Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) Ndruu válasza eclipse19 (#15750) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Még nincs ilyen, mert a motor nem tette lehetővé, de lesz majd.

Harrrr!!!!

(#15752) eclipse19 válasza Ndruu (#15751) üzenetére


eclipse19
senior tag

Rögtön adódik a kérdés:

Azt hogyan lehet jelenleg kikeresni, hogy ha egy fórumban valamikor korábban feltettem egy kérdést,
akkor arra válaszolt-e valaki azóta?
Úgy értem azon kívül, hogy végignézem az összes hozzászólást...

Köszönöm....

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#15753) canniball válasza eclipse19 (#15752) üzenetére


canniball
nagyúr

A részletes keresőben tudsz szűrni a neked adott válaszokra.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15754) eclipse19 válasza canniball (#15753) üzenetére


eclipse19
senior tag

Na, az azért már egy fokkal jobb....

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#15755) sTERNI


sTERNI
senior tag

Sziasztok,
Azt hiszem találtam egy bug-féleséget, megnéznétek, hogy nálatok is előidézhető-e?

1) Jegelt hirdetésemet szerkesztettem
2) Az oldal alján lévő státuszt módosítottam jegeltről aktívra
3) Jóváhagytam a módosítást
4) Az UPolás oldalra léptem, a legördülő menüből hiányzott a frissen újra aktívált hirdetésem
5) A hirdetésem adminisztrációja oldalon a hirdetés melletti legördülő menüben kiválasztottam újra az "aktív"
értéket, majd OK-t nyomtam rá
6) Az UPolás oldalon immár megjelent a legördülő menüben a hirdetés és tudtam Up-olni.

Üdv!

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#15756) eclipse19


eclipse19
senior tag

Az "Itt szóltam hozzá" résznél az új hozzászólásokat jelző kis piros buborék egy ideje nem nullázódik nekem hiába nézem meg az adott fórumokat.

Ennek mi lehet az oka?

(Cookie és cache törlés, ki be jelentkezés már megvolt.)

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#15757) djyuri


djyuri
őstag

Sziasztok ;)

Az lehetséges, hogy fennálló bug,hogy 50%-ban duplán vagy triplán kell bejelentkezni az oldara? (Pc-ről és mobilról egyaránt) (adblock-al és anélkül is).
Továbbá a hetekben sokat hardverapróztam,mert váltani akartam intelre. És hajnal 2-3 között 403 error, ezért ott le is feküdtem inkább. A gépet sikerült a hétvégére megvennem,de az eladandó miatt használnám még a hardveraprót és most már napközben is van több 403 error. (Thome net,de ilyenkor ránézek vodafone mobilnetről is és ugyanúgy 403. Majd 2-3 perc múlva ismét jó minden mindenhol. )

Köszi
Üdv

(#15758) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Jobb ötletem nincs, így itt kérdezem meg.

kb. egy órával ezelőtt kaptam egy e-mailt a ph! regisztrációhoz használt levélfiókomba az alábbi üzenettel:

Üzenet küldő címe: PROHARDVER! <rios@prohardver.hu>

Kedves AtHoS!

A jelszavad megváltozott. Ha nem tudsz belépni, az alábbi linken kérhetsz újat:

Új jelszó kérése

Jó fórumozást,
A(z) PROHARDVER! csapata

Az "Új jelszó kérése" szöveg egy link

https://prohardver.hu/muvelet/tag/uj_jelszo.php?url=%2Fmuvelet%2Ftag%2Fmodosit.php%3Furl%3D%252Ftema%252Famd_radeon_rx_vega_64_56%252Fhsz_2001-2050.html

Legjobb tudomásom szerint nem változtattam jelszót mostanában, ráadásul nem léptetett ki a rendszer sem.

Kérdésem arra irányulna, hogy minek köszönhetem a levelet?

A mai elektronikus támadásokkal teli világban már nem is tudja az ember, hogy ilyen esetben röhögjön vagy kezdjen el óvatoskodni :F

read-only mode on the forum

(#15759) lezso6 válasza AtHoS (#15758) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez biztonsági feature. Ha nem te voltál, akkor valaki más csinálta. A belső naplózás szerint ma 21:20-kor küldött a RIOS neked levelet, s csak pár másodpercet volt a mail queue-ben, szóval nem késett a levél. Esetleg az történhetett, hogy adatmódosításnál beírtad a jelszavad "módosítani", ami ugyanaz mint eddig. :)

Egyértelműsítem levél szövegét...

