Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16204) AtHoS válasza lezso6 (#16190) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát...nem is tudom. Ha látható helyen van 1 db Voda reklám, akkor 70% procihasználat, ha éppen nincs képernyőn, mert legörgettem a topikban, akkor csak 30%. Viszont cikkeknél előfordul oldalt is egy belőle, ami plusz terhelést dob és majd duplázódik a procihasználat emiatt (AMD X2 240 - 2mag 2.8GHz + alaplapi integrált VGA)

Otthoni gépen észre sem veszem (sőt, örültem, hogy végre a wines adguard nem blokkolja annak ellenére sem, hogy a teljes ph! lapcsaládra letiltottam az adguardot), de most melóban erősen pillogtam, hogy mi eszi a procit. Nem kicsit lepődtem meg a végeredményen...no, de csak elleszek valahogy, legfeljebb melóban nem nézegetek ph!-t :(

read-only mode on the forum

(#16205) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Még mindig nincs tervben a privátok sorszámozása?
Legalább kereséskor lehetne a beszélgetéshez ugrani (mint egyébként a topikokban), mert dátum alapján kikeresni kínszenvedés.
Feltételezem, sokunknak van többszázas, többezres privát levelezése 1-1 személlyel, nagyban megkönnyítené az életet.

#?*@&!

(#16206) vlevi válasza lezso6 (#16190) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nnnna, igen. Az, hogy FF alatt, i5-3470 gépen, 20-25% CPU-t igényel egy olyan PH fórum oldal megjelenítése, amin kinn van a Voda reklám, az dúúúrvvva.

(#16207) DS39


DS39
nagyúr

Eltűnt a Voda reklám a mobil fórumból. Egyből tök gyors lett újra a böngészés. Köszönöm.
Valamilyen nem animált reklámot rakjatok ki, ha már kell ide is.

(#16208) 0xmilan válasza DS39 (#16207) üzenetére


0xmilan
addikt

Szerintem nem csak mobilrol, mert most desktopon se latom.

(#16209) Smiley válasza DS39 (#16207) üzenetére


Smiley
őstag

Nem is kicsit lett gyorsabb... Bongeszoben nem erdekel a reklam, sot az adblock engedi is az osszes gepemen a ph! oldalakon.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#16210) Lauda válasza 0xmilan (#16208) üzenetére


Lauda
félisten

Jah, én se:

(#16211) 0xmilan válasza Lauda (#16210) üzenetére


0xmilan
addikt

Most meg azzal is rontod a helyzetet, hogy belinkelsz egy 130 KB-os kepet. :N
Fel 1 korul tenyleg nem volt. Becsszo.

(#16212) Lauda válasza 0xmilan (#16211) üzenetére


Lauda
félisten

Elhiszem, hogy fél egy körül nem volt, nem is arra reagáltam.

(#16213) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ahelyett h vennétek egy platinum infinity RED csomagot a vodától és akkor korlátlan lenne a net ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16217) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Van olyan lehetőség a fórumban, hogy ha egy topikban egy bizonyos hozzászólás érkezik, akkor email-es értesítést kapjak?
:R

(#16218) bitpork válasza _stick_ (#16217) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Szerintem vagy mindre megy ertesito vagy semmire. A kedvencekbe mentett listaban ott van jobb oldalt a gomb

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16219) _stick_ válasza bitpork (#16218) üzenetére


_stick_
őstag

Azt tudom, de pont a lényeg, hogy ne mindenről kapjak.

(#16220) gergo5991


gergo5991
őstag

érdeklődnék lehetséges-e akármilyen módon felhasználót tiltani az oldalon olyan szinten hogy ne lássam sehol a bejegyzéseit, egy troll-ról lenne szó az, hogy ezt direkt vagy önkénytlenül csinálja arra nem tudok választ adni, hozzászólásaival egy véget nem érő ciklust nyit ami már már feszegeti az elmesérülés határait, egyszerü dolgokat próbál atomfizika szinten darabjaira szedni, kielemezni, majd pár hét mulva kb kezdődik az egész előröl.

