Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) #47053824 válasza Thyb (#192) üzenetére


#47053824
törölt tag

''Ha nem akarod, hogy találkozzanak olyan dolgokkal amelyek esetleg károsan hathatnak rájuk, akkor zárd le őket a pincébe.''
Pontosan azt irtam, h meg kell nekik mutatni, de látom nem voltam érthető.
Most itt mindenki azt hiszi, h 6 évesen az elfekvőbe fogom vinni. Ez nem igaz. Mindennek eljön az ideje. Lehet h 16 évesen... Megpróbálom ugy nevelni, h 18 évesen legyen önálló gondolata, ne azért csináljon dolgokat, mert a többi is azt teszi.
és itt szó sincs semmiféle terrorról, meg stb... Ezt kikérem magamnak!

(#202) Kicker válasza #47053824 (#196) üzenetére


Kicker
senior tag

én úgy láttam ezt mikor el kellett mennem megelőzésre... ott ijedtem meg, hogy aztakurva... ez durva... de mondom, meg lehet találni a középutat... neked kell arra terelni majd és nem lesz könnyű... értem már jöttek reggel mert telefonáltam, hogy most jöttem ki a rendőrségről... hát... de túlléptek rajt és egy tanulságos dolog volt az életemben...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#203) Integra válasza HEMP (#200) üzenetére


Integra
titán

egy spermabankot azért keress fel, just to make sure...:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#204) Integra válasza #47053824 (#201) üzenetére


Integra
titán

ez egy nagyon szép gondolat, de mi van akkor ha hiba csúszik a számításaidba?
márpedig igencsak lehetséges.
mit fogsz akkor csinálni?
zéró tolerancia továbbra is? miben fog ekkor kimerülni a zéró tolerancia?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#205) HEMP válasza Integra (#194) üzenetére


HEMP
aktív tag

odaültetik pistikét az asztalhoz, hogy na akkor kisfiam beszélgessünk a fűről és emiatt most szívjunk el egy békepipát... Lehet meglepődsz, de ha Pistikét érettnek és érintettnek tartod és félted, akkor megteszed! Úgyis találkozik vele, a tiltástól a gyerekek meg pláne akarják... Kiröhöghettek, de nálunk ez -és még pár jó barátomnál- pont fordítva történt meg: tekertem egyet, mikor elmondtam mit is szoktam csinálni sörözés helyett, és odaadtam szüleimnek, hogy tessék, nem kell betojni, erről van szó. Életemben nem röhögtem velük annyit! :) :DD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#206) finest válasza Integra (#191) üzenetére


finest
őstag

Persze a nagy művészeknek is kell valami plusz ''kick'': alkohol, szex, drogok, ami kihozza belőlük azt a többletet. De az arányokkal nem értek egyet, sokkal többen alkohol-, drog- és szexfüggőek, mint ahányan ezek közül kiemelkedő teljesítményt hoznak az élet valamilyen területén.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#207) tütüke válasza #47053824 (#186) üzenetére


