Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#1101) g0302


g0302
csendes tag

Ez még működött 1 perce,hajrá akit érdekel minden ott van. Frissített,javított.
http://hotfile.com/dl/63868297/c910ab4/ ... 1.rar.html

[ Szerkesztve ]

(#1102) wayteqx820


wayteqx820
csendes tag

ha valaki tudna egy linket ahonnan a 2010.03 POI leszedhető megköszönném

(#1103) m.jeno válasza wayteqx820 (#1102) üzenetére


m.jeno
senior tag

Miért nem nézed a képernyő jobb oldalát?

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1104) wayteqx820


wayteqx820
csendes tag

Találtam ha valakinek még nem lenne meg[link]

(#1105) dany27


dany27
őstag

háth én nem tudom mit csinálok rosszúl de nekem ezzel is újra indul :S
Szűz data.zip-et kicsomagoltam majd ráhuztam branding.zip tartalmát, valamint a poi_visiblities-t beraktam a save-ba a poi 2010_03 szvsz az is stimmel. :F

(#1106) dany27 válasza dany27 (#1105) üzenetére


dany27
őstag

nah előbb sikeresen elírtam szóval hiába raktam bele a brandingba valamiért nem ment...
De meg is van hogy miért mert előtte kurkásztam valamit a data.zip-ben és lényeg a lényeg vissza kellet állítanom az original cuccost de vélethenül az 1.0 data.zipjét raktam vissza naná hogy nem talált ezt-azt
De most már megy! Ezer hála ez jelez már mindent! :R :R :R :R :R

Már csak azt szeretném megtudni hogy mire jó külön mappába rakni a külön gyártmányú mapokat? Mert nekem egyben van a TM meg a TA is. Vagy az csak akkor érdekes ha egyországból van két gyártmányú is vagy mi?

Kössz! ;)

[ Szerkesztve ]

(#1107) Spark86 válasza tmega (#1037) üzenetére


Spark86
csendes tag

tmega köszi az infot, végre ki tudtam próbálni, és kiválóan működik!

(#1108) Mawerik válasza m.jeno (#1078) üzenetére


Mawerik
tag

Köszu a segítséget! :K
Tesztelem

"Minden ember megkopaszodik, csak nem mindegyik éli meg!"

(#1109) DM43 válasza dany27 (#1106) üzenetére


DM43
Topikgazda

Már csak azt szeretném megtudni hogy mire jó külön mappába rakni a külön gyártmányú mapokat? Mert nekem egyben van a TM meg a TA is. Vagy az csak akkor érdekes ha egyországból van két gyártmányú is vagy mi?

Egy országból nem lehet több gyártmányú térképet egy mappába rakni (pontosabban lehet, de csak a legfrissebbet fogja figyelembe venni).
Én is "ömlesztve" használom a TM, TA térképeket.

[ Szerkesztve ]

(#1110) m.jeno válasza dany27 (#1106) üzenetére


m.jeno
senior tag

Ajánlom figyelmedbe a térképekkel kapcsolatosan a #626 hsz-t.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1111) denver6772 válasza m.jeno (#1088) üzenetére


denver6772
tag

Ha megnézed a figyelmeztetésekben benne van, hogy veszélyes kanyarokra figyelmeztetés..stb., ezért kérdeztem, nem magamtól találtam ki.

(#1112) ZsoAce


ZsoAce
tag

A primoban van ugye a beépített mediaplayer, képnézegető. Ha kerestetem velük a zenéket, képeket, egy csomó idő, amíg lefut ez a procedúra, közben "kérem várjon" van, gondolom végigfésüli a belső-külső memóriát, mert mindenféle apró wav-okat, ikonokat is megtalál.

Meg lehet adni valahogy (mondjuk a sys.txt-ben?), hogy csak egy adott könyvtárból keressen?
Köszi!

(#1113) dany27 válasza m.jeno (#1110) üzenetére


dany27
őstag

Köszi a válaszokat DM43 és m.jenő. Nekem is csak egy gyártmány van mindegyikből.. TA=NY EU a többik TM.

