercsepubol papirt eloallitani. Persze ez nem tetszett az iparosoknak es addig lobbiztak mig hatalmas adot rottak a kenderre, ezzel ellehetetlenitve a gazdasagos kender-alapu papirgyartast. Azota is vagjak a fakat, ahelyett hogy az evente megujulo kendert hasznalnak :(

J. Herer konyve nagyon jo. Angolul online is elerheto [link]

(#1453) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

Epp majmok utan turok a guglival. Egesz veletlenul belebotlottam ebbe a cikkbe: [link]
Orulet :DDD Mindig is szerettem volna egy kismajmot...ido kerdese es megtanulna cigit tekerni :))

(#1454) Integra válasza g4dg3t (#1453) üzenetére


Integra
titán

LOL :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1455) HEMP


HEMP
aktív tag

Újra él a HEMP website!! Check this: [link] :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1456) Kicker válasza HEMP (#1455) üzenetére


Kicker
senior tag

:DDD :DD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1457) moma válasza g4dg3t (#1453) üzenetére


moma
őstag

Mennyire jó!! Bezzeg nekik legális :C

we all deserve a bit of luck.

(#1458) Fortissimus válasza g4dg3t (#1453) üzenetére


Fortissimus
őstag

Ebből kiderül, hogy genetikailag bennünk van a hajlandóság a szerek élvezetére :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1459) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

A 7vegen kellemesen csalodtam a mediaban. VIASAT3-on van egy musor: ''Otodik sebesseg''...egy eredetileg brit autos musor.
A szombati adasban felhivtak a figyelmet a ganjara es a betepett vezetesre. Ami erdekes, hogy nem a szokasos hulyesegeket eroltettek, hanem csinaltak egy tesztet: Egy csoka elszivott egy laza spanglit, majd azokat a feladatokat kellett neki vegigjatszania, amikkel a yardok ellenorzik hogy az ittas vezetok mennyire vannak kepben.
Teljesen korrektek voltak, a vegen meg el is mondtak h celszeru lenne egy veralkohol szinthez hasonlo szabalyrendszert felallitani es csak bizonyos THC szint felett buntetni a nepet. :R

(#1460) HEMP


HEMP
aktív tag

Tegnap olyan darálót (aprítót?) láttam, próbáltam ki, hogycsakna: tiszta fém, az alján pedig van egy lecsavarható rész, nagyon finom szűrővel a tetején, így a homokot rövid úton kiszűri a jóság közül.. ;) Egyelőre még csak angolhonban kapható, de remélem hamarosan idehaza is feltűnik.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1461) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

[link]

Erdemes megnezni a cikkben levo youtube videokat. :U

(#1462) Eagl3 válasza moma (#1457) üzenetére


Eagl3
veterán

Teis elrágcsálhatod az ezerlábút, hidd el, nemfognak megbüntetni érte...

(#1463) Versus82 válasza HEMP (#1460) üzenetére


Versus82
aktív tag

hmm, ez érdekelne engem, ha látsz valahol beszerezhető darabot lécci oszd meg velünk :R

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1464) Kicker válasza HEMP (#1460) üzenetére


Kicker
senior tag

s mi a neve? fű közül homokszűrő? :DDD

amúgy olyan aprítót láttam amibe belerakod, megtekered, és por lesz...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1465) Kicker


Kicker
senior tag

[link]
ez azért szép... Juhász Petya, a közveszélyes.... :(

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1466) [lAyCsI] válasza Versus82 (#1463) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

talán náluk
[link]

-= No way back from Here =-

(#1467) Versus82 válasza [lAyCsI] (#1466) üzenetére


Versus82
aktív tag

ezek csak normál darálók, nekem ilyen szűrős cucc kellene.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1468) HEMP


HEMP
aktív tag

Skacok, holnapra csinálok róla képet, hogy milyen is valójában, ok? Jó cumó, de a legutóbbi infóm róla, hogy csak külhonban kapható...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1469) HEMP válasza Kicker (#1465) üzenetére


