Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#18001) zsiga68 válasza gipsztigris (#17998) üzenetére


zsiga68
senior tag

Az viszont érdekes hogy hónapok óta nincs új androidos primo verzió.Régebben szinte havonta volt új. Valamin nagyon munkálkodnak az NNG-nél.Csak nem a Nextgen-en?

(#18002) gipsztigris válasza internetezoo (#18000) üzenetére


gipsztigris
addikt

Újból előkerült a Basarsoft Primo.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#18003) Kanczy


Kanczy
veterán

Sziasztok!

Wayteq x980bt-nek esetleg tudjátok a gps, illetve tmc port és baud-ját? Sehol nem találom. Bocs, ha nagyon evidens kéne legyen a dolog, nem értek hozzá :B

Köszi :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18004) snowdog válasza Kanczy (#18003) üzenetére


snowdog
veterán

Szia!

Ha jól emlékszem mindkettő 38400.

(#18005) trawala válasza zsiga68 (#17950) üzenetére


trawala
csendes tag

A leírásból ez inkább a 3D-re vonatkozik, nem?! :) Nekem viszont a 2D-ben kellene a méretcsökkentés ...

(#18006) trawala


trawala
csendes tag

Azt tapasztalta már vki, hogy a navigációs nyíl egy kicsit előrébb van pozícionálva a valós GPS ponthoz képest?! Ez persze megszokható, de pl. egy jobbra történő befordulás esetén, ahol közel vannak egymáshoz a lehetséges utcák, ott bizony sokszor túlfutottam rajta ...

Vmi ötlet, hogy miért lehet ez? Esetleg hogyan lehet ezen segíteni?

(#18007) zsiga68 válasza Kanczy (#18003) üzenetére


zsiga68
senior tag

Fejből ha jól emlékszem a gps 1 a tmc 4.

[ Szerkesztve ]

(#18008) alexw801 válasza gipsztigris (#17998) üzenetére


alexw801
senior tag

Mindkettőtöknek köszönöm a választ.
Kb. hétfőn fogom tudni kipróbálni a ZE551ML-en.
Tehát előbb konfiguráljam (gmail cím bejelentkezés, stb.) az új telót, és addig ne piszkáljam a régebbit?
HD-ről FHD-re váltás is lesz. Meglátjuk.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#18009) josik


josik
aktív tag

Üdv! Ismét a segítségeteket kérném. A 17875- ös hsz- ban leírt problémámra keresem még mindig a megoldást. Holnap használnám a Szülinapp- ot. Elöre is köszi az ötleteket, javaslatokat.

Te is fiam Bluetooth...

(#18010) daam


daam
tag

Sziasztok.

Belefutottam abba a problémába, hogy egy Galaxy Tab S 8.1- re próbáltam felrakni az igo-t, de valahogy a felbontást nem sikerül a készülékre optimalizálni, 2560x1600. Próbáltam én már a sys.txt-et átírni több oldalról vett infók alapján, de a hibajelenség ugyan az.
A hiba pedig abból áll, hogy a térképet navigálás közben rosszul jeleníti meg, néha csak zöld pacák sorakoznak, ha leveszek mindent (épületek, domborzat) akkor is csinálja, ha átrakom 2d-re akkor meg nagyon sok utca lesz, mintha rosszul frissítené a képet. Na ezért gondolom, hogy a felbontás a ludas.
Remélem nem járok nagyon messze az igazságtól, és minden segítséget nagyon köszönök, a jövő heti nyaralásra valahogy fel szeretném pajszerolni.

(#18011) alexw801 válasza daam (#18010) üzenetére


alexw801
senior tag

Csatlakozom a kérdezőhöz:
FHD-ra kellene igazított, eddig csak HD-n használtam, nem találom a "systxt" (ha jól emlékszem a fájlnévre) FHD verziót sehol. 10" FHD tableten próbálnám, hogy megy-e?

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#18012) zsiga68


zsiga68
senior tag

Full HD-ra nem igazán lehet tökéletesen beállítani a primot.A datában nincs akkora felbontás ami ilyen nagy képernyőfelbontást támogatna.Ha pedig elindul ekkora felbontáson akkor általában akad, és furcsa csíkok jelenhetnek meg a képernyőn.

(#18013) plajos válasza zsiga68 (#18012) üzenetére


plajos
aktív tag

Zsiga!
Azért ez nem így van. FullHD-ra (1980x1020) tökéletes a primó (tudom mert G2-n nekem az van és teljesen megvagyok vele elégedve), QHD felbontásnál (2560x1440) vannak gondok.

(#18014) zsiga68 válasza plajos (#18013) üzenetére


zsiga68
senior tag

Igazad van.Egy mérettel benéztem a kategóriát./ Full vs QHD /Elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#18015) gatto_ válasza plajos (#18013) üzenetére


gatto_
senior tag

Mostanában tervezek QHD telefont venni. Ezek szerint tuti problémás lesz beüzemelni a Primót?
Az ingyenes szüliapp is akadozik, vagy csak a régebbi verzió?

