Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) maxika2004 válasza Parci (#16400) üzenetére


maxika2004
őstag

okés dizájnilag akár meg is értem nektek ez tetszik.. ok........

az olcsó drága rendezés most okés....
ha javitottátok gyors volt :R

viszont a sorba rendezésnél a
a frissek és ujak közt tényleg nem vágom mi a külömbség ?

persze logikus hogy amiért fizettek elöl lenne, én is igy gondoltam, de van utána sima, majd megint kiemelt, közben friss... dátumilag 2016-os, sőt még 2015 ös is , majd ujra 2018-as
it egy képernyőfotó: (friss - re rendezve )

Illetve a márkára keresés nem müxik!

Na mára gondolom elég volt belőlem... Jó iccakát mindenkinek ! ;)

[ Szerkesztve ]

(#16402) Parci válasza maxika2004 (#16401) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

új hirdetés = most adta fel valaki (eddig: feladási idő szerint csökkenő)
friss = up-olásokkal korrigált frissességi lista (eddig: időrend szerint csökkenő)

tényleg nem egyértelműbb az új nómenklatúra? az baj, nekünk :(

a dátumoknál az kavar be, hogy kiemelt hirdetéseket nézel, mindjárt peccselünk egyet, egyértelmű lesz.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16403) z67 válasza Parci (#16402) üzenetére


z67
őstag

Nem egyértelmű szerintem, de ez a kisebb gond.

Nevezz telhetetlennek, de az nem információ, hogy hány perce adták fel a hirdetést. Úgy lenne jó mint régen, hogy tudjam hol tartottam: 16 óra 10 perc, 09 óra 35 perc. Az nem információ, hogy 9 perce, 1 perce, ez minden alkalommal más, amikor az oldalt felkeresem. Nyilván felírhatnám és visszaszámolhatnék, de minek? Segítsetek kérlek, ha ugyan nem az a cél, hogy minél többet molyoljon az ember az oldalon...

(#16404) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Megoldható valahogy hogy kiszűrjem az adott város hirdetéseit. Eddig az volt hogy kiválasztottam a várost keresés és jó is volt. Most ha ugyan ezt csinálom nem történik semmi ugyan azok a hirdetések jelennek meg mint amik a szűrés nélkül is.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#16405) vgyuri


vgyuri
őstag

Prémium tagsághoz lehetne kérni az 50 db-os kedvencek számának növelését? Pl. Linux 8 topic + programozás 9 topic már elviszi a harmadát az 50-nek. Nekem a 75 db. elég lenne, de a 100-ból biztos nem futnék ki.

Fototrend.hu -n nem mutatja, hogy mikor jár le a prémium funkció, csak a régi felületen tudom megnézni, ha minden oldal átáll az új felületre akkor kérlek erre is figyeljetek.

(#16406) Oldman2 válasza Parci (#16400) üzenetére


Oldman2
veterán

Bocs, tegnap kerestem, nem találtam, merre van ez a kompakt nézet?

(#16407) gyulaszu válasza Oldman2 (#16406) üzenetére


gyulaszu
senior tag

gyulaszu

(#16408) Parci válasza z67 (#16403) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

figyelj, ez régen sem így volt. a listában biztos, hogy nem volt full timestamp, ki sem fér, értelme sincs. az volt, hogy "ma 12:49".

másrészt, akinek nem egyértelmű egy lista tetején egy listázós ikon... komolyan, hogyan lenne egyértelmű? segítsetek a félkegyelmű PH fejlesztőknek.

segítség gyanánt berakom a régi, szuper, minden jobb volt aprót.

ennek az aprónak az ugyanilyen bugreportos topikját majd holnap rakom be, szuper olvasmány, kb. 4000 komment, aminek 99%-a anyázás, hogy szar. :U

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16409) maxika2004 válasza Parci (#16408) üzenetére


maxika2004
őstag

Üdv ismét ! :DDD

Figyu nem az idegeidet akarjuk cincálni, de hu ez a régi jó ötlet volt ....
mint ahogy a kompakt nézet is ! :R ( viszont innen a feladási idő nagyon hiányzik )
mert ha azt is akarom látni, akkor kattingatni kell a 2 nézet között...