HEMP
aktív tag

Szomorú vagyok, töketlen politikusok kordonokat bontogatnak, ahelyett hogy az évek-évtizedek óta változatlan, a XI.században régesrég elavult törvényekkel foglalatoskodnának. Persze, hogy a rendőrök azt teszik amit, mivel őket a törvény vezérli...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1470) Kicker válasza HEMP (#1469) üzenetére


Kicker
senior tag

osztom, sok hülye fenn ül és tüntet, az ellenzék kordontbont, az egyszerű nép, aki dolgozik, tenne valamit, élne vígan, és ilyenekmiatt egyszerűen ellehetetlenítenek több százezer embert...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1471) [lAyCsI] válasza Versus82 (#1467) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

úgy gondoltam, hogy hátha náluk lesz...

-= No way back from Here =-

(#1472) [lAyCsI] válasza HEMP (#1469) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

marad az underground ;)

-= No way back from Here =-

(#1473) HEMP


HEMP
aktív tag

Nna, megcsináltam a képet -a minőségéért előre elnézést kérek, telefonnal, félhomályban készült - , egy kis magyarázat: a képen legfelül van a teteje, maga a tekerhetős rész; alatta a közepe, amelynek az alja látszik a szűrővel, majd az alja a homokgyűjtővel. Coool! ;)
[link]

[Szerkesztve]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1474) #47053824


#47053824
törölt tag

''Az (előző) egészségügyi miniszter felkérésére a Neurológiai és a Pszichiátriai Szakmai Kollégiumok együttes tudományos állásfoglalást adtak ki a könnyű drogok egészségkárosító hatásának kérdésében. A két Kollégium kategorikusan elutasítja azt az állítást, miszerint az ún. könnyű drogok nem okoznak egészségkárosodást, sőt arra hívja fel a figyelmet, hogy kifejezett veszélyt jelenthetnek a fogyasztókra és környezetükre. Tudományuk képviselőiként, a hazai lakosság egészségének védelmében, szembe fordultak a drogliberalizáció ''piaci igényével''.''

Erre mit léptek nagyokosok?

(#1475) Versus82 válasza #47053824 (#1474) üzenetére


Versus82
aktív tag

mit lépjünk Péter??? az ecstassssy, speed, lsd stb is könnyű drogok, de szétkaszálnak teljesen. azért rendes tőlük hogy ezt ismét tudatták a nagyvilággal, remélem sikeres lesz a küldetésük a hazai lakosság egészségének védelmében!

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1476) HEMP


HEMP
aktív tag

Na ezért mondom én mindig azt, hogy vannak könnyűdrogok, keménydrogok és van a marihuána... :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1477) Kicker válasza #47053824 (#1474) üzenetére


Kicker
senior tag

mit lehet erre mondani? a tudatlanság még nem jelentős, annál inkább a szándékos félreinformálás van a háttérbe, és a problémával inkább ne foglalkozzunk, maradhat minden úgy ahogy eddig volt, jó ez állapot...

egészségesek védelme? ki egészséges? mi egészségtelen vagy egészséges? ki ítélkezhet mi alapján? ezek lennének a fő kérdések...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1478) adalbert1 válasza Versus82 (#1475) üzenetére


adalbert1
veterán

Az lsd-nek tudtommal nincs egészségkárosító hatása... Az más kérdés, hogy nagyon könnyen a pszichiátrián köthetsz ki.

