Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) -juc- válasza lezso6 (#15296) üzenetére


-juc-
aktív tag

Szia!
Azt mondták, hogy neked szóljak, hogy duplázódott a névelő a büntiben, úgyhogy szólok:

* A A felhasználó hozzászólási jogosultsága korlátozva van, de még írhat új hozzászólást.

(#15303) sutszi


sutszi
veterán

Lehalt a PH rss feed. Az rss olvasó ezt mondja: The response didn't have a valid responseXML property.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15304) lezso6 válasza sutszi (#15303) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Melyik feed? Másik olvasóval tesztként?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15305) sutszi válasza lezso6 (#15304) üzenetére


sutszi
veterán

Slick RSS-em van Chrome plugin. Csak a PH feedje nem töltődik le.

Másikkal nem tudok próbálni. Nincs másik. :F

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15306) lezso6 válasza sutszi (#15305) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pl az MA jó? Vagy hogy?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15307) sutszi válasza lezso6 (#15306) üzenetére


sutszi
veterán

Az MA, ITCAFÉ..stb jó volt. Csak a PH-nál volt gond. De most frissítettem rá és látom sikerült megtalálni a gondot, mert megjavult. Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15308) lezso6 válasza sutszi (#15307) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, javítva. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15309) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Remélem, hogy nem OFF topik. :U

Egy oylan ötletem, kérésem lenne, hogy ha majd valamikor új motor lesz a fórum alatt, akkor jó lenne megoldani azt, hogy ha egy cikkhez még nincs hozzászólás, és ráklikkelek a cikk hozzászólások ikonjára, akkor ne egy tök külön editor oldal jöjjön be, hanem legyen része a fórum többi részének.

Így könnyebb lenne egyből másik topikot keresni, ha nem akarok hozzászólni. Egyből menteni is tudnám a kedvencek közé, stb.
Jelenleg vissza kell menni a hírhez és a fórumra kattintani.

Hab lenne a tortán, ha valami ajax-os módszerrel frissülnének a hsz-ek frissítgetés nélkül. De ez nem olyan fontos.

Remélem, más is hasznosnak találja ezt a javaslatot. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15310) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

A fórum listázó oldalnál jó lenne egy olyan kipipálható elem, hogy "[Re:]" előtagú topikok szűrése, szóval hogy ki lehessen szűrni a cikkekhez tartozó topikokat a minden más fajta topikoktól.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#15311) dqdb válasza sz.balazs.95 (#15310) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ennek lenne is értelme és egyúttal nem is. Sok telefonnak a "hivatalos" topikja a Mobilarena teszthez tartozó topik Re: előtaggal, így ez a szűrés ezeket a topikokat is elrejtené.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#15312) sz.balazs.95 válasza dqdb (#15311) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Igen, ez sajnos igaz :(
Egyébként volt már példa, hogy ezért nem találtam meg egy topicot, mert a Re típusú topikok felett automatikusan átsiklott a tekintetem :DDD
De valamilyen formában jó lenne egy nagyobb rendszerezettség.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#15313) Winner_hun válasza sz.balazs.95 (#15310) üzenetére


Winner_hun
félisten

Részletes keresés, Ne tartalmazza ezen szavakat

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15314) etele1.0


etele1.0
tag

üdv
szerintem jó lenne, ha a hardveraprón a keresési felltételek között lenne egy ár szerinti is
pl, 10-20 ezer, 20-30 ezer... 100.000felett stb

fullHDultra

(#15315) DS39 válasza etele1.0 (#15314) üzenetére


DS39
nagyúr

Van ilyen. 😶

(#15316) etele1.0 válasza DS39 (#15315) üzenetére


etele1.0
tag

jé tényleg :))
de mondjuk én görgető menűsre gondoltam

[ Szerkesztve ]

fullHDultra

(#15317) Lauda


Lauda
félisten

Ez az elszurkites azert kemeny lett. Igy egesz biztosan tudod, hogy ki van korlatozva, meg se kell nezned az adatlapjat. Mintha meg lenne belyegezve az ember. :U Mi szukseg van erre tenyleg?

[ Szerkesztve ]

(#15318) csako válasza Lauda (#15317) üzenetére


csako
veterán

Szerintem jó látni, hogy az adott illető pl. tuti nem fog válaszolni, egy esetlegesen neki címzett kérdésre, mert nem tud.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15319) Lauda válasza csako (#15318) üzenetére


Lauda
félisten

Attol meg mas valaszolhat, igy a kerdest felteheted. Ha pedig csak es kizarolag az o velemenyere vagy kivancsi, meg mindig ott a privat uzenet.

