Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#103) Norbi46


Norbi46
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy van-e már PNA-ra 320*240-es data amiben már javítva vannak a szám elcsúszások és a fordítási hibák? Ja még valami kamionos licenc mikor lessz?

(#104) csopa


csopa
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy hol tudom kikapcsolni a riasztást,mondjuk egy vasuti átjáróban,nekem elég lenne,ha az Eszter mondja...nem kell a sipolás

Köszi plajos eddíg jól működik az adatbázis!

(#105) keszo válasza m.jeno (#99) üzenetére


keszo
őstag

Hali
Az enyémben :
Moha bá
Gábor
Eszter
Bori
Hang fájlok vannak. Csak az Eszterben van "TTS hang utcaneveket mond"
Mindegyik 127053 verz.

Attila

(#106) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ez a primo a Myway folytatása akar lenni?

Üdv: Csabee.

(#107) m.jeno válasza keszo (#105) üzenetére


m.jeno
senior tag

Sima hangból nekem még van 3-4 (Cigány vajda, Pákó stb) TTS hang érdekel!

Csabee

Ez az Amigó továbbfejlesztése szerintem.

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#108) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Hali!
Nem tudja valaki,hogy hol kell lecserélni a sky.bmp fájlt,hogy a saját hátterem jelenjen meg 3-ben?

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#109) Csabee. válasza m.jeno (#107) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jaah, az lehet.. iPhone-okon is amigo fut és teljesen jó és egyszerű!

Üdv: Csabee.

(#110) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Jelentem: takarítok.

Az összes hozzászólások majdnem a fele eltűnik warez miatt mindjárt. IGO Primo pillanatnyilag egyetlen gépen lehet fent jogtisztán: Navon. Minden egyéb eszközön warez.

A 110-ből 51 hozzászólást töröltem warez miatt. Ezúton is gratulálok az országnak: még ki sem jött a program szinte, de már széjjel van hekkelve, és mindenki másolgatja fel totál tetszőleges gépekre abszolút szívbaj nélkül. Komolyan elszomorító.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#111) Kingfisher1


Kingfisher1
tag

Üdv!

Hangfájlokat keresek Primo-hoz utcanevekkel! :U

Köszönöm!

(#112) plajos válasza Kingfisher1 (#111) üzenetére


plajos
aktív tag

Csak Eszter (tts-hang) mondja be az utcaneveket.

(#113) bakterka válasza Bog (#110) üzenetére


bakterka
tag

Sajnos az elmúlt 40+20 év alatt a parlamentben ülő nyakkendős bűnözőink megtanították a népet hogy maradjon fenn a víz tetején ügyeskedéssel.Ez ennek a következménye.Sokára fog felnőni egy olyan nemzedék aki majd másként gondolkodik.Amásik:én is úgy szeretném:bemegyek a boltba :csókolom egy IGO Primót kérek a X920-ra.Mennyit fizetek?Köszönöm!Viszontlátásra!Csak azért mert piacgazdaság van és én a Wayteqet meg a Primót szeretem mért nem vehetem meg?Nekem a Navon nem tetszik meg a Skoda se!Nem is veszek!

[ Szerkesztve ]

(#114) Bog válasza bakterka (#113) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tudod, pont ez a baj. Attól, hogy XY bűnöz, korruptkodik, csal, lop, attól még neked rohadtul nincs rá jogalapod. Így aztán tényleg leshetjük, hogy mikor jövünk ki a morális szakadékból...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#115) bakterka válasza Bog (#114) üzenetére


bakterka
tag

Szerintem még bele megyünk.próbálj becsületes,jogkövető lenni.Eltaposnak, beledöngölnek a földbe.Harcolsz a boltban a munkahelyen.A jogállam hivatalai elsöpörnek ha nem vagy korrupt vagy erőszakos.Kiskapu,mutyi,erőszak,kompromisszum az egész életünk.Ez a hekkelés csak csepp a tengerben.Bocs az OFF-ért!Ez a topic nem erről szól.Abba is hagyom a kesergést.

(#116) Bog válasza bakterka (#115) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szerintem még bele megyünk.próbálj becsületes,jogkövető lenni.Eltaposnak, beledöngölnek a földbe.