(#1479) Fortissimus válasza adalbert1 (#1478) üzenetére


Fortissimus
őstag

ez biztos nem igaz, mert van egy ismerosom, aki nyomta es azota se szazas, olyan flashback-jei vannak, hogy nemegyszer rahivtak a mentoket, es utana 1 honap pszihi

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1480) HEMP válasza Fortissimus (#1479) üzenetére


HEMP
aktív tag

...akkor én szerencsés vagyok? :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1481) degu válasza adalbert1 (#1478) üzenetére


degu
senior tag

Ezek szerint a pszichiatrian csupa egeszseges ember van? :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1482) Fortissimus válasza HEMP (#1480) üzenetére


Fortissimus
őstag

talan igen, de ez is olyan dolog tudod, hogy talan egymillio emberbol egy ugymarad.
azert en is szerencsesnek erzem magam :)

ja lattam olyan grindert mint a tied itt irorszagban 9€-ert. nagyon pofas :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1483) adalbert1


adalbert1
veterán

Akkor én kérek elnézést, rosszul fogalmaztam... Az lsd fizikailag nem károsít, de ettől még mentálisan nagyon is fennáll a veszélye. Erre gondoltam igazából...

(#1484) Kicker


Kicker
senior tag

nem rég pszichológia órám volt, és ugye elértünk a kábítószerfüggő és az alkoholista gyűjtő névhez. /nem vagyok egy zseni pszichoból így a saját szavaimmal fogalmazom amit értettem, ahogy értettem/

először is felmerült bennem hogy miért is van különvéve az alkohol és a kábítószer? mi a különbség ha valaki megiszik napi 40 kisfröccsöt vagy elszív 10 jointot? kábszer függőhöz egy példát hozott fel: 1db extasytól visszafordíthatatlan károsodás lehet/lesz... ennyi volt a kábszerfüggő.
/cimborám azt mondta, hogy azért vette külön biztos, mert az alkohol a mi tradíciónkból jött, a kender, kábítoszer az meg nem/

illetve még arra is jutottunk, hogy ezekből nem lehet kigyógyulni.

eset: alkesznek beadnak egy gyógyszert, beteszik egy nagy kicsempézett zuhanyzóba, ahol elé adnak 10 liter bort, megisssza a gyógyszertől kihányja, majd elájul és a saját hányásba fel kell... na ezt 5-ször mondjuk megcsinálják. és egy ideig nem fog inni, amint az eredeti környezetébe visszamegy, valszínű megint fog...


az óra után arra ''jöttem rá'',hogy amilyen eseteket végigvesz, elmezget akkor ha belegondolok, hogy ez alapján ki normális ember, mi a válasz?? hát senki... :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1485) Eagl3


Eagl3
veterán

''1db extasytól visszafordíthatatlan károsodás lehet/lesz...''

:F
1 szál cigarettától is visszafordíthatatlan károsodás lehet/lesz. Az alkohol a dohány és a koffein is kábítószer, ugyanúgy mint a többi drog (Heroin, kokain, fű, gomba stb.) Nemhiszem, h külön kéne választani az alkoholt a többi kábszertől, akkor a füvet, hasist se kéne a többi szintetikus cuccal egy kalap alá venni. Kultúrán része, mennyi kultúrművész van a kis kocsmánkban mi? ;]

(#1486) moma válasza Eagl3 (#1485) üzenetére


moma
őstag

Ez az extasy nekem is fura. Nemrég linkeltem egy brit kutatást és abban pont azt hozták, hogy az lsd-nek meg az x-nek nagyon minimális a káros hatása... pláne egynek....

we all deserve a bit of luck.

(#1487) adalbert1 válasza moma (#1486) üzenetére


adalbert1
veterán

Lehet, hogy csak a brit szülők megnyugtatására, a brit fiatalok egy része marokszámra nyeli az exet...

(#1488) Eagl3 válasza moma (#1486) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez csak részben igaz. Tényleg lehetnek súlyos következményei mindkét dorgnak (EX, LSD - ha már ezek jöttek szóba), főleg ha rendszeresen fogyasztják, vagy egyszerre többet eszik meg olyan valaki, akinek egyáltalán nincs hozzá szokva a szervezete. Ettől függetlenül én azt mondom, sokkal durvább a szellemi leépülés mintsem a fizikai.