tütüke
tag

Fősulis koromban probáltam ki először a cigit. Nagyon nem jött be, de egy- egy buli alkalmával még beleszivtam másokéba. Nem tetszett, igy nem vagyok dohányos. Olyan nevelést kaptam, ahol a cigizés nagyon negativ dolognak számitott, ezért elitéltem azokat, akik gimiben a wc-t bebüdösitették.. Ma sem értem, hogy mi a jó benne. A legjobb barátnőm cigizik, de ő sem tud rá magyarázatot adni, hogy miért teszi. Pedig nagyon jol tudja, hogy ez káros a szervezetére.
Volt egy barátom egy rövid ideig, aki rendszeresen füvescigizett. Megpróbálta rámtukmálni, hogy próbáljam ki, de hajthatatlan voltam.Ő és a barátai nem azért szivták, hogy egy magasabb dimenzióba jussanak, és felszabaditsák a mélyben szunnyadó gondolatokat, hanem, hogy bekábuljanak, felpörögjeken, stb, stb.
Soha nem láttam pozitiv értéket semmiféle drogban.(akárhogy is nézzük, szerintem a füvescigi is egy drog..) És most sem értem, hogy miért kellene legálissá tenni. 25 éves vagyok, boldog, kiegyensúlyozott életet élek. Nekem is vannak problémáim, ugyanugy, mint bárki másnak. Nem megoldás a problémákra, hogy elnyomom őket, mintha nem is lennének. Meg kell őket oldani.
Szerintem semmi szükség nincs arra, hogy lépten-nyomon mindenki hozzájuthasson a füvescigihez. Előbb a füvescigi, aztán a könnyűdrogok...és végelláthatatlan láncreakció indul be. A cigit is csak 18 éven felülieknek szabad árusitani, mégis számtalan ''kisgyereket'' látok az utcán cigizni. Sőt, olyanról is hallottam, hogy az iskolabüfében szálanként lehet venni a cigit. Nagyon keményen büntetném az ilyen eseteket, ahol kiskorúnak adnak el nem nekivaló dolgokat. MIért kell már tizenévesen tönkretenni a szervezetét? Nincs elég betegség igy is, amibe bele lehet halni?
Lehet, hogy csőlátásom van, lehet vaskalaposnak is nevezni, de boldog életet tudok élni káros szenvedélyektől mentesen is. Szerintem ez a cél, csak nem mindegy, hogy hogyan éri el az ember.

Eljön majd az idő, mikor együtt alszik a bárány és a farkas. Igaz a bárány nem alszik majd valami jól.

(#208) Kicker válasza HEMP (#200) üzenetére


Kicker
senior tag

hallottam olyat hogy eg ytag döfi a csaját védekezés nélkül ésnem esik teherbe, hogy miért? mert sokat szív... wehhe... szerintem ott más baj van... :DDD

én tapasztalatom is hasonlo, a tüdődnek nem jo, én focizom és azért lihegek mint michelle wild, mikor emberesen seggbe rakják... de 3perc után van erőm megint sprintelni egyet... :DDD de a dohányzásnál nemhiszem hogy jobban káros... ez csak egy tényező lehet a sok közül... ha Shobert Norbi életmódot fojtatsz és elszívsz heti 1 spákót, akkor nincs baj... :DDD

a futós téma nem egészen ugy van, csak hülye poént raktam be... de tavaly mindig 90percet játszottam... idén már nem... :(

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#209) Integra válasza HEMP (#205) üzenetére


Integra
titán

számomra elég életszerűtlen, de elfogadom, hogy ilyen is lehet és ha csak ezen múlik, hogy pistike helyes döntéseket hoz, én vagyok az első aki ezt támogatja!:)
sőt, amúgy is, szimpatikus számomra az ilyen

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#210) Kicker válasza tütüke (#207) üzenetére


Kicker
senior tag

örülj neki hogy téged nem érint a drog kérdés, de pont ezért nem is látod át miről is van szó igazán... azért mert te nem tartozol ''ide'' attól a másik dögöljön meg?? ez nem egy demokratikus hozzáállás... elég sok embert érint a probléma, könnyű homokba dugni a fejet és azt mondani, hogy te nem érzed ezt át, meg haladjunk a nocigi&nodrogs állapot felé, de ez nem lesz így...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#211) Thomas1


Thomas1
őstag

Hú milyen sikeres topic! 2 nap alatt 200 hsz, szép.