Am nálatok is csinál olyant a primo hogy rohadt nehezen talál holdat?
Vagyis tegnap azt játszotta hogy kiírta hogy a jel mondjuk átlagos a sarokba a térerőnél a pötyök maxon voltak de egy hold sem volt.... Sőt még az sem hogy piros pötyökkel ott lennének a holdak.
A gép saját GPS infos cucca meg talál holdakat.... (wayteq x950)
Ilyenkor mi a helyzet? Csak a brandinget buheráltam rajta meg, felrktam azt a pakkot amiben bennt vannak a kút jelző ikonok.
Próbáltam azt is hogy töröltem a portot meg a baudot a sys.txt-ből a komplett save mappát és újból kezdtem a beállítást de ugyan az a helyzet....

Ezt ismerte fel automatán
Port: 1
Baud 57600

[ Szerkesztve ]

(#1114) plajos válasza ZsoAce (#1112) üzenetére


plajos
aktív tag

Szia!

sys.txt-be:
[oasis]
exclude_directories="PICTURE::%SDCARD%/,PICTURE::%myflashdisk%/,MUSIC::%SDCARD%/,MUSIC::%myflashdisk%/"
include_directories="PICTURE::%SDCARD%/Pictures/,MUSIC::%SDCARD%/mp3/"

Az első sorral kizárod a keresésből a TELJES sd-kártyát és a belső memóriát. A második sorral a beírt könyvtárat engedélyezed az sd-kártyáról.
Zene: %SDCARD%/mp3/
Képek: %SDCARD%/Pictures/

Megjegyz.: az oasis utáni az két sor csak a fórummotor kettétörte őket.

[ Szerkesztve ]

(#1115) taschner


taschner
aktív tag

GJmpp1.12 lévő info.ini-t hova kell tenni?

A motorozás egy élmény!!!

(#1116) Mawerik


Mawerik
tag

Sziasztok ismét! :)

Abban kérem a segítségeteket, hogyan tudnám bekapcsolni a Primo-ban a domborzat megjelenítését.

Előre is köszönöm a segítséget!

"Minden ember megkopaszodik, csak nem mindegyik éli meg!"

(#1117) denver6772 válasza Mawerik (#1116) üzenetére


denver6772
tag

Ha nincsen a dem mappádba az europe_NASA.dem akkor nem is fogja mutatni, ezt kel bemásolni.

(#1118) Mawerik válasza denver6772 (#1117) üzenetére


Mawerik
tag

Köszönöm!

Megpróbálom az iGO8-ból bepakolni.
:)

Kell-e még valamit beállítani?

[ Szerkesztve ]

"Minden ember megkopaszodik, csak nem mindegyik éli meg!"

(#1119) denver6772 válasza Mawerik (#1118) üzenetére


denver6772
tag

Az jó lesz ,tudtommal nem.

[ Szerkesztve ]

(#1120) taschner


taschner
aktív tag

Hova kell tenni a GJmpp skin mert nem tudom az egész fórumot végig olvastam de semmi.

A motorozás egy élmény!!!

(#1121) Mawerik válasza denver6772 (#1119) üzenetére


Mawerik
tag

Köszönöm, működik!!!! :))

"Minden ember megkopaszodik, csak nem mindegyik éli meg!"

(#1122) denver6772 válasza taschner (#1120) üzenetére


denver6772
tag

Te magad is leírtad a választ, skin mappába, (content map ) és ezen belul skin map., majd ha ez megcsináltad akkor, bemész a menübe, kijelző+nappali +éjszakai át állítod az általad felrakotra is és újra indítod a navit.

[ Szerkesztve ]

(#1123) denver6772 válasza denver6772 (#1122) üzenetére


denver6772
tag

Örülök, hogy segíthettem, ha bármiben tudok segíteni nyugodtan írj.

(#1124) Mawerik válasza taschner (#1120) üzenetére


Mawerik
tag

Amennyire tudom, a content mappa skins könyvtárába.
Majd a képernyő beállításainál lehet aktiválni.
Mawerik

Ps: Lehetséges egy újraindítás...

Nálam működik az újraindítást követően. :))

[ Szerkesztve ]

"Minden ember megkopaszodik, csak nem mindegyik éli meg!"

(#1125) taschner válasza Mawerik (#1124) üzenetére


taschner
aktív tag

Köszi meg van csak nem volt skin mappám és ez miatt nem volt alkalmas.

A motorozás egy élmény!!!

