Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#1451) wayteqx820 válasza TRob1 (#1445) üzenetére


wayteqx820
csendes tag

Sajna már nem tölthetö a 2.15 töröltek mindent :(( :(( :((
www.gurjon.com oldal megszünt létezni :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#1452) formasu válasza TRob1 (#1447) üzenetére


formasu
tag

Köszönöm mindhármotoknak!

Mond meg, légy szíves, TRobi, ha ezt beírod, mit fog csinálni, miért kell?

Eddig, hogy magyar legyen, letöltöttem a x14-es magyar fájlt, és OK volt a 2.14-es Gurjon skinnel. A 2.15-öst még nem próbáltam.

Most nálam sem megy a Gurjon oldal.

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1453) aimer7 válasza wayteqx820 (#1451) üzenetére


aimer7
csendes tag

Nálam se működik az oldal,de szerintem ez a állapot nem végleges...remélem.

(#1454) m.jeno


m.jeno
senior tag

Ezt dobja fel:

This server is currently in maintenance mode. This means:

A very hard working and very dedicated member of our tech support team is currently working on your server, as you requested it, or
Your server was suspended due to a violation/possible violation of our policies, or
Your server has been suspended because we have not received payment for it/your credit card is being declined
If we have suspended your server, you should have receive a notice regarding this. Please check the email address that we have for you as contact information for any new messages. Also, check your spam folder in case the notice we sent was classified as spam by your email provider or email software.

You may contact us by visiting our contact page at http://www.serverpoint.com/english/contactus.phtml.

Google fordításban:

Ez a szerver jelenleg karbantartási üzemmódban . Ez azt jelenti :

Nagyon keményen dolgozik és nagyon elkötelezett tagja a tech támogató csoport jelenleg is dolgozik a szerveren , ahogy kérte , vagy
A szerver miatt függesztették fel , hogy megsértették / esetleges megsértése a mi politikák , illetve
A szerver felfüggesztésre került , mert nem kaptak fizetést azt / hitelkártya folyik csökkent
Ha már felfüggesztették a szerver , akkor kellett volna fogadni egy közleményt e . Kérjük, ellenőrizze az e-mail címét , hogy mi az Ön számára a kapcsolattartási információkat minden új üzenetek . Is , ellenőrizd a spam mappába , ha a hirdetményben küldtünk volt kéretlen e-mail szolgáltatója vagy e-mail szoftver.

Vegye fel velünk a következő webhelyen elérhető kapcsolat oldal http://www.serverpoint.com/english/contactus.phtml.

Ez aklár lehet végleges is. :Y :Y

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1455) aimer7 válasza m.jeno (#1454) üzenetére


aimer7
csendes tag

Na szép...most lehet keresgélni a legfrissebb 2.15 G.skint :W

(#1456) gpsr


gpsr
csendes tag

Milyen náció csinálta, csinálja a Gurjon skint?
fura ennek a filenak a neve:
GJA_v2.14N.zip\ui_igo9\480_272\vcsuszka_spr.bmp
Van telepules.bmp is benne de az előbbi egy rakás angol nevű között van.

Talán más hoston elindul nemsokára...

(#1457) gpsr válasza TRob1 (#1445) üzenetére


gpsr
csendes tag

A logot nem nézted meg, hogy mi változott?
A nélkül elég nehéz kideríteni, hogy mi változott, bővült :(

(#1458) denver6772


denver6772
tag

Akkor most a Gurjon skinnel. a 2.15-öst nem lehet leszedni?
Ha valaki elküldené priviben, megköszönném.