(#18016) JokerMaffia


JokerMaffia
tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném. Melyik a jelenlegi legfrissebb Here térkép? Köszönöm.

J.M.

(#18017) daam válasza gatto_ (#18015) üzenetére


daam
tag

Ez nem probléma, inkább kihívás. 😖

(#18018) plajos válasza gatto_ (#18015) üzenetére


plajos
aktív tag

A SzülinApp jó QHD-n.

(#18019) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Sziasztok!
Ez a verzió:
iGO Primo Israel (2.4) v9.6.29.483387
- milyen térképeket kezel és azokat honnan tudom letölteni?
(Magyarország-Szerbia-Macedónia-Görögország-Bulgária-Románia) érdekelne, lehetőleg a legfrissebbek.

[ Szerkesztve ]

(#18020) zizi1000


zizi1000
csendes tag

Üdv mindenkinek -- ünneprontóan primitív kérdésem lenne: a Primo térképeit az IGO8 kezeli-e? Régi winCE, az igo meg 8.3.5.193799 verzió.... (Tudom, dobjam ki és használjam az androidot :W )
Ha mégis tudja valaki, előre is köszönöm!
üdv: ede

(#18021) zsiga68 válasza zizi1000 (#18020) üzenetére


zsiga68
senior tag

Kezeli..

(#18022) dzson1


dzson1
tag

AA Hali mindenkinek
Az igo primot csatlakoztattam a PC-re de nem akarja netről frissiteni a TMC-t A sys -ben minden benne van

ERRE SENKI NEMTUD MEGOLDÁST ??????
De közben lenne még egy gondom ez a hiba üzenet kb mire utalhat ????


:F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F

Ki korán kel ,egész nap álmos .

(#18023) zsiga68 válasza dzson1 (#18022) üzenetére


zsiga68
senior tag

És a content/tmc könyvtárban is megvannak a tmc fájlok illetve a hozzá tartozó licence fájlok is?
Nem tudja megnyitni a poi_Rob_fav.spr fájlt.Milyen verzióba tetted a branding.zip fájlt?Valószínűleg az a hibás és ki kellene cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#18024) dzson1 válasza zsiga68 (#18023) üzenetére


dzson1
tag

A branding.zip már kicseréltem egy működő képesre .De ugyan az a hiba

Ki korán kel ,egész nap álmos .

(#18025) zsiga68 válasza dzson1 (#18024) üzenetére


zsiga68
senior tag

Mi a primod verziója? Ha ugyanaz a hiba akkor talán mégse működik megfelelően...

[ Szerkesztve ]

(#18026) plajos válasza dzson1 (#18024) üzenetére


plajos
aktív tag

Nyomj egy "Egyebek/Beállítások/Térképbeállítások/Hasznos helyek a térképen/Egyebek/Alapértékek
visszaállítása" gombot, vagy save mappa törlése után próbáld.

(#18027) zsiga68 válasza plajos (#18026) üzenetére


zsiga68
senior tag

Inkább a poi_visiblities.txt fájlt törölje a save mappa törlése helyett.Bár szerintem más a gond.

(#18028) dzson1 válasza plajos (#18026) üzenetére


dzson1
tag

A save mappa törlésével megoldódott .
Megpróbálom visszahelyezni a KEDVENCEKET
Lehetséges ,hogy a skin kavart :R

[ Szerkesztve ]

Ki korán kel ,egész nap álmos .

(#18029) zsiga68 válasza dzson1 (#18028) üzenetére


zsiga68
senior tag

Skinről nem esett szó.. Mindenesetre ha jó akkor nincs gond.De ha előjön a hiba akkor adok egy másik brandinget,csak kell a verziószáma a primonak.

(#18030) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Sziasztok!

Honnan és hogyan tudok skineket letölteni és telepíteni a GPS helyzetjelző nyilacska helyett a Primohoz?

(#18031) zsiga68 válasza LantosBerry8 (#18030) üzenetére


zsiga68
senior tag

Azokat nem a skin tartalmazza.A content/car mappában vannak azok a zip fájlok amik a kisautókat tartalmazzák.

[ Szerkesztve ]

(#18032) DM43 válasza LantosBerry8 (#18030) üzenetére


DM43
Topikgazda

Ment PM

(#18033) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!
Primo2.4-re szeretnék kérni egy német voice és lang mappát vagy linket ha nem tiltott.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#18034) zsiga68 válasza tecsa74 (#18033) üzenetére


zsiga68
senior tag

Android vagy Wince?

(#18035) tecsa74 válasza zsiga68 (#18034) üzenetére


tecsa74
tag

Szia!

Wince

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#18036) zoli.69


zoli.69
csendes tag

Sziasztok.

Segítséget kérnék.
IGO Primo 2.0 hangszínszabályzó állítására nem reagál a belső zenelejátszó hangja.
Mi lehet probléma, illetve mit állítok rosszul.
Segítségeteket előre is köszönöm.

(#18037) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Wayteq x880 navi hardvere elegendő a primo futtatására akadás mentesen?
Plajos multibrandingját használom,vissza olvasva találtam olyan hozzászólást miszerint ha ezt a brandingot felteszem,nem kell sys.txt- be írni semmit,csak a készülék nevét,mert a branding tartalmazza a működéshez szükséges beállításokat.

