Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) morzsa


morzsa
aktív tag

Egy kedves barátom, aki napi szinten él a fűvel,egy nyaralás sokadik napján üdvözült arccal érkezett a reggelihez.

- Mi történt?
- Álmodtam.

Saját bevallása szerint évek óta nem álmodik. Most viszon,t kijöttek rajta az ''elvonási tünetek''. :)

https://linktr.ee/wbteam21

(#1402) brownus válasza morzsa (#1401) üzenetére


brownus
veterán

muhahaha :DDD

(álmodik o, csak nem emlekezik rá, hagyjon ki 1-2 hetet és ''ujra'' almodni fog... :)

(#1403) adalbert1 válasza brownus (#1402) üzenetére


adalbert1
veterán

Én valszeg nagyon mélyen alhatok, mert gyerekkorom óta csak 1-2 álmomra emlékszek.

(#1404) brownus válasza adalbert1 (#1403) üzenetére


brownus
veterán

most erre mit mondjak, szar lehet Neked:)

pedig jo neha tovabb almodni...

(#1405) [lAyCsI] válasza HEMP (#1397) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

viva la nature :R

-= No way back from Here =-

(#1406) [lAyCsI] válasza brownus (#1404) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

én mindíg, és néha akkora marhaságokat hogycsakna

-= No way back from Here =-

(#1407) HEMP


HEMP
aktív tag

[kép]
;)

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1408) HEMP


HEMP
aktív tag

Megígérem többet nem képezek, de ez valami gyönyörűség:
[kép]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1409) [lAyCsI] válasza HEMP (#1408) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

van rajt gyanta bőséggel

-= No way back from Here =-

(#1410) g4dg3t válasza brownus (#1400) üzenetére


g4dg3t
senior tag

jonak tunik :R
ma este ugyis ra kell szannom magam a karacsonyi vasarlasra...benezek egy konyvesboltba is :)




Jack Herer: A csaszar meztelen cimu konyvet meg mindig keresem...ha vki tud segiteni...plz! Libriben azt mondtak 6eve nem lattak ezt a konyvet :(

[Szerkesztve]

(#1411) adalbert1 válasza g4dg3t (#1410) üzenetére


adalbert1
veterán

Egyik haveromnak mintha láttam volna a könyvespolcán, mondjuk lehet hogy ő is évekkel ezelőtt vette. Ha nem felejtek rá, megkérdezem, honnan van neki.
Webshop-okat nézted már? Esetleg angol nyelvű kiadást?

(#1412) morzsa válasza brownus (#1402) üzenetére


morzsa
aktív tag

Na pont ez-az, kihagyott 3 napot és megjött az álom.

https://linktr.ee/wbteam21

(#1413) g4dg3t válasza adalbert1 (#1411) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Sikerult megszereznem, igaz csak kolcsonbe. A ''sarki fuszeresnek'' eppen volt egy peldanya :D

A Cannabiskalauzt (amit brownus linkelt) is megtalaltam a Libriben. Egyelore csak atlapoztam, de igenyes konyvnek tunik, tele hasznos infoval.



Kellemes unnepeket minden Kender ''rajongonak''! :)

(#1414) HEMP


HEMP
aktív tag

Mindenkin topiclakónak nagyon BOLDOG, BÉKÉS ÜNNEPET és rengeteg locsolót kívánok! :)
Peace

[Szerkesztve]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1415) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Akasztottam a fára néhány F6-os díszt.... :)

Békés, boldog, mosolygós karácsonyt minden addiktnak!!

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1416) moma


moma
őstag

Mi mást is mondhatnék:
[kép]

we all deserve a bit of luck.

(#1417) HEMP


HEMP
aktív tag

Srácok, mindenkinek békében és nyugalomban gazdag, letartóztatásmentes ÚJ ESZTENDŐT kívánok! Peace, love, unity & freedom! :C

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1418) moma


moma
őstag

Na ez mókás: ''A marihuána az USA elsőszámú haszonnövénye''
[link]
Ja és persze hempy new year ;]

[Szerkesztve]

we all deserve a bit of luck.