Próbálok, működik. Nem mindig könnyű, de idővel megtérül.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#117) Wolfskin válasza bakterka (#115) üzenetére


Wolfskin
őstag

van egy olyan kínai mondás - nem tudom pontosan idézni -, hogy rendbe akarod rakni az ország dolga? előbb rakd rendbe a falud dolgait. rendbe akarod rakni a falud dolgait? előbb rakd rendbe a saját dolgaid.

persze az eredeti több lépcsőn keresztül jut el a végkifejletig, de a lényege valahogy így van. ezt úgy kell érteni, ha azt szeretnéd, hogy rend legyen a világban, azt ne kifelé, mások (a tágabb környezeted) rendszabályozásával kezdd, mart az csak erőszakot szül. az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy a saját dolgodat rendben tartod. ha mindenki így gondolkodik, akkor mindenkiknek rendben lesz a dolga, akkor rend lesz a faluban és az országban is.

jegyet kérsz a buszsofőrtől, számlát a boltban, ilyen apróságokkal is el lehet kezdeni. ez hosszú, rögös út, sok lemondással és alázattal. addig is generációknak kell váltania egymást (legalább hétnek, mint a Bibliában) mire elterjed ez a minta. mindenki máshol tar az úton. látod, Bog előrébb jár, de azért még rendszabályozza az "ország dolgait" is...:) - meg a miénket :U (a helyzeted az ezen úton egyébként a Primoval is nagyon jól meg tudod határozni - persze ebben az értelemben csak képletesen)

igaz, hogy a fejétől büdös a hal, épp ezért nem is onnan kezdődik a megtisztulás. (egyébként én is a farkánál kezdem pucolni a halat, és a feje marad utoljára.)

de mivel magam is iszom bort is meg vizet is, nem is szaporítom a szót, csak egy gondolat volt.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#118) Tonyk válasza Bog (#110) üzenetére


Tonyk
veterán

Most én leszek a gonosz, utálatos kismalac, és iszonyatosan OFF, de :

"még ki sem jött a program szinte, de már széjjel van hekkelve, és mindenki másolgatja fel "totál tetszőleges gépekre abszolút szívbaj nélkül. "

Nem helyes, ez így van, de már ne is haragudj (nem kötözködés képp írom) de nem vagy etalon, hogy a Te értékrendedhez igazodjunk. Szép, igaz keresztényi értékrend ez, csak közben meg lerágják a lábad , azok akik az általad oly nagyrabecsült normákat kitalálják.
Én spec. semmit nem veszek meg mielőtt ki ne próbálnám. Nem szeretem a zsákbamacskát....

Úgy látom a PH a main napig nem nőtte ki ezt a kicsinyeskedő moderálási elvet ( ami leginkább a bolhafingnyi hatalmukat fitogtató moderátoroknak köszönhetően kialakult kép -legalább is bennem. Elképzelhető hogy a való életben, egyszerű droidok, akik itt aztán kiélhetik a napi rutin által összeszedett frusztrációikat. De ez már tényleg csak találgatás)
(Hogy miért is írom, gondolom ezt: Remekül működő, önszabályzó fórumok léteznek.)

Az, hogy cinikusan gratulálsz itt embereknek, és az országnak. Én meg cinikusan gratulálok azoknak akik tönkreteszik, ügyeskedésre kényszerítik az egyszerű embert, ill. neked, mert Te vagy annyira egyenes ember, hogy soha, de soha, nem halásztál zavarosban.
Valószínűleg az anyagi helyzeted olyan rózsás, hogy Te megengedheted magadnak, hogy minden sw.-ért fizetsz. (Kétlem , hogy életedben nem használtál volna warez dolgot.) Így hát fel sem merem tételezni, hogy életben találkoztál olyan csóróval (esetleg kisvállalkozóval) aki tényleg nem engedheti meg magának, de valamiért szüksége van rá. Ja, most jöhet az hogy "ha csóró, miért van autója, meg navigációja". És most belemehetnénk abba is hogy, M.o-n miért is luxus még a mai napig is az autó, de ez már nagyon messzire mutatna.

Persze, el lehet most sütni, most hogy el lehet menni, ha nem teszik a szabályzat.
Ugye-ugye? Nem hasonlít valamire, amit nem is olyan régen mondtak az arcunkba? Arra is nagyon sokan rázták a lábukat.

Tényleg elnézést kérek ezért a postért, nem akarok/akartam senkit megbántani, csak ez a felesleges erőfitogtatással nem értek egyet. Takarítasz, ok, rendben van, tedd. De még itt erénycsőszként még meg is nyilatkozol.... hmmmmm.... végigértünk a körön: hatalom.....

Tényleg sorry!