és hogy lásd nem csak fikázni tudok... a felső 5 cm... a fekete rész
nagyon jó lett, átlátható-látható- és szép is !

de amit már töben is felvetettek utánam is : e kereső, egyrészt nekem nem müködik
a márkára keresés semmiképp... másrészt tényleg macerásabb, mint eddig
és ha attól "végtelenszer korszerűbb" hogy többet és nehezebben lehet keresgélni,
azt sajnálnám...

a szinekkel viszont nem nagyon tudok megbékélni :

hát ez a fehérben szürke.... lehet hogy 15-20 évesen jol látható... de kicsit fáradtabban és este, elég megerőltető

és a végén egy kis informácio külömbség :
(ugyan az a méret-nézet-lap teteje )

régi : (szépen minden egy helyen és láthatóan ):

uj : ide nem irok inkább semmit a képek beszéljenek helyettem : )

amennyiben a sok-sok szürkeség valami reklám helye lesz, akkor nem szóltam !

[ Szerkesztve ]

(#16410) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hardveraprón - biztos én vagyok vaksi, vagy az itteni régi IE béna - hol lehet városra szűrni? RAM-ot keresnék Bp-n, de így elég hosszú lenne a sok irreleváns hirdetés miatt.
Hm, most megvan. Intraneten jön át, és nem mindig töltődnek be részek. Grááh

[ Szerkesztve ]

(#16411) Oldman2 válasza gyulaszu (#16407) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

A 2 külön gomb funkcionalitása szerintem elfért volna egy gombon is, ami oda/vissza kapcsolgat...

Jelenleg amelyikre kattintok, annak a buboréksúgója ott marad fixen a képernyőn.

Ez a 2 gomb a "Hirdetéseim kezelése" -nél is megjelenik, ott semmi hatásuk nincs, azon felül, hogy az előző hiba ott is jelentkezik.

A HA főoldalának alján, a következő 2 link mobilon üres oldalt hoz be:

Mit tilos és törvényellenes eladásra kínálnom?
Felhasználási feltételek (szabályzat)

(#16412) Parci válasza maxika2004 (#16409) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Adblockolsz?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16413) Lacielvtárs válasza Parci (#16373) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Tökéletes :C
Nagyon szépen köszönöm :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#16414) maxika2004 válasza Parci (#16412) üzenetére


maxika2004
őstag

persze ! ;) már okés...

de volt abban a hsz ben több felvetés is :U

keresőkben javitás, változás várható ?
legördülű menüs aranyat érne.... nem hinném hogy a beirogatós a körszerübb,
de szerintem elférnének mindketten !
" szükités márkára " nem müködik !!

[ Szerkesztve ]

(#16415) lezso6 válasza maxika2004 (#16414) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha ráböksz a kilistázott márkára akkor megy? Mert így kéne működnie.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16416) maxika2004 válasza lezso6 (#16415) üzenetére


maxika2004
őstag

kilistázott :F ... ha beirom !
és igen ugy müködik, de ha már helyet is irok, akkor nem !

meg amugy akkor miért van a keresés gomb, ha arra kattintva, nem az jön be, amit a részletes keresés rublikákba kitöltök !

a régi szintjétől még messze van sajnos... :(
Bocs hogy mindig azt hozom elő, de mihez máshoz hasonlitsak,
de amig macerásabb, és alap dolgok is magyarázatra szorulnak addig valami nem stimmel !

[ Szerkesztve ]

(#16417) lezso6 válasza maxika2004 (#16416) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Beírom, hogy Sams, rákattintok a Samsung márkára. Ekkor listázza a Samsung termékeket. Utána beírom a településhez, hogy Budape, rákattintok a Budapest településre, ekkor mindkettőre listáz.

Mit csinálsz másképpen?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16418) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

A hardverapróban a korábbról átvett/importált, lezárt értékeléseket nem tudjátok egy tételben megjeleníteni?
Az én listámban minden üzlet 2x látszik: egyszer a vevő szempontjából és egyszer az eladóéból.
A héten kapott új értékelésben a két értékelés egy rekordban van.

gyulaszu

(#16419) BigfootZ750


BigfootZ750
csendes tag

Hello,

van rá némi esély, hogy valaha is viszont lássuk a régi felületet legalább valamilyen formában? (választható skin vagy ilyesmi) Sokkal barátibb és átláthatóbb volt.

Az előbb kerestem, de most nem találom a felhasználói oldalon a jelentést, amivel vevőként vagy eladóként lehet valaki értékelését kérvényezni, csak én vagyok vak vagy ilyen opció már tényleg nincs?

(#16420) Lacielvtárs válasza BigfootZ750 (#16419) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Szia, az adott terméknél van az értékelés, a régi verzión is a megvásárolt termék adatlapjan volt, szerintem...

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#16421) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Most ezt nem értem, tegnap adtatok kellemesebb színeket a hirdetések hátterének, valamint az alap háttérnek, most meg megint fehér minden?!

