Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#1601) keszo válasza m.jeno (#1600) üzenetére


keszo
őstag

kösz a gyors reagálást :R :R
teljesen megfelel így is, csak néztem hogy a neo is sugároz tmc-t

Attila

(#1602) formasu válasza beller (#1599) üzenetére


formasu
tag

PNA-don a settingsbe van olyan hogy GPS path oda tallózd be neki a primo exe-jet és ezek után már ha duplán rányomsz a navira akkor indulni fog

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1603) plajos válasza pillo (#1597) üzenetére


plajos
aktív tag

A txt type is az igo belső ID type nem egyezik meg! Ha a txt-ben 3-as van annak az ID-je 4 és ez a piros lámpán áthajtást rögzítő kamera. Veszprémben és Szolnokon van az adatbázisban.
Mellesleg a mobil kamera a txt-ben 5-ös de az ID-je 1-es.

[ Szerkesztve ]

(#1604) DM43 válasza plajos (#1603) üzenetére


DM43
Topikgazda

PLajos, pü ment!

[ Szerkesztve ]

(#1605) aswna válasza keszo (#1596) üzenetére


aswna
csendes tag

"belehet-e állítani csak az egyiket"

Van lehetőség egy adott sávra ráhangolni és az automatikus keresést letiltani.

A gurjon skin utóbbi pár kiadásában menüből is lehet állítgatni dolgokat a TMC-vel kapcsolatban: keresés indítása, kézi hangolás, automatikus hangolás ki/bekapcsolása. (Kipróbáltam, működik.)

Másképpen: a save/system.ini fájlban az alábbi is segíthet. (Nem próbáltam.)
[tmc]
auto_tuning="0"
saved_config_available="1"
saved_last_frequency="948"

(#1606) keszo


keszo
őstag

hali
Azután érdeklődnék hogy ha BP-en beolvastatom az összes forgalmi eseményt,például így

és elnavigál egy adott helyre, majd csak készenlétbe helyezve a gps-t visszafelé is beállítok egy új címet akkor a navi ismét figyelembe veszi a közlekedési eseményeket?

Attila

(#1607) kisspista válasza beller (#1598) üzenetére


kisspista
senior tag

A Primo-t mivel nem kell telepíteni, ezért érdemes a Start menübe betenni, ezt a következő képpen teheted meg:

Total Commanderrel készítesz egy parancsikont a Primohoz, majd az elkészült *.ink fájlt bemásolod a StartUp menübe, és kész!

(#1608) kisspista válasza keszo (#1606) üzenetére


kisspista
senior tag

Meg fogja kérdezni, hogy figyelembe vegye-e a tervezett útra eső, aktuális adatokat. Automatikusan szerintem megy, ha már engedélyezted a korábbi útvonalnál, és nem távolítottad el a TMC vevőt!
Melyik verzióját használod a Primo v1.1-nek? Mikori kiadás?
Csak azért kérdezem mert látom a Traf_Nav van kijelölve neked, de nekem ezen nem talál adást, mivel ez nem Magyarországhoz tartozik. De ez csak az újabb, (8.5.11.155811)-as verziónál van így!

(#1609) m.jeno válasza keszo (#1606) üzenetére


m.jeno
senior tag

Nem tudom figyelted-e, hogy mit ír ki!
NINCSENEK AZ ÚTVONALAT ÉRINTŐ ESEMÉNYEK.
Szerinted ekkor mit kellene tennie, természetesen figyelembe veszi az eseményeket anélkül, hogy te beolvasnád, ő már akkor elkészíti a kerülőutat amikor sikerül jelet venni.
A térképen lilával jelzi, hogy melyik út problémás.
ja, akkor tervez csak elkerülést ha engedélyezted, és nem kell várnia a Te jóváhagyásodra.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1610) takikacska


takikacska
csendes tag

Hy

Olyan problémám a primoval hogy amenyiben teherautó van beállítva (a primohoz megvan kamionos liszenszfájl és Navteq térképeket használk) akkor egy újratervezés után megszűnik az útvonal és csak a végcél zászlóját mutatja, hiába adom meg újra a címet akkor azt írjaki hogy az útvonal betervezve, de nincs ugyanúgy utvonalam. ha kitörlöm az útvonalat és újraterveztetem akkor megint csak a zászlót mutatja az útvonalat nem.
Találkozott valaki már hasonlóval?

