Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#16001) snowdog válasza plajos (#16000) üzenetére


snowdog
veterán

A GFX mappát hiába törlöd (nevezed át) keresni fogja jelenlegi beállításaiddal is.

Akkor ez különbözik a hagyományos skinektől. Ha egy hibás skint választunk ki, akkor újraindítást követően nem indul a program. Ha kitöröljük a skint, akkor a következő újraindításnál a program ezt érzékeli, és visszaáll az eredeti alapbeállításra. Ez már többször bebizonyosodott. GFX ügyben nyilván neked van igazad, a leírt módszert gfx esetében nem próbáltam, mert nem használom a gfx-eket. Egyszerűen a skinek működéséből indultam ki.

[ Szerkesztve ]

(#16002) bisza


bisza
tag

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek a segítséget! :R Rendben megoldódott a dolog. :K :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#16003) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok,

A HNR fájlok mit tartalmaznak?

Western Europe Easy
Western Europe Economical
Western Europe Fast
Western Europe Short

Ezek nélkül is működik minden flottul?

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#16004) kulatyor válasza gipsztigris (#15980) üzenetére


kulatyor
csendes tag

Szia Gipsztigris !!

Nem kötöködés miatt ,távoláll tölem, csak mint érdekesség :R rádió amit vett a szomszédom

ICARTECH GX4K01 Navi Autoradio Con IGO Primo 2-DIN DVD GPS

http://www.icar-tech.de/shop/index.php?route=product/category&path=66

megkérdeték, feltelepitsék , vagy majd ő felpakolja.

A baj az , hogy idehaza nem forgalmazza a viszonylag magyar navi gyártó.

(#16005) gipsztigris válasza kulatyor (#16004) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ez a holmi ez csak önállóan a szoftver, és az árát tekintve szerintem teljesen eredeti.
De ez nem az olcsó kategória, hiszen a készülék cca 700 EURO, a szoftver mellé 130 EURO. 250 ezerért már az ember elvárhatja, hogy jogtiszta cuccot kapjon.

Viszont ha már MicroSD-n kiadják a Primot, kíváncsi lennék, hogy az eredeti kártya egy másik androidos készüléken elindulna-e a program! Mert elvileg, a kártyához zárják a programot.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16006) snowdog válasza gipsztigris (#16005) üzenetére


snowdog
veterán

Viszont ha már MicroSD-n kiadják a Primot, kíváncsi lennék, hogy az eredeti kártya egy másik androidos készüléken elindulna-e a program! Mert elvileg, a kártyához zárják a programot.

Biztos hogy a kártya védelemmel van ellátva. Erről itt írnak. [link] Az oldalon lásd "Updates" fül!

Mivel németül nem tudok, a Google-lal lefordítattam angolra.

"Our cards can be registered and will not be copied to another SD card to use, since they not only work once. The license key is located on the SD card and is displayed when the card is inserted into one of our naviceiver. After registration you will get full access to the expandability of naviextras.com. Everything the Naviextras Toolbox can not read, is an illegal copy!"

Tehát a kártya nem másolható, license kulcs van rajta. És csak az általuk forgalmazott készülékekhez jó. A Naviextras-on regisztrálni kell, és csak azt követően használható. Másolt verziót nyilván nem lehet regisztrálni, illetve üzembe helyezni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem lehet feltörni, de az ugyebár már illegális. Most a legális verzióról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

(#16007) gipsztigris válasza snowdog (#16006) üzenetére


gipsztigris
addikt

Valamit félreértettél! :) Én az eredeti kártyát akarnám kipróbálni egy "idegen" telefonban, vagy tabletben.

"És csak az általuk forgalmazott készülékekhez jó."
Ezt szeretném leellenőrizni!.....mert ebben egyátalán nem vagyok biztos! Ahogy a CNS Map8 is simán elindul akármelyik PNA-ban, aminek ugyanaz a felbontása.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16008) huncutka1029 válasza snowdog (#15995) üzenetére


huncutka1029
addikt

az okos júzer ilyen leoltás után nem offol,és nem reklamál a topic-ban, hanem küld eg privit valakinek, és kap választ. ;)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#16009) snowdog válasza gipsztigris (#16007) üzenetére


snowdog
veterán

Nem értettelek félre, csak ebből következtettem: "The license key is located on the SD card and is displayed when the card is inserted into one of our Naviceiver."

