Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) Rimuru válasza SUPREME7 (#15600) üzenetére


Rimuru
veterán

Early access PH, vegulis nem rossz otlet jateoknak is bejott, csak mikor megjelenik akkor mar senki nem kivancsi ra. ;]

Vigyázat, csalok!

(#15602) csako válasza DS39 (#15599) üzenetére


csako
veterán

Gyorsabb vagyok ;] (remélem nem haragszik meg)

Béta teszteléshez + az oldalon van link az alkalmazáshoz is

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15603) DS39 válasza csako (#15602) üzenetére


DS39
nagyúr

Köszi. ☺

(#15604) mekker


mekker
őstag

Lesz majd valami kis fórumos integráció a híroldalas részen? Hosszú távon elég kényelmetlen ide-oda mászkálni, főleg mobilon. Arra gondolok, hogy most elég erősen elkülönül egymástól maga a fórum és a hírportál rész.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#15605) Ndruu válasza mekker (#15604) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Reszponzív lesz a felület, nem lesz külön mobilos nézet. Jelenleg minden hír alatt ott a Hozzászólások gomb, amivel gyorsan a fórumba lehet jutni.
IT Cafén olyan is van, hogy a szerző kiemelhet hozzászólásokat és azok közvetlenül a hír alatt megjelennek, ezt lehet átültetik majd a többi portálra is (ez csak találgatás részemről).
Ennél nagyobb mértékű integráció tudomásom szerint nincs tervben.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#15606) szupermacs válasza csako (#15602) üzenetére


szupermacs
veterán

iOS-re is van app?

(#15607) Arcanus válasza szupermacs (#15606) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Nem, nincs. És nem is valószínű, hogy fogok tudni csinálni egyet. :(

(#15608) Arcanus


Arcanus
aktív tag

Ez akkor nem lesz javítva? kedvencek tele vannak

(#15609) Troy.


Troy.
addikt

Hello!

Jópofa lenne, ha lehetne olvasatlanná tenni hozzászólásokat. Ugye a kedvencek között jelzi, hogy hány új hozzászólás van. Egyik témánál 120-at írt, belekattintottam, de csak néhányat olvastam közülük. Viszont már csak 30-at ír.
Ha megoldható volna, hogy az utolsó olvasott hsz. utániakat olvasatlanná tenni (mondjuk egy kattintható gomb), frankó volna. :K

U.i.: Nagyon várom az új oldalt!

.

(#15610) beg válasza Troy. (#15609) üzenetére


beg
veterán

#majdareszponzív #arégitmárnemfejlesztik #előszöraHA #valamelyikőszrekészlesz #türelem

;]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#15611) asdf_ válasza Troy. (#15609) üzenetére


asdf_
veterán

Ha leklikkelsz egy temat, a lap aljaig kell olvasni es akkor a kovetkezo alkalommal onnan folytatodik, ahol tartottal. Vagy visszalapozol, amikor legkozelebb a topikba nezel, max 24, 49 hsz-szel lehetsz eltevedve, kulon pluszban nem hinnem, hogy ezt leprogramozna barki is (mert minek).

[ Szerkesztve ]

(#15612) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

#zavaranetacademiasreklam #nagyonvillog

Ebben a hszemben [ide] küldtek. Lépjetek valamit srácok, mert ebből #reklámblokkolás lesz :(

Bocsi a #ekért, fentebb láttam, gondoltam #miértne ;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#15613) föccer válasza Hunmugli (#15612) üzenetére


föccer
nagyúr

Be premium. A reklamokat nem a ph stab rakja ossze, ok csak a feluletet biztositjak.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15614) lezso6 válasza Hunmugli (#15612) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Melyikkel van probléma? Egyébként ráhatásunk erre nincs, mármint nem mondhatjuk meg, hogy milyenek legyenek a reklámok. Persze ha bug van (szétégeti az CPU-t), akkor szólunk, de nagyon lassú a folyamat, mire megcsinálnák, addigra lejár a kampány, vagy új bannerrel folytatódik, ami megint szar. Azt meg nem teheti meg a PH! hogy válogat a partenerek között.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15615) Hunmugli válasza föccer (#15613) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Zavar a prémium erőszakos reklámozása részedről ;]