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15760) AtHoS válasza lezso6 (#15759) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hmmm...akkor meg is van a titok nyitja. Átírtam a cuccok mezőt, a sticky password meg közben kitöltötte a jelszó módosító mezőket.

Megnyitottam most az adatmódosító oldalt és valóban SP kitölti a mezőket automatán. Szóval akkor én voltam a béna :B

Köszi a rávezetést :R

szerk.

Na most nézem, hogy a pöttyök száma nem egyezik a régi és új jelszó mezőkben, szóval lehet még gondom ebből...asszem...afene

szerk2.

És valóban....módosította a jelszót valamire :W másik böngészőben a régi jelszóval nem tudok belépni :(

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#15761) AtHoS válasza AtHoS (#15760) üzenetére


AtHoS
nagyúr

OK a jelszó módosítást jelző levélben lévő linken meg is változtattam, szóval minden rendben...huhh...ezzel gyorsan kezdenem kell valamit, mert ilyen gyökér máskor is lehetek :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#15762) lezso6 válasza AtHoS (#15761) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az új PH-n már külön oldalra került az email és a jelszómódosítás is, pont az ilyen esetek miatt. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15763) AtHoS válasza lezso6 (#15762) üzenetére


AtHoS
nagyúr

:C

read-only mode on the forum

(#15764) Mentolka


Mentolka
senior tag

Hello,
Az adblocker topik zárásra került, ezért kérdem itt:
Évek óta látogatom az oldalt, és a blokkoló évek óta be van kapcsolva - eddig problémamentes volt a dolog. Most hirtelen mi változott???

(#15765) Ndruu válasza Mentolka (#15764) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link]

Harrrr!!!!

(#15766) djyuri válasza Ndruu (#15765) üzenetére


djyuri
őstag

Üdv.
Egy kicsit reklámozzátok jobban,ha lehet. Mivel én PC-tech híreket nézek, így soha nem jöttem volna rá,ha nem nézek rá egy korábbi bejegyzésemre itt.
Én rögtön kikapcsoltam. Még szép. Akit ismerek,annak továbbítom is.

De egy kis hype még lehetne,hogy többen is észrevegyék.

Üdv :R

(#15767) joghurt válasza Ndruu (#15765) üzenetére


joghurt
addikt

Nemnem. A kolléga arra gondol, hogy eddig szépen működött a PH! reklámok engedélyezése pl. uBlock alatt. Tegnap viszont valaki a HUNlist-et telenyomta a prohardver.hu alatti kb. összes reklámfelület blokkolásával (ha belenézel, ezt extra bénán tette ráadásul), ami automatikusan befrissült az összes, a külső szűrőt használó magyarhoz.

Egyelőre nem találtam rá megoldást, hogy csak ezeket a szabályokat függesszem fel. A teljes prohardver.hu-t pedig nem vagyok hajlandó whitelist-re tenni, mert akkor pl. kapom az arcomba az EKKORA, és animált épp aktuálisan Vodafone szarotokat. Amiről szerintem amúgy anno a reklámos topicban is kvázi megállapodás született veletek, hogy ilyenek nem lesznek.

A tej élet, erő, egészség.

(#15768) lezso6 válasza joghurt (#15767) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azzal nem tudunk mit csinálni, hogy ha a adblock, ublock, stb által használt szűrőlisták bugosak, semmi közünk hozzá. :F

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15769) joghurt válasza lezso6 (#15768) üzenetére


joghurt
addikt

A szűrőlista nem bugos (csak redundáns), és kiválóan teszi a dolgát.
A PH! arról tehet, hogy miért nem rakjuk whitelist-re, a HUNlist-be kerülést kompenzálandó.

A tej élet, erő, egészség.

(#15770) Locutus válasza lezso6 (#15768) üzenetére


Locutus
veterán

Nem lehetne valami kompromisszumot kötni userek és ph között, hogy pl nem csináltok ilyen baszomnagy teljes hátteres villogó animált szarokat, hanem csak normál banner van felül, vagy alul? És akkor cserébe nem használ az ember adblockot.