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#119) Bog válasza Tonyk (#118) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem az én értékrendemhez kell igazodnunk, hanem az alapelvekhez, így van ez már itt 10 éve, jóreggelt. Tökre mindegy, hogy kinek mi a személyes véleménye, a warezt irtani kell, nekem, mint üzemeltetőnek kell felelnem, ha valaki pereskedni óhajt a kommentek miatt. Rohadtul köze nincsen ennek semmiféle ideológiához, de nyugodtan magyarázd bele az ország, a vezetés és úgy egyáltalán az élettel szembeni keserűségedet, tökre hasznos.

És kábé röhejes, hogy ha valaki szól, hogy azért srácok az kicsit gáz, hogy még meg sem jelent a szoftver, de már megy vele a hekkelés, akkor még azt cseszed le, aki szólt ezért, mert mondjuk nem tartja normálisnak. Nehogy már én érezzem magam szarul, mert mások nem tartják be a törvényt, ne röhögtessük már ki egymást.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#120) fzotya


fzotya
csendes tag

Hátha valaki tudja !
TMC jelenség.
A 8.3.4 automatikus kereséssel csak 1 adót talál: 94.8-at.
Ha ezt letiltom, akkor sem talál másikat.
Kézi kereséssel 2 található: 94.8 (talán ingyenes), és 95.8 (a PRIMO-ban fizetős), mind a kettőt szépen tudja használni.
A PRIMO-ban csak automatikus keresés van, és csak a 95.8-at (fizetős, content\tmc ) hajlandó megtalálni.
Hogyan lehetne rávenni a PRIMO-t hogy megtalálja a 94.8-at, vagy a kézi hangolásra ( SKIN? ) ?
A PRIMO\SAVE-ben az tmc_provider_list.txt-ben csak a 95.8 szerepel, ide bevarázsolni? milyen paraméterekkel? !!!!!!!
Köszi FZ.

(#121) Tonyk válasza Bog (#119) üzenetére


Tonyk
veterán

Értelmezd amit írtam, láss a dolgok mögé.

azért srácok az kicsit gáz, hogy még meg sem jelent a szoftver, de már megy vele a hekkelés,

Olvasd vissza, nem teljesen ezt írtad, és nem ebben a stílusban. De ,hát egy nagybötűs házigazdának megengedhető a szelektív emlékezet. Hisz, hatalma van! :B

de nyugodtan magyarázd bele az ország, a vezetés és úgy egyáltalán az élettel szembeni keserűségedet, tökre hasznos.

Boldog, kétgyermekes családapa vagyok. Köszi, de nem vagyok keserű. :R

Nehogy már én érezzem magam szarul, mert mások nem tartják be a törvényt,

Ne, ne érezd magad szarul. De nem a Te feladatod az embereknek megmondani, hogy kell élniük. Te magad, mondtad üzemeletető vagy.

ETTŐL FÜGGETLENÜL, IGEN, A WAREZ NAGYON CSÚNYA DOLOG!

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#122) m.jeno válasza fzotya (#120) üzenetére


m.jeno
senior tag

Van egy kis gond azzal,amit leírsz, MAGYARORSZÁGON TMC adás csak a Petőfi rádió, alias M2 alatt van, az ország különböző pontjain a hullámhossz váltzó lásd #1 hsz-t, de abban az általad megadott 95,8 nem szerepel csak a 94,8 Budapesti adó, ezért nem is fog ilyen csatornán adót találni, a PRIMO\SAVE\tmc_provider_list.txt-ben írd át a számot 94,8-ra és próbáld meg újr, de liszenszkód kell a használatához, csak akkor lesz fogható.

Az én beállításomban ez a sor szerepel:

#,1,10000,1,10,0,948,10,1,Traf_Nav,MR2,HUN,1,0:1:6,11,224

ez nagyon 94,8-nak tűnik!

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#123) m.jeno


m.jeno
senior tag

Bocs, de most jutott eszembe, hogy és a #37-es hsz-ben leírtak szerint állítotttam be a TMC-t a sys.txt-ben.

ui: a #37 hsz meguszta a nagytakarítást. ;)

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#124) erdoke válasza Tonyk (#121) üzenetére


erdoke
titán

"tönkreteszik, ügyeskedésre kényszerítik az egyszerű embert"
Jaja, csak mások fizetik a gyereked iskoláztatását, az egészségügyi ellátását, és majdan a nyugdíjadat is. Te meg ügyeskedsz, és élvezed. Mondhatnám, hogy parazita vagy, de nem akarok személyeskedni... :(((
Ez az álszent önigazolósdi rettenetesen szánalmas, csak sajnos az ország nagyobb része ide jutott már morálisan. A normális embereket meg elüldözitek, inkább fizetik a szlovákok, románok, németek, bárki nyugdíját, mint a tiéteket.

