Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#203) paroczi


paroczi
csendes tag

Sziasztok!

Olyat tapasztaltam, hogy amikor beszél a "néni", akkor a térkép "szellemképes" lesz. Olyan mintha "berezonálna" a kép azaz a felbotása kicsi lesz. Illetve akkor tapasztaltam ilyet amikor a térképet hirtelen megmozgatom. Nálatok nem volt ilyen gond?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv.:

Csabi

(#204) m.jeno válasza paroczi (#203) üzenetére


m.jeno
senior tag

Memo gondra utaló jel, egy kicsit kevés a memód.
Próbáld ki, hogy kevesebb beállítást engedélyezel amihez + memo kell, pl. 3D épületet kiveszed, és akkor nmit csinál, eleve Eszterke nagy helyet foglal.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#205) paroczi válasza m.jeno (#204) üzenetére


paroczi
csendes tag

Ezeket a lehetőségeket már kipróbáltam. Teljesen levettem az extrákat, illetve más hangot is próbáltam. Megnéztem, a program indítása előtt a 128 MB-ből 100Mb volt szabad.

Csabi

(#206) eftepe


eftepe
tag

Az én primomon egy tankkal megyek . Hogy lehet ezt lecserélni ?

(#207) m.jeno válasza eftepe (#206) üzenetére


m.jeno
senior tag

Egyebek - beállítások - térképbeállítások - megkeresed a piros autót ráböksz és kiválasztod amivel szeretnél menni

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#208) eftepe válasza m.jeno (#207) üzenetére


eftepe
tag

:R :R :R

(#209) Jaki2000 válasza m.jeno (#145) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Hol is ez txt. file a gurjonhoz.
Ez most kifogott rajtam. Hova is kell itt pakolni a skint?

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#210) m.jeno válasza Jaki2000 (#209) üzenetére


m.jeno
senior tag

A gurjon oldalán van, ahonnan le tudod tölteni a skint,
A skin helye minden esetben: content\skin mappa
Élesítése: Egyebek - Beállítások - Kijelző --- csere, majd újraindítás

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#211) Jaki2000 válasza m.jeno (#210) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Köszi!
A txt-t csak nem találom.
A beállítás megvan. Nem fogtam, hogy azaz.
Köszi
Egy kicsit sok a paraméter. Szokatlan, az amigo tényleg butuska volt ehez.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#212) m.jeno válasza Jaki2000 (#211) üzenetére


m.jeno
senior tag

Bocsánat, most néztem, nem txt fájl ami ott van (úgy emlékeztem, hogy az első levett skin mellett ott volt a leírás is, kezdek szenilis lennni :F ),.
A LOG-ra klikkelj és akkor kiírja, hogy mit kell tenni és, hogy mi változott.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#213) Jaki2000 válasza m.jeno (#212) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Köszi! Müxik!
Magyar lang file primo gurjon skinhez:
http://hotfile.com/dl/49001597/55fec76/Lang_Hungarian_v1.9.zip.html
Zsír! Millió paraméter magyar felirattal.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#214) Jaki2000


Jaki2000
aktív tag

Bog 110-es hsz-e után is hibádzik egy csomó hsz.
Ki mit szólt itten?
Holott, egyébként teljesen barátságos az eszmecsere.

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#215) flash-


flash-
veterán

igo primo val mentek szüleim egy helyre,arra hallgattak amit mondott az eszköz és többször rosszul mondta,így eltévedtek.utána már nem is mondta nekik merre menjenek,csak mindig annyit hogy túllépted a sebesség határt.