(#1611) hotibi


hotibi
aktív tag

üdv, egy ASUS R300 on futó primo1.1 ben szeretném a sebességmérőkamera hang erejét növelni..nincs TTS Eszterkém..hanem a pittyegést. Valakinek ha van ötlete kérem segítsen, előre is köszi
üdv

(#1612) BeregiZs válasza hotibi (#1611) üzenetére


BeregiZs
csendes tag

Én úgy csináltam, hogy a data.zip/ui_igo9/audio mappában található file-ket valamilyen hangszerkesztő programmal (pl.Nero), megemeled a kívánt szintre. Emlékeim szerint az "!alert5.wav" a kamera riasztás. A sys-be írással is emelhető a hangerő, de tudtommal az globálisan hat a rendszerhangokra, a szerkesztéssel pedig egyénileg határozhatod meg a hang erejét a riasztásoknál.

Zsolt (Wayteq X950)

(#1613) beller válasza formasu (#1602) üzenetére


beller
aktív tag

Köszönöm a segítséget prímán működik, thx.

(#1614) hotibi válasza BeregiZs (#1612) üzenetére


hotibi
aktív tag

üdv, köszi a helpet..kiválasztottam azt a filet. megemeltem a dB szintjét Audacity 1.3 Beta (Unicode) ezzel. Visszamásoltam a filet..save mappát töröltem..de nekem ez nem jött össze :-(

Az a baj hogy az eredeti figyelmeztető hang csak akkor emelkedik ha a főhangerőt is feljebb veszem. Ezeeseben pedig Moha Bá ordít.
üdv

(#1615) Hippo válasza hotibi (#1611) üzenetére


Hippo
aktív tag

[dynamiccompressor]
compressor=1
;;a0=56806
;:thrs=24703
;:ratio=8
gain=8

Én ezt használom.. gain értékét állítod és hangosabb lesz.. a szövegelés mindenképpen, de szerintem ez globálisan hat mindenre. Ha tévednék sorry. :)

(#1616) hotibi válasza Hippo (#1615) üzenetére


hotibi
aktív tag

üdv, köszi próbálom ...
üdv

(#1617) BeregiZs válasza hotibi (#1614) üzenetére


BeregiZs
csendes tag

Nem igazán értem, hogy miért nem változott. Ez egy egyszerű hangerő emelés egy wav filében. A save mappát sem kell törölni hozzá. Az a bizonyos file, amit változtattál a datában, onnantól kezdve azzal a hangerővel fog szólni. Én pl. halkabbra vettem, mert a hangszóróm torzított a gyári hangerőn. Próbáld meg szinte teljesen lehalkítani ezt a file-t, ebből majd látszani fog, hogy történik-e változás. :(

Zsolt (Wayteq X950)

(#1618) Spark86 válasza hotibi (#1611) üzenetére


Spark86
csendes tag

Emlékekből építkezek csak, mert most nincs előttem a kütyüm, de szerintem gurjonban mindenféle hang hangerejét külön lehet állítani. Ha az nem elég, vedd a global hangerőt magasabbra, és a trafipax kivételével mindent halkabbra, és akkor nem kell a file-okat módosítgatni (persze nem tagadom, hogy az is egy működő megoldás lehet)
Ha elém kerül a progi, megnézem, hogy hol találod a hangerő-beállításokat.

(#1619) keszo válasza m.jeno (#1609) üzenetére


keszo
őstag

Hali
Én úgy értem ezt az egészet, hogy ha beolvassa az összes közlekedési eseményt ami csak van (pl. 258 db ) MO. területén. Mindezt a 94.8MHz-en BP. területén, és lemegyek vele Sümegre ahol ezt már nem lehet fogni, de nem kapcsol ki, hogy ne felejtse el ezeket az infókat. Amikor tovább indulók Bajára, akkor is figyelembe fogja venni, útvonal tervezéskor a közlekedési eseményeket (amit előzőleg még BP-en töltött le)?.... és így tovább Baja-Budapest viszonylatban is?

Attila

(#1620) keszo válasza kisspista (#1608) üzenetére


keszo
őstag

Hali
Amikor tudom megnézem neked a verzió számot mert otthon hagytam a gépet.
Egyébként azt vettem észre hogy vagy ezt találja meg vagy a 100.8MHz-et.

