Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45934) Rent válasza fery02 (#45929) üzenetére


Rent
senior tag

Akkor miert fizetnek 12% extra azonnali cseredijat? Nem az a cel, hogy 50% aron eladjam phn, hanem, hogy problemamentesen a veteli arat beforgassam a kesobbiekben, ha megszunik ennek az ertekesitese. Regen ez ugy mukodott, hogy az azonnali gari arat is beforgattak, ezen valtoztattak, azt mar bukod elvileg.

az egyik uzletben igy beszelt ra anno az elado, hogy lg c1 et vett igy, majd azonnali garival becserelge c2 re, amikor mar nem volt c1, igy vettem en is 1 eve c3 at, meg varok vele, majd c5, vagy c6 nal csere. Mondom nekem tapasztalat, hogy brutal gyorsan problemamentesen berorgatjak a helyszinen, ha fizettel az extra szolgaltatasert.

megeri nekik, mert akik megveszik az extra garit, kb. minden tizedik fogja teynleg becserelgetni, ha az meg tenyleg hibas, nekik is cserelik, boven megterul nekik is a szolgaltatas dijabol

sokat vasarolok alzatol es csak nagyon keves termeknel fizetek azonnali cseregarit, viszont szivtam mar meg olyannal, amin nem volt, ott szepen elkuldik kulfoldre es hetek mulva jon valami valasz, azonnalinal meg helyben cserelik a Robert K. krt.on

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.