Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#301) potkem válasza m.jeno (#300) üzenetére


potkem
aktív tag

LOL :DDD

(#302) potkem válasza m.jeno (#300) üzenetére


potkem
aktív tag

Még szerencse hogy vannak a világon még segítőkész emberek.
Amúgy ritkaság :)

(#303) sensor060 válasza m.jeno (#296) üzenetére


sensor060
aktív tag

Hello !

igazad van M.Jenö, valóban nem volt szó a skin-röl, bocsika mindenkitöl, csak próbáltam segiteni kicsit, de ez ugy látom nem jött be.
Egyébként abban is igazad van, hogy a gurjon skin-böl van már 1.10-es is, de én arra gondoltam, hogy az 1.9-töl van benne a "SuperBig" opció.
Rosszul irtam, bocsi!

-s-

(#304) Spark86


Spark86
csendes tag

Sziasztok!

Primo-ban (gurjonnal, vagy anélkül) meg lehet-e csinálni azt, hogy amikor átvált overview (madártávlat, vagy mifene magyarul) módba, akkor mindig az észak legyen "fölfelé", ne pedig az, amerre haladok? (szép magyar mondat lett, a lényeg az, hogy ne forogjon a térkép) Nem olyan fontos fícsör, csak máshol láttam, (Garminban asszem) és megtetszett.

A másik kérdésem pedig: ha frissítem a gurjont 1.9-ről 1.10-re, akkor megmaradnak a beállításaim, vagy újra kell állítgatni benne mindent?

[ Szerkesztve ]

(#305) sensor060 válasza Spark86 (#304) üzenetére


sensor060
aktív tag

Hello !

nekem is fáj kicsit, hogy 2D-ben forgatja a térképet. Próbáltam a 2dheadup=0-t, de itt nem müködik.
Söt én nem találtam megoldást arra, hogy az általam beállitott nagyitást, döntést eltároltassam. A régebbi Igo-ban ugye erre ott volt a 3 ikon plusz az intelligens nagyitás.

gurjon 1.10 felrakása után nekem nem kellett állitgatnom semmit ujra, minden megmaradt.

-s-

(#306) Jaki2000 válasza Atom Maki (#293) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Köszi meg van.
Még nem láttam megjelenni. Majd nézem.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#307) Jaki2000 válasza sensor060 (#305) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Szerintem, ha rákattintasz a képernyő közepére, bejönnek a nézet beállítási gombok. Fent van iránytű. Ha nyomogatod, egyszer É az irány, egyszer a haladási irány.
Próba!!!

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#308) Spark86


Spark86
csendes tag

Igen, fent az iránytűre nyomva valóban beáll Északnak, de emlékeim szerint nem marad úgy, ha visszatérsz a navigációs képernyőre. Azért majd lecsekkolom.

A nagyítást, döntést nem menti el? Én egyszer beállítottam, és azóta nem mászott el. (Gurjon alatt) De lehet, hogy nem értem pontosan a problémát, mert a Primo előtt nem volt dolgom más iGO-val.

(#309) Jaki2000 válasza Spark86 (#308) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Nekem nem forgatja. Mert próbáltam kapcsolgatni.
És azt gondolom, hogy midig az utolsó beállításokkal müxik, minden opcióban. Ez igo8-cal is így volt, csak szabályosan kell kilépni, vagy felfüggeszteni.
Ha egyszer beáll a megfelelő ízlésnek, csinálni kell egy savét a save mappáról, aztán lehet nyomkodni.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#310) Jaki2000 válasza Jaki2000 (#244) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Találtam itten egy hivatalos oldalon:
http://www.speedcams.hu/hu/node/40584
Szó sincs, sőt még utalás sem sem az NNG-ről, sem a Naviextrasról és mégis speciális skineket kínálnak az előfizetőknek.
Ennyit skinek warezba sorolásáról.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#311) Jaki2000


Jaki2000
aktív tag

Felpakoltam a sulizebrát. Jó ötletnek tűnt. Aztán sok sárga kölök lepte el az egész országot. És még kikapcsolni sem lehet őket a POIkban. Hát elgázoltam az összeset, vagyis töröltem. :N

[ Szerkesztve ]

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#312) Borsó


Borsó
csendes tag

Sziasztok!

Bár már előttem is feltették a kérdést, nem találtam rá a választ.

Most készülök PNA-t venni szoftverrel együtt, kérdésem: Igo 8 vagy Igo Primo? Melyik jobb? Vélemények pro és kontra?