(#1459) TRob1 válasza formasu (#1452) üzenetére


TRob1
veterán

Lesznek ékezetes betűk is

¤ R'n'R ¤

(#1460) TRob1 válasza gpsr (#1457) üzenetére


TRob1
veterán

a térképcserélőn módosítottak (sys be is kell írni vmit)
bugfixek
ill. be lehet kapcsolni 1 olyan funkciót a rendszerbeállításokba hogy automatán tisztítsa meg a save mappát a szeméttől

nagyjából ennyit jegyeztem meg :B

gondolom az nem probléma ha itt elérhetővé teszem: gurjon 2.15 for primo 1.1

Ha mégis, akkor sry.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#1462) denver6772 válasza TRob1 (#1460) üzenetére


denver6772
tag

KÖSZI

(#1463) Jaki2000 válasza TRob1 (#1460) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Nagyon haragszunk! :(((
Azért sem töltjük le! :(
De! :DD

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#1464) BeregiZs válasza TRob1 (#1460) üzenetére


BeregiZs
csendes tag

Ezt köszönjük szépen! Viszont emlékezetem szerint a "log"-ban az volt írva, hogy az utility frissített változatával is le kell cserélni a mostanit, a térképcserélő megbízhatóbb működése érdekében, sőt, volt még egy cucc, ami az ui_igo9 mappának szólt. Azt hiszem, megoldás született az éjszakai mód képszétesésére. Egyszóval jó lenne, ha mielőbb elindulna a Gurjon oldal!!! :O

[ Szerkesztve ]

Zsolt (Wayteq X950)

(#1465) TRob1 válasza BeregiZs (#1464) üzenetére


TRob1
veterán

Igen, a utility-t cserélni kell, azt írta. (De én nem használom a cserélőt, ezért nem is jegyeztem meg hogy mit kell hozzá módosítani. Habár jó ötlet, lehet jobban utánajárok majd a témának)

Szívesen mindenkinek.

¤ R'n'R ¤

(#1466) snowdog válasza gpsr (#1457) üzenetére


snowdog
veterán

GJA 1.15 (for Primo 1.0) and 2.15 (for Primo 1.1) released.

1. Added automatic deletion of *.prl files in the "save" folder. Nobody knows for what they exists, but by deleting them we have less garbage
For this feature please download new "utility.rar" package.

2. Added new "white" and "black" colors for objects' font.

3. Added customization of "OTHER" map provider name.
To set provider name for your needs just please add to the sys.txt:

[mapchanger]
map_ot="Map Provider Name"

4. Big technical repairing (found bugs fixed, sound system reworked).

A térképcserélőnél annyi a változás, hogy meglehet adni a térképkészlet nevét (sys.txt-ben).

[ Szerkesztve ]

(#1467) Jaki2000


Jaki2000
aktív tag

Mizu? Mindenki Gurjont siratja? Kár lenne érte!

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#1468) BullZeye válasza Jaki2000 (#1467) üzenetére


BullZeye
veterán

Ki az a mindenki? O.o vagy ki siratja?

(#1469) aimer7 válasza Jaki2000 (#1467) üzenetére


aimer7
csendes tag

Senki nem siratja a gurjont. :)
Amúgy jól össze van rakva. :K :C
Most tesztelem..jók lettek az újítások. :)) :C

(#1470) csiki52 válasza denver6772 (#1458) üzenetére


csiki52
tag

pü ment

(#1471) Jaki2000 válasza aimer7 (#1469) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Azért, ha netán végleg megszűnne a gurjon, senkinek sem esne jól. Ti tudjátok.

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#1472) rolmillion


rolmillion
csendes tag

Ez a 2.15-ös skin 320x240-esben is megy?

(#1473) rolmillion


rolmillion
csendes tag

Látom nem, esetleg azt valaki feltenné? Köszi

(#1474) snowdog válasza aimer7 (#1469) üzenetére


snowdog
veterán

Jó neked, ha hibátlanul működik.

Nálam nem működik, "music.bmp" hibát jelez, és kilép.

(#1475) Wolfskin válasza rolmillion (#1473) üzenetére


Wolfskin
őstag

google: GJA_v2.15.rar

[link]

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1476) rolmillion válasza Wolfskin (#1475) üzenetére


rolmillion
csendes tag

Köszi, ez fentebb is volt, de ez 480x272-es. Legalábbis a ui_igo9-es mappában csak ez a felbontás van. Most akkor ez jó a 320x240-hez is?

(#1477) m.jeno válasza rolmillion (#1476) üzenetére


m.jeno
senior tag

Nem jó hozzá !

