Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8354) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#8352) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Na meg azt se mondja nekem senki, hogy ha az Ubuntu topicot már vagy hete (vagy több) nem látogattam, akkor azóta 1 új hsz. született... :D
"Tuning, kezdőknek, szájbarágósan (3 új)" - ja, persze, voltam ott kábé fél éve (vagy több), még csak rá sem kerestem az oldalra, és azóta 3 új bejegyzés született, mi? :D

Totál nonsense eddig. :N

(#8353) hunfatal: hát akkor mondjuk az elég gány lesz, ha mondjuk nekem ott fog éktelenkedni folyamatosan egy "XYZ topic (123987435 új)" félkövérített karaktersorozat a kedvencnek elmentett topicom címénél... :U
Persze ezt is meg lehetett volna oldani valami elegánsabb módon, de nem sikerült... Pl. jelölhetné csak egy csillag vagy tököm tudja mi a topic neve mellett, hogy az adott topicba új hsz. érkezett az én legutóbbi látogatásom óta, és ha a csillag fölé megyek egérrel (vagy rákattintok, vagy dobok egy hátraszaltót a szobámban), akkor megmutatja, konkrétan mennyi érkezett (pl. title attribútum az egyes elemeknél, hogy a legegyszerűbb példát mondjam).

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.