Köszi

(#313) m.jeno válasza Borsó (#312) üzenetére


m.jeno
senior tag

Nem is fogsz rá választ kapni!
Mindkép programnak megvan a maga tábora, ki mit szeret, ki mihez szokott, aki az újra fogékonyabb az a Primo-val játszik (igaz még nincs akkora tudása minden térem, mint a 8-nak, viszont van amiben többet tud nála) felületre mindenképen nálam a primo nyert a maga 3D-jével, az "útvonalérzékenyebb" felhasználók maradnak a 8-nál.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#314) nacant


nacant
csendes tag

A Primo-nál nincs lehetőség a poi-ok ikon cseréjére? Az Igo8-nál és az Amigo-nál ez már megoldott.

[ Szerkesztve ]

(#315) nacant


nacant
csendes tag

Valaki próbálta már a GJ1.10 skint? Mivel tud többet mondjuk a GJ1.07-nél?

[ Szerkesztve ]

(#316) m.jeno válasza nacant (#314) üzenetére


m.jeno
senior tag

Cserelehtőség a primoban is van, csak nem a szines céges logosra, de remélhetőleg jön nemsokára a nanuka féle branding.zip.

A gurjon oldalon az adott skinnél kinyitod a log fájt és elolvashatod, az elsőtől az utolsóig, hogy mik, hogyan és mikor változtak.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#317) nacant válasza m.jeno (#316) üzenetére


nacant
csendes tag

ok!

(#318) nacant válasza m.jeno (#316) üzenetére


nacant
csendes tag

Akkor ezek szerint Amigo vagy IGO8 ikonkészletét nem lehet felhasználni?

(#319) m.jeno válasza nacant (#318) üzenetére


m.jeno
senior tag

Nem lehet ! igo9 a mappák neve már, a régiek meg igo8 alatt futnak, hiába írod át, mindig fog valamit hiányolni.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#320) sensor060 válasza Borsó (#312) üzenetére


sensor060
aktív tag

Hello Borsó !

Igo Primo-t csak Navon készülékkel együtt fogsz kapni, egyenlöre.
Mivel a Primo ujabb fejlesztés, ezért idövel biztosan jobb lesz elödjénél, azonban most még megvannak a nyügjei, amik hiányoznak belöle. Nem tudom lesz-e majd igazi kamionos támogatás benne, elökészületek vannak már, de ahhoz magának az adatbázisnak, azaz a térképnek kell majd tudnia mindezeket az adatokat (adott utszakaszra vonatkozó suly, magasság, és egyéb korlátozások például).

-s-

(#321) m.jeno válasza sensor060 (#320) üzenetére


m.jeno
senior tag

"azonban most még megvannak a nyügjei, amik hiányoznak belöle"
Kedves kolléga úr, ha kérhetnénk, hogy mely nyűgjei hiányoznak belőle ezt részletesebben leírnád, mert így nem egyértelmű szegény Borsó és hozzáteszem jómagam számára sem.

A kamionos támogatásból a liszenszfájl hiányzik csak neked is és nekem is, mert a Navteq-es térkép már mindent tartalmaz, csak sajnos nem érjük el.

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#322) sensor060 válasza m.jeno (#321) üzenetére


sensor060
aktív tag

Kedves M.Jenö !

"Nyügök" :

- tervezéskor nem lehet kezdöpontot megadni, minden esetben a jelenlegi gps koordinátát veszi alapul, vagy az ulolsó "aktiv" tartózkodási koordinátát.
- nincsen elöre eltárolható beállitás a 3D ill. 2D nézetekhez, ami Igo8-ban 3-3 darab lehetett, plusz az intelligens nagyitás.
- nincsen térképmód 2D-ben, azaz mindig forgatja a térképet.
- nincsen sebesség-függö hangerö.
- nincsen nappali/éjszakai háttérvilágitás beállitás.
- saját POI-kat nem lehet benne menteni, minden esetben a Kedvencek-be menti, olvasni, avyg inkább ugy irom használni viszont ki lehet vele, régebbi (Igo8-as) saját POI-kat.
- ezeket a saját POI-kat nem mutatja térképen, nem lehet "bekapcsolni" öket a térképnézet/hasznos beállitások a térképen menüböl.

gyorsan ennyi...
-s-

(#323) sensor060


sensor060
aktív tag

Hello !

juteszembe térképek !

lehet jó a navteq, meg jó a topmap, meg a teleatlas, azonban vigyázni kell, hogy ne keverd össze öket, mert az országhatároknál el vannak csuszva az utak egymáshoz képest, és nem fog tudni az igo tervezni arra az utra.
ami jó, azok a kelet európai térképek (topmap, ceda, contrast, monolit, stb) és a teleatlas párositás, ezek passzolnak egymáshoz, navteq viszont nem jó.
én ugy tapasztaltam, hogy ha valaki navteq-t használ, akkor az összes ország, amelyekben közlekedik az navteq-s legyen.
kamionosok sokat szivtak vele, én is sokat szivtam vele, szal nekem ez a tapasztalatom.