FF alá pl van egy olyan kieg is, ami oldalsávba gyűjti a bannereket. Tehát nem szűri ki, csak elpakolja kevésbé zavaróan egy helyre. De a reklámok egyre pofátlanabb, és agresszívabb fajtáival ez se tud mit kezdeni, azokat csak adblockolni lehet...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#15771) lezso6 válasza Locutus (#15770) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Eleve kompromisszumos már a mostani helyzet is (sokkal-sokkal rosszabb is lehetne), ez a maximum amit nyújtani tudunk. Ha ez kevés, akkor ott a prémium tagság.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15772) Locutus válasza lezso6 (#15771) üzenetére


Locutus
veterán

És a prémium tagságot mivel tervezitek vonzóbbá tenni?

1 éve előfizettem rá, mert mondom miért ne, és tervben van biztos sok hasznos funkció is bele. De kb semmise változott... szal most nem vagyok biztos benne, hogy megint fizessek-e érte?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#15773) lezso6 válasza Locutus (#15772) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Reklámmentesség nem elég vonzó? Akinek ez havi 400 ft-ot, azaz egy sör vagy csoki árát nem ér meg, akkor azt nem is zavarja annyira a reklám.

A fejlesztési erőforrások már több mint egy éve teljesen más dolgokra vannak lekötve, konkrétan az új Hardverapróra és a lapcsalád többi részének teljes megújulására. Ha van ötlet, hogy mi tetszene a prémium feature-nek akkor azt szeretettel várjuk, felírjuk a TODO listába, hogy mérlegeljük, és ha van értelme akkor majd implementáljuk.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15774) Locutus válasza lezso6 (#15773) üzenetére


Locutus
veterán

Azt pl meg lehet oldani, hogy amíg nem jelentkezek be a fórumba, addig se toljon reklámot a képembe a főoldal? Valami cookie-val pl...
Vagy még több képtárhelyet.
Vagy fórum átszínezési, skinezési lehetőséget. (bár ezt persze máshogy is meg lehet oldani, de a csillivillire mindig harap a nép) Egyéb grafikus lehetőségeket, saját vagy mások hozzászólásainak kiemelésére, értesítésekre.

De igazából nem is annyira a konkrét új feature a lényeg. Inkább az, hogy újdonságok híján a prémium tagság egy idő után olyan "meh" kategória. Ok, nincs reklám vele (a fórumban, bejelentkezve), ez egy jó dolog. De ezt ugye ingyen is meg lehet oldani, tehát nincs akkora motivációs ereje. A ti érdeketek lenne valahogy még vonzóbbá tenni a prémium tagságot.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#15775) lezso6 válasza Locutus (#15774) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sütivel meg lehetne csinálni, hogy reklámmentes legyen kijelentkezve is, de hát egyrészt miből áll bejelentkezni, másrészt a prémium feature-ök azért mégis csak belépve kéne hogy aktívak legyenek... :)

A képtárhely méretét idén emeltük duplájára. A prémiumoknak meg 5x annyi jár, az azért nem kevés.

Új designnál nálam ötlet szintjén már felmerült, hogy prémium opcióként egy adott site színvilágát lásd mindenhol. A skinezés viszont nekem olyan 2000-es évek. :D

Azért nincsenek újdonságok, mert másra megy el az erőforrás, ezt már leírtam egyszer. Ezzel nem lehet mit csinálni. Majd valamikor nagyon jó lesz. :D #soon

Az a júzer etikai döntése, hogy ingyen blokkolja a reklámokat vagy előfizet reklámmentességre.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15776) Locutus válasza lezso6 (#15775) üzenetére


Locutus
veterán

Viszont bejelentkezni csak a fórumon lehet, a főoldalon még nem :) Tehát egész addig van reklám.

A júzerek etikai döntése meg.. hát látjuk milyen :) Valszeg nem szólítanátok fel nagy bannerben az adblock ellen, ha ez működne pénzügyileg.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#15777) Winner_hun válasza Locutus (#15774) üzenetére


Winner_hun
félisten

Inkább az, hogy újdonságok híján a prémium tagság egy idő után olyan "meh" kategória.

Egy idő után a kenyérért se kell fizetni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15778) Troy. válasza lezso6 (#15762) üzenetére


Troy.
addikt

Személy szerint nagyon várom, váltáshoz igazítom a PH! tagságomat. :K

.