"Der Lizenzschlüssel befindet sich auf der SD-Karte und wird angezeigt, sobald die Karte in einen unserer Naviceiver gesteckt wird. "

Ebből nekem az jött le, hogy az ő gépükhöz van regisztrálva. Bár hogy mi az a "Naviceiver", arról gőzőm sincs, gondolom valamelyik termékük.

Ettől még lehet hogy bármihez jó lenne. Ki kell próbálni. :)

huncutka1029
Igazad van, és ez a lényeg: "az okos júzer"

[ Szerkesztve ]

(#16010) gebro válasza runner 125 (#16003) üzenetére


gebro
aktív tag

A hnr-ek előfeldolgozott úthálózatot tartalmazzák az adott régióra, a négy fáj a gyors, könyített , gazdaságos és rövid verziókat takarja, helye a töbi térképpel együtt a map mappában van.

Igen, a hnr-ek nélkül is elnavigál, ha nincs rá szükséged.

(#16011) runner 125 válasza gebro (#16010) üzenetére


runner 125
nagyúr

Okés, köszönöm.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#16012) Ambavir


Ambavir
aktív tag

Sziasztok!
Előfordul, hogy nem a legjobb topikba írok. Viszont a Yamoto navigációé úgy tűnik halott.
Minap kapott a párom egy ilyet. Yamoto five. Akié volt, nem használta, csak egyszer. Vagy 4 éves a készülék.
Úgy gondolom, van rá térképfrissítés négy év alatt. Igo fut rajta. Kamionozni lesz használva a készülék.
Ismeri valaki?
Hasznos info hozzá?
Előre is kösz.

Yamoto Bp-en az elmúlt két órában nem vette fel a telefont.

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#16013) snowdog válasza Ambavir (#16012) üzenetére


snowdog
veterán

A hivatalos honlap szerint ez van rajta gyárilag:

"Ráadásul a Yamoto készülékeken előtelepített és előre aktivált be-on-road fut!
...
Válaszd az ingyenes be-on-road navigációs szoftvert!
Ha még nem ismered, töltsd le, és használd ameddig csak akarod!
...
A be-on-road korlátlan ideig frissíthető, és a gyártó évente minimum két frissítést garantál!"

Terméktámogatás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16014) snowdog válasza Ambavir (#16012) üzenetére


snowdog
veterán

Ha nincs már meg a gyári program, akkor bizony pénzbe fog kerülni a visszatelepítése.

"Telepítettem egy másik navigációs szoftvert a készülékre, és most nem működik rendesen. Mi a teendő?
El kell hozzánk juttatni a készüléket, és mi visszaállítjuk az eredeti állapotot. Ennek természetesen van egy szerviz munkadíja, amely téged terhel, a szállítási költséggel együtt. A megjavított készüléket (a Be-on-road szoftvert is telepíteni fogjuk, hogy legyen a készüléken navigációs szoftver) a szállítási költséget és a munkadíjat tartalmazó utánvétes számlával küldjük vissza. Amennyiben a Yamoto Official Shopban vásároltad a készüléket akkor csak a szerviz munkadíja kerül felszámításra, és futárt küldünk a készülékért."

A Naviextras.com oldalon nem látom a támogatott eszközök között, de lehet hogy csak lemaradt a listáról? [link]

[ Szerkesztve ]

(#16015) Jolly Roger


Jolly Roger
csendes tag

Sziasztok olvasom a topicot és érdekelnének hogy mik ezek a skin-ek esetleg valaki tudna nekem egy kis felvilágosítást adni mi merre hányméter? Köszi

Road to hell this is my life.