Hát akkor kis bevételtől el fognak esni, szegény ember nem ad nagyobb bevételt azért, mert valami korábban jó volt, de most egy 3. fél elcseszte. Már a vodás mozgó reklám is szúrta a szemem, de azzal együtt tudtam élni. 1 hét haladék :)

Ettől függetlenül szeretem a PH!-t a stábért és a közösségért is, sőt nem vetem el a prémiumot örökre. Csak nem most és nem ez lesz a váltás oka. Meg előbb jussak még egy kicsit blog és rang fórumhasználat tekintetében, majd utána visszatérek a kérdésre. Egyébként igazad van a válaszodban, csak én most nem ezt az utat választom. (1 hét haladék) :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#15616) Hunmugli válasza lezso6 (#15614) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ezzel: [kép]
Erre a linkre mutat: [link]

Logikus amit írsz. Egyszer viszont azt írtátok, hogy ha 1 millió forinttól estek is el, akkor sem fogtok akármilyen reklámot elfogadni - ez a teljes képernyős tukmálós dolgokra volt értve. De engem ez akkor is zavar, ha titeket nem. Nyilván nem kívánságműsor, főleg egy ember kedvéért.. Azért hátha lesz valami fejlődés ebben az irányban is, ha nem is most és nem is csak emiatt az eset miatt.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#15617) lezso6 válasza Hunmugli (#15616) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"ha 1 millió forinttól estek is el, akkor sem fogtok akármilyen reklámot elfogadni"

Ezt hol és ki írta? Egyébként akármilyen reklámok tényleg nem kerülhetnek fel az oldalra. Nincs teljesképernyős layer, bazi nagy hangos izé, stb.

A reklámipar "fejlődésébe" (én inkább degenerációnak hívnám :D), sajnos nincs semmilyen behatásunk, beleszólási lehetőségünk, stb.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15618) inf3rno válasza Hunmugli (#15612) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem tudom, lehet nekem túl fejlett a vizuális szűrőm, de én eddig észre sem vettem, hogy van reklám az oldalon. Bár a legtöbbször máshol is ugyanígy van, ha előugrik valami automatikus x, egyedül a youtube zavar, illetve a facebook-on szoktak becsempészni tartalom közé reklámot, bár azok néha egész jók szoktak lenni, de csóró vagyok, nem veszek semmit. :D

Buliban hasznos! =]

(#15619) Hunmugli válasza inf3rno (#15618) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

A legtöbbhöz: detto. De basszus, ez villog :S

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#15620) Rimuru válasza Hunmugli (#15619) üzenetére


Rimuru
veterán

Gif, nalam egyszer lejatsza es kesz. ;] Nekem eleg regota alapbeallitas hogy csak egyszer mennek le a gifek.

Vigyázat, csalok!

(#15621) Hunmugli válasza lezso6 (#15617) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Valahol olvastam, szinte szó szerint így. Tőletek. A gondolatjel utáni részt is bele kell érteni, ezt tényleg teljes képernyős felugrós dolgokra értettétek - nem akármilyen reklámokra :)

Utóbbi tiszta, nem reklámcég vagytok, és minden anyagot "készen kaptok".

colomb2: hol tudom ezt beállítani? google.com? ;]

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#15622) Rimuru válasza Hunmugli (#15621) üzenetére


Rimuru
veterán

Bongeszofuggo, szoval vagy kereso vagy megfelelo topic. :)

Vigyázat, csalok!

(#15623) inf3rno válasza Hunmugli (#15619) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Minél jobban villog valami, annál kevésbé szokott érdekelni. Nem tudok segíteni, ez gondolom egyéni ingerküszöb függő dolog.

Buliban hasznos! =]

(#15624) vgyuri válasza lezso6 (#15614) üzenetére


vgyuri
őstag

A megjelenés számít vagy jobb az ph-nak ha rákattint valaki a reklámra?

(#15625) Arcanus válasza vgyuri (#15624) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Az számít, ha valaki rákattint a reklámra. A megjelenésért nem kapnak semmit. (javítsatok ki, ha rosszul tudom)

(#15626) beg válasza Arcanus (#15625) üzenetére


beg
veterán

Tudtommal az oldalletöltés, tehát a megjelenés is számít, de lehet én is tévedek.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#15627) Hunmugli válasza vgyuri (#15624) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nagyon sok féle reklám van. A spam oldalakra megtekintés alapúakat szoktak feltölteni, ezek keveset fizetnek de nem kell hozzá semmi extra, csak oldalbetöltés.