(#1419) moma


moma
őstag

Na ez vicc: [link]
Felmérés a fű legalizációjáról, megitéléséről, de valami hihetetlen módon ''kábitószeresként sikerült'' meghatározni a kérédésben a fogyasztót...

we all deserve a bit of luck.

(#1420) g4dg3t válasza moma (#1419) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Ezt a kutatást széles körben idézik, mint annak a bizonyítékát, hogy a magyar társadalom teljesen elutasító a drogjelenséggel szemben. A jelenlegi felmérés ugyanakkor bebizonyítja, hogy ez a kép árnyalásra szorul, a magyar felmérés eredménye félrevezető, valószínűleg azért, mert a kérdést nem megfelelően tették fel (a „kábítószeres” szó hallatán a polgárok problémás intravénás droghasználóra asszociálnak, nem pedig nem problémás marihuánahasználóra).

Tipikus felrevezetes :(

1974-ben keszult egy vizsgalat az USA-ban. Majmokon kiserleteztek marihuanaval. Csori kismajmoknak 5perc! alatt 63! igen komoly spanglinak megfelelo mennyisegu fustot nyomattak gazalarcban. (mar a mennyiseg es a modszer is botranyos) Persze szegeny majmok egy resze megfulladt, masik resze szen-monoxid mergezest kapott, amivel agykarosodas jart. Ebbol az okosok levontak a kovetkeztetest, hogy a ganja hasznalata TEHAT maradando agykarosodast okoz. Persze jo nagy visszhangja lett es szepen megmaradt a nep fejeben is... :(((

(#1421) moma válasza g4dg3t (#1420) üzenetére


moma
őstag

Egyébként közben rájöttem, hogy az alap cikket félre értettem. Azt akarja mondani, hogy ez a jelen eredmény nem olyan rossz és hogy arra mutat rá, hogy a korábbi nem volt rendben. Mert nem itt hanem ott kérdeztek rá ''kábitószeresre'' és így ott jött ki túl alacsony szám, hogy csak 20% lakna kábítószeres mellett. Holott, ha 13 eleve legalizálná is a füvet, akkor azért az aki belenyugodna egy szomszédba aki füvet szív az jóval magasabb kellene, hogy legyen. Legalábbis a cikk szerint. Mindenesetre a lényeg az, hogy az EU-s felmérésen egyértelmű volt a kérdés. Ez van.

Egyébként amit írsz az azért ma már változóban van. Korábban linkeltem egy friss angol kutatást, ahol a füvet nem, hogy az alkohol, de a sima dohány alá sorolták veszélyességi szempontból! Veszélyességbe belekalkulálva mind a fizikai, mind a szociális károkat.

we all deserve a bit of luck.

(#1422) Fortissimus válasza moma (#1421) üzenetére


Fortissimus
őstag

Pedig ha tudnák hány ''kábítószeres'' lakik velük egy lépcsőházba, utcába,stb...
Majd csak a következő generáció fog ehhez másképp viszonyulni(sajnos)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1423) HEMP válasza Fortissimus (#1422) üzenetére


HEMP
aktív tag

..de nekünk kell kitaposni az ösvényt, amelyen elindulhatnak... :R

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1424) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

[link]
gyakoroljatok srácok :DDD

-= No way back from Here =-

(#1425) HEMP válasza [lAyCsI] (#1424) üzenetére


HEMP
aktív tag

muhahahahhaha :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1426) Fortissimus válasza [lAyCsI] (#1424) üzenetére


Fortissimus
őstag

:DDD nem rossz....

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1427) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

[link]

nem veszélytelen a dolog. tüdőödéma meg ilyen szépségek lehetnek belőle
remélem még nem volt linkelve

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#1428) ngabor2 válasza sanyixXx (#1427) üzenetére


ngabor2
nagyúr

volt már, de jó emlékeztetni az embereket, hogy érdemes nagyon odafigyelni, ha már veszi. remélem innen senki se érintett...