(#16016) snowdog válasza Jolly Roger (#16015) üzenetére


snowdog
veterán

Skin=bőr, azaz ami rá van húzva az MMI -ra. Magyarul amit a navi programból a megjelenítőn látsz. Van egy gyári változat, és akinek az nem tetszik az lecseréli egy másikra. Mintha ruhát cserélnél. :D

(#16017) snowdog válasza snowdog (#16016) üzenetére


snowdog
veterán

És ha az előző magyarázat nem lett volna elegendő. :)

MMI = HMI = skin

MMI = Human-machine interface is the part of the machine that handles the Human-machine interaction. Membrane Switches, Rubber Keypads and Touchscreens are examples of that part of the Human Machine Interface which we can see and touch. [link]

HMI = HMI eszközök (Ember – Gép kapcsolat, Human Machine Interface)
A HMI készülékek - például webpanelek és érintőképernyős panelek - segítségével automatizálásának áttekintése vizualizálással valósítható meg.

skin = szoftver skin (interfész színek, grafikák)

[ Szerkesztve ]

(#16018) Jolly Roger válasza snowdog (#16017) üzenetére


Jolly Roger
csendes tag

őő magát a kifejezést vágom :DDD konkrétan a Primo-s skinekre irányult a kérdésem elnézést ha félreérthető voltam :B

Road to hell this is my life.

(#16019) snowdog válasza Jolly Roger (#16018) üzenetére


snowdog
veterán

A Primora nézve is ugyan az a helyzet, mint a kifejezéssel. Pont azt jelenti. A Primo képét, és bizonyos funkcióit lehet másképpen megjeleníteni, használni. Vonatkozik ez a gombokra, színekre, rejtett funkciók egyszerű elérésére. Ezt nyújtják a skinek.

(#16020) Mcfery


Mcfery
tag

iGO Navteq 2013.Q3 EU :C
(sokáig vajúdtak a hegyek)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#16021) OldMike válasza Mcfery (#16020) üzenetére


OldMike
őstag

Lehet, hogy Európára ez újdonság (nem figyeltem), de Magyarországra már fél éve 2013. Q3 van a Naviextras-nál, az M0 új déli szektori szakasza (meg az M51) nélkül :W

42LM660S

(#16022) huncutka1029 válasza OldMike (#16021) üzenetére


huncutka1029
addikt

Európára a Q2 volt csak elérhető eddig.20130718

Magyarországra a Q3-at láttam, dea Q2-höz képest nem láttam benne semmi újat, nem is frissítettem.
majd most megnézem, ha megjön a fizu, és az asszony tudta nélkül ki tudom fizetni.
:-)
Remélem az Eu mellé kapott magyar frissítést is. :C

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#16023) huncutka1029 válasza huncutka1029 (#16022) üzenetére


huncutka1029
addikt

uhh, most olvastam utána , a frissítés kicsit félresiklott, az új verzióban nincs benne a M0 új szakasza, érdemes meggondolni a frissítést, én asszem megvárom a javítást
A 2012-esben benne van..... :F ki érti ezt.......?

És állítólag a navteq mostantól --->Navteq here
mert megvette nokia, szerintem nem tett jót neki....

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#16024) OldMike válasza huncutka1029 (#16023) üzenetére


OldMike
őstag

A Navteq honlapján a térkép már Nokia Here címmel jelenik meg. Érdekes, hogy ott már pontosan be van rajzolva az új M0 és az M51 is. Ezen kívül - nekem ez az ismerős helyszín - a XVIII. kerületi Sallai utca tavalyi névváltása (Cziffra György utca lett) is felkerült a térképre. Nem tudom, ha ott már jó, akkor a frissítésben miért nincs benne?