Van a kattintós, ilyenkor kattintani kell :D ezért általában a hirdetést biztosító fél (pl adsense) levon némi összeget, ez ált. egy töredék dollár/kattintás a hirdetést feladótól. Ennek egy részét megtartja a többit utalja a hirdetést biztosító oldal üzemeltetőjének (ph). Van egy mutató, ami azt méri, hogy 1000 kattból mennyi vásárlás lesz. A megtekintések száma itt nem érdekes :) a terméket pedig a mutató alapján kell beárazni, vagy legalábbis nem túl olcsóra venni, hogy a hirdetésen is legyen mérhető haszon.

A legrosszabb pedig az, ami vásárlás után fizet.. Ezt főleg játékoknál szokták alkalmazni (ingyen 50 rubin ha letöltöd ezt a játékot* *=költs el min $2-t a játékban (a legkisebb csomag $10 :DDD ))

És akkor offba is teszem, mert nem sikerült választ adnom a kérdésedre, ugyanis nem tudom a választ. Kis szerencsével a megjelenítés elég, különben nem sírtak volna a blokkolók miatt. De a kattintás már biztos hoz némi pénzt, hacsak nem alakult át drasztikusan a piac azóta, amikor ezek az infók még relevánsak voltak. Azért hátha nem fáradtam hiába :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#15628) lezso6 válasza Arcanus (#15625) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha csak a kattintás számítana, akkor telibetojnánk, hogy használ-e adblokkert bárki.

Minden számít. Megjelenésszám és kattintás is.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15629) Fred23 válasza lezso6 (#15628) üzenetére


Fred23
nagyúr

"Minden számít. Megjelenésszám és kattintás is."

Az jó, mert 2004 óta talán 5x kattintottam a PH!-n reklámra, ebből 4x akaratlanul. :)

(#15630) asdf_


asdf_
veterán

Tableten, desktop nézetben ha felül az aprókra nyomok, mobilnézetes hardveraprót kapok (még idegbajt). Először azt hittem, cseszi megjegyezni a cookie-t, hogy nekem asztali nézet kell, erre most látom, hogy hardkódolva van a mobilon desktop nézetet mutató fórumoldalba (meg gondolom mindenhol máshol is rossz a felső csík) a buta helyre vivő link (http://hardverapro.hu/aprok/mobil/listaz.php) ezt ki lehetne gyakni belőle?

(#15631) jerry311


jerry311
nagyúr

Hi,

"Reklámok elrejtése" be van kapcsolva, ennek ellenére ezt látom:

Változott az ÁSzF vagy nem működik a rendszer?

Üdv:
j311

(#15632) lezso6 válasza jerry311 (#15631) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálam működik. Szerintem nem vagy belépve a PH!-n. Töröld a sütiket, lépj be újra.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15633) jerry311 válasza lezso6 (#15632) üzenetére


jerry311
nagyúr

PH! fórumra mutat a könyvjelző, ott is lépek/léptem be, PH! írtam a hsz-t is.
Valamilyen süti hiba lehetett, mert törlés után jó.

(#15634) beg


beg
veterán

Esetleg a Colombo felesége reszponzív oldalnál lesz lehetőség arra, hogy a külső linkes képeket úgy szúrja be mintha feltölteném a képeim közé? Tehát butítva, méretezve plusz lépés nélkül? Vagy ez csak úgy kivitelezhető mint most (letöltöm, feltöltöm a PH! tárhelyre)?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#15635) lezso6 válasza beg (#15634) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Végülis lehet, a képfeltöltő úgyis radikálisan megújul.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15636) asdf_ válasza asdf_ (#15630) üzenetére


asdf_
veterán

?