(#16221) csako válasza gergo5991 (#16220) üzenetére


csako
veterán

Prémium funkcióként létezik az elrejtés.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16222) 0xmilan válasza gergo5991 (#16220) üzenetére


0xmilan
addikt

Premium elofizetessel lehet felhasznalot tiltani. Illetve Supreme7-nek van erre userscriptje, de ezt meg nem probaltam.

(#16223) Lauda válasza csako (#16221) üzenetére


Lauda
félisten

A probléma az, hogy nem csak azt az usert rejted el vele, hanem a rá adott minden reakciót is.

[ Szerkesztve ]

(#16224) csako válasza Lauda (#16223) üzenetére


csako
veterán

Az csak akkor nem jó (szerintem), ha az adott hozzászólásban másnak is válaszolt, más témában.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16225) Lauda válasza csako (#16224) üzenetére


Lauda
félisten

Írhat abban a hozzászólásban olyat, ami más számára is érdekes lehet, nem csak annak, akinek válaszolt.

(#16226) asdf_


asdf_
veterán

Meg az ilyenben az is benne van, hogy mondjuk egy szakmai topikban ir a tiltott user valami boduletesen nagy baromsagot, es a kitiltassal azt sem latja az ember. Mert hiaba egy hulye barom valaki es nem akarom latni a hsz-et, ha valaki masnak olyat tanacsol, ami marha nagy baromsag, ez ennek a masnak akar sokba is kerulhet, akkor az ember felulemelkedik az egeszen, es korrekturazza a baromsagot. (Mas forumon volt mar ilyen, hogy adott szakmaban dolgozo tenyleges szakemberek x-elgettek ki egy onjelolt mekkmestert aki szorta hulyebbnel hulyebb tanacsait es meguntak a vele valo allando szajkaratet, de mivel a szakma x-elte, igy nem latta a hozzaszolasait, es a topikba tevedo kerdezoknek ha ok esetleg nem valaszoltak (vagy csak kesobb, amikor a kredezo mar nem tert vissza), mekkmesterunk esetleg igen, akkor a kerdezo esetleg egy gigaszi faszsagot fogadott es valositott meg ahelyett, amit tenylegesen kellett volna). En emiatt nem komalom a tiltast, mert igy nincs fek azokon, akik hulyeseget beszelnek (ertelemszeruen forumtemaja valogatja, van ahol ez nem szamit, mert az x-elendo nem tud kart okozni, csak a szajat jaratja, de mondjuk ha eptikezos topikban valaki teljes mellszelesseggel es meggyozodessel otvaros nagy baromsagokat irkal tanacskent a laikus kerdezonek, az mar nem ilyen eset)

(#16227) csako válasza Lauda (#16225) üzenetére


csako
veterán

Előfordulhat.
Ami azt illeti én csak egyetlen olyan valakit rejtettem ezidáig, aki általában válasznak is kb. csak annyit kapott, hogy "ne irkálj már ilyeneket".

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16228) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Mi a helyzet a többi oldal megújításával?
Több mint egy éve volt ígérve.

(#16229) Neovenator


Neovenator
senior tag

Plagizálást sejtek!! :DD

Túlságosan is ösmerős ez a logó...

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#16230) Fred23


Fred23
nagyúr

Nem lehetne, hogy a jövőben a promo rovat elbírja a hozzászólásokat?

Inkább szerkesztettem.

[ Szerkesztve ]

(#16231) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

@lezso a reszponzív oldalak elkészülése után véletlenül nem lesz kicsit megreformálva a rangrendszer meg a fórum felépítése?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16232) bitpork válasza Bjørgersson (#16231) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mondjuk a rangrendszert el lehetne már törölni :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16233) Bjørgersson válasza bitpork (#16232) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy akár azt, igen. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16234) Lauda válasza bitpork (#16232) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem is.