Ezzel kapcsolatban vélemény? Akkor pontosan mit kell az sys.txt- be írni?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#18038) zsiga68 válasza #77081088 (#18037) üzenetére


zsiga68
senior tag

Nyisd meg a brandinget és a config/devices könyvtárban kell lenni pár darab ini fájlnak.Nézd meg annak a nevét ami a készüléked beállításait tartalmazza és az ini fájl nevét írd be a sys.txt devices sorába. PL:
[device]
type="mioc710"

(#18039) #77081088 válasza zsiga68 (#18038) üzenetére


#77081088
törölt tag

Ezt értem! Köszönöm!
Csak hogy számomra teljesen tiszta legyen a kép...
Ha így járok el,akkor az sys.txt-be elegendő a készülék nevét beírni,semmi mást nem kell tartalmaznia?
Köszönöm!

(#18040) plajos válasza #77081088 (#18039) üzenetére


plajos
aktív tag

Ez csak a készülékspecifikus részeket tartalmazza, ezzel már használható a navigáció. Ha extra beállításokat is akarsz, azt be kell írni a sys.txt-be.

(#18041) trnokikoma12


trnokikoma12
újonc

Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni :Y :W
Van egy samsung tab 3 7.0 lite készülékem és már sok igo verziót próbáltam ki, de egy idő után navigálás közben vagy kilép az igo vagy a navigálás megáll és egy helyben marad a nyíl, nem megy tovább! többszöri újraindítás után néha elindul újra navigálás de ismét megáll!!!
Tudnátok ebben segíteni, hogy mi lehet a gond?
Köszönöm előre is

(#18042) alexw801 válasza gipsztigris (#17998) üzenetére


alexw801
senior tag

Szóval, nem lehet áttelepíteni a iGOszülnapp-ot.
A régi telón még fenn van, kikapcsolt állapotban.
Az új telón a G.Play Store -ban a saját alkalmazásoknál nincs.
Mit tegyek?

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#18043) gipsztigris válasza alexw801 (#18042) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szóval, ha ugyanazzal a fiókkal vagy bejelentkezve, mint amivel letöltötted anno, és a készüléked kompatibilis a SzülinApp-al, akkor annak OTT KELL LENNIE!

Ha nincs, akkor csak abban az esetben lehetséges, ha nem Playről telepítetted először. Biztosan kompatibilis a készülékeddel?

Ha PC-n be vagy jelentkezve a google fiókodba, akkor ezt látod? [link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#18044) Joci73


Joci73
csendes tag

Lehet, hogy már leírta valaki, de hosszadalmas lenne végigolvasni a hozzászólásokat.
Sony Xperia Z3 Compact-ra rá lehet tenni Primo-t vagy iGo8-at?

(#18045) gipsztigris válasza Joci73 (#18044) üzenetére


gipsztigris
addikt

iGO-at nem lehet, Primo-t lehet,.....de nem szabad! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#18046) Joci73 válasza gipsztigris (#18045) üzenetére


Joci73
csendes tag

Mert?
Olyan szoftvert szeretnék rátenni, ami hálózatfüggetlen, tehát nem internetkapcsolaton keresztül megy.

(#18047) gipsztigris válasza Joci73 (#18046) üzenetére


gipsztigris
addikt

Igen, a Primo alkalmas offline üzemre, de ha nem töltötted le áprilisban az ingyenes Primo-t amit 10 napig lehetett tölteni, akkor az összes többi telepítés megtárgyalása ezen a fórumon tiltva vagyon warez tevékenység miatt. Ezért írtam, hogy lehet, csak nem szabad! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#18048) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Van egy Asus R300 GPS a családban. Ősi eredeti iGO 8 van rajta, kb. 2008-as térképpel. A kérdésem, hogy hogyan tudnám ezt frissíteni, illetve akár újabb megvásárolt progival működésre bírni? Jöhet priviben is, de egyszerűen teljesen meg vagyok lőve, minden link halott, nem jutok semerre vele, Asus oldalán nulla infó. Tudom, nem mai darab, de az alap megvan, ami kell, 400 Mhz proci, 64 Mb ram, 128 mb rom, 320x240-es alap felbontás. Ezen még a primo is elmenne elvileg.

Írtam máshova is,de nem nagyon pörögnek a topikok, én meg megígértem az apósomnak, hogy nem 2008-as térképpel kell szaladgálnia, bár lehet, korán örültem, hogy megoldom a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#18049) beni121


beni121
aktív tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, erre szeretnék IGO navigációt tenni.

Tudtok adni linket?

Előre is köszönöm! :R :R :R

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#18050) huncutka1029 válasza icecave (#18048) üzenetére


huncutka1029
addikt

csatlakoztasd a pc-hez, és menj a neviextras.com-ra.
hozz létre egy fiókot,és reggeld a készüléket. ha valóban eredeti, akkor felajánlja a frissítést, és meg is mondja mennyibe kerül.
Befizeted, frissít. ;)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.