A 21 éves korhatárt abszolút támogatom, nem kell 15-16 éves suttyóknak füstölniük, hogy utána meg minden hülyeséget beszéljenek össze. Ráadásul amivel őket át szokták verni, az nem is nevezhető fűnek, csak valami hasonlónak.
Én is fogyasztok már jó pár éve de nem mindennap. Azonban én kizárólag normális cuccot szívok, Orange és hasonlók, jó kis holland import. ;)
Függőséget ez csak akkor okoz, ha valakinek nincs semmi önkontrollja. Ha akarnám, simán abbahagynám, nem lenne semmi elvonási tünetem. És nem lettem tőle hülyébb sem, megyeget a közgáz, igaz, nem tanulom agyon magam, de ez nem ennek köszönhető.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#212) Integra válasza finest (#206) üzenetére


Integra
titán

hát az alkoholtól biztosan nem lesz az ember termelékenyebb csak pusztítóbb.
szex rulez, szex forever:D
cucc meg mindenkinél más és más.
de ez ugye nem azt jelenti, hogy akkor csak művészek használhatják. és mi van akkor ha józsi hazamegy egy kemény hét után bezárja az ajtaját, leül elszív egy spanglit, felrak hozzá valami zenét, és aztán kialussza magát mindenféle gondok nélkül? és a következő héten a nagy alvás, regenerálódás miatt újra megy dolgozni és megújult erővel?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#213) #47053824 válasza Integra (#204) üzenetére


#47053824
törölt tag

Álljunk pozitivan a dolgokhoz: ez nem fordulhat elő :))
Mindig csak, mi lesz ha nem sikerül, meg a hasonló gondolatok... De igenis, ha hiszel benne, akkor nem lesz rá szükség. ha azt látja a szüleitől, h nélküle is lehet élni, akkor miért tenné?!
Kiváncsiság? Akkor majd visszagondol a kórházi látogatásra. :DDD
Miért hinne egy suttyó haverjának, aki azt mondja neki, h nem lesz semmi baj. Miért ne nekem hinne, aki egész életébe csak a jót akarta neki?
Ez az én véleményem.

(#214) HEMP válasza Integra (#199) üzenetére


HEMP
aktív tag

Na látod, ez itt az alapvető probléma: mivel felülről nem igazán indul kezdeményezés -kivétel az Szdsz gyenge próbálkozását- és nincs is késztetés a reformokra, ezért kénytelen szegény magyar alulról mozgalmat indítani. De sajnos ez sem igazán megy, inkább csak döcög -a Kendermagosokra gondolok-, mert nincs bázisuk: az emberek nem mernek odaállni, hogy igenis én igen! Az ilyen kezdeményezések sikere pedig igenis rajtunk, a fiatalabb korosztályon múlna...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#216) Integra válasza Thomas1 (#211) üzenetére


Integra
titán

ha csak suliba járnál, és csak tanulnál utána és semmi buli semmi csajok, semmi szórakozás, akkor se tudnád megtanulni az anyagot, sehol se lehet, legyen az bármelyik főiskola, egyetem... :)
úgyhogy élni is kell mellette, ez a szépsége:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#217) finest válasza HEMP (#200) üzenetére


finest
őstag

Onnan vettem, h láttam az egyik legjobb barátomon. Igaz ő sokmindent kipróbált, lehet összeadódtak a dolgok. Az enerváltság elég szép szó a kedélybetegségre.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#218) Thomas1


Thomas1
őstag

Ja, és én egyáltalán nem dohányzom, zöldet is nagyon gyenge dohánnyal keverek, mert az erős dohány miatt sokszor majdnem megfulladok. Persze erre jó megoldás egy bong, vagy vizipipa, jól lehűti a füstöt, sokkal fogyaszthatóbb úgy.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#219) Thyb válasza #47053824 (#201) üzenetére