Van egy ismerősöm, egy időben rengeteg bélyeget kajált. Amikor abbahagyta rá kb. egy évre teljesen megkattant. Aztképzelte, h. tud beszélni a kutyákkal, istenkedni az állatok felett. Persze ez nem mindenkire vonatkozik, van akinél semmilyen káros szellemi következményekkel (tudatmodosítással) nem jár ha pár hónapot papíron él, van akinek már 4-5 bélyeg is elég ahhoz, hogy teljesen elmennyenek otthonról.

Ha belegondolunk sokan rengeteg antibiotikumot szednek, ami szintén nincs jó hatással az emberi szervezetre. Ezért is mondom, h. ezeknek a drogoknak a fizikai káros hatása elhanyagolható a szellemi leépüléssel szemben. Persze soha nem lehet tudni, h. az elfogyasztott CD-t miből kotyvasztották.

Sry. az off-ért. :)

(#1489) moma válasza Eagl3 (#1488) üzenetére


moma
őstag

Jó ok, ha rengeteget az más, de a srác ha jól értem így sem halt bele :DDD Egyébként ott a veszélyességnél nem csak azt vették figyelembe, hogy egészségileg téged mennyire tesz tönkre, hanem azt is hogy szociálisan. Ebben pl a heroin(bűnözés, mint extrém példa), az alkohol(család szétverése) eléggé hatékony. az lsd, ex nem igazán.
Egyébként meg a füvet is túlzásba lehet vinni, ha már itt tartunk. ismerek olyan valakit akin érezhető volt, hogy szét van esve gondolkodásilag. és tényleg nem kicsit...

we all deserve a bit of luck.

(#1490) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

(#1491) HEMP válasza g4dg3t (#1490) üzenetére


HEMP
aktív tag

Ha a képeket megnézem röhögőgörcsöm támad: a főnök egy sörrel a kezében osztja az igét, a ''bajnokok'' között a srác egy jókora bokorral fényképezve, hogy a többiről ne is beszéljek.(term. tisztelet a kivételnek!)
Remélem vicc az egész, mert ha komoly, akkor nagyon durva! :DDD :D

Mondjuk nem értem miért piszkálják a Juhászékat, ellentüntetés? :F

[Szerkesztve]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1492) g4dg3t válasza HEMP (#1491) üzenetére


g4dg3t
senior tag

persze h poen az egesz...az ''ellentuntetes'' erosen ironikus :))
a modszeruk annyi h begyujtenek a csunya, gonosz ganjat azt utcakrol, hogy aztan otthon megsemmisitsek (elszivjak) :D

(#1493) degu


degu
senior tag

A dolog pedig egyszerubb,mint gondolnatok! :R
Van egy csomo arc,akinek b@sza a csoret,hogy a vilag korulotte attekintheto,a szellemi/agyi funkcioi szabalyosan mukodnek,es minden realis,kezzelfoghato... :R
Na! Ezek az arcok azutan elkezdenek agyalni,hogy milyen f*sza lenne,ha hulye lennek/legalabb egy kicsit/a vilag osszekuszalodna/legalabb egy kicsit/,erdekesebb,szinesebb lenne,feldobodnek,megvilagosodnek...szal mennyivel jobb ember lennek,es mennyivel klasszabb lenne az eletem!...na!...dobd ide a sort/exet/marit/belyeget,stb...mert enelkul
keves vagyok?! :Y :W :))

[Szerkesztve]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1494) HEMP válasza degu (#1493) üzenetére


HEMP
aktív tag

Kedves degu, szerinted a világ tényleg csak annyi, amit látsz??? Ezen kicsit agyalj még..

