Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- bitpork: Ha Isten létezik...
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: A nagy ő! Stohl...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- potyautas: A teljesség igénye
-
LOGOUT
Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!
Új hozzászólás Aktív témák
-
mutyi
senior tag
válasz
Daffni2
#37340
üzenetére
Én kifejezetten szeretem a kávéjukat, mindig olaszos kávéból kérek és nekem az elsők között van a Tamp & Pull-al együtt.
Az tény,hogy ha van valami gond,akkor a helyszínen kellene jelezni azt. Ettől függetlenül picit sznobnak, lekezelőnek és arrogánsnak érzem a választ, hiszen mindig a vevőnek van igaza és annak megfelelően kell ezt kezelni.
Én már leírtam itt anno,hogy a Madalban nem ízlett a kávé, baromi citrusos volt,pedig a hagyományosabból kértem. Majd máskor is elmegyek és megint tesztelem.
Viszont az a szubjektív véleményem volt és tudom,hogy az újhullámos kávéknál bizony más a pörkölés, sokkal gyümölcsösebb és citrusosabb ízeket kapni. Nem beszélve, hogy pl. rendkívüli precizitással készítettek minden egyes kávét.Szyszko: Köszi a gyors választ, akkor mindjárt meg is rendelem a gőzkart,mert délelőtt lelőtte a régit,eléggé meg is ijedtem,akkor erővel lőtte le a véget. Mondjuk az lehet az én hibám volt,mert ha nem csont szárazan teszem fel azt as kis gyűrűt,akkor bizony a nyomás hatására lenyomja magáról a véget.
Viszont a tegnapi tűvel való megpiszkálástól sokkal nagyobb lett a lyuk és nem szépen lövi a gőzt sem,sem a vizet.Továbbá tegnap óta csinálja azt,amit eddig nem, hogy ahogy elzárom a gőz csapot, eddig azonnal elhallgatott a gőz hangja. Most ha elzárom,akkor 1-2 mp-ig még lassan elhalkul. Ez mitől van?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Dobozcserére kárhoztatja asztali csúcs-CPU-ját az Intel
- BestBuy topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Új kezdeményezéssel pofoznák ki a Linuxot a játékosoknak
- Biztonsági kamera
- Óvodások homokozója
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Projektor topic
- További aktív témák...
- DJI Mavic Air 2 Fly More Combo drón szett (FMC) +szűrők +gyorstöltő
- DJI Mini 4 pro - Fly More Combo - RC2 drón szett - ÚJ állapot - Garancia, Care Refresh biztosítás
- DJI Mavic Air 2 Fly More Combo drón szett (FMC) megkímélt állapotban
- DJI Mini 3 pro RC drón szett - 2 akku, táska, makulátlan állapot
- DJI Mavic 3 Thermal (M3T) Enterprise + RTK modul + 7 akkumulátor
- Új és újszerű 13-14 Gamer, ultrabook, üzleti, 2in1, X360, Touch készülékek kedvező áron Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2036
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- Utolsó darab! MacBook Pro 14" M1 32GB RAM 27%-os áfás számla
- Lenovo Legion laptop 15.6 / i5-9300HF/8GB/1TB HDD + 512GB SSD!
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

