Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#4001) rolmillion válasza zétény (#4000) üzenetére


rolmillion
csendes tag

a skin zippen belül ui_igo9\480_272\ui\favorite_480_272.ui fileban a második sorban x= y= számokat kell átírni
Nekem 7, 4 de mindenki másnak 25 25 az érték.

(#4002) TRob1 válasza rolmillion (#4001) üzenetére


TRob1
veterán

Azért ha nem csak a számokat írod át, hanem a többit is ami mögötte van, akkor lehet hogy neked is a 25 lesz a jó :))

¤ R'n'R ¤

(#4003) kockazatos válasza zétény (#4000) üzenetére


kockazatos
tag

Megnyitod a skint /nappalit-éjszakait/ aztán ui_igo9 aztán az 480_272 aztán ui és itt megkeresed a favorite 480_272-t és itt az első sort ezt <element_template et_ManageFavorite>
Átírod erre:
;-pl_mod fav. icon position
<SPRITE xxx x=25 y=25 z=1000 bmpalign="CENTER" bmpvalign="CENTER" iconmodel="*.icon" iconindex=1>
A pl-től kezdve! ezt mind másold az első sor helyére!

(#4004) TRob1 válasza kockazatos (#4003) üzenetére


TRob1
veterán

Nem ezt írod át: <element_template et_ManageFavorite>, hanem az ez utáni első sort, amiben bennev annak az x, y értékek. :K

¤ R'n'R ¤

(#4005) SimonYana


SimonYana
addikt

Üdv mindenkinek!
Nem tudja valaki , hogy miért van az , hogy alvóból , mikor visszatér vannak néha gondjai!
Egyik , hogy van mikor csak fél hangerőn szól és a másik , meg , hogy keresi a GPS jellet és nem találja , de ha megnézem meg vagy 10 ott van megtalálva zölden!
Mind a két esetben újra kell indítanom az egészet és akkor minden OK.
Ha csak a IGO-t indítom újra az nem segít!

® SimonYana ®

(#4006) wolfati


wolfati
csendes tag

Sziasztok!
Van valakinek Wayteq x950Bt Hd -ról tapasztalata?
Tényleg lassabb a navi rajta mint az elődökön?
Köszi!

(#4007) bishopx2 válasza kisspista (#3999) üzenetére


bishopx2
tag

PErsze, van :R

[ Szerkesztve ]

van ilyen..

(#4008) TRob1 válasza bishopx2 (#4007) üzenetére


TRob1
veterán

Hehe :D Nem azt kérdezte van-e, hanem hogy milyen vevőd és milyen készüléked van? :))

(#4006) wolfati: Tapasztalatom ugyan nincs, de valahol olvastam mérési eredményeket, és elenyésző a különbség.(dehát illik is valamennyire lassabnak lenni, ha már nagyobb a felbontás ugyanazon a hardveren :D ) De ha venni akarsz, szintén olvasataim alapján (most már elég sok helyen), a CNS Globe HD-t javasolják inkább, mint a 950bt HD-t.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#4009) Armahun


Armahun
addikt

Urak!

GJA-nél alul jobb és bal oldalt van 1-1 kék szám négyzetben, az mi?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4010) TRob1 válasza Armahun (#4009) üzenetére


TRob1
veterán

A házszámokra gondolsz?!? :DDD

¤ R'n'R ¤

(#4011) Armahun válasza TRob1 (#4010) üzenetére


Armahun
addikt

Ezek szerint arra. :D

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4012) wolfati válasza TRob1 (#4008) üzenetére


wolfati
csendes tag

Köszi!
Közben már megrendeltem.
Ha lesz tapasztalat és valakit érdekel ,megirom.