The Truth is out there...

(#16422) BigfootZ750 válasza Lacielvtárs (#16420) üzenetére


BigfootZ750
csendes tag

Helló, igen, az az alap étékelés menete, de volt egy alternatív vonal is, amikor mondjuk a vevő adatlapjára rámész és ott jelentést nyomsz, utána ki lehetett választani, hogy értékelni szeretnéd. Ez jó megoldás volt és most nem találom.. :/

(#16423) maxika2004 válasza lezso6 (#16417) üzenetére


maxika2004
őstag

igy okés...

de ha kitöltöm mindkettőt.. és keresés gombra kattintok... ugy nem jó---

ha kitöltök mindent min-max árat is, és a keresés gombra kattintok... akkor se jo !

(#16424) lezso6 válasza maxika2004 (#16423) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tehát nem választod ki a listából. Akkor tényleg bugos, ezen már rajta vagyok.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16425) maxika2004 válasza lezso6 (#16424) üzenetére


maxika2004
őstag

:R

és amugy nem lehetne legördülő menüset csinálni,
akkor nem kéne billentyüt pötyögni, irogatni, csak egérrel
keresgélni ..?

mert megint csak ott tartunk hogy igy kissé nehézkesebb, mint a réginél....
és gondolom az a cél hogy jobb legyen, nem pedig hogy csak kicsivel rosszabb !

(#16426) bitpork válasza maxika2004 (#16425) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Jobb is lett. Hány ember is pörög itt a hátán a csendesen mosolygó többség mellett? :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16427) maxika2004 válasza bitpork (#16426) üzenetére


maxika2004
őstag

... csak nem mindegy hogy
csendesen mosolygó vagy csendesen távozó ;)
vagy esetleg csendesen mérgelődő...

amugy nem csak kritizálok, ami jó lett azt elismertem,
de vannak hibák, és ezt javitva
lehet még fejlődni !

de amujgy egy konkrét kérdés :

szerinted melyik egyszerübb, bepötyögni billentyüzeten hogy :
pl Jászfelsőszentgyörgy

vagy egy legördülő menüből egy kattintásra kiválasztani ?

[ Szerkesztve ]

(#16428) z67 válasza Parci (#16408) üzenetére


z67
őstag

Volt timestamp. Jobbat most nem találok, de fura hogy Te nem tudsz róla. Hogyne férne ki.

[ Szerkesztve ]

(#16429) regener válasza maxika2004 (#16427) üzenetére


regener
veterán

Ha elkezded beírni akkor utána kilistázza.
Legörgetni sem gyorsabb a J betűhöz :D

(#16430) bitpork válasza maxika2004 (#16427) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem a pötyögés jobb. Szar az egerem ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#16431) z67 válasza regener (#16429) üzenetére


z67
őstag

(#16432) lezso6 válasza maxika2004 (#16425) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

S a legördülőben listázza Magyarország mind a cirka ~35000 települését? :D Ugye most úgy van, hogy nem fix listából választhatsz, hanem bármit. És lehet megyére is szűrni, illetve Budapest esetén kerület is megadható.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16433) maxika2004 válasza lezso6 (#16432) üzenetére


maxika2004
őstag

de eddig se volt bennt 35000
a nagyobb városok benn voltak, és igy egy gombnyomásra lehetett keresni, mondjuk a közeli nagy városokat, mert ugye én sem vagyok kiváncsi piriputtyfalva 1 hirdetésére....
de ahova még személyesen érdemes elmenni vagy közelebb van,
ott én szinte mindig igy is keresgéltem....

erre se mondtam hogy rosz, sőt a megyékre bontás az kifejezetten jó.... de ez a görgetős módszer is jó volt !
és helyileg pont elférne ! ( persze nem tudom mennyire macerás ilyet létrehozni ! )

és nem bármelyik helyett, hanem még + ban !

(#16434) maxika2004 válasza lezso6 (#16432) üzenetére


maxika2004
őstag

Megprobáltam ezt az uj keresést de valami nem stimmel !

keresés :
foto video - videokamerák -memoriakártyás

van ugye csomó találat első 25 - ös oldalon van 6 db panasonic kamera...

utána megprobáltam a szürést " panasonic" ra ....
és lett 3 találat összesen ! :Y

(#16435) lezso6 válasza maxika2004 (#16434) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha nincs megadva a hirdetésben a Panasonic márka, akkor nem fogja kidobni a kereső.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16436) lezso6 válasza maxika2004 (#16433) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Erre való a megye kereső.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16437) maxika2004 válasza lezso6 (#16435) üzenetére


maxika2004
őstag

ez igaz elfogadom,
de akkor viszont nincs is értelme a márkára szűrésnek.....
és pontosabb ha a keresésbe irom a márkát , nem ?

