Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14797) Fulár válasza galoslac (#14796) üzenetére


Fulár
senior tag

Ma mentem volna de szinte az utolsó pillanatban lemondta.Ez nem gond.Már nekem is kellett lemondanom órát két alkalommal is.De az már régen rossz,hogy rendesen megörültem,hogy nem kell mennem.....Más annak örül ha a lehető legsűrűbben mehet mert akkor annyival is közelebb kerül a végéhez,én pedig ennek az ellenkezőjének.Nincs ez így jól....nagyon nincs.Holnap is van óránk(elvileg)Megpróbálom csinálni a dolgom mintha mi sem történt volna.Nem fogok szólni egy nyomorult szót sem.A"jópofázás"és a beszélgetés is be van fejezve.Igaz így elég nyomott hangulata tud lenni egy 2 órás alkalomnak de ez van.Az első ordibálásáig vagy őrjöngő rohamáig játszunk.Ha elkezdi a műsort nem érdekel mit mond és merre járunk éppen.Hazafelé veszem az irányt,haza hozom magam,megköszönöm az eddigieket(szinte a nagy semmit)elbúcsúzok tőle és ennyi.És még aznap hívom a sulit,hogy mi a helyzet.Azt pedig majd közben eldöntöm,hogy meg e kavarjam a szart alatta vagy sem.Mások is panaszkodnak rá mint kiderült.De nagyon sokan nem mernek szólni.Többnyire azért mert bár mindenkit szétcsesz idegileg és érzelmileg közben egyáltalán nem rossz oktató.Legalábbis a sikerességi mutatói szerint nem az.
Még a kötelező óráimból is egy híján hátra van a fele.És tartok tőle,hogy az nem is lenne elegendő.Mindenképpen vennék pár órát ha másért nem akkor azért,hogy a forgalmi vizsgára várakozás közben ami errefelé még a legjobb esetben is minimum a két-három hét de inkább több,ne essek ki a gyakorlatból.Lenne ismerős akivel gyakorolhatnék....de az teljesen más autó.Errefelé bár ez falu a Rendőrök is nagyon buzgók és nem lenne jó ha ne adj isten megcsípnének.
Még túl sok időt kellene eltöltenem ezzel a nyomorult seggfejjel és ez így nem fog menni.
A jogosítvány szerzésnek egy pozitív vagy legfeljebb egy teljesen semleges élménynek kellene lennie.És ez a köcsög elérte,hogy szinte pokol az életem amióta elkezdődött a vezetés.
Annak idején pedig tök jó elvoltam amikor fiatalon nyomtam a segédmotoros és a targonca jogsit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.