Ilyen az igo8 nál és az amigo nál is van?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#216) m.jeno válasza Jaki2000 (#214) üzenetére


m.jeno
senior tag

Hogy ki mit szólt eddig, az már a feledés (törlés) homályába ment, és nem azért , mert barátságtalan volt a hangnem, hanem azért, mert ronda dolgokról esett szó, és abból 1-2 ember megtudott olyan dolgokat, amit nem szabad, nem illik, de mondjuk inkább úgy, hogy tilos! :(((
De nem győzzük számtalanszor megkösszönni :R házigazdánknak, hogy figyelő szeme mindig rajtunk, és a helyes irányba terel minket.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#217) m.jeno válasza flash- (#215) üzenetére


m.jeno
senior tag

Sőt előfordult már más navi programmokkal is (MioMap, Garmin....). Nem a navi program a hülye, hanem a térkép ami alatta van.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#218) flash- válasza m.jeno (#217) üzenetére


flash-
veterán

hát jó, de mindig jól mutatja az eszköz, csak nem mindig úgy mondja.
meg az nem tetszik hogy ha balra akarok fordulni ,de előtte még van egy kis utca.
akkor azt mondja hogy fordulj balra,nem pedig azt hogy a második utcán fordulj bara....

meg forditva is igaz,amikor a következő utcán kéne lefordulni balra,nem mondja azt hogy a következő lehetőségnél fordulj balra....

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#219) m.jeno válasza flash- (#218) üzenetére


m.jeno
senior tag

Kivel mondatod a szövet, Pákó, Vajda ?
Cseréld le a voice fájt, lehet hogy sérült!
TTS hangot egyszer kipróbáltam, de a megszokott Andrea helyett Eszterke nem nyerte el a tetszésem, nem tudom miért kell megváltoztatni és főleg eszement mondatokat kitalálni a megszokott egyerű szöveg helyett.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#220) morgomedve


morgomedve
csendes tag

Sziasztok

Nem tudom hogyan tudok madártávlat módot beállítani, a 8ban automatán volt, itt nem.
vasúti átjárónál hogyan lehet hogy figyelmeztessen?
A figyelmeztető jelzéseket mind kipipáltam de semmi...

(#221) kájé


kájé
csendes tag

Nekem az Eszterke miertnem navigal valaki tudja a valaszt?

(#222) Jaki2000 válasza kájé (#221) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Kedveskedj neki! Hátha rá tudod venni. :-)

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#223) nacant válasza Jaki2000 (#213) üzenetére


nacant
csendes tag

Bocs, ha hülyeéget kérdezek, de ez az Eszter hangját bőviti, vagy feliratként is van többlet infó?

(#224) m.jeno válasza morgomedve (#220) üzenetére


m.jeno
senior tag

Gurjon skined van-é, mert ha van akkor abban - Egyebek - Beállítások - GJmmp skin beállítások - Áttekintés beállítások (a második menüpont) - oszt játhasz vele, hopgy hoagyan, mit,mikor.
A vasútat csak akkor jelzi, ha a seedcam.txt-t tartalmazta azt is. Az egyéb figyelmeztetések stb,. szerintem hiáányzik valami liszensz vagy egyéb, mert nekem azt mondja, hogy inaktív tartalma van a Hungary.fda fájlnak? :F de az is lehet, hogy tévedek, és csak NTQ térképpel működik együtt, ami nem kizárt.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#225) m.jeno válasza kájé (#221) üzenetére


m.jeno
senior tag

Minden fájt feltöltöttél, ami kell hozzá ? voice mappa + tts mappa + vautov5.ddl

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#226) m.jeno válasza nacant (#223) üzenetére


m.jeno
senior tag

remélem nem haragudni, rám, de én nem érteni a kérdés, hogy, pontoszan mit is akarol kérdezni, hogy az Esztreke önállóan tanul új szöveget, nem tudom, hogy ő kapni mesterséges inteligencia :F

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#227) nacant


nacant
csendes tag

Jaki 2000 ajánlására letöltöttem a magyar nyelvi file-t, amit ki is cseréltem működik tovább a primo, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy mivel bővebb mint a meglévő nyelvi file. Talán több táblát tud mutatni, vagy Eszterke bővebben tájékoztat, vagy más egyebet tud +-ba. Nagyjából ennyi... Remélem így márérted. :)