(#1429) [lAyCsI] válasza ngabor2 (#1428) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

csak kérdés ha vásárolsz valahol cuccot, azé nincs mindíg lehetőség rá,
hogy kibontogasd és megvizsgáld, majd egy kösz de kösz nem válasszal
elandalogj...

-= No way back from Here =-

(#1430) Fortissimus válasza morzsa (#1412) üzenetére


Fortissimus
őstag

Szilveszter óta új ember vagyok :B , de ezeket a visszatért álmokat nehéz megszokni....

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1431) HEMP


HEMP
aktív tag

Nem tudom, de én mindig álmodok/tam.. Ha előtte bepippantok, akkor pláne: általában színesebbet és óriási baromságokat! :DDD Jaa és általában, akkor lehetetlen felkelteni is, alszom mint a bunda. Hát én így...

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1432) Kicker


Kicker
senior tag

üdv

tegnap m1-en híradóban mutatták hogy 15000 adag- 15 kilo füvet szedtek el egy tagtól... elég keményen nyomták... ilyenkor ugye felmerül az embereben hogy lehet hogy nem tud majd venni, illetve hogy milyen ember az ilyen aki ennyire nagyba nyomja a bizniszt... mondjuk ami érdekes volt, hogy valaki telon jelentette a csávót, és pontos leírást adott róla..... lehet a konkurencia nyomta fel? vagy egy elégedetlen vevő? mindenestre elgondolkodtató...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1433) crab válasza brownus (#1400) üzenetére


crab
senior tag

megrendeltem;)

(#1434) Eagl3 válasza Kicker (#1432) üzenetére


Eagl3
veterán

Országos vizsonylatban, de még csak egy adott várost nézve is nem sok az a 15kiló fű. Azon nem kell aggódni, h. nem kapsz sehol gyöpöt. Az már más dolog, h. mien minőségű növényt foglaltak le. Lehet, h. Sanyika Mihályon termesztette üvegházban a gazt.

(#1435) adalbert1 válasza Eagl3 (#1434) üzenetére


adalbert1
veterán

Attól függ, hogy mekkora az a város. Na meg ha 15 ezer adagnak írták, akkor már lehet hogy ki is volt pakkozva, de ennyit meg egyesével eladni...
Amúgy meg itthon is termesztenek nagyon jó minőségű cuccokat is, nem feltétlen csak az általad említett gaz kategóriát.

(#1436) Eagl3 válasza adalbert1 (#1435) üzenetére


Eagl3
veterán

Persze, itthon is lehet jó minőségű füvet termszteni, a zöld 80%-a amit megveszel magyar.
Nagy marhaságokat tudnak mondani, írni a cikkekben. Kitudja náluk mi számít egy adagnak :) amúgy nemhiszem, h. 15kiló füvet egyszerre kipakettolna bárkiis :U Nagyon hamar kiszárad, nem olyan pontos a mérés stb.

(#1437) adalbert1 válasza Eagl3 (#1436) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja, az még 3-4 emberen biztos keresztül megy, mire eljut a végfelhasználóhoz, de 1-essével nagyobb profit lenne elpasszolni az egészet, mondjuk sokkal nagyobb rizikót is vállalna az eladó.

Szerintem egy adagnak az 1 g-t számolják, de ha rossz helyről veszik a cikkírók, lehet hogy csak a 0.6-ot. :)

(#1438) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

nemtom volt-e már
[link]

-= No way back from Here =-

(#1439) Fortissimus válasza Kicker (#1432) üzenetére


Fortissimus
őstag

valaki súgott, szoktam röhögni mikor ''véletlen közúti ellenőrzésnél'' ott vannak a kommandósok is

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1440) sanyixXx válasza [lAyCsI] (#1438) üzenetére


sanyixXx
senior tag

megjegyzéseim:
1. ronda a spangli a képen

2. Jacobs azonban nem észlelt sejtképződést, akármilyen dózissal kísérletezett is.
höhö :DDD

3. így nyitott marad az a kérdés is, hogy vajon az embernél hogyan viselkednek
megyek tesztalanynak :C