Attila

(#1621) hotibi válasza BeregiZs (#1617) üzenetére


hotibi
aktív tag

üdv, amivel próbáltam wav editor abban nem igazodtam ki hogy hogy lehet hangerőt emelni..most találtam ezt Audacity 1.3 Beta (Unicode) free..és megnyitom a filet..van egy olyan opcio amiben dB ben tudom emelni a szintet..igy már jó. Amugy betettem az !alert5 helyébe egy szöveget, h. kiderüljön az e az a file. Jóra emlékeztél az az. Most az igo8 ból tettem át egy számomra jol hallható alert jelzést. Igy tuti meg fog oldodni a gondom, köszi a segítségedért. üdv

(#1622) m.jeno válasza keszo (#1619) üzenetére


m.jeno
senior tag

Ha kikapcsolod, hogy csak a 94,8-ot keressen, akkor az #1 hsz-ben látható, hogy az országban, hol melyik frekvencián fogja az M2-t, egyébként meg amíg nem kapcsolod ki addig merttartja az adatatok nagy részét, hogy mi alapján szortíroz nem tudom, de Bp-t elhagyva egy idő után ejti az adatokat, lehet, hogy távolság függő, nem tudom? :F
Nekem Veszprém és Miskolc környékén is fogott már jelet.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1623) BeregiZs válasza hotibi (#1621) üzenetére


BeregiZs
csendes tag

Örülök, hogy segíthettem. Egyébként én az igo8-hoz készítettem olyan sound mappát, amiben kölcsön vettem bizonyos hangogat a primo-ból.

Zsolt (Wayteq X950)

(#1624) keszo válasza m.jeno (#1622) üzenetére


keszo
őstag

Értem, köszönöm :R
Kár hogy nincs benne olyan beállítási lehetőség, amiben én választom meg hogy milyen időközönként frissítsen.

Attila

(#1625) plajos válasza BeregiZs (#1623) üzenetére


plajos
aktív tag

Ezt hogy érted?
Eszterke hangját rögzítetted, vagy csak riasztási hangokat tettél át?

[ Szerkesztve ]

(#1626) BeregiZs válasza plajos (#1625) üzenetére


BeregiZs
csendes tag

Nem, nem! Eszterkével nem foglalkoztam. Mindössze annyit változtattam, hogy a navding, és a két kamera riasztási hangot tettem át (a közlekedési és sebesség túllépésnél történő pittyegést), mert ezek jobban tetszettek. Amúgy én azt vallom, hogy minden program maradjon meg úgy, ahogy azt kitalálták. Persze skint én is használok, de az egy olyan alternatíva, hogy bármikor visszaállhatok az eredetire. Ha pedig nagyon "vágyom" ;) Eszterkére, elindítom a Primot.

Zsolt (Wayteq X950)

(#1627) hoby36


hoby36
senior tag

Hellotok!Primot lehet úgy beállítani,hogy mutassa az aktuális sebességet?

A logikában semmi sem véletlen!

(#1628) formasu válasza hoby36 (#1627) üzenetére


formasu
tag

Bocs, de nem értem!
Nekem a bal alsó sarokban mutatja a sebességet.
2.15-ös Gurjon Skin van rajta, lehet, hogy másik Skinre van szükséged? Lehet, hogy tévedek!

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1629) TRob1 válasza formasu (#1628) üzenetére


TRob1
veterán

skin nélkül is tudja mutatni, a jobb alsó sarokban (be lehet állítani külön, hogy mit mutasson útvonallal, és útvonal nélkül is)

beállítások/képi navigáció beállításai/megjelenő adatok

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1630) hoby36 válasza TRob1 (#1629) üzenetére


hoby36
senior tag

Köszönöm!

A logikában semmi sem véletlen!

(#1631) denver6772


denver6772
tag

Üdv mindenkinek, segítséget szeretnék kérni, mégpedig egy Wayteq készüléket kellene megcsinálnom ami működik csak a saját gyári navigációja van rajta még 2007 térképekkel. Kérdésem az volna, hogy ha az egész alapot leakarnám cserélni az nehéz e, mivel a primót berakom kártyával és nem lát mindent és így nem lehet elindítani?

(#1632) hotibi


hotibi
aktív tag

üdv, primo 1.1 ben hiába kapcsolom be a sebességmérőnél hogy közlekedés közben figyelmeztessen..hm..makacsul csak gyorshajtásnál jelez..ami jó de mi lenne a megoldás arra ha én akkor is szeretném hallani ha nem épp gyorshajtok?
Köszi ha valaki segíteene ebben
üdv

(#1633) kisspista válasza hotibi (#1632) üzenetére


kisspista
senior tag

A riasztások beállításánál az értéket változtasd meg: "Gyorshajtáskor"-ról "Közlekedéskor"-ra való figyelmeztetésre!