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1478) Feri_1


Feri_1
csendes tag

Sziasztok. Wayteq x920 a vas, IGO Primo 8.5.9.142948 fut rajta. Viszont csak Magyarországot, Macedóniát és Csehországot látja. A licencek könyvtárban NavOn Eastern Europe and Russia; NavOn Western Eurrope és NavOn Eastern Europe van.

Mi lehet a baj, illetve mit kellene tennem, hogy a többi országot is lássam?

Kösz, Feri

(#1479) Wolfskin válasza rolmillion (#1476) üzenetére


Wolfskin
őstag

igaz, nem olvastam el fiugyelmesen!

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#1480) gpsr válasza Feri_1 (#1478) üzenetére


gpsr
csendes tag

Sokat olvasgatni visszafelé a fórumot, és beszerezni a szükséges térkép állományokat és bemásolni a Content\map mappába.

(#1481) formasu válasza Feri_1 (#1478) üzenetére


formasu
tag

Az elöttem javaslottan kívül a License könyvtár tartalmát is megnézném, hátha hibás!

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1482) Feri_1 válasza gpsr (#1480) üzenetére


Feri_1
csendes tag

Ezek szerint a Licence-ben lévő Western... nem a térképállományt jelöli? A Map könyvtáramban 5 fbl fájl van (Cseh; Magyar; Mac; Basemap; BaseMap8.3NM és 8 hnr kiterjesztésű. Ezek is elég nagyok (8,2 - 39 Mbyte).
Elég csak fbl-es fájlokat kerítenem? A Building-be pedig a 3D miatt?

Feri

(#1483) Feri_1 válasza formasu (#1481) üzenetére


Feri_1
csendes tag

Ahhoz tudni kéne mi a jó :)
Az enyémben: device.nng; GENERIC_iGO8@0809_AddOns.lic; NavOn Primo PNA HU-R-CZ WEU@09Q4 (NQ, DEM, POI, TMC-Ireland, 3DLM, PSL, JuncV) Content SD #3.lyc; NavOn_Primo_EEU@09Q4_(NQ,_POI,_DA,_3DLM,_DEM,_CAR,_HNR,_JW)_.lic;
NavOn_Primo_PNA_HU-R-CZ@0912_(TMPNNG,_DEM,_POI,_3D,_PSL,_TMC,_TTSN)_F_#3_.lyc fájlok vannak benne

(#1484) TRob1 válasza Feri_1 (#1482) üzenetére


TRob1
veterán

Bizony, akkor csak 3 (Cseh; Magyar; Mac) térképed van, kell bele a többi ország amit szeretnél (.fbl, meg ha akarsz érdekes pontokat is látni akkor a poi mappába is ugyanazoknak az országoknak a .poi fájljai-t)

¤ R'n'R ¤

(#1485) rolmillion


rolmillion
csendes tag

Feltettem a GJA 2.14 CsL_CsS3 skint. Ez 320x240-es. Viszont a beállításoknál a betűszín beállítás nem reagál. Ez skin hiba? Az alapértelmezett marad bármire állítom.
Kár hogy a Gurjon weboldal nem működik, ott 320x240-es skinek is vannak.

(#1486) kisspista


kisspista
senior tag

Letöltöttem a GJA_v2.15.rar fájlt, kitömörítettem (GJA_v2.15D és GJA_v2.15N), és bemásoltam .zip fájlokat a Primo 1.1-nek a content\skin mappájába, majd a programot elindítva az egyebek\beállítások\kijelző menüpont alatt szerettem volna behívni a programba, de valami miatt nem jelent meg.... :( Mi lehet a baj? Lehet, hogy ez nem is Primohoz készült?

Másik problémám: nekem 800X480-as felbontással fut a Primo (HTC Touch HD-n), de azt olvastam itt fórumon, hogy ezek nem tudják ezt a felbontást... akkor hogy tudom összehozni a dolgot?
Válaszokat előre is köszi!

(#1487) m.jeno válasza rolmillion (#1485) üzenetére


m.jeno
senior tag

Én nem emlékszem,hogy gurjon-nak lenne 320x240-es skinje, a skin alatt ilyen felbontás nincs, és a 800x480-as is külön van. :K

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1488) rolmillion válasza m.jeno (#1487) üzenetére


rolmillion
csendes tag

320x240 van a ui_igo9 mappában. Valami román fórum oldalon találtam.
Google-ban ha erre a felbontásra keresek, akkor a gurjon weboldal is ír ilyen felbontást (320x240), csak az oldal megszűnt, vagy pihen.
A skinnel más gond nincs, megy királyul, csak ez a betűszín nem aktiválódik.