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#1441) HEMP válasza adalbert1 (#1437) üzenetére


HEMP
aktív tag

''..de ha rossz helyről veszik a cikkírók, lehet hogy csak a 0.6-ot.''
Szerintem meg fordítva, ha jó az újságíró, akkor tudja, hogy úgysem kapsz 1g-t soha, max. 0.8at!!! :O

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1442) HEMP válasza sanyixXx (#1440) üzenetére


HEMP
aktív tag

1. A spanyesz nem ronda, csak nem elég tömör, így szíváskor ''horpad''! ;)
3. Csatlakoznék tesztelésre... :DDD

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1443) HEMP


HEMP
aktív tag

Érdekes dolgot találtam, egy úgymond félhivatalos egészségügyi oldalon:
''Kétségtelen, hogy a kábítószerekkel való ismerkedést cannabisszal kezdők minimális része átvált keményebb drogokra, és szerfüggővé válik, ennek bekövetkezte azonban korántsem törvényszerű, illetve a kettő között nincs ok-okozati összefüggés.''
Na ezek után nekem ne jöjjenek a fene nagy indokukkal a legalizáció ellen!!!! Baromság! :(((
A részlet -a hitelesség kedvéért- innen származik: [link]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1444) HEMP


HEMP
aktív tag

''Vegyen receptre marihuánát!
Megnyílt az első marihuána-patika Hollandiában. A krónikus betegek orvosi receptre kaphatnak csekély mennyiségű drogot.
Ennek ára gyakorlatilag ugyanannyi, mint a holland kávéházakban legálisan beszerezhető kábítószereké.
Az ország eddig egyetlen cannabis gyógyszertára Groningenben működik, más orvosságot nem árulnak ott. Fenntartója egy holland alapítvány, amely célul tűzte ki, hogy a fájdalomcsillapító hatású kendert olcsón, grammonként hat euróért juttatja el a gyógyíthatatlan betegekhez.
A marihuána jelentősen enyhítheti például az AIDS-es, szklerózis multiplexes vagy a rákos betegek fájdalmait. (Független Hírügynökség)''

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1445) HEMP


HEMP
aktív tag

[link]

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#1446) Kicker válasza HEMP (#1444) üzenetére


Kicker
senior tag

xanax és társai helyett is jól alkalmazható, és nem bassza szét az agyad... mikor jutunk el ide? mondjuk nem tudom külföldön milyen a gyógyszermorál, vajon ott is tömik az embereket az ideggyógyászok a durvábbnál durvább gyógyszerekkelÍ?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1447) ngabor2 válasza Kicker (#1446) üzenetére


ngabor2
nagyúr

és ez a gyógyszergyáraknak, akik pl. a xanaxot gyártják, miért jó? hova lesz a(z extra)profitjuk? márpedig leginkább az ilyen nagyvállalatoknak vannak a zsebükben az államok/kormányok. (lásd még Israel Makov TEVA vezér és Gyurcsány Ferenc félig titkos megbeszélései, majd szép új gyógyszertörvény...)

(#1448) Kicker válasza ngabor2 (#1447) üzenetére


Kicker
senior tag

nekik jó, a gyógyszergyártók a leggusztustalanabbak., legális tevékenység és legdurvább dolgokat művelik. pl gyógyszertesztelés, iiletve ezek az ideggyógyszerek

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1449) brownus válasza Kicker (#1448) üzenetére


brownus
veterán

ja, Feldmár írta is az egyik könyvében ha választania kellene egy pszichiátria intézet ahol ''elméletileg'' csupa bolondok vannak vagy a börtön között, ő a börtönt választaná...

(#1450) g4dg3t válasza Kicker (#1448) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Jack Herer is irta a konyveben. Az USA-ban rengeteg olyan gyogyszert allitanak elo, amik a karos hatasaik miatt be vannak tiltva az allamokban. Legyartjak es szepen eladjak mas, szegeny orszagoknak :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.