(#1634) hotibi válasza kisspista (#1633) üzenetére


hotibi
aktív tag

üdv, köszi a helpet..ez igy tul banális...ezen tul vagyok..pont ha ott kapcsolgatom earra nem változik semmit :-((

(#1635) beller


beller
aktív tag

Vajon a sys file-ba kell írni valamit ahhoz, hogy a 3d-s domborzat működjön? Nekem a Content/dem mappában van egy 269 MB-os NASA file, de a domborzat nem látszik. Vagy lehet a beállításoknál nem kapcsoltam be valamit? GJ 2.15 van fent primoval.

(#1636) snowdog válasza gpsr (#1584) üzenetére


snowdog
veterán

My account was suspended for unknown reasons to me.
Hosting provider did not answer to my questions why the site was closed.
We suspect... maybe... one unmet manufacturer behind this ...
Sorry, but the work of this project is stopped.
Therefore, thank

Szerintem akkor követte el a hibát, amikor elkezdte publikálni a módosított nyelvi fájlokat. Ugyanis az illegális. Nem lennék meglepve, ha a NavNgo jogászai töröltették volna a honlapot. Ez már mással is előfordult. Ha csak a skinekkel foglalkozott volna, szerintem ez nem következett volna be, ugyanis azok nincsenek tíltólistán.

Gyanítom minden előzetes figyelmeztetés, tájékoztatás nélkül nekem is ezért szüntették meg a fórumomat, és a rendszergazda nekem sem válaszolt egyetlen levelemre sem.

[ Szerkesztve ]

(#1637) snowdog válasza denver6772 (#1631) üzenetére


snowdog
veterán

Üdv mindenkinek, segítséget szeretnék kérni, mégpedig egy Wayteq készüléket kellene megcsinálnom ami működik csak a saját gyári navigációja van rajta még 2007 térképekkel. Kérdésem az volna, hogy ha az egész alapot leakarnám cserélni az nehéz e, mivel a primót berakom kártyával és nem lát mindent és így nem lehet elindítani?

Ez milyen Wayteq készülék? Tudomásom szerint ezeken a gépeken gyárilag soha nem volt navi program.

(#1638) Jaki2000 válasza snowdog (#1636) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Ezt nem egészen értem. A módosított nyelvi filék mindig is ott voltak a skinek mellett.
Mégis. Dimka oldalán:
Interface Language Support:
Sorry all Language files removed at the request of Nav N Go.

Ha a skinezés legális, akkor meg végképp. Mivel ez sem érinti program felépítését. Nem beszélve arról, ha már benne van az angol megfelelője, akkor miért nem tartalmazzák már eleve a nyelvi filék a lehetséges szövegeket? Ha program tudja, ésszerű lenne.
Korábban is írtam, csak lesz valami kompromisszum.

plajos! neked még nem volt problémád?

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#1639) Feri_1


Feri_1
csendes tag

Sziasztok.

Sajnos nem találom a fórum keresőjével, hogy honnan lehet letölteni Pákó és C.Vajda hangot és azt hogyan tudom beilleszteni.

Megköszönnék egy hivatkozást vagy hozzászólás számot.

Kösz előre is, Feri

(#1640) snowdog válasza Jaki2000 (#1638) üzenetére


snowdog
veterán

Idézet egy másik fórumról:

"A teljesség igénye nélkül a jogsértő tartalmak:
alapszoftver (a béta-változatok is, mivel azok is védettek, illetve kizárólag belső, fejlesztői változatok!!)
épületek
textúrák
hangok
nyelvi file-ok
DEM és terrain (domborzat) file-ok
térképek
az ún. file-felszabadító szoftverek
...
ami NEM jogsértő:
branding
benzinkutak
fonémák
POI
skinek
sémák (scheme)
speedcam-ek
HNR
ikonok
....
xxx
Anti Piracy Officer
Nav N Go Co. Ltd. "

Ebből is látható, hogy a Nav N Go a nyelvi fájlok módosítását illegálisnak tartja, szemben a skinekkel.

Az hogy valakinek eddig ebből még nem volt gondja, az nem azt jelenti, hogy soha nem is lesz, sokkal inkább, hogy a Nav N Go jogi részlege még nem figyelt fel rá. Persze ha idecitáljuk a nevezett oldalakat, akkor ennek is nő az esélye.