Thyb
senior tag

Tiltással, épp ugy mint a törvények nem sokra mégy. Ez látható is a társadalmon. Ha te ugy neveled őket (anélkül, hogy megcsonkitott emberi roncsokat mutogatnál nekik), akkor egy olyan (szerinted) egészséges értékrendjük fog létrejönni, amely az ilyen dolgoknak a gondolatától is távol tartja majd őket. Nem kell nekik mutogatni semmit. Ha igy akarod őket nevelni, akkor beszélgess velük. Világositsd fel őket, de azzal, hogy elviszed őket az elvonóba csak azt éred el, hogy félelem költözik beléjük. Amugy igy évek multán én ugy látom, hogy a gyermekeket fiatalkorban saját társaik huzzák le, ami ellen elég nehéz küzdeni, főleg nagyvárosban. Egy kisebb helységben szerintem ez sokkal könyebben kezelhető. Később pedig az a szomoru dolog történik, hogy az emberek nagyrésze nem tud, vagy nem is akar szembenézni a gondokkal. Emberek milliói élnek kishazánkban stresszesen, vagy családi vagy iskolai vagy munkahelyi gondok végett. Mindazok akik nem képesek hatékonyan feldolgozni ezeket a dolgokat, azok keresnek valami ütős dolgot, amely pár órára kiüti őket a bilincsekből. Persze vannak aztán akik függők lettek és azért nyulnak valamilyen droghoz, és vannak azok is akik csak a buli kedvéért teszik mindezt. Szal, ha meg akarod őket óvni, akkor világositsd fel őket szóban, és tanitsd meg őket leküzdeni a gondokat, a stresszt. Igy tudod majd őket az olyan tipusu életre formálni, amely szerinted egészséges.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#220) Thomas1 válasza Integra (#216) üzenetére


Thomas1
őstag

Való igaz, ráadásul melózom is mellette. Igaz, hogy családi vállalkozásban, és emberekkel foglalkozom, néhány keményebb nap után (találkozás idióta/nagyképű emberekkel) nagyon jó feelingje van egy alapos betépésnek, kajálásnak, filmnézésnek.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#221) Integra válasza HEMP (#214) üzenetére


Integra
titán

valóban, de amikor a hírekben látom hogy nagy bob marley sapkások vannak szinten kivétel nélkül és ha azok is megszólalnak és két értelmes mondat nem hagyja el a szájukat....
kínos..
na ez nem jelenti azt, hogy az ellen tüntetők oldalán értelmesebb mondatok hangoznának el, sőt, ott van aztán igazán gáz..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#222) brownus válasza finest (#188) üzenetére


brownus
veterán

belgáknál, dánoknál, angoloknál, svájciaknál, németeknél legális. spanyoloknál, olaszoknál asszem eltekintenek felette. javítsatok ki ha nem jól tudom!

(#223) Integra válasza #47053824 (#213) üzenetére


Integra
titán

ok, elfogadom.
csak gondoltam szólok, hogy egy parányi hiba van a gondolat menetedben és ha tudsz akkor nem árt felkészülni rá, mert ha bekövetkezik, akkor ott fogsz állni és nem tudod mit tegyél és a hirtelen kapkodásban sanszos hogy a helytelen döntéseket hozod.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#224) Rive válasza Kalandor (#215) üzenetére


Rive
veterán

Viszont nem naponta hússzor szívsz :) Mármint, jó esetben.

[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#225) Thomas1


Thomas1
őstag

Jogon volt nálunk egy Kendermag Egyesület vs. Büntetőjogi Tanszék című vitaest. Hatalmas nézettsége volt, és nem is sikerült olyan rosszul, azonban nagyon kevés közös pont volt a 2 fél beszédében. Csak a korhatár esetleges bevezetése, a minőség ellenőrzése, és még egy-két apró dolog.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#226) HEMP válasza #47053824 (#213) üzenetére


HEMP
aktív tag

Én pl. sohasem -értsd. soha- nem kínáltam senkit a cigimmel, ha kért, adtam... El lehet ítélni, de felnőtt emberekről lévén szó, nem kérdőjelezem meg: sokkal nagyobb marhaságokat elkövetnek felnőtt ? emberek, mint egy cigi!

