Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Üdv!
Egy olyan javaslatom lenne, hogy amikor létrehozok egy fizetett hirdetést és azt teszem azt csak 3 nap múlva aktiválom be akkor onnantól számolja a 30 napot mert már sajnos belefutottam a figyelmetlenségem miatt, hogy csak 25 napért fizettem :R

(#16902) lezso6 válasza Fox Mulder (#16901) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mindig annyit kapsz, amennyit fizettél. A kifizetés időpillanatától indul minden a fizetős szolgáltatás. Persze ha már eleve van a fizetésen valamennyi nap szolgáltatás és vásárolsz még, akkor meghosszabbodik.

Tehát ha bármely hirdetéshez veszel egy 30 napos "plusz" csomagot, akkora kifizetés pillanatától számít a 30 nap. Kivéve ha már volt mondjuk 15 napnyi "plusz" csomag, ebben az esetben hosszabbodik, azaz 45 nap múlva fog lejárni. Minden egyéb szolgáltatás is működik, azaz az egyéb csomagok, kiemelések, prémium tagság is.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16903) "VAN MINDEN" válasza lezso6 (#16902) üzenetére


"VAN MINDEN"
csendes tag

Szia!

Ebben tudnál nekem segíteni? Előre is köszi!
Ez a hírdetésem nem jelenik meg a bazárban,pedig aktuális ki is van fizetve?
Mi lehet a probléma?

https://hardverapro.hu/apro/300_db_laptop_2_magtol_az_5_gen_i7-ig_10_1_17_3_ig/hsz_1-50.html

Üdv:Attila

Sallai Attila

(#16904) lezso6 válasza "VAN MINDEN" (#16903) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szia!

Már megjelenik ott, javítottam.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16905) regener


regener
veterán

Emailes feliratkozás gomb direkt nincs HA-n az oldalsó listákban?
Hirdetés feladásnál lehetne egy olyan opció hogy "Cserélne" és egy "Ár megegyezés szerint", mert jelenleg nem lehet 0-t megadni árnak és sok hirdetés kiesik ha csak 1 vagy ha 99999999-et írnak be ez miatt az eladók. Cserére pedig kereshetek, valaki kiírja hogy "csere is", valaki hogy "csere nincs" és máris hiába szűrök a csere szóra.
Esetleg "Beszámítás" hasonlóképpen mint a csere?

A kerülendő szavak pedig direkt olyan hogy csak akkor funkcionál ha adok meg keresendő szót is? Hasonlót kérdeztem már, de nem emlékszem válaszra.

Leszólni ér, csak kérdezgetek :D

(#16906) laszlohu


laszlohu
addikt

Jó lenne, ha a PH -t is biztonságos oldalnak jelenítené meg a böngésző, és nem azt írná, hogy
nem teljesen biztonságos.

UI. a GDPR miatt elvileg a munkahelyi gépen már nem látogathatunk, csak és kizárólag
biztonságos oldalt.

(#16907) dqdb válasza laszlohu (#16906) üzenetére


dqdb
nagyúr

A PH a fórumában a felhasználók által HTTP-t használó külső tárhelyről linkelt képekkel nem sok mindent tud tenni, ezek miatt "nem biztonságos" az oldal (legfeljebb annyit, hogy egy beállítás hatására az ilyen képeket linkké alakítja a motor). Az oldal többi része rendben van, én úgy látom.

Attól, hogy egy oldal HTTPS-t használ, nem nevezhető biztonságosnak, a böngészők is most már csak legfeljebb a kapcsolatra mondják, hog biztonságos, ami igaz is. Annak, hogy megfelel egy cég a GDPR-nek, és annak, hogy te kliensként HTTP-t (is) használó oldalon jársz, semmi köze egymáshoz. A gyerek és fürdővíz tipikus esete.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#16908) tuki2200


tuki2200
senior tag

Szerintem jo lenne, ha mobil nezetben is elerheto lenne kommenteleskor legalabb a linkeles meg a spoiler gombok, ne adj Isten a emojik

[ Szerkesztve ]

(#16909) somogyib válasza tuki2200 (#16908) üzenetére


somogyib
őstag

Fototrendről fórumozz, a reszponzívon elérhető.

szerk: ahogy látom, a spoiler az nem.

[ Szerkesztve ]

(#16910) Rimuru


Rimuru
veterán

Debug adatokhoz odarakhatnal egy `copy to clipboard` gombot.

