Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) lezso6 válasza D1Rect (#15497) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Konkrétan? :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15502) lezso6 válasza bitpork (#15500) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

S ez miért lenne jó, hogy csak néhányan tudnak oda írni?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15503) Rimuru válasza lezso6 (#15502) üzenetére


Rimuru
veterán

pl megbeszelhetnenk hogy adsz nekem is egy terminator rangot. :DDD (kicsivel irva is megfelel csak legyen lathato ;])

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#15504) lezso6 válasza Rimuru (#15503) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha van róla orvosi igazolásod, hogy a tested élő szövet fémvázon, akkor esetleg beszélhetünk róla. :P

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15505) bitpork válasza lezso6 (#15502) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Pl nem kellene egy v két tuscat embernek ugyan azt az üzenetet megküldeni? :U Meg lehetne olyan dolgokat megbeszélni amire most csak víber meg egyéb sz@rok lennének ha lenne mindenki száma publik.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15506) lezso6 válasza bitpork (#15505) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pont erre vannak a topikok, mi nem fér el ott?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15507) szupermacs válasza lezso6 (#15506) üzenetére


szupermacs
veterán

Mondjuk erre be lehetne vezetni a csoportos privátot. De egy ilyen topic tényleg jó lenne, még ha prémium is kell hozzá.
Meg legyen több unikornis az oldalon.

(#15508) bitpork válasza lezso6 (#15506) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondjuk nem akarom , hogy a célzott embereken túl más is lássa? :U Mondjuk villogó szemű programozók ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15509) lezso6 válasza bitpork (#15508) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Még csak ne is lássa senki más? Moderáció se legyen? Effektíve csoportos privát üzenet? Ez nem valami közösségi, kb nulla köze van egy fórumhoz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15510) bitpork válasza lezso6 (#15509) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A Modik láthassák, mi több a segítségük nélkül ne is lehessen megcsinálni és működtetni. De pl lehet olyan szitu ami miatt indokolt. Pl Pindurannának segítői akadnak a ph tábor kapcsán és nem publikban akarja a szervezési feladatokat megbeszélni. Pont az a lényege h más nem látja a mezei júzerek közül, csak a nagybetűsök közül.
Egy kis privacy nem fogja a ph-t bedönteni, szerintem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15511) 0xmilan válasza lezso6 (#15509) üzenetére


0xmilan
addikt

redditen is van sok privát subreddit. Ott a subreddit moderátorának (itt topikgazda) tudsz írni, hogy belépnél, adjon jogot. Hogy mire lenne jó, azt előttem leírták, de szerintem annyira nem hiányzik egy ilyen feature.

(#15512) bitpork válasza 0xmilan (#15511) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem! Topikgazdának ehhez semmi köze! Ha igen akkor inkább nem kell a fícsör :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15513) oriic válasza lezso6 (#15504) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy biciklis kep nem eleg? :DDD

Live-Die-Respawn

(#15514) szupermacs válasza lezso6 (#15509) üzenetére


szupermacs
veterán

Annak a topicnak sincs semmi értelme, ahova senki más nem írhat, csak a készítője. Egy csoportos téma, aminek mondjuk a címét vagy nevét láthatják mások, hogy belépést kérhessenek (vagy akár betekintést, de posztolási lehetőséget nem) szerintem lenne létjogosultsága.

(#15515) bitpork válasza szupermacs (#15514) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A betekintés sem szempont a meghívottakon és nagybetűsökön túl. Kinek mi köze van ahhoz hogy tetszőleges számban mit akarunk nem nyíltan megbeszélni? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15516) szupermacs válasza bitpork (#15515) üzenetére


szupermacs
veterán

Kíváncsi a mocskos dolgaitokra. ;]

(#15517) bitpork válasza szupermacs (#15516) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A swinger partit úgy sem itt hozom össze :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15518) D1Rect válasza bitpork (#15517) üzenetére


D1Rect
félisten

Pedig biztos jó buli lenne, ha figyelembe veszed a ph!-n a nemek arányát. ;] :DDD

(#15519) bitpork válasza D1Rect (#15518) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Autóbuzikkal teli van, ezt már tudom :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15520) D1Rect válasza bitpork (#15519) üzenetére


D1Rect
félisten

Jó lesz már, mielőtt elküldenek minket melegebb hidegebb éghajlatra. ;)

(#15521) bitpork válasza lezso6 (#15509) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez azt jelenti hogy még csak remény senemse van rá?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15522) Viszlát


Viszlát
addikt

Jobb ötlet híján ide: az elmúlt pár napban azt tapasztalom, hogy rendszeresen nem elérhető az oldal 1-2 perc erejéig (napi 15-20 alkalommal), vagy timeout-ot kapok viszont frissítve már betölt, igaz irgalmatlan lassan. Fontos, hogy mindezt Angliából teszem és pár magyarországi ismerőst kérdezve ők nem tapasztalják ezt. Három különböző szolgáltatóval (munkahely, otthon és mobilnet) és 3 különböző eszközön tapasztalom ezt, szóval a helyi problémának elég kicsi az esélye.

Együtt lehet élni a jelenséggel, csak gondoltam jelzem, hátha szolgáltatótoknál van valami gond.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#15523) csako válasza Viszlát (#15522) üzenetére


csako
veterán

"Jobb ötlet híján ide"
Most már mindegy, de pont van rá másik topik :D fent jobb oldalt is írva vagyon :P

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15524) Viszlát válasza csako (#15523) üzenetére


Viszlát
addikt

Azt nyilván láttam, de kétlem, hogy rios bug áll a háttérben. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#15525) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Még egy kérdésem lenne. Azok akik valamilyen formában ph szervezkedősök, nem kaphatnának pl premium funkcióként egy csoportos pm lehetőséget? Természetesen panasz esetén megvonás és bünti terhe mellett.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15526) 0xmilan válasza bitpork (#15525) üzenetére


0xmilan
addikt

Leteznek ingyenes, privat, csoportos chatek, pl. Slack. A RIOS nem erre lett kitalalva.