(#4013) kockazatos válasza TRob1 (#4004) üzenetére


kockazatos
tag

Igazad van én nem írtam jól le! :C

(#4014) drotifuti


drotifuti
aktív tag

B.U.É.K

Nem tudom..nekem sokat sz@raxik a Primo, ha sokáig megyek vagy sokáig nemcsinál semmit,pl megállok fél órára, lefagy az egész, csak reset segít..valahogy ezek a nem hivatalos dolgok nem jók...nekem van igo8 erdetiben, de sajnos primoban nem csinálnak 320*240-ben, de miért nem csinálnak SD változatot?!...nem értem..
Csak probának raktam fel a Primot de nem vált be, igaz az eredeti szoftal nem lenne gond..gondolom..de most én vagyok a hibás?!....

[ Szerkesztve ]

Légy mindig különb, a másik embernél.

(#4015) kirillhun


kirillhun
csendes tag

Olyan bejegyzés vagy infotok van - e primoval kapcsolatban,hogy ha megy a zenelejátszó
navigáció közben,akkor a manőver bemondásánál lehalkitaná a zenét addig mig Eszter bemondja mi ,merre hány méter ?

Van valami sys.txt bejegyzés erre az esetre? :R

(#4016) plajos válasza kirillhun (#4015) üzenetére


plajos
aktív tag

A saját lejátszóját mindenféle bejegyzés nélkül lehalkítja.

(#4017) TRob1 válasza kirillhun (#4015) üzenetére


TRob1
veterán

Pontosan ahogy plajos úr mondja... Engem meg pont ez szokott zavarni, hogy állandóan lehalkul, mert mindig dumál vmit eszti, és így meg zenét nem lehet hallgatni :D

¤ R'n'R ¤

(#4018) kisspista


kisspista
senior tag

GJA v2.24 skin megjelent!

--gja v.2.24
1. Added 2D compass on map (except 2D North Up Overview mode).
2. Fixed aligment of compass on map.
3. 800x480: fixed TMC event list aligment.
4. 800x480: fixed "Follow Arrival Time" information and "Reset"
button in the Destination Menu (tap to the Trip Information
button). Feature introduced in the GJA v1.11 and since this
time this feature didn't correctly work on 800x480 skin :)

(#4019) TRob1 válasza kisspista (#4018) üzenetére


TRob1
veterán

Semmi fontos... kihagyom :K

¤ R'n'R ¤

(#4020) kisspista válasza TRob1 (#4019) üzenetére


kisspista
senior tag

Én kipróbálom!

[ Szerkesztve ]

(#4021) hovika81 válasza kisspista (#4018) üzenetére


hovika81
tag

Szia küldtem loading képet freemailen. :)

Diablo 3 - hovika81#2333

(#4022) kirillhun válasza plajos (#4016) üzenetére


kirillhun
csendes tag

Igen ez valóban igaz,kipróbáltam! lehalkul klasszul a Primo belső MP3 lejátszója,viszont nekem nem tetszik a belső lejátszója,nem lehet keresni zenét csak ABC sorrendben vannak,azt se lehet meghatározni melyik mappát szeretném hallgatni.8GB kártya van 950XT be,jó lenne ha nem az egészet játszaná le :) Addig megkerülöm a földet is ! :D
Nem lehet kilopni ezt a halkitó funkciót a Primoból,és beirni a sys.txtbe?Nekem a Wayteq lejátszó sokkal kezelhetőbbnek tűnik ,,hmmm?

(#4023) kisspista válasza hovika81 (#4021) üzenetére


kisspista
senior tag

Igen király vagy, köszi! :)
Baromi jók a képek, köszi még egyszer!

(#4024) plajos válasza kirillhun (#4022) üzenetére


plajos
aktív tag

Nem.

(#4025) gyuzoli


gyuzoli
csendes tag

Sok szeretettel üdvözlök mindenkit.Boldog új évet mindenkinek !! :R

(#4026) gyuzoli


gyuzoli
csendes tag

Bocsi, hogy rögtön kéréssel kezdem... :DD
WAYTEQ 990 gépem van. Hol lehet letölteni a GJ x skin, ha lehet leírással együtt.
( Mármint a telepítésének ..)
A navigációs program i.p. ( Remélem ez nem warez :F

(#4027) papsoka válasza gyuzoli (#4026) üzenetére


papsoka
aktív tag

Hihetetlen hogy arra sem vagy képes hogy visszaolvass pár oldalt, és regisztrálás után azonnal kérdéssel inditasz! Én napokig olvasgattam a fórumot az első kérdésem előtt! Neked is melegen ajánlom!