Vigyázat, csalok!

(#16911) lezso6 válasza Rimuru (#16910) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lesz rá más megoldás. Rövidebb kód, konkrétan. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16912) ZoltánZoltán


ZoltánZoltán
csendes tag

Ötlet, fejlesztési javaslat
A hirdetéseknél a Jegelve funkció egyeseknek szinte láthatatlan, nem látják azt a pici hópihét.
Rengeteg a felesleges telefon, és levél.
Ezt csak azok érzik át, akiknek folyamatosan legalább 20-40 hirdetésük van fent, mint nekem
Úgy gondolom nagyrészt a kereskedők építik át ezt az oldalt, mivel ők fizetik a legtöbb hirdetéskiemelést
Kedves hardveraprósok ezt a problémát szerintem orvosolni kellene
A régi felületen emlékeim szerint, a Jeget hirdetés megnyitásakor az első képen azonnal látható volt keresztben nagy betűkkel a felirat "JEGELVE"

Valamint a hirdetés újraszerkesztésekor mindig eltűnik a TOVÁBBI OPCIÓKNÁL a MÁRKA, ezt minden szerkesztéskor újra be kell írni, nem tudom mi ennek az oka

Amúgy szuper az új felület, már megszoktam :C :C :C :C :C

Tisztelettel: Zoltán :R

[ Szerkesztve ]

(#16913) Oldman2 válasza ZoltánZoltán (#16912) üzenetére


Oldman2
veterán

A "márka" nem tűnik el, csak nem látszik. Ha nem módosítasz, akkor megmarad.

Persze ez így nem kafa, de addig is jó tudni...

(#16914) Charx


Charx
senior tag

Hogyan lehet szűrni a hirdetéseket egy adott városra? Ha csak a Budapesti holmikat akarom látni.

(#16915) Bjørgersson válasza Charx (#16914) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mondjuk beirod a kereso megfelelo mezojebe, hogy budapest? :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16916) Ataxia


Ataxia
tag

Sziasztok

Laikus kérdés, de nagyon zavaró számomra, hogy nem tudok bejelentkezve maradni a hardveraprón.
Pár kattintás után folyton kiléptet a rendszer és újra jelentkezhetek be.

Mit tudnátok tanácsolni ezzel kapcsolatban?

( miutan ezt a szoveget megirtam megint kidobott es jelentkezhettem be ujra)

(#16917) FoxiestFox válasza Ataxia (#16916) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó nick :D SP? :D

(#16918) Ndruu válasza Ataxia (#16916) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Próbáld ezt.

Harrrr!!!!

(#16919) csibe1


csibe1
addikt

Ez az új apró egyre jobb lesz. :C
Ja, bocsi, nem is. :P
Múltkor már írtam a mentett hirdetések miatt, azt a választ kaptam hogy bogarásszam ki és a mentett hirdetést és húzzam a lista tetejére. Tök jó tipp, mert nem volt jó a régi verzió, hogy felülre került a legutóbb mentett hirdetés. Mentenék ma is párat, felhúzom a lista tetejére erre egyszercsak eltűnik. Oké, szuper; törlöm a hirdetésen lévő gombbal, újra mentem, lista eleje, ugyanaz. Véletlenül észrevettem, hogy nem törlődött hanem random beszórta valahová, nem engedi a lista elejére tenni.
Finoman szólva elég idegesítő.
Meg lesz ez valamikor normálisan csinálva?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#16920) szaszab válasza Parci (#16692) üzenetére


szaszab
aktív tag

Én is beállnék a HA RSS-ért rimánkodók sorába. :)
Komplett gépvásárlás előtt állok, és.... Finoman fogalmazva: irtózatosan jól jönne. :D

(#16921) guess.who


guess.who
senior tag

Kicsit talán off, bár témába is vág: valamelyik moderátor/oldalgazda/fejlesztő magyarázza már el nekem, kérem szépen, hogy miért jó az, hogy ha lejárt egy hónap után a hirdetés, akkor azt csak pénzért lehet megújítani? Lentebb írta már más is, hogy káosz lesz ebből, és így is van: fölöslegesen foglalja a hirdetés és a képei is a tárhelyet, hiszen kénytelen az ember újból és újból bemásolni és feltölteni mindent - merthogy a képeket sem lehet áthúzgálni a másik hirdetésből... Arról nem is szólva, hogy ki a szösz nézegeti a sok évvel ezelőtti, de azóta lassan már ötven másik példányban létező lejárt hirdetését? :)
A "pénz kell" részt hagyjuk, engem a többi, logikus érv érdekelne. Köszönöm! :)

(#16922) z67 válasza csibe1 (#16919) üzenetére


z67
őstag

Úgy hiszem előre húzza a fizetőseket.