(#15320) beg válasza Lauda (#15317) üzenetére


beg
veterán

Talán a játékszabályokat kell betartani :U
Amúgy csak limitálva van, ezt jelzi így.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#15321) Lauda válasza beg (#15320) üzenetére


Lauda
félisten

Talán a játékszabályokat kell betartani :U

Majd ha veletlen teged tiltanak ki mert nem jossz be valamelyiknek terjunk vissza erre. Olyan a szabalyzat, hogy barmikor barkit lehet tiltani, ha akarnak.

Amúgy csak limitálva van, ezt jelzi így.

Igen limitalva, ma is talaltam olyat, aki meg 174 napig van innen kitiltva. Persze kerdes nalad mit jelent a limitalas.

(#15322) sutykuru válasza Lauda (#15317) üzenetére


sutykuru
tag

A sárga csillag nem megbélyegzés?

(#15323) csako válasza sutykuru (#15322) üzenetére


csako
veterán

Hupsz, most belegondoltam, hogy minek a jele is volt régen ( szerk.: eggyel több ággal)... de legalább nem vörös ;]

(#15319) Lauda: Jogos. Csak annyit mondhatok még, hogy rám nincs negatív érzésekkel az elszürkítés.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15324) #65675776 válasza sutykuru (#15322) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szegény tábornokok is úgy meg vannak bélyegezve a(z arany)sárga csillaggal, hogy na.

Amire Te gondolsz, az a sárga dávidcsillag volt. Eggyel több ága van, de apróságokon ne akadjunk fenn.

[ Szerkesztve ]

(#15325) Lauda válasza sutykuru (#15322) üzenetére


Lauda
félisten

Szamomra nem es el tudod rejteni, ha szeretned. ;)

(#15326) sutykuru válasza #65675776 (#15324) üzenetére


sutykuru
tag

Valahogy éreztem, hogy erre előjön egy "nagybetűs", de nem zsidóztam le a kollégát.

Itthon meg tudtommal ezüst, ha a rendőrök/katvédesek nem különcködnek.

Lauda: Én nem szoktam kidobolni, hogy csontot dobtam a kutyámnak. :D Bár valaki buzgárkodott, de igen, Orbánra gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#15327) #65675776 válasza sutykuru (#15326) üzenetére


#65675776
törölt tag

Zászlósok és tisztek aranycsillagot viselnek. A főtisztek és tábornokok jelenleg valóban ezüstcsillaggal vannak megjelölve (gondolom az aranymező miatt). Legalábbis nálunk. Aztán meg országa válogatja, hol arany, hol ezüst.

Senki nem beszélt zsidózásról. A sárga ötágú csillag soha sem jelképezte, vagy bélyegezte meg a zsidókat. Kár is párhuzamot vonni a kettő között.

(#15328) sutykuru válasza #65675776 (#15327) üzenetére


sutykuru
tag

"Amire Te gondolsz, az a sárga dávidcsillag volt. Eggyel több ága van, de apróságokon ne akadjunk fenn."

-nem erre gondoltam

Én csak öltönyben/vagy még abban sem találkozok tábornokokkal.

(#15329) SUPREME7 válasza #65675776 (#15327) üzenetére


SUPREME7
őstag

Gyémánt csillag az, de nem semmi merre el tud menni egy ilyen topik is :DDD

(#15330) Rimuru válasza sutykuru (#15328) üzenetére


Rimuru
veterán

Amire te gondolsz az nem kotelezo. ;]

Vigyázat, csalok!

(#15331) Pubszon


Pubszon
veterán

Üdv.
Ha van egy még nem nyilvános blogbejegyzésem és (kíváncsiságból) hozzá akartam szólni, akkor kétszer írja, hogy Csak publikus bejegyzéshez nyitható topik!
Nem gond, hogy kétszer írja, de elég lenne egyszer is. :)
[link]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#15332) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Elméletben lenne arra lehetőség, hogy email értesítőnél a hozzászólás tartalma is benne legyen az értesítőben? (Topik hsz-re gondolok első körben, bár privátnál sem jönne rosszul) Gondolom az ingyenes rendszerben még jól jött, hogy kötelezően átvisz az oldalra az értesítő linkje, de manapság prémium tagoknál már amúgy sem generálna bevételt ha átkattint valaki, ha a reklámok ki vannak kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#15333) Lauda


Lauda
félisten

Olyan megoldas esetleg letezhetne, hogy kulonbozo beallitasokat alkalmazzak kulonbozo bejelentkezett eszkozokon? A rendszer ugy is latja, hogy milyen eszkozokrol vagy bejelentkezve. Igy be tudnam kapcsolni pc-n a reklamokat, anno Parci irta, hogy az mindig jo az oldalnak, ha nagyobb a reklamok latogatottsaga. Mobilon viszont eszi az adatforgalmat, emiatt van csak kikapcsolva. Lehetne olyan opcio, hogy kulonbozo beallitasok a bejelntkezett eszkozokon, illetve minden eszkozon azonos beallitasok, igy jobban testreszabhato lenne a hasznalat. Nem ertek hozza, hogy ez megvalosithato-e, csak egy otlet volt.