Már szinte csak egy nemtetszésem maradt ;)
A háttérszineken nem lehet egy adaggal sötétiteni, leginkább a fehér zavaró szerintem !
.. ?

[ Szerkesztve ]

(#16438) Parci válasza z67 (#16431) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az megvan, hogy ez az arculat mikori? térjünk vissza a 2000-es évek html-jeihez? :DDD (egyébként meg, ha megnézed az új aprót, meg ezt a linkelt, kettővel ezelőttit, akkor láthatod, hogy ehhez nyúltunk vissza stílusában, de azért volt mit modernizálni...)

teljes timestamp nem fér ki oda értelmesen, és tényleg nincs is értelme. amit én szeretnék az az, hogy az előző aprón volt:
- ha mai, akkor "ma 12:46"
- ha tegnapi, akkor "tegnap 9:37"
- egyébként dátum

ez tegnapi-mai hirdetéseknél jobb, mint a "7 perce", mert nem változik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16439) gabor.79


gabor.79
aktív tag

Mivel Parci itt azt írta, hogy lehet titeket anyázni, tisztelettel, élnék a lehetőséggel.

Az béta használatának első pillanatában feltűnt, hogy vannak gondok a html-lel, aztán az élesítés után elkezdtem átnézni a művet, és hamar elhatározásra jutottam, hogy írok egy cikket, aminek a címét még nem találtam ki, de valami olyasmi, hogy "hogyan csináljunk valamit szarul". Nem szeretem ezt a szót, de a hardverapró html kódja kimeríti a nagybetűs SZAR fogalmát, mert a készítője minden hibát elkövetett, amit csak lehetett, ezért a legjobb állatorvosi ló, amit el tudunk képzelni.

Azok apróságok, hogy (képek nélkül) tizedannyi kérésből el lehetne készíteni, a kódban rengeteg a fölösleges elem, a stílusdefiníciókban felesleges értékek vannak, nem konzekvens az elemek használata, fölöslegesen tölt be scripteket, feleennyi munkával meg lehetett volna csinálni stb. Ezek átlagos amatőrségek.

De amikor az elemzés során eljutottam odáig, hogy a listázó oldal listájában lévő kép definíciójában (.uad-list .uad-image img) kíváncsiságból kitöröltem a stílusértékeket, kiderült, hogy az eredeti, nagyméretű képeket töltjük le, amit a böngésző persze lekicsinyít 80x60-ra. Az már korábban is feltűnt, hogy ezek a képek torzak, valamint görgetéskor két processzormag száz százalékon dolgozik, de arra gyanakodtam, hogy valami gyengén megírt képbetöltős script okozza a problémát. Hát, nem. Az épp előttem lévő kép épp 2047x838 pixeles.

Erre az igénytelenségre és trehányságra nincsenek szavak. Hogy mehet így ki valami élesbe? Ilyet még bekokainozva sem képzel az ember. És most látom, hogy az apróhirdetésekben sincsenek lekicsinyítve a képek.

Ha mobilon nézi valaki a hardveraprót, akkor tényleg elvárjátok, hogy töltsük le a megabájtos képeket? Aztán meg izzadjon a processzor, ha görgetünk? Nincs mindenkinek i7-ese.

Tudom, hogy a képek méretezése drága mulatság, de akkor számoljunk. Most van fenn nagyjából húszezer hirdetés, számoljunk hirdetésenként öt képpel, az százezer kép. Ha egy processzormag két másodperc alatt készít el egy előnézeti képet, akkor kétszázezer másodperc, három nap. Mióta megy az új hardverapró? A háttérben azóta párszor végig lehetett volna menni az egészen.

Én ezeket nem értem.

Hidvégi Gábor

(#16440) z67 válasza Parci (#16438) üzenetére


z67
őstag

Basszus, két hete is volt még feladási időpont, nem hiszem el, hogy senki nem látta! A kiemelt hirdetések után minden egyes hirdetésnek volt feladási időpontja, ha feladás szerint soroltam. Mi olyan piszok nehéz ezen? Vastagon teszek a szponzorált hirdetésekre, amit eddig ráadásul az RSS is listázott, engem az aprók érdekelnek és nem vagyok fejszámolóművész, hogy azt kövessem hogy éppen hány perce került fel. Tegyetek akkor bele légyszíves egy nullázási lehetőséget, és ne jelölje frissnek miután olvasottnak jelölöm, ha ennyire nehéz odahegeszteni a múlt héten még működő abszolút időt, amit megjegyzem más is kért már, nyilván nem az ujjukból szopva :(

Nagyon köszönöm!