[ Szerkesztve ]

(#1641) snowdog válasza Feri_1 (#1639) üzenetére


snowdog
veterán

Ha megnézed az előbbi idézetemet láthatod, hogy a hangfájlok is tíltólistán vannak, tehát aki közzéteszi, az is jogot sért. Jobb lenne ezeket magánban intézni.

[ Szerkesztve ]

(#1642) AndrewTdi válasza Feri_1 (#1639) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

iGo primo nem tud véletlenül olyat, hogy van országszerte pár címem, beadom neki a címeket (bármilyen sorrendben) és ő kitalálja, hogy milyen sorrendben kéne elmenni a címekre ahhoz, hogy a leggazdaságosabban jöjjek ki?

[ Szerkesztve ]

(#1643) denver6772 válasza snowdog (#1637) üzenetére


denver6772
tag

Hát ezen sajnos saját lebutított néven futó van alig pár maga az alap és 2007 térképekkel amibe nem tudok frissíteni mivel kiírja hogy elavult a mostani. Ja és az alap a gépen van a térkép a kártyán.
Még leirnám mit ir ki rendszer infóra:
Romversion: 27RA.4.F3.9.14.
Processor: ARM920T
RAM Size: 64 MB
Software Version: v2.0.0.9.15
ID: 2007032316037818
ezek volnának.

[ Szerkesztve ]

(#1644) AndrewTdi válasza snowdog (#1637) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Hogyne lehetne navi programmal kapni a Wayteqeket.
klikk

(#1645) snowdog válasza Jaki2000 (#1638) üzenetére


snowdog
veterán

Nem beszélve arról, ha már benne van az angol megfelelője, akkor miért nem tartalmazzák már eleve a nyelvi filék a lehetséges szövegeket? Ha program tudja, ésszerű lenne.
Korábban is írtam, csak lesz valami kompromisszum.

Vagy nem értem mit kérdezel, vagy valamit félreértesz. :F

Az eredeti nyelvi fájlban csak azok a szövegek vannak benne, amik az eredeti, gyári programhoz tartoznak. Ezért nem tudják a majdani szövegeket tartalmazni az eredeti nyelvi fájlok.

Ésszerű lenne, de hogyan lehetne megvalósítani? Ha egy skinben egy új funkcióhoz új szöveget rendelnek, akkor az a skinben a megírt nyelven fog megjelenni, ez általában az angol. Ha valaki magyarul szeretné ezt az új szöveget olvasni, akkor a példánál maradva a skin új angol szövegének fordítását el kell helyezni a nyelvi fájlban (vagy ha a skinben magyar szöveget használnának, akkor meg a más anyanyelvűek nem értenék).

Viszont a nyelvi fájl módosítása már illegális. Ezzel bezárult a kör. Ezért nem célszerű a skin gyártóknak, módosítóknak a nyelvi fájlokat publikálni.

(#1646) snowdog válasza AndrewTdi (#1644) üzenetére


snowdog
veterán

Igazad van, nem fogalmaztam pontosan (ugyanis a kérdés az iGO-ra vonatkozott)!

Így kellett volna feltennem a kérdést: melyik Wayteq készüléken volt gyárilag iGO navigációs program?

Szerintem nem volt ilyen készülék.

iGo primo nem tud véletlenül olyat, hogy van országszerte pár címem, beadom neki a címeket (bármilyen sorrendben) és ő kitalálja, hogy milyen sorrendben kéne elmenni a címekre ahhoz, hogy a leggazdaságosabban jöjjek ki?

Van rá lehetőség (legalábbis a korábbi verziók tudták, ennél még nem néztem meg), valahol az útvonal szerkesztésnél lehet vele sorrendbe szedetni.

[ Szerkesztve ]

(#1647) AndrewTdi válasza snowdog (#1646) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Így már helyes.
Egyébként attól még, hogy neki így van, lehet, hogy így vette használtan. Miért ne lehetne neki segíteni?

Miért kell állandóan azt hangoztatni, hogy ez így illegális, meg úgy illegális?