(#1126) taschner


taschner
aktív tag

A GJmpp_v1.12_P1.1 skin-de hogyan tudom elmenteni a kedvecbe az otthont és a munkahelyet?
Vagy esetleg számít a kis betű nagy betű?

A motorozás egy élmény!!!

(#1127) dany27 válasza taschner (#1126) üzenetére


dany27
őstag

az otthont HOME néven míg a munkahelyet WORK néven mentsd el a kedvenceknél és automatán felfogja ismerni őket!

(#1128) taschner válasza dany27 (#1127) üzenetére


taschner
aktív tag

Köszi sikerült.

A motorozás egy élmény!!!

(#1129) Raga


Raga
senior tag

Hello!

Kérdésem az lenne, hogy a Primonál a térképnézetben csak a három variációt nevezetesen közeli, normál, távoli állíthatom át?
Kicsit engem zavar, hogy menet közben már majdnemhogy madártávlati módra vált, és csak akkor közelít, ha kereszteződés jön.
Ezt nem lehet valahol beállítani, hogy olyan legyen, mint az IGO 8-ban, hogy fixen legyen mondjuk normál nézeten?

(#1130) dany27 válasza Raga (#1129) üzenetére


dany27
őstag

Betudod állítani hogy mennyivel előtte(távolság) kapcsoljon vissza normálba! (Ha jól emléxem van valami erre a beállításokban)

(#1131) <>jana<>


<>jana<>
senior tag

Ha valaki tudja hogyan lehet rá varázsolni egy navigonra, legyenszives keressen meg privátban.

(#1132) dany27 válasza <>jana<> (#1131) üzenetére


dany27
őstag

PÜ ment!

[ Szerkesztve ]

(#1133) BullZeye


BullZeye
veterán

Melyik a legjobb domborzat, és miért az? Mi a különbség köztük?

(#1134) Spark86 válasza Raga (#1129) üzenetére


Spark86
csendes tag

A sima primoban valóban csak ez a 3 lehetőség van, és nekem se volt szimpatikus egyik sem. Mindegyik túl távolra mutatott, ami egyrészt felesleges, másrészt belassul tőle a gép. Gurjon skinnel viszont kitűnően beállíthatod a követési távolságot, és a kamera dőlésszögének tól-ig intervallumát. Ez se lesz merev, a kereszteződéseknél ugyanúgy ráközelít az útra, de menet közben legalább nem száll el.

(#1135) m.jeno válasza BullZeye (#1133) üzenetére


m.jeno
senior tag

Alapvetően kétféle domborzati térkép van, 2D-s és 3D-s, köztük lévő külömbséget remélem nem kell elmondani. Az szinte mindegy, hogy melyik típusból, melyiket használod, 2D esetén legfeljebb a topográfiai felület más, 3D estén mindegy, hogy a TA-s vagy a NASA dem fájlt használod. A primo igazából 3D-re van kihegyezve, hogy térben mutatja a felületet és az utat.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1136) Raga válasza Spark86 (#1134) üzenetére


Raga
senior tag

Köszi a választ, csak sajnos nem vagyok nagyon skin párti, meg nem is igazán tudom, hogyan rakjam fel.

(#1137) taschner válasza Raga (#1136) üzenetére


taschner
aktív tag

Hali.
Én tegnap raktam fel és nagyon be jött a Gurjon skin sokkal élvezetesebb az egész.
A content mappába kell létrehozni egy skin nevű mappát és utána oda kell másolni a gurjon skint.
A többit ha vissza olvasol egy napot le van írva mert én is kérdeztem.

A motorozás egy élmény!!!

(#1138) hotibi


hotibi
aktív tag

sziasztok, igo8 és amigo amit használok..hol kell beállítani hogy mindkettő ugyanazt a content mappát használja? Most duplán van fent ami sok helyet foglal :-(

köszi

(#1139) Wolfskin


Wolfskin
őstag

az ikonok előcsalogatásában kérnék segítséget. a navigyurciról letöltött branding volt fent, ami működött is, de sok hiányzott (pl. Shell viszont volt Mol)

kipróbáltam g0302 által felrakott cuccokat, de hibaüzenettel indult a primo, majd minden beállítást törölve sikerült elindítani, de ikonok nélkül. visszaraktam az eredetit már az sem megy... :F

van valami végleges, jól működő megoldás erre? legább a benzinkutak mennének jól...