(#15779) canniball válasza lezso6 (#15775) üzenetére


canniball
nagyúr

SMS-fizetésre lesz a közeljövőben lehetőség?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15780) Winner_hun válasza canniball (#15779) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15781) Lacielvtárs válasza lezso6 (#15773) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Bocsánat, Apropó reklám mentesség. remélem nem gond hogy itt említem meg de ahhoz képest hogy reklám mentesség be van allitva nálam, még is belefutok reklámban, mobilon is meg asztali gépen is.
Asztalin ha mentett hirdetésbol kattintok akkor ott figyel felül egy hatalmas reklám banner, valamint mobilon a hitel reklám.
Valamit nem jól állítottam be vagy hogy lehet hogy még is ott van?
Nem szemrehányás, csupán kérdezem :R

Akartam képet beszurni, de nem megy a kép feltoltese :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#15782) canniball válasza Winner_hun (#15780) üzenetére


canniball
nagyúr

Köszi, ezek szerint csak ott ragadt inaktív opcióként.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#15783) maci25


maci25
aktív tag

Kicsit fantáziáltam.

Milyen szép is volna ha pl a hardver aprónak volna egy futár "cége" ami hozná vinné a cumókat. Ez a cég ellenőrizni, hogy azt adom fel amit a hirdetésben állítok. Vagy engedi minden esetben, hogy kibontsam a csomagot a futár előtt.
Nem kellene , hogy ez mind ingyér legyen. Aki nem szeretne + lovét fizetni az had kockáztasson továbbra is.

Ezt csak azért írtam, hogy közel 40 évesen létre jöjjön első használt bizniszem amit nem személyesen veszek átt. :O

Lehet nem a megfelelő megoldást vázoltam a problémámra, de sok éve nem látok változást ezen a téren. Én meg nem fogok kockáztatni. Jelen esetben csak a szerencsén múlik, hogy mit kapok. Ha gond van és veszem a fáradtságot a hivatalos részhez tutira eredménytelenül záródik.

Nem tudom mennyire pörön a hardver apró de az utolsó 2-3 hirdetésem csak addig pörgött amíg ki nem írtam, hogy csak személyesen van biznisz. Ez után nem jelentkezik senki sem. OOOO még Ricsi sem, pedig ő volt az első :DD :DD A hatóságot nagyon lejáratja, hogy még mindig tevékenykedik. (szerintem a hardver aprót is hasonlóan minősíti) DDD hány éve aktiv

(#15784) Lauda válasza maci25 (#15783) üzenetére


Lauda
félisten

Semmi értelme nem lenne. Egy használt termék működését hogy ellenőrzi le a futár? Sehogy. Erről ennyit.

(#15785) maci25 válasza Lauda (#15784) üzenetére


maci25
aktív tag

Véleményem szerint az már nagy előre lépés volna ha nem egy féltégla volna a csomagban akár. De ha esetleg kötelezően meg kellene várnia míg kibontom a csomagot már fél siker volna. Vannak oldalak ahol tell számmal tudod igazolni magadat. (pl utána adhatsz csak el valamit az oldalon )

Bár nekem nyolc. Én tuti nem veszek semmit látatlanba míg valami nem változik. Ha kicsi vélhetően a hozzám hasonlók száma százalékosan akkor érthető az oldalak hozzá nem állása. Ha nem akkor meg passz :DD

u.i
Esetemben meg még hab a tortán, hogy nem lehet szűrni pl megyére a találatokat.(ahová még esetleg érte mennék)
Csak egy példa: Táblagép 240 km -ről. Hát persze, hogy érte mentem.

[ Szerkesztve ]

(#15786) maci25


maci25
aktív tag

"javitsuk_a_prohardvert"
Nem tudom van e de ha nincs talán az is hasznos volna ha limitálva lenne, hogy csak egy felhasználó névvel lehetne kereskedni az oldalon. Szkript figyelné hogy 1ip hány bejelentkezés - ha több akkor figyelmeztetné az adminokat + a felhasználót. Oké. Dinamikus ip szinte mindenkinek, de azért az kb hetente változik kötelezően. Aki csalni akar az tuti 10+ felhasználóval csinálja. Azt azért már nehéz volna megmagyarázni, hogy miért van bent az oldalon 10+ felhasználóval csak a mai napon.

(#15787) Rimuru válasza maci25 (#15786) üzenetére


Rimuru
veterán

Van ilyen rendszeruk.

Vigyázat, csalok!