[ Szerkesztve ]

(#4028) kirillhun válasza plajos (#4024) üzenetére


kirillhun
csendes tag

köszi hogy foglakozol velem :) :))

(#4029) _kanga_ válasza kirillhun (#4028) üzenetére


_kanga_
csendes tag

Téves, bocs!

[ Szerkesztve ]

(#4030) gyuzoli


gyuzoli
csendes tag

Szeretnék megosztani egy tapasztalatot a beharangozott WAYTEQ 990 készülékel kapcsolatban. Az agyondicsért AURA ha letérek az általa javasolt útról. cca. 30 mp múlva
követ, ill tervezi újra az utat. Ha azon megyek, de fordulok, u.a. a jelenség, csak cca. 40 mp.
Elmentem a WAYTEQ kft. Gubacsi u.-i központjába, ahol azt mondták, hogy tudnak a
jelenségről, majd valamikor lesz hozzá megoldás is. Ha már ott voltam, vettem hozzá egy
TMC egységet is, ( mert persze nem tartozék). Két nap kinlódás után, visszamentem hozzájuk, hogy nem tudom beüzemelni. Látja az állomásokat, de nem csinál semmit.
Megdöbbenésemre közölték, hogy Mo.-on nem is fog működni, mert nincsen szerződésük a forgalmazóval, és egyedi licencet nem lehet hozzá venni. Kérdésemre, hogy ezt miért nem mondtás amikor 5.900 Ft-ért megvettem, azt válazolták, hogy nem tudhatják hogy én hol akarom használni.Ha nem oldottam volna meg a problémát, nem hagynám annyiban.....

Remélem ez segítség lehet annak, aki most akar venni ilyet...... :C

(#4031) gyuzoli válasza papsoka (#4027) üzenetére


gyuzoli
csendes tag

Bocsi, azt nem írtam le, hogy cca. egy hónapja az összes üzeneteket olvasom... :Y

(#4032) TRob1 válasza gyuzoli (#4026) üzenetére


TRob1
veterán

Nem, a skin nem warez. Itt egy link: GJA_v2.24_800x480_FullPack

Ha 5 percen belül új hozzászólást írsz, akkor használd a szerkesztés gombot az aktuális hozzászólásod felett!!! Köszönjük! (Már 2szer nem tetted meg :( )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#4033) Jaki2000


Jaki2000
aktív tag

Ha jól rémlik volt szó valami "mapviewer" vagy valami hasonló progiról, mellyel lehet nézni a mapok adatait. Visszanéztem vagy 1000 hszt de nem találtam.
HELP!

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#4034) Jaki2000 válasza gyuzoli (#4030) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Koszi az infot, de ez nem wayteq topic!!!
alul az OK mellett >> off topic pötty

szerk: Csak kiegészíteném TRob1 hozzászólását.
szerk2: És kisspistike is szeret válaszolni az offokra :D

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#4035) kisspista válasza gyuzoli (#4030) üzenetére


kisspista
senior tag

Én is tapasztaltam, hogy szépen veszi az információkat, megjeleníti az "eseményeket", de a Primo nem veszi figyelembe, tehát sok értelme jelenleg NINCS!
Az újratervezés gyorsasága itt is készülékfüggő erősen, a processzor teljesítményétől függ.

(#4033) Jaki2000: iGOView_1.6.5a3 a program neve.
Igen, szeretek hozzászólni, mert ez egy fórum, itt mindenki segít mindenkinek! :) Ez a lényege!