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1495) degu válasza HEMP (#1494) üzenetére


degu
senior tag

Nem tudom,hogy molyoltad ki a hsz-embol ezt a veretes konkluziot,de megnyugtatlak,hogy en a vilagnak /sajnos/ olyan reszeit is megjartam,ahova Te /szerencsedre/ soha sem jutsz el...pedig megerdemelned! :Y :(

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1496) HEMP válasza degu (#1495) üzenetére


HEMP
aktív tag

Öööö, akkor most megkaptam? :DDD
Nem bántani akarlak, de az első hsz-ed kb. olyan volt, mintha beülnél a Fradi B-középre Újpest mezben, sálban.. Mit vártál?
Teljesen félreismered az átlag fűfogyasztót, ha ilyenek a megnyilatkozásaid. Ezért is szeretném, ha bővebben kifejtenéd, mit is szeretnél mondani, mert más habitusának, szokásainak fikázásával messze nem képviseled egyik oldal véleményét sem!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1497) adalbert1 válasza degu (#1493) üzenetére


adalbert1
veterán

Azt még tökéletesen megértem, hogy teljesen drogellenes vagy, mert ez is egy álláspont, de a sörrel mi a bajod? :D Úgy is felfogható, hogy a sör + a fű a relaxácónak egy ugyanolyan kelléke, mint egy jó könyv, film, számítógépes játék, cigi, szelet csoki, stb.

(#1498) degu válasza HEMP (#1496) üzenetére


degu
senior tag

Kicsit...ooo...igen! :))
Elegge pejorativ volt a reagod...mintha konyokvedos konyvelo lennek,akinek a vilag csak szigoruan szamokbol,es egyenlegekbol all! :DDD De Te felhivtad a figyelmemet,hogy vannak am mas,titokzatos,erdekes teruletei is a vilagunknak! :C
Tehat NEM a habitusodat,vagy szokasaidat fikaztam! :R
Mindenkinek szabad valasztasa van,hogy mivel teszi szinesebbe az eletet! :R
Palesszal,fuvel,ex-el,vagy az elet kinalta termeszetes szepsegekkel,kalandokkal... :P
En-allithatom-kiprobaltam mindket variaciot,es a tudatmodosito szerek hasznalata altal megismert kaprazatosan szines,es izgalmas vilagert keservesen nagy arat kellett fizetnem!/Es a kisertes halalomig bennem marad! :( / Ezert szeretnem csak azt mondani,hogy aki nem talalja meg a termeszetes szepseget az eletebe...ne gorcsoljon...es foleg ne adja fel,mert a latszolag konnyebb,lazabb ut vezet a pokolba... :Y :W /Es raadasul az utjelzo tablakon vegig ki van irva,hogy...ne felj! Ez az ut nem veszelyes,es biztonsagos! Semmi bajod nem lehet belole!/
Lehet hogy tevedek,de akkor majd husz ev mulva keress meg ;] es ha meg kepes leszel ra... :Y megbeszeljuk! :R

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1499) degu válasza adalbert1 (#1497) üzenetére


degu
senior tag

A sorrel semmi bajom! :C
Az a sor a hsz.-emben csak egy sikeres,jopofa Szorenyi/Tolcsvai szam volt!Es jelzesertekunek szantam egy mentalitast illetoen! :R

a sör + a fű a relaxácónak egy ugyanolyan kelléke, mint egy jó könyv, film, számítógépes játék, cigi, szelet csoki, stb.--ez a Te ars poeticad! De meg nem olvastad vegig a verset! :(

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1500) moma válasza degu (#1498) üzenetére


moma
őstag

''az elet kinalta termeszetes szepsegekkel, kalandokkal.''

Nem tom mi lenne természetesebb, mint a fű... ha meg épp olyanom van, azt sem látom, hogy az ember által a világban található anyagokból kutyulgatott másik anyagok, miért ne lennének természetesek. Puding sincs úgy magától a világban, az ember állítja elő. Akkor nem természetes?

Egyébként meg ha van saját tapasztalatod, akkor inkább írd meg azt részletesen ;) Úgy értem mennyi ideig, mit, és hogy lett belőle a gond.

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.