(#15788) 0xmilan válasza maci25 (#15786) üzenetére


0xmilan
addikt

> Szkript figyelné hogy 1ip hány bejelentkezés

Cégeknél pl. simán előfordulhat, hogy 50 ember van ugyanazon az IP-n.

(#15789) asdf_


asdf_
veterán

Ja, vagy natolt mobilnet, aztan sok szerencset...

(#15790) maci25


maci25
aktív tag

Nem tudom mennyien bizniszelnek munkaidőben üzletszerűen céges netről. Pláne kevesen lehetnek akik csalni is szeretnének :))
Natolt mobilnet. Ebből már valóban több lehet, de szerintem aki üzletszerűen csinálja az nem mobilnetről tolja.

(#15791) Lauda válasza maci25 (#15785) üzenetére


Lauda
félisten

Az aprón például olyan lehetőség sincs, hogy csak postán vagy futárral küldöd. Érthetetlen.

(#15792) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem vagyok benne biztos, hogy ez ide való, mindenesetre captcha-val kapcsolatos megjegyzésem lenne. Álljon itt egy kép, mert többet mond ezer szónál:

Lehet, hogy érdemes lenne átnézni a szólistát. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#15793) Bjørgersson válasza bLaCkDoGoNe (#15792) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A fórumos hozzászólásokból veszi random a szavakat. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15794) bLaCkDoGoNe válasza Bjørgersson (#15793) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Á értem, akkor így születnek ezek a balesetek – köszi! Lehet, hogy valamiféle profanity filtert azért kellene használni, mert ha egy ilyen megjelenik, az nem elegáns. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#15795) Winner_hun válasza bLaCkDoGoNe (#15794) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sajnos van még sok

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15796) bLaCkDoGoNe válasza Winner_hun (#15795) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszi, legalább megtaláltam a dolog helyét.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#15797) Wyco


Wyco
tag

Aktualis adblock-os cikkre reagalva irtam de beteszem ide is (tudom igy dupla de szerintem egyszer belefer)

(nincs ekezetem, bocs) -- a hirdetesek jo resze nem celzott, nem relevans, egy csoppet sem. Amellett, h adblock/ghostery/disconnect idoszakaban ez nem egyszeru, akkor sem celzottak, ha egyebkent ilyen nem fut. Pl en allandoan olyan hirdeteseket latok PH-n (masutt is, index stb) amik a Magyar piacot celozzak meg, mostansag pl a Vodafone megy hetek ota. Ez teljesen rendben van, de en mikor-hol elek, neha London, korabban NZ.
Ez ilyen forman butasag. Engem akkor sem erint a Magyar Vodas hirdetes, ha esetleg erdekelne a tartalma. Vannak olyan kiszolgalok amik IP-cim alapjan tudjak szorni a regionalisan relevans hirdeteseket, vagy meg mondjuk kukik meg browsing history alapjan is. Lehet, ha mar user nem kapcsol hidetesblokkolot akkor nektek is jobb lenne, ha erdekesebb hirdetesekkel talalkozna...(?)

V.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#15798) joghurt válasza Wyco (#15797) üzenetére


joghurt
addikt

Nekik nem a reklám értelmes volta, vagy hasznosulása számít, hanem az érte kapott bevétel. Az meg már legyen a hirdető baja, hogy te úgysem kezdesz semmit az itthoni reklámokkal!

A tej élet, erő, egészség.

(#15799) Wyco válasza joghurt (#15798) üzenetére


Wyco
tag

Akkor a hirdeto eleg marha...marmint ha en lennek a Magyar voda marketingese [IE irja nagy betuvel a szavak elejet itt-ott, bocsi] en biztos megneznem egy debrief soran hogy megis milyen aranyban lattak milyen orszag IP-cimeirol a reklamjaimat, meg hasonlok. Aztan elgondolkodnek, hogy ezt erdemes-e atbeszelni az ugyfellel [Ph, Index, akarmi].

[ Szerkesztve ]

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#15800) Rimuru válasza Wyco (#15797) üzenetére


Rimuru
veterán

Hasamra utok, a PH olvasok 5 szazaleka az aki nem magyarorszagrol latogatja az oldalt, ez a tizede annak aki blokkolja a reklamokat, ha senki se blokkolna akkor maradna 5% akinek teljesen irrelevans a reklam, ennyi boven belefer ekkora oldalnak szerintem.

Vigyázat, csalok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.