[ Szerkesztve ]

(#1489) Feri_1 válasza lukacsb (#380) üzenetére


Feri_1
csendes tag

Bár a leírtakat már nagyjából tudtam, mégis szerintem nagyon hasznos. És kösz, hogy leírtad. Mehetnél tovább is :)

Feri

(#1490) Feri_1 válasza TRob1 (#1484) üzenetére


Feri_1
csendes tag

Köszönöm. Elkezdtem az elejétől olvasni a fórumot, és így szép lassan oszlik a homály :)

(#1491) qantum


qantum
senior tag

az hogy lehet (igo 8.0) hogy a program nyelve magyar, és mégis Dave beszél nekem, a lang mappában, meg csak magyar van ?
hol kellene lennie Moha bácsinak ?

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#1492) m.jeno válasza qantum (#1491) üzenetére


m.jeno
senior tag

Ha a voice mappában lenne moha bá, akkor biztos beszélne hozzád :K

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1493) m.jeno válasza rolmillion (#1488) üzenetére


m.jeno
senior tag

Nem, gurjon oldalán nem volt ilyen felbontás, ahonnan leszedted, ott a GJ után még volt kétszer három betű, azok monogramja. akik a gurjon skint átmokolták a 320x240-es felbontásra.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1494) qantum válasza m.jeno (#1492) üzenetére


qantum
senior tag

:R

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#1495) formasu válasza kisspista (#1486) üzenetére


formasu
tag

Biztosan nem a felbontásodnak megfelelő Skint töltötted le, azért nem látod! Próbáld azzal!

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1496) qantum


qantum
senior tag

a 2010 -es térképek nem jók a 8.0-hoz ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#1497) Feri_1


Feri_1
csendes tag

Sziasztok.
Tegnap eljutottam az elejétől majdnema 600. topikig; nagyon hasznos volt! De sajnos ma nincs ennyi időm.

Speedcam:
nekem a Súgó/névjegy/egyebek/tartalom/ Sebességmérő kamerák menüpontom üres. A Mobilevavigation/Content/Speedcam könyvtárban a következő fájlok vannak:
speedcam.spdb; SpeedcamUpdates.spud; TXT-ben: speedcam_HU_alagut; _fix; _hataratkelok; _lampas;_magassag;_mobil;_piros;_szekcio; _szelesseg;_vasut

Mit kellene tennem, hogy működjön? Már olvastam, hogy töröljek ki mindent a speedcams könyvtárból és tegyem bele a legfrissebb speedcams.txt-t. A speedcams.hu fizetős lett augusztus 1-től. Honnan lehet letölteni (moderátornak -- nem warez :)); és miért van ennyi fájl? Kell-e? Ha igen, honnan tegyek szert rájuk.

Kösz, Feri

(#1498) nacant válasza Feri_1 (#1497) üzenetére


nacant
csendes tag

Itt nézz szét:
http://riks.fw.hu/

(#1499) AMD Power


AMD Power
titán

Rátoltam egy Szlovákia térképet.
Útvonal megadás... megadtam egy kassai címet. Majd ezt írja:
"Nem található útvonal, a térképek nem összefüggőek"

Ez mitől lehet?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1500) snowdog válasza qantum (#1496) üzenetére


snowdog
veterán

a 2010 -es térképek nem jók a 8.0-hoz ?

A 2010-es 8.0-ás térképek jók a 8.0-hoz. :D

AMD Power

Ezt azt jelenti, hogy az összeszedett térképeid nem egy alomból valók. Célszerű azonos időpontban, azonos térképgyártó (Topmap, vagy Teleatlas, vagy Navteq) térképeit használni. Különben ez lesz az eredménye.

Erősen nagyítsd ki (maximumra) mondjuk a komáromi átkelőt, és nézd meg, hogy a határon összeérnek-e az utak. Szerintem nem érnek össze.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.