Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#1351) Jaki2000 válasza sensor060 (#1335) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

OK. Automatán átvált éjszakai csúszkára!!!!
Kéziben nem. Hmmmm.......

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#1352) formasu válasza Jaki2000 (#1351) üzenetére


formasu
tag

Köszönöm!
Megtaláltam, de így már könnyű volt.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1353) formasu


formasu
tag

Bocs, de nagyon kezdő vagyok, a sok egyszerű kérdésért!
Bemásoltam a 4.1 MB-os Branding.zip-et, a sis.txt-t is átírtam az instrukciók szerint, a hangokhoz bemásoltam egy 36.4 k-s f1-es fájlt. A hang beállításoknál kiválasztom Eszterkét, hallom is a hangját, visszamegyek, és Zsuzsa hangja van. Visszamegyek a beállításokba, és ott is visszavált Eszterkéről. Mit csinálok rosszul?

Másik: hány órakor vált át a nappali-éjszakai Gurjon 2.14-es Skin ?

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1354) sensor060 válasza Jaki2000 (#1351) üzenetére


sensor060
aktív tag

Hello !!

Örülök, hogy akkor nálad is müxik, de ez ilyen fura, szerintem nem igy szerették volna, csak igy sikerült.....

Más dolog : 2D észak fent dolog .... kis segitség kellene !

Tehát GJA Skin Beállitások/Áttekintés Beállitások:
Itt az Utvonal mód (uttal) van bepipálva és más semmi, valamint ki van választva az Áttekintö térkép mód-nál a "2D Észak fent.". Nálam ennyi, visszaváltás 1000méter, áttekintés nagyitás a max, 10000-es értéken.
Forgatja, miután megvannak a müholdak......sajnos.....

-s-

(#1355) formasu válasza formasu (#1353) üzenetére


formasu
tag

Csak olvasgatni kell, és ott a válasz is!

Egy könyvtárat nem másoltam be.
voice mappa + tts mappa + vautov5.ddl
Pótolva azt, már nem vált át Eszterkéről Zsuzsára.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#1356) Jaki2000 válasza sensor060 (#1354) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Próbáld meg törölni a "Save" mappát. Sajna mindent újra be kell állítani.
Volt nemrég nálam is galiba. Mint az előző hozzászólónál, nem ment Eszter, de csak úgy egyszer csak. Tudtommal nem csináltam semmit. Save törlés, tts újra.... Nagy szenvedés után "content" mappán kívül mindent töröltem és az egészet újra fel.
Ekkor meggyógyult a kislány. Lehet hogy megsérült valamelyik file?

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#1357) gpsr válasza Jaki2000 (#1350) üzenetére


gpsr
csendes tag

És akkor itt melyik a Kikapcsolás?
Az alvó mód és a készenlét uaz, csak az egyiknél megkérdezi.

Amig a készülék a gyári YFloaderrel indult addig a készüléken megnyomva a power gombot megkérdezte, hogy sleep vagy off. De a YF-t ki kellett iktatnom, mert sok memóriát foglalt rezidensen és igy a primónak sjanos kevés volt a szabad memória vagy is a Window CE-nek és "System resources too short" üzeneteket dobált.

Igy most csak úgy tudok power offolni, hogy vagy kilépek a promóbol és elinditom a poweroff.exe-t, vagy a promo extarnal programs-ból inditom a poweroff.exe-t. Még arra gondoltam, hogy a bluetooth appnak adom meg a poweroffot (nem BT-s a készülék).

Esteleg ennél elegánsabb, korektebb megoldásra ötlet?

(#1358) aimer7


aimer7
csendes tag

Sziasztok! :)

A vasamon a legújabb 1.0-ás Primo van a belső memórián(ami 2GB)és még néhány ország térképe is,viszont a legtöbb térkép a 8GB.kártyán van,poikkal együtt.
A kérdésem a következő:
Mit kellene átírni,vagy felmásolni hogy a kártyáról is/vagy csak onnan használja a térképeket és a poikat.
Köszönöm! :R :R :R

(#1359) m.jeno válasza aimer7 (#1358) üzenetére


m.jeno
senior tag

A content mappád tedd másold ki a teljes tartalmával az SD kártyára és a sys,txt-ben a content mappa elérési útját irányítsd át az SD kártyára.

[folders]
content="SDMMC\content"

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1360) paroczi


paroczi
csendes tag

Sziasztok!