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1140) m.jeno válasza taschner (#1137) üzenetére


m.jeno
senior tag

Csak a pontosság és egyértelműsítés kedvéért, a letöltött GJ skint kicsomagolva - nappali és éjszakai nézetet kell alámásolni, ha megvan a programban a beállítások - Kijelző nappali felület témája alá ki kell választania a nappali fájlt - vissza, majd a z éjszakaifelület témája alá az éjszakai fájlt - vissza, és újra kell indítani programot.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1141) m.jeno válasza Wolfskin (#1139) üzenetére


m.jeno
senior tag

Innen letölthetsz egy működő verziót, legalább is amin a benzinkutak nekem hibátlanul müxenek,igaz miden ikon nem.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1142) taschner válasza m.jeno (#1140) üzenetére


taschner
aktív tag

Na akkor én nem jól csináltam.Én csak a 3 mb-t tettem fel és azt raktam nappaliba is meg éjszakaiba is.Vagy légyszi privibe a részletességet és azt ,hogy ha meg érkezem a célhoz ne kapcsoljon ki a gép.

A motorozás egy élmény!!!

(#1143) Wolfskin válasza m.jeno (#1141) üzenetére


Wolfskin
őstag

nem tudom, valami miatt nem működik. most az ősrégi (kék-fehér kör alakú) ikonok jöttek elő.

nem kéne valamit törölni, pluszban letölteni, átállítani hozzá, hogy beolvassa az ikonokat? miután a navigyurcvis verzió ment (95%), kipróbáltam g0302 cuccait, az a színes ikonokat mutatta, de már nem jöttek ki az egyes márkák logoi. utána már hiába tettem vissza az előzőt, nem ment... most meg a színes ikonok sincsenek, csak ezek a randa kék fehér egyenikonok...

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1144) m.jeno válasza taschner (#1142) üzenetére


m.jeno
senior tag

Részletesebben nem tudom leírni, mint amit leírtam.
A célbaéréskor mit tegyen, azt a - beállítások - GJmpp skin beállítások - megérkezés beállításai alatt tudod rendezni.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1145) m.jeno válasza Wolfskin (#1143) üzenetére


m.jeno
senior tag

A save alatt kicserélted a poi_visiblities.txt -t, mert amíg azt nem tettem meg, addig semmit sem mutatott.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1146) ZsoAce válasza plajos (#1114) üzenetére


ZsoAce
tag

Szuper, köszönöm szépen!

(#1147) Wolfskin válasza m.jeno (#1145) üzenetére


Wolfskin
őstag

valóban, meg arra is rájöttem, hogy egy újabb Hungary.poi -val (2010.03.) akartam használni.

szal 2009.09 poi vissza, poi_visiblities.txt törölva, most a benzinkutak egy részének mutatja a logoját (Mol), de soknak nem (Luk, Shell, Agip...)

egyébként ez ugyanaz, amit anno a navigyurciról töltöttem le.

kösz a segítséget!

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1148) taschner válasza m.jeno (#1144) üzenetére


taschner
aktív tag

Hali.
Tehát mind a kettő mappát bele kell másolni a skin mappába?

A motorozás egy élmény!!!

(#1149) Wolfskin válasza m.jeno (#1145) üzenetére


Wolfskin
őstag

na, közben kipróbáltam még egyszer, és g0302 által feltöltött cuccok mutatják a legtöbb logózott ikont: #1101 #1068

plusz:
•benzinkutak mind
•áruházak (hiperek, boltok, éttermek stb.) majdnem mind
•autókereskedések (mind)
•a 2010.03-as Hungary.poi-val megy

mínusz:
amit nem értek, hogy pl. ha név szerint keresek a Tescora, akkor mutatja ikonnal, logoval, de amúgy nem teszi ki az ikonját...(???)

meg egy kicsit hiányos a Poi adatbázisa: nincs benne pl. a szadai CBA center (pedig vagy 5 éve ott van, egy hatalmas bevásárló központ), a szadai OTP, ATM, COOP, Aranybika étterem... stb.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1150) m.jeno válasza taschner (#1148) üzenetére


m.jeno
senior tag

igen

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.