A legjobb aláírás a héten

(#125) m.jeno válasza erdoke (#124) üzenetére


m.jeno
senior tag

Áruljátok már el,hogy az erkölcsi prédikációk pro és kontra a primo működést hogyan befolyásolják, melyik menüpontban lehetne ez kikapcsolni, vagy titeket offolni.
Kereseetek már magatoknak egy olyan topikot, ahol mindezt, egymás vállára borulva elsírhatjátok.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#126) hdf válasza m.jeno (#125) üzenetére


hdf
tag

:DD

(#127) Bog válasza m.jeno (#125) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

...és hagyjuk a normális embereket warezolni... nekem sem öröm, hogy ezzel kell foglalkoznom. Ha nincs warez, nincs hiszti, lehet értelmesen kommunikálni. Csak remélni tudom, hogy ezután ez így is lesz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#128) m.jeno válasza Bog (#127) üzenetére


m.jeno
senior tag

Ámen

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#132) fzotya válasza fzotya (#120) üzenetére


fzotya
csendes tag

Ismét.
Bocsi!
Ugy igaz ahogy irod.Mindenhol ezt olvasom.
A 8.3.4 kézi hangolással mégis megtalálja a 94.8 és a 95.8-at is, és kirja hogy MR2 PETOFI és azt hogy INFO ( prábald ki).
Nekem provider_list-ben ez van:
#,1,10000,1,10,0,958,10,1,Traf_Nav,* INFO *,HUN,1,0:1:6,11,224
Átítam, visszaírja 95.8-ra.
A privide_lst formája milyen UT8,UT16,UT16LE (Machintom van).
Kösz.

(#133) Tonyk válasza erdoke (#124) üzenetére


Tonyk
veterán

"Te meg ügyeskedsz, és élvezed. Mondhatnám, hogy parazita vagy, de nem akarok személyeskedni..."

Fizetem az adót (nem keveset, mert hogy halvány lila fogalmad sincs ki vagyok és mit csinálok), gyerekeket nevelek, és nem lopok. Pont.
Hol írtam ilyet, hogy ügyeskedek? Kérlek idézz. Ne adj a számba semmit. Mondhatnám, hogy bu*ko vagy, de én sem akarok személyeskedni... :(((

A normális embereket meg elüldözitek, inkább fizetik a szlovákok, románok, németek, bárki nyugdíját, mint a tiéteket.

Te még mindig itt vagy?!

De tényleg hagyjuk, nem erről szól a topik. Elnézést mindenkitől!

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#134) BFEFE64


BFEFE64
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Az alábbi kérdésem lenne:
Primoban a térkép nézetben én egy harckocsi vagyok! Hogy tudnám másik járműre változtatni?
Előre is köszi!!!

(#135) SzlobiG válasza fzotya (#132) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igo 8 ebből a szmepontból jobb is volt hogy ott lehetett manuálisan állítani mert kipróbáltam ott ahol a 8-as fogja manuallal, autómatán már nem és tovább ugrik ugyanez van a primoval is csak ugye ott nincs manualis lehetőség.:(

134#: Beállításoknál megkell hogy találd most fejből nem vágom pontosan hol, de azért vagy egy páncélkocsi mert amit használsz verzió abba már valaki azt állította be magának szal ha nyomj inkább egy alapbeállítást és akkor te magad állíthatod be a progit.

[ Szerkesztve ]

(#136) m.jeno válasza BFEFE64 (#134) üzenetére


m.jeno
senior tag

A beállítások térképnézet alatt tudod átállítani, vagy ha teljesen magadra akarod szabni, akkor töröld a save mappát.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#137) m.jeno válasza SzlobiG (#135) üzenetére


m.jeno
senior tag

A manuális állítás Budapesten valóban hasznos, de aki járja az orzágot minden egyes adókörzet átlépéskor átírhatja, az autómata meg onnan vesz jelet, ahonnan kap, ha kap.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#138) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Csak annyit mondhatok,éljen a warez!!!!!!! Ha meg kellett volna vennem a primot igencsak szidnám magamat. Az van,hogy minden térképszoftver gyártó ígérgeti a kamionos navigációt,a vásárlás után derül csak ki,hogy az egész egy katymaz! Olyan útvonalakon tervez kamionos beállításokkal,hogyha azt követném,holnap másik munkahelyet kellene keresnem. Szerintem ha reális áron,jó minőségű terméket vásárolhatnék valódi és valóban jó frissítési lehetőségekkel,egy percig sem gondolkodnék a vásárláson.Így viszont örülök,hogy megspóroltam,mert számomra használhatatlan. Legalábbis nem ad többet,mint a hivatalosan megvásárolt és azóta nagyon megbánt igo8. Bocsi,nem vitaindító akart lenni,de ez van. Mindenkinek szép estét!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#139) potkem


potkem
aktív tag

Itt aztán zajlik az élet. :DD
Nem baj sok érdekes dolgot megtudok tőletek.
Három napja van GPS a tulajdonomban, (és már fullba nyomom a kretént) pedig tudjátok sose nyomjatok full kretént. :DDD