Adott két gép az egyik felbontása 320x240 a másik 480x272. Egy teljesen jól működő primó van fennt az SD kártyán 480x272 felbontáshoz, és ide szeretnék feltenni egy 320x240 felbontású primót is.

Legjobb tudásom szerint a két felbontású primó között a data.zip a különbség, amit sikeresen beszereztem.

Azt szeretném megoldani, hogy a 320x240 primó a térképeket és minden más tartalmat a 480x272 felbontású primó-ból vegye.

Ha a 320x240 felbontású primóba a sys.txt-be beírom az alábbi sorokat az elégséges, vagy kell még más is.

[folders]
content="SDMMC\content"

Segítségetek előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Csabi

(#1361) m.jeno válasza paroczi (#1360) üzenetére


m.jeno
senior tag

Ha csak a content alatt van, akkor elég, de ha alá van téve valamelyik primo-nak, akkor azt is be kell írni az elérési útba.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1362) denver6772


denver6772
tag

Üdv mindenkinek, valaki megtudná mondani, hogy ez mire való volna Resolution Change for Primo?

(#1363) paroczi válasza m.jeno (#1361) üzenetére


paroczi
csendes tag

Igy gondolod:

[folders]
content="SDMMC\primo1.1_W\content"

Csabi

(#1364) m.jeno válasza paroczi (#1363) üzenetére


m.jeno
senior tag

Igen!

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1365) paroczi válasza m.jeno (#1364) üzenetére


paroczi
csendes tag

OK Köszi a segítséget :R

Csabi

(#1366) DM43 válasza denver6772 (#1362) üzenetére


DM43
Topikgazda

A neve alapján arra, hogy az alap 480x272-es felbontást átcsinálja másra. Volt már kísérlet az igo-nál is ilyenre, de úgy tudom, hogy nem tökéletes a dolog.

(#1367) denver6772 válasza DM43 (#1366) üzenetére


denver6772
tag

Köszi a választ kb. én is ezt vettem ki belőle.

(#1368) aimer7 válasza m.jeno (#1361) üzenetére


aimer7
csendes tag

Szia m.jeno!

Köszönöm!!! :R :R :R

Működik! :)

(#1369) aimer7


aimer7
csendes tag

Sziasztok!

Az egyik vasam felbontása 400x240.
Tudja valaki hogy van-e hozzá 1.1-es Primo?
Most a legfrissebb 1.0-ás Primo van rajta.

(#1370) aimer7


aimer7
csendes tag

Köszönöm! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#1371) snowdog


snowdog
veterán

PoiPlaza POI-k és ikonok Primo 1.0-hoz és Primo 1.1-hez itt találhatók: http://igo.forumx.hu/viewforum.php?f=66&mforum=igo

(#1372) Spark86 válasza snowdog (#1371) üzenetére


Spark86
csendes tag

Pont erre lenne szükségem, de a link, amit adtál regisztrációköteles. Esetleg nem tudnád kimásolni a branding.zip, és a poivisibilities.txt közvetlen linkjét? Nem nagyon akarok (meg nem is enged) regisztrálni az oldalra.

(#1373) Jaki2000 válasza snowdog (#1371) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Gondoltam regisztrálok. Azt mondja ez az e-mail cím le van tiltva, már mint az enyém. Ezek majmok (az olyan maki féle), sosem jártam erre :W

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#1374) m.jeno válasza snowdog (#1371) üzenetére


m.jeno
senior tag

Engem engedett regisztrálni, de ahhoz, hogy használhassam, az e-mailban megküldött üzenetet ki kellene nyomtatnom és faxon vissszaküldeni.
No kapják be a f@xom.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#1375) gpsr válasza m.jeno (#1374) üzenetére


gpsr
csendes tag

http://www.poiplaza.com/

Ez nem jó?
Én innen szedtem le pl LPG, free Wi-Fi poikat.
Regelni kellett de nem vészes.

(#1376) Jaki2000 válasza gpsr (#1375) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

De jó a Poiplaza. Én is onnan töltöttem. De hátha van valami okosság. ;]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#1377) Spark86 válasza gpsr (#1375) üzenetére


Spark86
csendes tag

Én is körülnéztem a POIplaza.hu-n, de csak Amigo-ra való ikonszettet találtam. Még meg is próbáltam, de más formátumú, mint ami a primohoz kell.