(#15527) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Premium feature:
Bizonyos emberek logout bejegyzéseinek és a hozzá tartozó topikoknak elrejtése. (Bluegift, populisa userek f*szságai, stb)

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15528) bitpork válasza kraftxld (#15527) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A szóláncosokra meg hasonszőrűekre gondolsz? Már régóta terítéken van a kéréseket tekintve.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15529) kraftxld válasza bitpork (#15528) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen az ilyen agyhalott dolgokra, meg az épp aktuális clickbait baromságokra (féllábú buzik kecskét szültek dél-kelet piréziában, meghalt kis béla, leégett az istálló aztán meghalt xy kiskecske, stb)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#15530) Bjørgersson válasza kraftxld (#15527) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy ha Logoutos témák helyett fáradt gőzös témák jelennének meg bal oldalon. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15531) bitpork válasza Bjørgersson (#15530) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Azért logoutban is van sok-sok ... kevésbé oda való. Vannak pl konkrétan egész youtube-ot belinkelők is :U Vagy itt vagyok mindjárt én, a sok azonos étellel. Nem kell az oda.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15532) Bjørgersson válasza bitpork (#15531) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, ezért mondom. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15533) bitpork válasza Bjørgersson (#15532) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Örülök h ilyen finoman sz@roztad le a munkásságom ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15534) Bjørgersson válasza bitpork (#15533) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, nyilván a te bejegyzéseidre gondoltam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15538) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Csak nem torles volt? :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15539) feregember


feregember
csendes tag

"Város" kiválasztása hardveraprón, pl alaplapok
Probléma: minden alkalommal görgetni kell a Város legörülő listában, holott mindig ugyanazt választanám ki.

Javaslatok (egyszerűbbel kezdve, egyiket lehetne választani):
1) legyen az 1,7M Budapest a lista elején (pl "Külföld" után)
2) legyenek a felhasználó adatlapján beállított városok a lista elején
3) legyenek a felhasználó által az utóbbi időben használt városok a lista elején (pl utolsó 1 hét vagy legutóbbi 3 város, akár cookie-ból előszedve)

Tudom, hogy nem nagy javaslat, de éppen ezért érzem frusztrálónak.

(#15540) Bjørgersson válasza feregember (#15539) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Prohardver <> Hardverapro ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15541) bitpork válasza feregember (#15539) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nm mellesleg mar kiargyalt tema :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#15542) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Üdv!

Biztosan fel volt már vetve az ötlet, de érdeklődnék, hogy a közeljövőben nem terveztek-e olvasatlan privát üzenet esetén egy kis értesítőt elhelyezni a title tag elejére?

Pl.: (1) Re:[...]

Hasznos lenne, mert mikor a böngésző feláll, megnyílik az összey kedvenc oldalam, s így látnám, ha érdekes dolog van számomra.

Köszönöm! :R

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#15543) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok!
Lejárt PH! prémiumról nincs értesítés, ezt már írtam. Nézem a fizetést, mezei átutalás miért nincs?
Számlaszámotok, név kell, meg hogy mit írjak a közleménybe és annyi. Nekem az az egyszerűbb. Lehet-e? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15544) lezso6 válasza ViZion (#15543) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyelőre most havazás van ezerrel, új HA, új PH meg egyebek, a jelenlegi site kb bugfix only állapotban van már hónapok óta. Kapacitás híján sajnos ez van. Az új site-okon majd lesz ilyen értesítő.

Utalás nincs, mert... nem tudom. Lehet azért, mert online fizetésre elavult, alig van rá igény, nem automatizálható, stb.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15545) Bjørgersson válasza ViZion (#15543) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Apróra feladnak egy hirdetést, még értékelni is tudjátok egymást. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15546) lezso6 válasza Mr Dini (#15542) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lesz majd, igen.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15547) ViZion válasza lezso6 (#15544) üzenetére


ViZion
félisten

OK, vettem, akkor előszedem majd a bankkártyám. :R

svensson: ööö... ez hogy jön ide? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15548) Frawly


Frawly
veterán

A bs.serving-sys.com domaint akarja betölteni a PH, várakozik hosszú ideig, majd nem jön be az oldal. Ez megy hetek óta. Kénytelen voltam a Chrome-ban az Adblockot megint visszakapcsolni, mivel nem találtam olyan opciót, hogy csak a bs.serving-sys.com-ot tiltsam. Lehet az angol szolgáltatóval van baj, de amíg ez nincs megoldva, addig marad a blokkolás. Pedig értem, hogy az oldalnak kell a bevétel, de most mit csináljak?

(#15549) Bjørgersson válasza ViZion (#15547) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az utalásról jutott eszembe. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15550) Kékes525


Kékes525
félisten

Nem sok értelmét látom annak, hogy a privát üzenetekben valakit le lehet tiltani akkor, ha továbbra is ott van az üzenetek között, ha a legvégén is, ráadásul mindig kapok egy értesítést e-mailben, ha ír.
Szeretném, ha a tiltottakról ne kapjak e-mail értesítést, ha nekem privát üzeneteket írnak. Az igazi az lenne, ha az előbbi mellett a privát üzeneteim között sem látnám őket.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.