(#16235) Fred23 válasza bitpork (#16232) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerintem az egy jó játék, másrészt lehetne az a vége, hogy a Jómunkásember rang helyett 25k hozzászólás után végre nem lesz semmi a neved alatt; addigra már úgyis ismeri az embert valamennyire az összes aktívabb fórumozó. De ha mégis a rangrendszer eltörlésére kerülne sor, akkor meg jó lenne, ha maradna, ki mikor regisztrált, és hová mennyit szólt hozzá; esetleg megjelenhetne reglapon az aktivitás alapján mért Top5 fóruma mindenkinek.

(#16236) Lauda válasza Fred23 (#16235) üzenetére


Lauda
félisten

A rangkérdéssel az a probléma szerintem, hogy sokan akkor is fossák a szót, mikor nem kellene, csak hogy gyűljön a hsz. Ez nem tesz jót sem a beszélgetéseknek, sem a szakmai színvonalnak.

(#16237) bitpork válasza Lauda (#16236) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Illetve neha arra kanyarodik a beszelgetes h annak kellene igaza lennie aki oregebb a phorumon v tobb hsze van. Sajnos nem a legjobb erv egyik sem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16238) Fred23 válasza Lauda (#16236) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez szerintem csak részben szól a rangról, legalább uo. mértékben szimpla személyiségbeli eltérés egyesek között. Vannak, akik nagyon szeretnek beszélgetni -rangtól függetlenül. Egyébként nem hiszem, hogy sokakat zavarna a rangrendszer eltörlése; de akkor legyen valami más informatív helyette, amivel lecsekkolhatom, kivel beszélgetek éppen! Erre lenne jó például a Top5 -vagy akár Top10- fórum megjelenítése reglapon.

[ Szerkesztve ]

(#16239) dqdb


dqdb
nagyúr

Értem én, hogy lenne vele 1-2 órányi munka, de több, mint két év alatt azért keríthettetek volna sort arra, hogy a prémium előfizetés lejártakor (vagy előtte kevéssel) küldjön a rendszer egy levelet vagy privát üzenetet.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#16240) AtHoS válasza dqdb (#16239) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ha lejárt úgyis észreveszed :DDD

read-only mode on the forum

(#16241) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Az normális hogy a PH kezdőoldalon lévő PR cikk a kezdő oldalra mutat.. :)
"Kacatokból vagyonok - így adjuk el fölösleges kütyüinket jó áron!" "https://prohardver.hu/index.html"

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#16242) Rimuru


Rimuru
veterán

Felkeszultetek a GDPR-ra? hol lehet kikerni az adatokat? ;)

Vigyázat, csalok!

(#16243) vlevi válasza Rimuru (#16242) üzenetére


vlevi
nagyúr

"hol lehet kikerni az adatokat?"
Sajnos nem adhatom ki harmadik félnek ezt a címet a GDPR szabályzat miatt :D

(#16244) sutszi válasza Rimuru (#16242) üzenetére


sutszi
veterán

Erre én is kíváncsi lennék. Kb 30 helyről kaptam emailt eddig de PH nem volt közte... :(

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16245) lezso6 válasza sutszi (#16244) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Majd küldünk mi is. Egyelőre még eléggé elfoglaltak vagyunk vele.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16246) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Ha lehetséges, tehetnétek egy linket az HardverAprós felhasználó profilra, ami megnyitja a hagyományos PH!-s profilt, mert nekem ennyi év után is annyira hiányérzetet ad amikor megtekintek egy hirdetést, és rá szeretnék nézni kicsit a profiljára.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#16247) sutszi válasza lezso6 (#16245) üzenetére


sutszi
veterán

Kicsit mintha elkéstetek volna... Aztán majd Parci megint félrenyeli a kávét, ha valaki ügyvéddel fenyeget...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#16248) lezso6 válasza sutszi (#16247) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyelőre türelmi időt kaptak a kkv-k. Ami nem véletlen, mivel egyáltalán nem triviális megvalósítani a GDPR követelményeit.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16249) DS39 válasza sutszi (#16247) üzenetére


DS39
nagyúr

A HWSW fórum be is zárt emiatt. (Mondjuk az utóbbi időben kevesen használták)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.