(#16441) Parci válasza gabor.79 (#16439) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, ez nagyon remélem, hogy nem így van, mert valóban nem oké, ha on-the-fly méretez képet a szerver.

abban viszont biztos vagyok, hogy a html kód, amit láttál, az nem szemét, hanem viszont szépen strukturált, normális cucc. kivéve, ha valami plugin kódját látod, amit nem mi írtunk, mert ott "bármi" lehet. (bár nem bithaxor plugineket használunk, hanem bootstrap és társait, komoly cuccokat -- amikre egyébként jellemző, hogy sok definíció van (mert általános cuccok), több, mint ami csak ahhoz kéne, amire te használod)

rég html-eztem és css-eztem, most sem szeretnék, mert nincs rá időm, de azért szerintem van válasz mindenre, és nem az, hogy buta agyunk van így húsz év után és gányolunk (ugye ezért kellett megcsinálni saját erőből, hogy NE legyen gányolt).

de akárhogy is, evidens, hogy nem fogunk teljes méretű képeket lökni a listába. ez valami banális dolog lesz, mert ilyet 16 éves koromban sem követtem volna el még én sem, pedig nem véletlenül nem én kódolok a PH-n már tizenx éve.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16442) Parci válasza z67 (#16440) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

két hete ilyet láttál a listában: 2018-07-02 10:39? mert emlékeim szerint vagy tegnap-ma és óra:perc volt, vagy dátum, de nem a kettő együtt. biztos, hogy de, teljes timestamp volt minden hirdetésnél a listában a két hónaposoknál is?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16443) z67 válasza Parci (#16442) üzenetére


z67
őstag

Nem érdekel a dátum, minden nap belépek. Bár hasznos lenne, ha éjfél után visszajövök még látnám, hogy tegnap 17:55 pl.

Legalább a ma / tegnap idővel gigasztárság lenne. Lassan értjük egymást.

:R :R :R

(#16444) Parci válasza z67 (#16443) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bakker, de hát ezt írtam le már korábban! :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16445) z67 válasza Parci (#16444) üzenetére


z67
őstag

Igaz, végig sem olvastam, mert az elején felcsesztem magam :))

Hogy csak az ötvenes években volt ilyen. Lesz ebből valami akkor?

(#16446) Parci válasza z67 (#16445) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

figyu, ne ötvenes évekezzünk már, mert én is felcseszem magam! :(((

mindegyik kijelzés teljesen valid, egyiknél sincs igazán alapod úgy beszélni velünk, ahogy teszed, mert mindegyik egyértelmű és korrekt.

de mivel azt szoktad meg és amúgy jó is az is (hiszen már azt is finomhangoltuk anno), nem kell újra kitalálni a spanyolviaszt, visszatesszük, amikor lesz rá időnk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16447) z67 válasza Parci (#16446) üzenetére


z67
őstag

Köszönöm!

(#16448) Parci válasza gabor.79 (#16439) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na:
- vannak thumbnailek
- de bug volt a generátorban
- ezért a péntek óta feladott hirdetéseknél hiányoznak

ez is épp elég baj és elnézést is kérünk érte! de azért nem arról van szó, amire az egészet látszólag kihegyezted, hogy komplett idióták haxolnak valamit és hívják hardveraprónak. nyilván nem fogunk 2 mb-os képeket szándékosan listáztatni, én például még a bbs-es korszakban nőttem fel, az isdn 64k később maga volt a luxus, átjártam máshoz netezni, mert nekem 14,4-es modemem volt! :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16449) Oldman2


Oldman2
veterán

Szerintem már vagy harmadjára írom le (a lezárt topikokban sem találom), hogy Mobilról a Hardverapró oldal alján, a Fontos tudnod! blokk első (alábbi) két linkje nem jön be, üres oldal jelenik csak meg:

Mit tilos és törvényellenes eladásra kínálnom?

Felhasználási feltételek (szabályzat)

Nyugtassatok meg lécci, hogy az alábbi Mobilnézet nem az elvárt megjelenés a HA főoldalán...

[ Szerkesztve ]

(#16450) gabor.79 válasza Parci (#16448) üzenetére


gabor.79
aktív tag

Azért várjuk meg azt a cikket, ott kifejtem, mit hogyan lehetne jobban csinálni, aztán persze azzal vagy egyetért valaki, vagy nem.

Kösz a javítást!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.