(#1378) qantum


qantum
senior tag

sziasztok !
a primo 1.1 nek más térképei vannak mint a igo 8.3-nak , vagy azok is jók hozzá ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#1379) paroczi válasza qantum (#1378) üzenetére


paroczi
csendes tag

Szia!

Nincs más térkép hozzá, ugyanazt lehet sőt kell használni.

Üdv.:

Csabi

(#1380) qantum válasza paroczi (#1379) üzenetére


qantum
senior tag

köszi ! :R jól értem a skin színesebbé, látványosabbá teszi a képernyőt ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#1381) DM43 válasza qantum (#1380) üzenetére


DM43
Topikgazda

Igen. Meg előhoz olyan dolgokat, amik benne vannak ugyan a programban, de a fejlesztők (vagy a főnökeik) úgy döntöttek, hogy nem jelenítik meg

[ Szerkesztve ]

(#1382) snowdog válasza m.jeno (#1374) üzenetére


snowdog
veterán

Engem engedett regisztrálni, de ahhoz, hogy használhassam, az e-mailban megküldött üzenetet ki kellene nyomtatnom és faxon vissszaküldeni.
No kapják be a f@xom.

Mivel ott én vagyok az egyik moderátor ezt nagyon magamra vettem. :Y

Most erre mit mondjak? Ha valaki akkora pöcs (ha már le f@szoztál), hogy regisztráláskor felnött létére 18 éven alulinak mondja magát, annak tényleg ki kell töltenie a szülői engedélyező nyilatkozatot (megjegyzem ezt sem mi találtuk ki, hanem a fórum üzemeltetője). De csakis akkor! ;]

18 éven aluli vagy? :W

Aki az email tíltás miatt nem tud regisztrálni az innen jelezze nekem egy PÜ-ben (gondolom mindenki tudja mi az a PÜ), mert a rengeteg spam robot miatt e-mail tartományok lettek letíltva, elképzelhető hogy általatok használt tartomány is beleesett, Ezt fel lehet oldani. Persze ha konktétan tudjuk melyik tartományról van szó.

Szóval lehet regisztrálni, és szerintem érdemes is. Aki nem akar, az meg ne regisztáljon.

[ Szerkesztve ]

(#1383) snowdog válasza gpsr (#1375) üzenetére


snowdog
veterán

Ez nem jó?

Ez nem jó. A PoiPlaza-ról nem lehet Primo formátumot letölteni, ezért kezdtem bele. Ha lehetne nem szórakoznák vele hetekig. Egyébként ugyan azokat az adatokat dolgozom fel.

[ Szerkesztve ]

(#1384) snowdog válasza Spark86 (#1372) üzenetére


snowdog
veterán

Pont erre lenne szükségem, de a link, amit adtál regisztrációköteles. Esetleg nem tudnád kimásolni a branding.zip, és a poivisibilities.txt közvetlen linkjét? Nem nagyon akarok (meg nem is enged) regisztrálni az oldalra.
Nem a branding.zip lett módosítva, hanem egy csomó állomány kell hozzá (persze csak akkor, ha valaki az összes poi csoportot szeretné használni). A poivisibilities.txt-nek meg semmi köze hozzá, legalábbis én nem módosítom, ezt rábízom a Primo-ra.

Persze ha nem akarsz regisztrálni, az más. Az a te dolgod.

m.jeno

Látom azért kétszer is sikerült regisztrálnod (mjeno és m.jeno) Gondolom mindkettő te vagy. Tényleg a fórumban van a hiba? :D

[ Szerkesztve ]

(#1385) Jaki2000 válasza Spark86 (#1377) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Korábban már volt róla szó:
[http://navigyurci.hu/2010/07/08/ujabb-nanuka-ikonszett-az-igo-primora/]
Itt le tölthető VOLT az ikon készlet. Most néztem: TÖRÖLTÉK
De nekem meg van. Kisebb hiányosságokkal, pl. nincs MOL ikon.
[link]
Van benne becsomagolva egy kis nyalánkság.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#1386) Jaki2000 válasza snowdog (#1382) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Én is elnézést kérek kedves "modi"! :R
De semmiféle magyarázatot nem tudok elfogadni, hogy egy gmail-os címet elutasít egy fórum. Főképpen, mint említettem, nem is jártam arra sosem.
Nem létkérdés az ottani regisztráció, így már ezzel a levéllel is túllihegtem a dolgot.
Ha nem megy nem kell erőltetni. Se nekem, se nektek. XXI. században járunk!!! :K
Egyébként köszi, hogy felajánlod a segítséged.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#1387) qantum válasza DM43 (#1381) üzenetére


qantum
senior tag

és 480*272 -es felbontáshoz , melyik jó ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#1388) snowdog válasza Jaki2000 (#1386) üzenetére


snowdog
veterán

De semmiféle magyarázatot nem tudok elfogadni, hogy egy gmail-os címet elutasít egy fórum. Főképpen, mint említettem, nem is jártam arra sosem.[/OFF]