(#15334) Rimuru válasza Lauda (#15333) üzenetére


Rimuru
veterán

Ez jo, ki lehetne boviteni a beallitasokat egy olyan resszel ahol megjelenik hol vagyunk bejelentkezve (lasd pl google/facebook), es mondjuk itt ki lehetne jelentkeztetni (fooldalrol pedig eltunhetne a checkbox)

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#15335) sz.balazs.95 válasza Rimuru (#15334) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ilyesmit már javasoltam korábban, azóta se lett semmi. :( :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#15336) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt a Google bejelentkezésnél lehet variálni?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#15337) Lenry


Lenry
félisten

kicsit fura ez a képfeltöltő

lőttem egy képet portrait mód
feltettem, a thumbnail fekszik, a nagy kép már jó

aztán rámentettem egy képszerkesztőben, hogy fixáljam a portrait módot, és feltöltöttem azt is.
most a nagy kép fekszik, és a kicsi áll jól

persze nem bacik ki velem a rendszer, ebből a kettőből már össze tudok rakni egy jó kombót, de azért már no... :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15338) dqdb válasza Lenry (#15337) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#15339) drtimot


drtimot
aktív tag

Apróság, de gondoltam jelzem: az egyéni arckép igénylés topicokban linkelt logout posztban a II. szakaszban a "szerkeszthetsz te is képet ez alapján" szöveg linkje törött (404 Not Found).

Jelenleg ide mutat:
https://logout.hu/bejegyzes/hasek/ph_kompatibilis_arckepszerkeszto_tutorial_sorozat/friss.html

A helyes link ez lenne:
https://logout.hu/bejegyzes/hasek/ph_kompatibilis_arckepszerkeszto_tutorial_sorozat.html

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#15340) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

@lezso van már valami pontosabb időpont a reszponzív felület és az új apró startjára?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15341) lezso6 válasza drtimot (#15339) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Erre készül a javítás, hogy a régi URL-öket irányítsa át.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15342) lezso6 válasza Bjørgersson (#15340) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Huhh, jót kérdezel. Nem tudok ígérni semmit, viszont azt biztosan állíthatom, hogy nagyon sok minden már kész, a RIOS R6 is lassan már R7-nek nevezhető inkább. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15343) sutykuru válasza lezso6 (#15342) üzenetére


sutykuru
tag

"2 hét az oldalon használt alap időegység.
Ha valamit változtatunk... az 2 héten belül elkészül. Ha megígérünk valamit, 2 hét és kész is lesz.
A 2 hét alapesetben legalább 1 hónapot jelent... de van olyan dolog, melyre 2 hetet mondtunk 1,5 éve...
Ha egy staff tagtól azt a választ kapod valamire, hogy 2 hét múlva... akkor nyugodtan menj el egy Föld körüli túrára (gyalog), mire visszaérsz, talán megoldódik, amiről beszéltetek." ;]

(#15344) Lauda válasza sutykuru (#15343) üzenetére


Lauda
félisten

Ha foldtorteneti idoben szamolsz, akkor mindezek csak pillanatoknak tunnek. ;]

Minden relativ. Elobb-utobb elkeszul. :D

Vagy nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15345) Bjørgersson válasza lezso6 (#15342) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ennek örülök, csak így tovább! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15346) föccer válasza sutykuru (#15343) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezt be kellene tennem a céges e-mail aláírásomba. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15347) sutykuru válasza föccer (#15346) üzenetére


sutykuru
tag

Ha megfizeted a jogdíjat. :D

(#15348) customer114


customer114
senior tag

Kellene egy Jelentsd a csalókat offtopic, ahol törlés nélkül kifejthetnénk a kultúrált véleményünket.

Volt már ilyen kezdeményezés? Miért lett elvetve, ha igen?

[ Szerkesztve ]

(#15349) #65675776 válasza customer114 (#15348) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert nem volt kulturált, és folyamatosan csak a flame származott belőle még a sima csalós topicban is. A partvonal mellőli véleményekre egyébként sincs szükség az ügyek tisztázása szempontjából.

(#15350) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! Véletlenül kitöröltem a Privát üzeneteimből az egyik fórumtárs üzeneteit.Van valami mód a visszaállitására? fontos lenne.. köszi a gyors választ..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.