[ Szerkesztve ]

(#4036) TRob1 válasza Jaki2000 (#4033) üzenetére


TRob1
veterán

Az "igoview" (nem "mapviewer") :D Link: iGOView_1.6.5a3

Neked is ajánlanám a szerkesztés gombot! :K
szerk: Látom, közben észrevetted :DD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#4037) gyuzoli válasza TRob1 (#4032) üzenetére


gyuzoli
csendes tag

Köszönöm... :C

(#4038) gyuzoli válasza kisspista (#4035) üzenetére


gyuzoli
csendes tag

Ha jól tudom a WAYTEQ a leggyorsabb procival van a piacon....
Amúgy a i.p. hiba nélkül fut rajta.... :F

[ Szerkesztve ]

(#4039) kisspista válasza gyuzoli (#4038) üzenetére


kisspista
senior tag

Mekkora procija van? Primonak a legideálisabb a min. 400 MHz, de az 528 MHz ajánlott a gyors adatfeldolgozáshoz. Emellett a memória is szükséges a helyes futtatáshoz.

Mi az az i.p.? --> Talán iGO Primo? :D

(#4040) TRob1: Nyugi, elnézzük neki, mivel még újonc! Csigavér! :DD Majd megtanulja!

[ Szerkesztve ]

(#4040) TRob1 válasza gyuzoli (#4038) üzenetére


TRob1
veterán

Vazze, ez hihetetlen. Köszönömözöl, de mégse olvasol teljesen, csak ami érdekel?
EZT IS OLVASD: Ha 5 percen belül új hozzászólást írsz, akkor használd a szerkesztés gombot az aktuális hozzászólásod felett!!! Köszönjük! (Már 3szor nem tetted meg) :W

(#4039) kisspista : 1szer elnéztük, másodszor írtuk neki, de harmadszor is megteszi. Akkor már mindig meg fogja :O (Nah mind1, én már többet nem szólok, engem nem is zavar annyira :D ) De látom már észrevette ő is-

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#4041) gyuzoli válasza TRob1 (#4040) üzenetére


gyuzoli
csendes tag

Bocsi, de még csak most tanulok....
Gondolom csak akkor tudok szerkeszteni, ha pirossal az üzenet felett ez látszik ?

[ Szerkesztve ]

(#4042) Jaki2000 válasza TRob1 (#4036) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Köszi TRobi, Köszi Kisspisti

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#4043) TRob1 válasza gyuzoli (#4041) üzenetére


TRob1
veterán

Jaja, erre írtam az 5 percet. Eddig tudod szerkeszteni ha még akarsz vmit mondani.

¤ R'n'R ¤

(#4044) gyuzoli


gyuzoli
csendes tag

Mindenkinek jó fórumozást, !!!
:O

(#4045) TRob1 válasza gyuzoli (#4044) üzenetére


TRob1
veterán

Köszönjük. Azért ha még lesz kérdés, nyugodtan tedd fel, nem kell elmenekülni :D De inkább csak a primoval kapcsolatos dolgokat. A teljesség igénye nélkül: maga a progi működése, beállítása stb., ill. a vele kapcsolatos dolgok, pl.skinek, branding-ek, TMC, mapok...stb.

¤ R'n'R ¤

(#4046) kisspista válasza hovika81 (#4021) üzenetére


kisspista
senior tag

PÜ ment!

(#4047) Mawerik válasza hovika81 (#4021) üzenetére


Mawerik
tag

Privát ment :)

"Minden ember megkopaszodik, csak nem mindegyik éli meg!"

(#4048) Jaki2000 válasza gyuzoli (#4044) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Egyem a lelked! Nem sírni kell, hanem figyeli! :K

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#4049) aevmobil


aevmobil
csendes tag

Sziasztok!
Egy rövid kérdésem lenne....Primo-t használok, minden szépen és jól működik rajta, egyet kivéve. A tengerszint feletti magasságra mindig 0 métert ír. Pedig a domborzat szépen látszik. Van valami ötlet, hogy miként lehetne ezt orvosolni vagy mi a hiba oka?

(#4050) drotifuti válasza aevmobil (#4049) üzenetére


drotifuti
aktív tag

Volt már ilyen kérdés itt, azt hiszem a skin hibája.Probáld skin nélkül, és persze élesben, ne a szobában mert ugye gps jel az kellene hozzá. Ha tévednék ugy is kijavítanak.

Légy mindig különb, a másik embernél.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.