(#15637) lezso6 válasza asdf_ (#15630) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az a mobil kategóriát jelöli, hisz Mobilarena alól mész a HA-ra. Nem tudom, hogy van-e desktop-nézet erőltetés HA-n, azt nem én fejlesztem. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15638) asdf_ válasza lezso6 (#15637) üzenetére


asdf_
veterán

Demonstralok inkabb keppel, ugy egyertelmubb:

Ezen a destktop nezetu oldalon (aminek az url-je sem mobilos), ha rabokok az aprohirdetesek gombra, akkor isten tudja miert mobilnezetes oldalra akar vinni. Ami syntax error, mert ha dekstop nezeten vagyok desktop url-lel, akkor a banatnak csinal ilyet?

Szoval olyan, mintha amikor az oldalt generalna, akkor nem azt nezi, hogy jelenleg milyen nezetben nezem az oldalt, hanem azt, hogy mirol, es mivel mobilrol, az aprokhoz jol belegyogyit egy hardverapro/aprok/mobil/listaz.php linket az oldalba, mikozben azt kene neznie, hogy desktop nezetben vagyok, igy zero darab mobilra optimalizlat link legyen az oldalon, az osszes linknek desktop nezetes oldalra vivonek kene lennie. Nem azt mondom, hogy ez tortenik, csak az eredmenye ez ;)

[ Szerkesztve ]

(#15639) lezso6 válasza asdf_ (#15638) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na, akkor mégegyszer. :)

hardverapro/aprok/mobil/listaz.php

A fenti linkben a mobil szó a mobiltelefonok kategóriára való szűrést jelenti, nem pedig a mobilnézetet. Ha rámész a HA-ra mobilllal, akkor az nem a linktől függ, hanem a HA szervere megnézi, hogy mobillal vagy-e, és ha igen, akkor azt az oldalt dobja.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15640) asdf_ válasza lezso6 (#15639) üzenetére


asdf_
veterán

Jol van, akkor en vagyok az ertetlen :D Sorry

Akkor a HA-s gyerekeknel kene jelentkeznem, hogy a dekstop nezetre klikkeles utan miert nem kappok egy cookie-t, aminek eredmenyekepp kizarolag dekstop nezetet kapok a tovabbiakban.

szerk: megoldottam hazon belul, a HA-n a desktop nezetre klikkelve kaptam egy hardverapro.hu/mobil=0 linket, na ezt visszacsaptam, megnyitottam az oldalt ugy is, megmaradt a desktop nezet es most mar ugy nez ki, igy vegre meg is jegyezte :)

[ Szerkesztve ]

(#15641) draco31


draco31
veterán

A prémium tagság ha lefelé jár, nem lehetne egy héttel előtte email-t küldeni, vagy valami?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#15642) Bjørgersson válasza lezso6 (#15635) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A beszúrt gifekkel is tud majd kezdeni valamit?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15643) #65675776 válasza Bjørgersson (#15642) üzenetére


#65675776
törölt tag

Remélem letiltja rajtuk az animációt alapból.

(#15644) beg válasza Bjørgersson (#15642) üzenetére


beg
veterán

Azt nem tudom, de nem szeretnék egy off topikba benézni ahol mindegyik hsz-ben van egy anim póni vagy cukicica gombolyaggal automata lejátszással.

Remélem az a világ nem jön el.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#15645) Bjørgersson válasza #65675776 (#15643) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valami ilyenre gondolok én is. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15646) Popes válasza beg (#15644) üzenetére


Popes
őstag

Ha zavar akkor a megfelelő böngésző beállítás segít.

svensson Talán egyszer lesz. :) (szerencsére az általam preferált böngészőben van(bár nem mobilon))

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#15647) Bjørgersson válasza Popes (#15646) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Még ha minden böngészőben, főleg a mobilosokban lenne ilyen... :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15648) SunyaMacs válasza Popes (#15646) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Nem rossz browser a Vivaldi

(#15649) Locutus


Locutus
veterán

Tök jó dolog ez, hogy bizonyos hírekben twitter vagy egyéb közösségi médiából van beszúrás, de nem lehetne ezt úgy megoldani, hogy ne függjön tőle az egész oldal?

Sok munkahelyen tiltottak a közösségi oldalak, és így pl a be nem töltődő twitter tartalomtól az egész PH lebök, és nem tölti be az oldalt attól a tartalomtól kezdve, csak teker a végtelenségig...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#15650) zileut


zileut
tag

Van rá esély a közeljövőben, hogy a hozzászólásoknak is legyen RSS feed-je?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.