Egyébként a 21 éves életkor-határt én nem csak a ciginél vezetném be, hanem az alkoholnál is, amely sokkal-sokkal pusztítóbb a marcsinál, de ezt vhogy elfelejtik közölni. És persze bemész bármelyik ABC-be és leveheted a polcról... A 25 éves kort még reálisabbnak tartanám, mert istenem, ha visszagondolok hogyan gondolkodtam a világról 21 évesen, kiröhögöm magam! :DD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#227) Integra válasza Thomas1 (#225) üzenetére


Integra
titán

áááá, teljesen életképtelen
gondolj bele, a büntetőjogisak az alapján beszélhetnek amit a jelenlegi jogi szabályozás enged és tilt. képzeld el mi lett volna ha az a pali saját véleményét mondja.
kirúgják

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#228) #47053824 válasza Thyb (#219) üzenetére


#47053824
törölt tag

''...Nem kell nekik mutogatni semmit. Ha igy akarod őket nevelni, akkor beszélgess velük. Világositsd fel őket, de azzal, hogy elviszed őket az elvonóba csak azt éred el, hogy félelem költözik beléjük....''

Ismétlem, nem a 6 éves pistikét akarom elvinni oda. Természetesen mint ahogy engem is neveltek, szerintem jól, beszélgetéssel kell helyrerakni a dolgokat. De idősebb korban 16-18 vagy később jó ha tudja kapcsolni az elmondottakat valós dolgokhoz. Például el lehet beszélgetni azzal ez emberrel a kórházban, biztos vagyok benne h azt mondaná, ha ujrakezdhetné, akkor soha nem szivna el semmit. Én igy látom.

(#229) Kicker válasza Thomas1 (#211) üzenetére


Kicker
senior tag

2 nap? tegnap nyilt ujra 16.40kor... még 24 h se telt el... :C :C :C

csak így tovább... még mindig moderátor barátunk nem ''kontárkodot bele'' a hszekbe.. tartsuk ezt a szintet

THX

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#230) HEMP válasza finest (#217) üzenetére


HEMP
aktív tag

Ne keverjük a fogalmakat: az enerváltság nem egyenlő akár a depresszióval, akár bármelyik kedélybetegséggel, lehetsz jókedvűen enervált... Én inkább a ''minek; majd megcsinálom'' és hasonlókat sorolnám az enerváltság tünetei közé, mint a ''szar az élet; semmihez sincs kedvem, utálok mindent, mélységesen szomorú vagyok'' érzéseket. Szerintem....

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#231) Thomas1 válasza Integra (#227) üzenetére


Thomas1
őstag

Dékán és tanárok, és pár kiemelt végzős állt az ellenfél táborában. Próbáltak rugalmasan elszakadni a jelenlegi törvényektől, de nem tértek el túl nagy irányba. :DDD
Legalábbis nem annyira, mint ahogy a kenderesek, és az ott lévő rengeteg ''hallgató'' szerette volna. Mindenki örült volna, ha kicsit megfingatják a dékánt. ;]

HEMP: én az enerváltság csoportba sorolom még a ''nekem ugyan nem kell már ez'' és ''haggyá most békén'' mondatokat is.

[Szerkesztve]

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#232) Thomas1 válasza Kicker (#229) üzenetére


Thomas1
őstag

Valóban, kicsit elnéztem. Pedig nem is szívtam. :DDD

Szerintem teljesen normális keretek között mozog a topic, semmi flame, semmi más egyéb nincs.

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#233) #47053824 válasza HEMP (#226) üzenetére


#47053824
törölt tag

Akkor legyen a nyugdíjkorhatár az alsó küszöb, utánna azt tehet amit akar... :DDD

De ezzel érted az a probléma, h mindig fog találni olyat aki megveszi helyette. 21 év alatt nem lehetne szívni. És ha elkapják, akkor mi lenne a szankció szerinted?

(#234) tildy válasza kymco (#165) üzenetére


tildy
nagyúr

Mivel előbb te is túloztál, hát én is túlzok most:

-Tiltsunk be minden játékot, mert a számítógépes játék függővé tesz, nem egy esetről hallottunk már, hogy agresszívé tett valakit, bvagy hogy a sok játékba belehalt...
-Tiltsuk be a kést is, mert van aki ölésre használja
-tiltsuk be a szerelmet, mert függővé tesz egy másik embertől...