(#228) nacant


nacant
csendes tag

Mostmár értem! A skin által létrejött menüpontot magyarosította.Bocs az értetlenkedésemért... :U

(#229) m.jeno válasza nacant (#227) üzenetére


m.jeno
senior tag

A nyelvi fájllal csak a megjelenő menü szövegek jelennek meg magyarul szinte mindenütt.
Azt, hogy több táblát láss, azt nem a nyelvi fájl hanem a skin tartalmazza, ezért folyamatosan frissítened kell, sőt kell hozzá fda fájl is, - de hogy azt hogy lehet aktíválni még nem tudom -, és végezetül eszterke nem fog többetr beszélni, mert ahhoz a TTS mappáda kellene belenyúlni, vagy egyáb sunf fájlokat feltölteni.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#230) morgomedve


morgomedve
csendes tag

köszönöm a segítséget, skint hogy tudok letölteni és telepíteni, a gurjon oldalán van primo-hoz de egyesével kéne letölteni egy csomót és nem tudom hová kéne tenni.

(#231) kájé


kájé
csendes tag

m.jenönek. köszi a valaszt.de nekem a voice.TTs.nua.-hun-f1.dri 40 vss5f van az Eszterke mellé irva .de csak ha behivom elimondja hogy jo utat vezess ovatosan ha kiválasztom navigaciora megsem szolal mit csináljak légyszi segiteni köszi

(#232) kájé


kájé
csendes tag

m. Jenonek. Megtalaltam a tts-nau v5 mappát Ha behivom nem ddl fájl jön be hanem HDR fájl és csak 2-3 kb

(#233) m.jeno válasza kájé (#232) üzenetére


m.jeno
senior tag

Hibás hangfájt szedtél össze, keress másikat.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#234) kájé


kájé
csendes tag

M jenönek. tudsz nekem ebben segit eni? Nekem azert gyanus mert amit megneztem az eddi mindenhol csak 37kb. És ez nagyon keves

(#235) m.jeno válasza kájé (#234) üzenetére


m.jeno
senior tag

Ha nem tudod magadtól megoldani, hogy a jobb oldali piros sort eltüntesd, akkor nem tudok segíteni.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#236) m.jeno válasza morgomedve (#230) üzenetére


m.jeno
senior tag

Olyan témába kezdtél, amit itt hivatalosan nem lehet megválaszolni, szerintem keress másik topikot, fórumot vagy üzenetet.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#237) Jaki2000 válasza m.jeno (#236) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Mi a baj a skinnel?

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#238) m.jeno válasza Jaki2000 (#237) üzenetére


m.jeno
senior tag

Hivatalosan maga a skin is egy warez, hiszen a más által gyártott egyébként lehet hogy teljesen sz@r-ból készít egy jó dolgot, de a sz@r gyártójának beleegyezése nélkül, tehát sérti a tulajdonos jogait.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#239) Jaki2000 válasza m.jeno (#238) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Hmmm... jó gyors vagy!
Ezzel nem igazán értek egyet, mivel ebben az esetben nem módosítja az eredeti produktumot, csupán kiegészíti. Akár a különböző hang filék.
A vindows-hoz is van millió skin, és még sehol nem hallottam, hogy az problémás lenne.
Sőt, vannak hozzá akár free, vagy akár open buherációk melyeket még nem nyilvánított senki wareznak, holott igen sok helyről szabadon hozzáférhetők.
Ez miért lenne másképpen ebben az esetben?

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#240) morgomedve


morgomedve
csendes tag

akkor ha nem warez elmondaná valaki hogy mit kell letöltenem és hová kell tennem ;)

Köszi

(#241) Jaki2000 válasza morgomedve (#240) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#242) m.jeno válasza morgomedve (#240) üzenetére


m.jeno
senior tag

A jobb oldalon az opciók alatt szüntesd meg a piros sort!!!! :W

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#243) m.jeno válasza Jaki2000 (#241) üzenetére


m.jeno
senior tag

Új szabály !!!!!