(#16923) Bluesummers válasza guess.who (#16921) üzenetére


Bluesummers
őstag

Neked ez való.
Ultra (790 Ft)
90 napig érvényes
max. 5000 karakter
napi 3 auto up
akár 10 kép
7 nap háttérszínezés
1 nap előresorolás

Ha még 90 nap után sem megy el valami, akkor
1. Értéktelen lehet mások számára, s nem eladni, hanem bontóba kellene vinni.
2. Tedd fel őket ebay-re, ott sohase avul el (akár ide linkelheted), de az ebay-es eladások után fizetni kell ott százalékot, PayPal-es pénzutalás után még további százalékokat...
3. Ha valaki C64-et árul, az egy áruló ;] (nem illik eladni)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#16924) essexboy válasza Bluesummers (#16923) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ezt nem lehet itt megtenni az aprón!: "2. Tedd fel őket ebay-re, ott sohase avul el (akár ide linkelheted), de az ebay-es eladások után fizetni kell ott százalékot, PayPal-es pénzutalás után még további százalékokat..."

essexboy

(#16925) joghurt


joghurt
addikt

A sok Hardveraprós izé közé felüdülésnek egy Logout kérés:

A cikk írásakor/szerkesztésekor van egy check box, hogy korrektúrázva van-e. Ezt hiába nyomom be, a cikk állapota továbbra is "korrektúrázásra vár".

Ez vagy bug (és akkor kérem javítani), vagy pedig valami felettes szervnek kell jóváhagynia a cikkem, aki meg van róla győződve, hogy jobb a helyesírása az enyémnél. ;] Ez utóbbi esetben viszont kérem leszedni a check boxot, és csak a jóváhagyást végző admin/moderátor felületén jelenjen meg!

A tej élet, erő, egészség.

(#16926) Ndruu válasza joghurt (#16925) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Minden címlapra kerülő írást átnéznek a korrektorok. Szükség esetén javítanak a helyesírási hibákon, formázáson, aztán beütemezik a cikk megjelenési dátumát.
Lehetséges, hogy ha bepipálod a korrektúrázva opciót, akkor nem fognak belejavítani.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#16927) Bluesummers válasza essexboy (#16924) üzenetére


Bluesummers
őstag

Sorry. Én sohase csináltam így, most meg főleg. Gyakrabban fizetek a szolgáltatásokért az elmúlt pár hónapnan, semmint az elmúlt években! :)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#16928) joghurt válasza Ndruu (#16926) üzenetére


joghurt
addikt

Ha nem voltam egyértelmű: Bepipálhatom, elmenthetem, de legközelebb megnyitva újra nem lesz bepipálva. Repeat until. Szóval (nekem) nem mentődik a check box állapota, akkor meg minek van ott?

A tej élet, erő, egészség.

(#16929) guess.who válasza Bluesummers (#16923) üzenetére


guess.who
senior tag

(A saját C64-emet nem árulom.)

Egyébként a retro cuccok nem olyan kurrens dolgok, mint egy mai csúcs videokártya, miért lenne kötelező egy hónapon belül eladni? Másrészt ha megnézted a hirdetéseimet, akkor láttad, hogy ezer apróság van bennük, nyilván nem visznek el MINDENT azonnal egyben...

[ Szerkesztve ]

(#16930) Bluesummers válasza guess.who (#16929) üzenetére


Bluesummers
őstag

Igen, elég jó retro gyűjteményed van, nem sértésnek akart menni. Nekem is anno volt fenn apro bazár1, bazár2, majdnem 1 évig fent volt.
https://hardverapro.hu/apro/vegyesbolt_it_bazar_kabel_hdd_ssd_sdcard/friss.html
https://hardverapro.hu/apro/vegyesbolt_it_bazar_2/friss.html
https://hardverapro.hu/apro/hdd_bazar_21/friss.html

Mondjuk most ahogy mondod, bakker még mindig sok minden megvan. :D

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#16931) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha a csomagküldés is be van jelölve egy hirdetésnél, akkor az a hirdetések között valahogy így jelenjen már meg lécci. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16932) bitpork válasza Bjørgersson (#16931) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Érdekes jelölés. Nekem az ugrott be hogy egy teherautó alaplapot árulsz ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16933) Lacielvtárs válasza bitpork (#16932) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :))