A függőség sem egyértelműen rossz, lásd pl. az utoó pontomat.
De már ebbena topikban leírtam: a lényeg a mérték. Mértékkel egyáltalán nem tesz függővé sem a z, sem más (pl. a játékok).

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#235) Kicker válasza #47053824 (#228) üzenetére


Kicker
senior tag

addigra már többet fog tudni mint hiszed... nem könnyű a gyerek nevelés... de egyenlőre a saját hozzáálásodon csiszolj, légy rugalmasabb, és érdeklődő... de toleráns is... :DD

Thomas1: én elnéztem egyszer valamit bódult állapotomban. és a sótartó a hűtőben kötött ki... :DDD

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#236) HEMP válasza #47053824 (#228) üzenetére


HEMP
aktív tag

Az a baj, hogy a kórház van a középpontban: füvest legfeljebb akkor látsz a kórházban, ha eltörik a keze! :DDD Az egyéni emberi tragédiák pedig általában rengetek dologból tevődnek össze: állítom, csak a füvezés miatt még senki sem csúszott le azon a bizonyos lejtőn.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#237) HEMP válasza Thomas1 (#231) üzenetére


HEMP
aktív tag

én az enerváltság csoportba sorolom még a ''nekem ugyan nem kell már ez'' és ''haggyá most békén'' mondatokat is. jogosan.. :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#238) Thyb válasza #47053824 (#228) üzenetére


Thyb
senior tag

:DDD menj be az elmére, és beszélgess velük előtte, mielőtt bevinnéd a gyerekeidet.
Én tudom, mert mint mondtam, voltam bent. Ott voltak a lerobbant alkeszok. A kezét nem volt képes felemelni a feje fölé, annyira tönkre tette magát. Mikor mentem ki a boltba reggel vizit után; Józsi bácsi kell valami? Tudod te szemét, csak azt ugy sem hozol.
Szal ne hidd, hogy ott majd felvilágositják gyermekeidet, hogy ez mennyire rossz nekik. Akik ott bent vannak azok nem az anyagtól üvöltenek, hanem az elvonási tünetektől, szal ne várd el azt egy szenvedőtől, hogy azt mondja, hogy soha többé. Akik kijöttek azok hamarabb mondhatnak ilyet. Amuyga 16-18 év kicsit késő a nevelésre. Manapság már a 7-8 osztályosok körében terjeng a cucc. Legtöbbjüket a játéktermekben környékezik meg, de már állitólag az általános sulikban is ott van. Szal mielőtt elkezded nevelni őket járj utánna, hogy melyik suliba adod be őket, és annak megfelelően tartsd a kiképzést.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#239) Thomas1 válasza Kicker (#235) üzenetére


Thomas1
őstag

Az nem rossz, nekem is lenne rengeteg ilyen sztorim. :DDD
Pl. kajásak voltunk haverokkal, nekiálltunk rántottát csinálni, meg hozzá salátát, és kicsit összekevertük a sót a cukorral. :D Cukros rántotta. Azonban elfogyott, gondolhatod. :DD

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#240) Kicker válasza Thyb (#238) üzenetére


Kicker
senior tag

igen pest nagyon durva lehet.. vidéken nincs annyira veszélyben a kölök, csak a középiskolában, és ott is kisebb az arányuk mint BP-n... ezzel csak annyit akaram ,hogy itt védettebb egy pár fokkal a gyerek...

én is voltam olyan helyen ahol volt szerencsém látni, de 19évesen is majdnem elhánytam magam... ijesztő volt..