Attól, hogy valakinek azt mondom, hogy úgy tudsz 200-al menni autópályán, hogy 5.-ben vagy 6.-ban tövig nyomod a gázt, nem követek el semmit. Az meg már az ő kontójára írandó, ha így is tesz.

id: Van rá lehetőség (legalábbis a korábbi verziók tudták, ennél még nem néztem meg), valahol az útvonal szerkesztésnél lehet vele sorrendbe szedetni.

thx :R

[ Szerkesztve ]

(#1648) snowdog válasza AndrewTdi (#1647) üzenetére


snowdog
veterán

Egyébként attól még, hogy neki így van, lehet, hogy így vette használtan. Miért ne lehetne neki segíteni?

Attól hogy használtan így vette, még illegális, ha eredetileg nem volt rajta. És lehet neki segíteni, de nem célszerű ezt nyilvánosan megtenni.

Miért kell állandóan azt hangoztatni, hogy ez így illegális, meg úgy illegális?

Azért kell állandóan hangoztatni, mert ha ezt nem tesszük, akkor a topik, illetve szélsőséges esetben az egész fórum bezáratását kockáztatjuk. A Wayteq topikban minden iGO-val kapcsolatos kérdést, kitárgyalást megtíltottak, mondván azon a készüléken az iGO legálisan nem futhat. Minden beírás után jött a moderátori figyelmeztetés.

Ezt a topikot azért hozták létre, hogy géptípus nélkül lehessen kitárgyalni az iGO Primo-t. Mert vannak olyan gépek, amiken legálisan működik. Magának a programnak a kitárgyalása az legális!
De ha a kérdések itt is arra vonatkoznak, hogyan lehet Wayteq gépre feltenni, honnan lehet térképeket letölteni (ezek ugyebár illegális dolgok), akkor itt is meg fog jelenni a moderátor, és ki fog osztani pár figyelmeztetést.

Hát ezért kell folyton arra figyelmezetetni, hogy mi illegális, és mi nem az. Lehet ezt kultúrált, és nem üldözhető formában is kérdezni, illetve mint már az előbb is írtam, magánban lerendezni. Akkor senki sem fog belekötni.

És hogy érthetőbb legyen miről írtam: http://itcafe.hu/tema/wayteq_x820/hsz_6362-6362.html

"(#6362) Bog válasza kicsee (#6352) üzenetére
Bog
(HÁZIGAZDA)
Sokszor elmondtam már, hogy a warez-hack meg ilyesmi nem olyan kérdések, amiknek a megítélésén változtat az, hogy xy gyártó yx szoftvere drága, vagy nem elérhető, vagy szar az üzletpolitikája. Ezek mind külön-külön és egyszerre is elképzelhetőek, de ettől még a hack az hack, a warez pedig warez, amit a törvény büntet.
Sokszor elmondtam már azt is, hogy
a. nem érdekel, hogy máshol ezek az infók elérhetőek
b. nem akarok azért pereskedni semmiféle céggel, mert itt ezek megtalálhatóak
c. nem akarom bezárni a fórumot, s nyilván ti sem akarjátok
Hetente legalább egyszer törölgetnem kell innen, ami rettentően unalmas. Eddig csak idejöttem, del-del-del, aztán szevasz, de miután az első hozzászólásban világosan le van írva, hogy mit lehet és mit nem, és az alapelvekben is szerepel, ezért ezentúl ban-ban-ban és szevasz.
Mert biztos nagyon meglepő, de nem abból áll a munkám érdemi része, hogy renitensek után takarítsak.
A jelen esetben az xxx8.3.4 egyértelműen iGO, plusz a kérdés is konkrétan erre irányult, ezért bele lehet magyarázni, hogy nem írtam ki, jó voltam, de kevéssé állja meg a helyét egy bírósági ügyben, ahol nem XY fórumozónak kell majd tisztára mosnia magát, hanem nekem az egész fórumot.
Köszönöm a megértést és semmi kifogásom az ellen, ha elmentek máshová fórumozni ebben a témában, tökre megértem, nem zavar, nem számít, fontosabb, hogy a fórum egésze biztonságban legyen."

[ Szerkesztve ]

(#1649) plajos válasza Jaki2000 (#1638) üzenetére


plajos
aktív tag

Nem, de áttértem a komplett nyelvi fájlok publikálása helyett a skin angol-magyar szópárok publikálására. Ez csak a skinek angol szavait és azok magyar fordításait tartalmazza.
Jobb a békesség. Aki egy kicsit ért a számítástechnikához könnyen rájöhet hogy tudja használni, aki meg nem az megkérdezi :)

(#1650) AndrewTdi válasza snowdog (#1648) üzenetére


AndrewTdi
addikt

tiszta és érthető.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.