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#16934) Bjørgersson válasza bitpork (#16932) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"Leesett a kamionrol" hirdetesekhez tokeletes. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16935) ferenck


ferenck
senior tag

Kívánság: hardveraprón a képek sorrendjét lehessen feltöltés után változtatni. Köszönöm.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#16936) findajob


findajob
csendes újonc

Csatlakozom az előttem szólóhoz:

Akkor a "fő kép" kijelölése felesleges lesz,
lehet automatikusan az elsőt mutatni.
( ha már a sorbarendezés működik )

(#16938) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

19 collos monitoron úgy jelenik meg a hardverapró oldala, mint valami 800*480-as mobiltelefonon lenne indokolt. Sikerült elqrni ezt a weboldalt is. Éljenek a weboldalvisszafejlesztők. Ez a trend az utóbbi 5-8 évben. Gratula! Biztos sokaknak tetszik!

Az hogy az 5 collos telefonon nem tudtam megnézni és használni az oldalt vitt rá arra, hogy megnézzem PC-n. Hát itt PC-n is ugyan olya fosch.

[ Szerkesztve ]

(#16939) gyulaszu válasza Rodzser Mór (#16938) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Neked milyen beállításokkal produkálja ezt?
Az enyém reszponzívon teljesen jól működik.

gyulaszu

(#16940) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ha egy hirdetésemre egyszer vettem egy bizonyos csomagot, akkor utána miért csak azt engedi meghosszabbítani, miért nem tudok venni most egy drágább csomagot ha azt szeretnék? A másik meg, hogy semmilyen módon nem értesít már az oldal, ha lejár egy hirdetésem...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#16941) lenartsanyi


lenartsanyi
újonc

Üdv.

Érdeklődni szeretnék, hogy olyan lehetőség nincs amiben választhatok, hogy magánszemélytől vagy kereskedőtől szeretnék vásárolni? Én pl. kereskedőtől egyáltalán nem szeretnék vásárolni.
Köszönettel.

(#16942) guess.who


guess.who
senior tag

Nem tudom, hogy ez bug-e vagy feature, mindenesetre nekem eléggé zavaró: privát üzenet írásakor link beszúrása. Múltkor egy kollega már kisegített, hogy kijelölöm a szövegben a link nevét, aztán Link beszúrása gomb, erre megjelenik az ablak, ahová be tudom írni vagy másolni a linket. Namost a bemásolás után automatikusan nyomok egy Entert (ahogy minden más hasonló adatbekérő panel esetében), erre nem a link beszúrása történik meg, hanem elküldi a privát üzenetet úgy, ahogy éppen álltam vele...

Nem lehetne, hogy a linkbekérő panelnél az Enter csak a linkszerkesztés befejezését jelentse?

(#16943) Lackooo84 válasza Lackooo84 (#16940) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Erre senki...?! Tök jó, most kénytelen voltam megvenni valamit, amit nem akartam, köszi...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#16944) Bluesummers válasza guess.who (#16942) üzenetére


Bluesummers
őstag

+1, ezt már én is eljátszottam párszor :)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#16945) findajob válasza Bluesummers (#16944) üzenetére


findajob
csendes újonc

Csatlakozon,
én már 2x írtam ez ügyben.
Ez bizony a BUG rovatba való téma :((

(#16946) #65675776


#65675776
törölt tag

Meg lehetne oldani, hogy a címlapon is fel legyen tüntetve a cikkek, hírek szerzője?

(#16947) crawshayi


crawshayi
csendes tag

:D :D Nem tudom ez mennyire szándékos! :D
https://prohardver.hu/dl/upc/2018-09/18/282787_e5b7ldwnishyycxw_capture_ha.png

[ Szerkesztve ]

(#16948) Rimuru válasza crawshayi (#16947) üzenetére


Rimuru
veterán

Ezt keresed: Vicces Ph!s ellenőrző kódok

(es a link/beszuras gombot ;])

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#16949) crawshayi válasza Rimuru (#16948) üzenetére


crawshayi
csendes tag

Köszi! :)

(#16950) DS39 válasza Rimuru (#16948) üzenetére


DS39
nagyúr

Durva hogy 2 éve van ez a topik és most látom először.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.