[Szerkesztve]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#241) HEMP válasza #47053824 (#233) üzenetére


HEMP
aktív tag

Semmiképpen sem börtön.
A baj az, hogy nem érzed át, miről is folytatsz velünk itt beszélgetést. Egyáltalán nem számít tragédiának, ha vki elszív egy Joe-t: gondold azt, hogy a sörözésről beszélgetünk és 1üveg sör megivásáról és annak korhatáráról. Na?

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#242) tildy válasza #47053824 (#186) üzenetére


tildy
nagyúr

'' Igy nem lesz velük gond, minimálbérért elgolgozgatnak, utánna pedig kvázi kivonják őket a forgalomból.''
Ha te tudnád, hány olyan ember van a zöld és egyéb dolgokat használók közt, aki esetleg magasabb pozicíóban van, esetleg rendszergazda, stb, stb... Vagy mondhatnám az értelmiségiek egy részét is.
A hozzászólásodból úgy tűnik ki, nem tudod....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#243) Thyb válasza Kicker (#240) üzenetére


Thyb
senior tag

Ne hidd, én pont fehérvári általános suliról hallottam, meg egy Győrivel kapcsolatban hallottam ilyet. A BP-ieket el sem tudom képzelni, hogy ott mi megy.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#244) HEMP válasza Thyb (#238) üzenetére


HEMP
aktív tag

...és hát a ''kisebbik rossz'' ( ha létezik egy 10-12 évesnek kisebbik rossz egyáltalán), ha csak a füvet kínálják neki!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#245) Kicker


Kicker
senior tag

én falusi ált iskolára gonoltam... és utána a városi középsulira... igen-igen... elhiszem én ezt... ez az aggasztó... ezt kéne orvosolni... de a zérótolerancia az nem megoldás... (ha ezt belátja valaki egy 100-200 hsz után, az már öröm :DDD )

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#246) Thomas1 válasza tildy (#242) üzenetére


Thomas1
őstag

Ez teljesen igaz. Nekem is van ilyen ismerősem, aki nagyáruház beszerzési vezetője, könyvelő, vagy akár rendőr. Ez utóbbi nem span, csak tudom róla, és igyekszem elkerülni.

[Szerkesztve]

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#247) #47053824 válasza Thyb (#238) üzenetére


#47053824
törölt tag

''Manapság már a 7-8 osztályosok körében terjeng a cucc. Legtöbbjüket a játéktermekben környékezik meg, de már állitólag az általános sulikban is ott van.''

na látod. itt páran lehurrogtak, h egy gyereket nem lehet vinni ''kirándulni'' :DDD
inkább lásson egy emberi roncsot, mint h ő is azzá váljon, persze ez erős túlzás, de hát ilyen vagyok.
akkor a kirándulás 5-6odik körül lesz aktuális :DDD
Egyébként suli szempontjából pest felejtős, én is csak havonta kb 1szer autóból nem kiszállva hajtok át rajta. Na nekem már az sok...

(#248) Thyb válasza tildy (#242) üzenetére


Thyb
senior tag

Ez való igaz, s hányan vannak akik zöldet soha sem láttak, s mégis minimálbérérét tengetik életüket. A kettőnek egymáshoz távol sincs köze. A legtöbb felnőttkori (akiket nem középsulikban felrtőztek meg) keménydrogos diplomásokból kerül ki. Nem kevés a jogász, tulstresszelt top manager stb. Akik a napi nyomást nem tudják elviselni, és gyorsan hatékonyan ki akarják ütni magukat.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#249) Kicker válasza HEMP (#236) üzenetére


Kicker
senior tag

kivéve akit sittre vágtak érte...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#250) HEMP válasza tildy (#242) üzenetére


HEMP
aktív tag

A legtöbb barátom szív, van aki csak buliban, van aki otthon is, és mindegyik diplomás, vezető beosztású! Egyébként a fű szerintem kifejezetten ''értelmiségi drog'', ha lehet ilyet mondani... :B Kell némi intelligencia kiismerni és megfelelően kezelni, hogy jó is legyen. Szerintem..

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.