" Nézd, egyrészt:
ha valaki idejön, hogy igo8-at, primot, amigot és ilyesmit akar, akkor még azt sem akarom látni, hogy "PÜ ment" neki, mert vidáman kimeríti az alapelvekben a warezre való buzdítás és segítség témáját. A skinek is neccesek, de azokat hagyom, mert eddig nem ugrált miatta egyetlen cég sem - még. "
by BOG

Igaz nem írtad, hogy ment ! :C

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#244) Jaki2000 válasza m.jeno (#243) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Ezt hol írta Bog? Vagy neked küldte?
Én továbbra is fenn tartom a skinhez hasonló fejlesztésekkel kapcsolatos véleményem.
Valószínűleg azért nem szólnak a gyártók a skinekkel kapcsolatban:
1. mert nem befolyásolja az eredeti szoftverek kereskedelmét
2. igen nagymértékben emeli azok fogyasztói értékét, megjelenés és használhatóság tekintetében
3. ezek folytán egy fejlesztésnek is tekinthető, mely nem a gyártó erőforrásait vette igénybe
Lásd az Amigó esetében. A felhasználóbarát lebutított felület igen sokaknak nem nyerte el a tetszését. Hasonlat: Windows Visat = kuka.

Egyébként! Ha már warez (lsd. Bog szólása a témához). Erősen kérdéses ki milyen forrásból teszteli, vagy használja a programokat. Senkin nem kérhető számon, főképpen ha nem derül ki az eszmecseréből.
Bár van rá példa egy másik fórumon (i..x), ahol csaknem számlával kell bizonyítani a hozzászólónak, hogy jogtisztán pofázik. Ez meg már a hülyeség határa.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#245) m.jeno válasza Jaki2000 (#244) üzenetére


m.jeno
senior tag

iGO8 - Menj tovább egyenesen -topik #844 hsz.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#246) drmc válasza Norbi46 (#103) üzenetére


drmc
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni tőletek,mert kissé besokaltam.
Az én Primómban nincs 320x240-es felbontás a legkisebb 400x240. Légyszives segítsetek,hogyan és honnan tudok egy ilyen skint letölteni és beletenni,mert a hp pna-ám 320x240-es felbontást használ.

Köszönöm a segítséget előre is.

(#247) m.jeno válasza drmc (#246) üzenetére


m.jeno
senior tag

Ajánlom szíves figyemedbe a #243 hsz-t.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#248) vmikike


vmikike
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segitséget kérnék.

Sony NV-U93-asomon a Primo szépen működik. Egyetlen gondom, hogy amikor lehúzom a tápról - számomra teljesen véletlenszerűen - hol a kikapcsoló képernyő ("A külső tápellátás megszünt a készülék kiakapcsol 10,9,8.." ), hol pedig "Külső tápellátás lecsatlakoztatva.A készülék akkumulátorról működik tovább" üzenet jelentkezik. Hogy lehet ezett beállitani, befolyásolni, vagy mi benne a logika?
Előre is köszi a segitséget.
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#249) m.jeno válasza vmikike (#248) üzenetére


m.jeno
senior tag

Ha használsz Gurjon skint, akkor a GJmpp skin beállítások - GJmpp figyelmeztetések beállításokban tudod a Külső táp bekapcsolás emlékezteteőben kikapcsolni, hogy ne szoljon ha lecsatlakoztatod a külső tápról.
A kikapcsolás 10,9,8... nem tudod menüből megváltoztatni.
Logikáról kérdezd a NNG-t.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#250) vmikike válasza m.jeno (#249) üzenetére


vmikike
csendes tag

Köszi!
Isten vagy!!!

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.