42LM660S

(#16025) snowdog válasza huncutka1029 (#16023) üzenetére


snowdog
veterán

Mit értesz az alatt, hogy mostantól? Nálad igencsak megállt az idő. :)

"In October 2007, Nokia acquired the Chicago-based company NAVTEQ, which was the largest maker of automotive grade map data used in car navigation equipment. That acquisition brought Nokia 25 years of experience in creating automotive grade content and a deep footprint in the automotive industry." [link]

"A Nokia 2007-ben vásárolta meg mintegy nyolcmilliárd dollárért a Navteq digitális térképfejlesztő társaságot és azóta is nagy összegeket invesztál a navigációs üzletág továbbfejlesztésébe" [link]

OldMike

Decemberben kaptam meg a kocsimat, abban is Navteq here navi van 2014-es térképkészlettel, és nincs benne az új M0 szakasz. Kocsikhoz általában évente 1 alkalommal adnak ki térképfrissítést. [link]

"How often are new map updates or map products released?
Updated maps are generally available once a year. "

Azt ajánlják legalább kétévente frissítsd a térképeket. "Hence to get the best info traffic service, it is recommanded to update the map at least every 2 years."

[ Szerkesztve ]

(#16026) Ambavir válasza snowdog (#16014) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Nem kerül pénzbe. Nálam ilyesmik nem kerülnek. Sk javítódnak. :)
Tudom, hogy az van rajt eredetileg, csak mi így kaptuk ajándékba. Amint hazaér Angliából, megy rá a Primo.

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#16027) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Sziasztok!

Primo 2.-ben ki tudom valahogy iktatni a bluetooth és telefon funkciót? Ikon el van már tüntetve sys.txt módosításával de minden egyes kikapcsoláskor még behozza a a menüt. :R

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#16028) OldMike válasza snowdog (#16025) üzenetére


OldMike
őstag

Európa boldogabbik felén, ahol esetleg már évtizedekkel ezelőtt megépült az összes út, amire szükség volt, akár a kétévenkénti frissítés is elég lehetne.
Erre mifelénk, ahol még komoly hiányok vannak (pl. M4 végig, M3 az országhatárig, Mxx utak a főutak helyett, elkerülő útszakaszok stb.), amiket ha nem is szélvész tempóban, de próbálnak ledolgozni, az évenkénti frissítés is kevés lehet. Akkor még nem beszéltem az utcanév-változtatási mániáról.
A Navteq/Nokia meg magasról tesz arra, hogy a kamionosok meg az életveszélyes (régi) M0-M5 útvonalat használják, mert arra viszi őket a GPS térképe.

[ Szerkesztve ]

42LM660S

(#16029) snowdog válasza OldMike (#16028) üzenetére


snowdog
veterán

Európa boldogabbik felén, ahol esetleg már évtizedekkel ezelőtt megépült az összes út, amire szükség volt, akár a kétévenkénti frissítés is elég lehetne.

Talán az is oka lehet, hogy bár hozzánk képest arrafelé jóval többet keresnek, de a pénzt ők sem szeretik kidobálni az ablakon. Ugyanis egy EU térképcsomag frissítése € 149.00. [link]
És a kocsik naviját nem olyan könnyű megbütykölni, mint egy PNA-t. Ezekben az új típusokban már nem CD-n, DVD-n, SD-n meg hasonló hordozható eszközön van a térkép, hanem integrált része az érintőképernyős egységnek.

Szóval több oka is lehet a ritkább térképfrissítésnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#16030) Kis Joe válasza Kis Joe (#16027) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

+ van egy olyan problémám hogy ha altatva volt az x850 készülékem 2.4 primo-val akkor néha megakad a kilépés folyamatban képnél. Ezen hogy lehetne segíteni?

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#16031) huncutka1029 válasza snowdog (#16025) üzenetére


huncutka1029
addikt

2007-ben én még a topmapra esküdöztem,
Csak később tapasztaltam, hogy Magyarországon, és környékén (kelet EU)
Sokkal részletesebb a navteq. olyan utakat is jelöl, ahol a topmap szerint csak legelő van, és forduljak vissza.
Szóval, bennem csak most tudatosult ez az infó :B

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#16032) OldMike válasza snowdog (#16029) üzenetére


OldMike
őstag

Akkor jó dolog az autóba épített navigáció: ritkábban frissíthető, de legalább csaknem dupla összegért. A PNA esetében a Naviextras-nál 79,95€ az éves Európa (többszöri) frissítés díja.
Cserébe egy beépített naviért nem fogják betörni az ablakot.

