Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Óraátállítás
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- NvidiaRTX: Xiaomi Electric Scooter 6 Max: Az első rollerem
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha különkiadás 2 – Kajás poénok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: MárkaLánc
-
LOGOUT
Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!
Új hozzászólás Aktív témák
-
WarLock07222
tag
válasz
general
#101372
üzenetére
Alapvetően én is agyaltam jó ideig a Leliten, de első espresso gépnek nem szerettem volna mondjuk a 200k+ kategóriát meglépni. A belépő szinten pedig olyan gépeik vannak, amik mind 57mm-es kosárral dolgoznak. Ezt egyszerűen nem tudja befogadni az agyam.
Én alapvetően kísérletező típus vagyok, nem bírok leülni a seggemre úgy, hogy ne próbáltam volna meg egy bizonyos változót a lehetőségekhez mérten minél többféleképpen variálni. Ilyen dolog az összes kosár, illetve pogi előkészítést segítő kiegészítő is, ami egyszerűen nem kapható 57mm-es méretben. Gondolom ez valami elcseszett üzletpolitikai húzás volt a részükről, hiszen így gyárthatnak mindent full egyedibe, a userek pedig rághatják a körmüket, ha valamire szükség van.
Szintén ugyanezen gondolatmenet mellett, nálam a Silvia kb. 2.5-3 hétig volt eredeti állapotában, onnantól szét lett kapva az egész és újrakábelezve, PID-del, mindennel. Ránézve a belsejére a hasonló kategóriájú Leliteknek, egyszerűen nem szívesen túrkáltam volna benne nyakig, mert olyan kesze-kusza hatása van az egésznek. Ez megint olyan dolog, hogy ha nem akarod minden héten csesztetni belülről a gépet, vagy nem vagy szerelő, akkor megintcsak nem érint különösebben.
Szó, mi szó, ha belépő szinten veszel egy gépet azért, mert szeretnél inni egy jó kávét, SZERNTEM nem olyan nagy hiba Lelitet venni, mert biztos vagyok benne, hogy azzal is lehet jó dolgokat művelni.
Új hozzászólás Aktív témák

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- E-roller topik
- Formula-1
- Hobby elektronika
- Macrodroid
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Kingdom Come: Deliverance 2 fordító: "Kirúgtak, és AI-val pótolnak”
- Autós topik
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- További aktív témák...
- Apple iPhone 11 Pro Max 256GB - Kártyafüggetlen, Grafit, 100% Akku - 1 Év Garanciával
- Prémium minőségű HOFI üvegfóliák Tech Protect tokok és 20W Adapterek iPhone 13 14 15 16 17 szériához
- AKCIÓ! Intel Core i9 12900KF 16 mag 24 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA EVGA 700W
- Részletre BankMentes ASUS ROG Zephyrus G16 (2025) GU605CR QR110W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