Teljesen igazad van, nincs rá magyarázat. Megnéztem a tíltott mail szolgáltatókat, és sajnos a Gmail valóban benne volt, amit azonnal ki is vettem. Nem tudom mikor, és hogyan kerülhetett bele, ez nem volt cél. Elnézésedet kérem a kellemetlenségért, és arra kérlek próbálj újra regisztrálni. Köszönöm.

Mentségünkre legyen mondva naponta több tucat rosszindulatú spam robot regisztrálás történik a fórumra, és nagyon sok időnket elveszi ezek eltávolítása, és tíltása. És mint látható ebbe a munkába időnként egy-egy hiba is becsúszik. De mi is emberből vagyunk. És ingyen, saját szabadidőnk terhére végezzük a feladatot. Remélem azért ezt megértitek.

[ Szerkesztve ]

(#1389) wayteqx820 válasza Jaki2000 (#1385) üzenetére


wayteqx820
csendes tag

Nekem is ez a branding.zip van de nekem mutatja a MOL ikonokat is

(#1390) DM43 válasza qantum (#1387) üzenetére


DM43
Topikgazda

és 480*272 -es felbontáshoz , melyik jó ?

A legtöbb skinhez oda van írva, hogy milyen felbontáshoz készült. Primo skin ügyben én ezt javaslom

(#1391) aimer7 válasza snowdog (#1388) üzenetére


aimer7
csendes tag

"Azt mondja ez az e-mail cím le van tiltva,"

Na igen nálam ugyanez volt a helyzet,én szintén gmail-es címről szerettem volna regisztrálni.

"Megnéztem a tíltott mail szolgáltatókat, és sajnos a Gmail valóban benne volt, amit azonnal ki is vettem. "

Köszönjük! :R :)

" Remélem azért ezt megértitek."

Igen,én biztos megértem! :K

(#1392) denver6772 válasza Jaki2000 (#1385) üzenetére


denver6772
tag

Köszi jó a nyalánkság.

[ Szerkesztve ]

(#1393) snowdog válasza aimer7 (#1391) üzenetére


snowdog
veterán

A feloldás eredménye rögtön jelentkezett! :K

Két regisztrálás spam robotoktól.

És az egyik eredmény:

Szóval van még mit tenni ez ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#1394) paroczi válasza DM43 (#1390) üzenetére


paroczi
csendes tag

Ha jól látom akkor 320x240-es felbontáshoz nem létezik gurjon skin, vagy csak nekem kerülte el a figyelmemet?

Csabi

(#1395) snowdog válasza snowdog (#1393) üzenetére


snowdog
veterán

És na milyen címekről regisztráltak?

fuxcwwvpzsdw@gmail.com
bflktblgnxcaljtaybkqn258@gmail.com

Milyen meglepő! :D

(Feltételezem az ilyenektől sokalhatott be az Admin.)

[ Szerkesztve ]

(#1396) qantum válasza DM43 (#1390) üzenetére


qantum
senior tag

köszi! azt már tudom mi a skin és a branding. zip, az micsoda ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#1397) snowdog válasza qantum (#1396) üzenetére


snowdog
veterán

A branding. zip egy olyan állomány, melynek segítségével a felhasználó módosítani tudja a program alapvető megjelenését, működését. Tulajdonképpen ezt a data.zip-pel is meglehet csinálni, csak az sokkal veszélyesebb.

(#1398) BullZeye válasza snowdog (#1388) üzenetére


BullZeye
veterán

Ezen az oldalon tényleg nem lehet beállítani, hogy az új HSZ-ek hátulra kerüljenek, mint itt prohardveren? És ne a legelső változzon?

(#1399) snowdog válasza qantum (#1396) üzenetére


snowdog
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#1400) snowdog válasza qantum (#1396) üzenetére


snowdog
veterán

-

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.