Huncutka1029

Lehet hogy a TopMap a mezőkön nem találja a földutakat, de az új M0 szakaszt már ismeri. Sőt úgy tudom, hogy a sokat szidott TeleAtlas (TomTom) is.

Azt viszont megköszönöm, ha valaki talál egy érdemi Navteq (Magyarország) frissítést, akkor megosztja itt a fórumon.

[ Szerkesztve ]

42LM660S

(#16033) snowdog válasza OldMike (#16032) üzenetére


snowdog
veterán

Akkor jó dolog az autóba épített navigáció: ritkábban frissíthető, de legalább csaknem dupla összegért.

Valóban jó dolog:
- mindig kéznél van,
- nem kell táp zsinórt húzkodni,
- nem kell a TMC antennával bajlódni,
- nincs gond a rögzítéssel,
- meg hogy hova tegyem, hogy kilásson,
- stb. tehát tényleg jó!

Azt viszont megköszönöm, ha valaki talál egy érdemi Navteq (Magyarország) frissítést, akkor megosztja itt a fórumon.

Nem hiszem hogy lesz ilyen balek, mert azonnal repül. :)

(#16034) OldMike válasza snowdog (#16033) üzenetére


OldMike
őstag

Nem hiszem hogy lesz ilyen balek, mert azonnal repül.

Nem warezra gondoltam, hanem a Naviextrason megjelenő - érdemi változást hozó - új kiadásra. Mondjuk egy 2014 Q1-re :(

42LM660S

(#16035) bs29


bs29
csendes tag

Navteq 2013.Q3 EU tapasztalta valaki hogy a poi fájlok nem működnek ?

(#16036) Bálint85


Bálint85
senior tag

kamionosoknak melyik a legjobb? Navteq , Topmap, Teleatlas

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#16037) Kis Joe válasza bs29 (#16035) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Nekem q2 óta nem mennek 2.4-en a rendes poik csak a kamionos

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#16038) Mcfery válasza Bálint85 (#16036) üzenetére


Mcfery
tag

[link]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg tele vagyunk kételyekkel! :-)

(#16039) bs29 válasza Kis Joe (#16037) üzenetére


bs29
csendes tag

sikerült megoldani hogy működjön a friss poi. frissíteni kell a global_cfg-t.

(#16040) p300 válasza Mcfery (#16020) üzenetére


p300
tag

Háát mit mondjak..zseni vagy jogos a tapsikolás.. :C

(#16041) OldMike válasza huncutka1029 (#16022) üzenetére


OldMike
őstag

Szia!

Milyen módon lehet megtudni a Naviextras vásárlás előtt, hogy mi van a legújabb Navteq térképfrissítésben?
Megveszi az ember a zsákbamacskát, és még elállási joga sincs, ha olyat vett, ami nem megfelelő?
Tulajdonképpen ez is egy webshop, nem? Az igaz, hogy monopolcég :W , csak tőle vehetsz.

42LM660S

(#16042) Kis Joe válasza bs29 (#16039) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

És honnan frissítetted?

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#16043) bs29 válasza Kis Joe (#16042) üzenetére


bs29
csendes tag

adsz e-mailt és elküldöm

(#16044) gipsztigris válasza OldMike (#16041) üzenetére


gipsztigris
addikt

Részlet a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság honlapjáról:

Elállási jog alól kivételek egyike.

"Az online tartalmak letöltése valóban olyan esetkör, amely az elállási jog alóli kivételek közé tartozik. A különböző programok/tartalmak interneten történő megvásárlása szolgáltatásnyújtásnak minősül, melynek során a kódok/jelszavak és linkek elküldése az eladó részéről a teljesítés megkezdését jelenti. Ez alapján az online letöltésekre a rendelet 5. § a) pontja vonatkozik, azaz amennyiben az elállási határidő (azaz 8 munkanap) lejárta előtt a vállalkozás a teljesítést a beleegyezésünkkel megkezdte, úgy – eltérő megállapodás hiányában – elállásra nincs lehetőségünk. Amennyiben a teljesítést (azaz a kód/jelszó elküldését) a nélkül kezdi meg a vállalkozás, hogy abba beegyeztünk volna, van lehetőségünk az elállásra 8 munkanapon belül.
Fontos megjegyezni, hogy az e körben említett beleegyezésünk nem lehet azonos a megrendelésünkkel, tehát azt külön és kifejezetten be kell szereznie a vállalkozásnak (pl. a honlapon egy felugró ablak formájában, ahol lehetőségünk van bejelölni, hogy elfogadjuk a teljesítés megkezdését)."