(#140) potkem


potkem
aktív tag

Az én Igo Primom 1,79 GB.
Szoftver verzió:8.5.9.142948 ( 2010.05 11)
Két magyar hang van benne, a női hang Andrea.
Kíváncsi lennék rá hogy mennyire buherált, és hogy mit tud az eredeti. Én így vettem teljesen újonnan, az egyik híres adok-veszek oldalról.
De a készülék áfáját kifizettem 100%- ig az államnak. ( Mielőtt vita tárgya lenne)
Utóirat: köszönöm hogy itt lehetek köztetek. :D

(#141) Kelvin válasza Rabidsnail (#138) üzenetére


Kelvin
őstag

Hát sajnos még nem vehetted meg azt a verziót ami tudja a kamionos licenszeket mert az még csak most rendelhető elő:
http://navigyurci.hu/2010/05/19/navon-n750-mar-elorendelheto/
http://www.edigital.hu/Navigacios_keszulek/NAVON_N750_navigacio_+_iGO_Primo_Europa_terkep_(42_orszag)-p55678.html?cat=0&page=
Remélhetőleg ebben már benne lesz minden.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#142) paroczi


paroczi
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék úgy útvonalat tervezni, hogy a kiinduló pont az nem az aktuális pozició legyen hanem egy általam kiválasztott pont. De sehol sem találom azt a lehetőséget, hogy a megkeresett kiinduló pontra mondjam azt, hogy innen tervezd. Van erre egyáltalán lehetőség?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

Csabi

(#143) m.jeno válasza paroczi (#142) üzenetére


m.jeno
senior tag

Ha alapverziód van és skinnel nincs felhúza, akkor, ezt csak úgy tudod elvégezni, hogy a kezdőpontnak beadod az indulási pontot, és onnan tervezel, de ezt is csak akkor tudod megcsinálni, ha nincs gps jeled, mert akkor azonnal onnan tervez.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#144) paroczi válasza m.jeno (#143) üzenetére


paroczi
csendes tag

Melyik skin-t ajánlanád, amelyik tud ilyet? Ja és amit a legegyszerűbb telepíteni.

Üdv.:

Csabi

(#145) m.jeno válasza paroczi (#144) üzenetére


m.jeno
senior tag

Egyenlőre csak Gurjon van, a telepítése txt fájlban mellette.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#146) dalattt


dalattt
csendes tag

Most először használtam a primot élesben és akövetkező gondom akadt. Egy csomoszor felugrik egy kis ablak hogy hozzáadás a kedvencekhez pedig semmit nem nyomtam meg, ez az ablak folymatosan fel le ugrált íg yhasználhatatlan volt a navigáció (olyan mint mikor beragad egy gomb). A másik út közben megáltam és kikapcsoltam a gépet, mikor ismét bekapcsoltam akkor nem mükődött, kíirta hogy gps jel automatikus keresése és vége, pedig ha megnéztem a gpsinfot akkor vagy 7 holdat fogott. Hiába kapcsoltam ki be semmi, egy idő után tudtam csak úgy kikapcsolni hogy power off, majd be és akkor már működött. Ezekre tud valaki valami okosat?

[ Szerkesztve ]

(#147) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok, nálam kicsit szaggatottabban fut a primo mint az elődök. (épületek és domborzat bekapcsolva)
Nálatok mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#148) m.jeno válasza Kelvin (#147) üzenetére


m.jeno
senior tag

Tíz indításból kilencben hibátlanul működik, minden lehetséges + bekapcsolásával, viszont van egy alkalom amikor még elindulni is alig akar, hogy miért :F A következő újraindításkor már semmi baja, ki érti ezt ?

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#149) Kelvin válasza m.jeno (#148) üzenetére


Kelvin
őstag

Nálam is hibátlanul fut csak nem olyan szép folyamatos mint az elődök, talán még a sygic volt ilyen diavetítős :)

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.