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16045) runner 125 válasza gipsztigris (#16044) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az elállási joghoz annyit hozzátennék, h eszköz esetén is hivatalosan csak akkor működik, ha magánszemély nevére kérték a számlát. Céges vásárló nem állhat el 8 napon belül. Persze próbálkozhat, és biztosan van olyan webshop aki nem csinál belőle problémát, csak mint információt, gondoltam megosztom.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#16046) OldMike válasza gipsztigris (#16044) üzenetére


OldMike
őstag

Nos ezt én úgy értelmezem, hogy ha a Naviextras a beleegyezésem megadása előtt nem ad módot a vásárolandó térképszoftver tartalmának megismerésére - márpedig én ilyen lehetőséget nem tudtam felfedezni - akkor zsákbamacskát veszek. Hiszen a beleegyezésem - mit ne mondjak, a pénz kifizetése - után teszi lehetővé a térkép letöltését az eszközre, és ezt követően látom meg hogy egy fél éve üzemelő út meg sem jelenik rajta (elállási jogom meg nincs, mert a teljesítést megkezdte, sőt be is fejezte).
Még csak nem is reklamálhatok, mert biztosan be tudja bizonyítani, hogy az előző verzióhoz képest van három új kisvendéglő a POI-k között.
Ja, és biztosan benne van a szabályzatában, hogy ő csak árulja a térképet, de annak tartalmáért semmilyen felelősséggel nem tartozik.

runner 125
Én ugyan erősen magánszemély vagyok, de igazából nincs jelentősége.

[ Szerkesztve ]

42LM660S

(#16047) gipsztigris válasza OldMike (#16046) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem értek egyet vele, de ez van sajnos! Amúgy pedig minden térkép mellett ott van a változások listája, hogy mivel bővült az adott térkép. Egyébként arra van lehetőséged, hogy vásárlás előtt konkrét dologra rákérdezz a Naviextras supportnál. Ha ott azt mondják, hogy az általad keresett út, vagy útszakasz, körforgalom, stb. rajta van és mégsem találod, akkor van lehetőséged visszalépni.....de csak ha bizonyítani tudod,hogy téves információt adtak.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16048) berek21


berek21
senior tag

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy a figyelmeztető táblákat át lehet-e tenni a képernyő bal oldaláról a jobb oldalra? Kicsit nekem zavaró hogy amíg a bal oldal tele van addig a jobb oldal igen csak üres. :((

LG Velvet eladó!

(#16049) gatto_


gatto_
senior tag

Tud valaki arra valami sys.txt bejegyzést, hogy a beállításokban, a hangerő beállításnál kint legyen a beszédhangerő állíthatósága. Ott van a putyputy, meg a dingdong, meg még valami, de maga a navigáló néni hangja nincs. Ha beletúrtam a save mappa, system.ini fájlba, akkor ott lehet kézzel átírva állítgatni, Sőt ha lenémítom ott, akkor a következő indításnál ott is van a menüben egyszer a hangerő állítási lehetőség, de aztán megint eltűnik.

(#16050) OldMike válasza gipsztigris (#16047) üzenetére


OldMike
őstag

A konkrét dologra rákérdezésre még nem gondoltam, ez valóban jól jöhet. A változások listájaként arra gondolsz, hogy melyik ország hány százalékos lefedettségű, hány km út és összesen mennyi POI van?
Ez leginkább azoknál az országoknál jelent segítséget, ahol eddig bőven 99% alatti volt a lefedettség, a többinél akár 100 km új út sem biztos, hogy változtatja a százalékot.

42LM660S

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.