-s-

(#324) m.jeno válasza sensor060 (#322) üzenetére


m.jeno
senior tag

1. Menü képernyő - Útvonal - Útvonal létrehozása - a kék zászlóra bökve olyan kezdőpontiot adsz meg amilyet akarsz és oda tervezel útvonalat ahova akarsz.
2. várat magára- de lehet, hogy nem is lesz mert a 3D képnyő egy két dolgot másként kell, hogy kezeljen, itt el kell döntened, hogy akarod nézni a 3D tájat, vagy csak az út nyomvonala érdekel.
3. ez igaz, hogy nincs, de én és többen vagyunk szerintem, akik 3D-ben közlekednek és az északi irány nem érdekel vezetés közben.
4. egyenlőre tényleg nincs, de valamelyik skinben majd megjeleni, ettől még működik,
viszont külön van választva a fő hangerő, a navigáció,stb..
5. Beállítások - kijelző - Jelenlegi háttérvilágítás - beállítható aksi használatánál éjjel és nappal, töltés esetén éjjel és nappal - ez a GJmpp 1.10-nél biztosan, az alpabanmost nem néztem.
6. POI egyenlőre valóban a kedvencekbe menti, de a meglévő saját poi-dat erről a linkről megnézheted, hogy hogyan tudod a poik közé betenni.

Tehát nem biztos, hogy minden "nyűg" nyűg, csak meg kell szokni az újat.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#325) m.jeno válasza sensor060 (#323) üzenetére


m.jeno
senior tag

Teljesen mindegy hogy milyen a navi program mindegyikhez most már a 8.3-8.4-es térképek kellenek.
A Navteqről eddig mindenhol azt olvastam, hogy nem igazán használhatóak eu-ban, állítólag amerikában tökéletesek, nem tudom...
Viszont azt vettem észre hogy gyorsabban nyomulnak a részletességben, mint a vetélytársak, a beállításoknál a hangok és figyelmeztetéseknél van Riasztás figyelnmeztető táblákra, ez csak a Navteq térképekkel működik, abban az esetben ha van hozzá hungary.fda fájlod és megfelelő liszenszed, egyébként a Névjegyben a tartalom listánál azt mondja, ha nem navteq térképet használsz, hogy nincs megfelelő térképed, ha nincs liszenszfájlod, akkor azt azt írja, hogy Inaktív tartalom.
Egyébként a mai napon linkeltem be két képet a igo8 -menj tovabb egyenesen topikba, épp a Navteq útvonal tervezéséről.

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#326) sensor060 válasza m.jeno (#324) üzenetére


sensor060
aktív tag

Hello !

elöször is köszi a tippet, valóban kék zászlóra nyomva meg lehet adni bármilyen kezdöpontot. köszönet az infoért !
a többi észrevételem nagyrésze viszont kétségkivül hiány (egyenlöre), ezt el kell, hogy ismerd nekem :)
azt is tudom, hogy az, ami egyik embernek gond, az a másiknak fel sem tünik, de én például sokat megyek éjjel, sokat megyek külföldön, szóval ezért vannak ezek az észrevételek.
egyébként a háttérvilágitás részletes beállitását a skin teszi lehetövé.
van még egy dolog, amit nem találtam, mert lehet kihagyták, vagy mert figyelmetlen vagyok, szal ez a dolog az automatikus ujratervezés.
sokszor kikapcsolom, mert van, hogy egymás melletti párhuzamos utak (autópályák mellett például), illetve ezeken való haladáskor nagyon zavaró, ha állandóan ujratervez. jobb volt, amikor én mondhattam meg neki, hogy mikor tervezzen ujra, addigis azért látni, merre is kellene menni. zavaró, bár ez nem az Igo hibája, hanem a gps pontatlanságából eredö hiba, szóval emiatt ez hasznos feature volt.

a térképek fejlödéséröl meg annyit, hogy van a gurjon skinben térképcserélö megoldás, talán nem véletlenül. nagyon jó ötlet szerintem !

-s-

(#327) Borsó


Borsó
csendes tag

Kedves M.Jeno!

Igen, tudom, hogy nem könnyű kérdés, azért is kértem, hogy érvek pro és kontra, kinek melyik miért jön be vagy nem jön be.
Mivel nem vagyok egy nagy warez guru, az volt a kérdésem, hogy alaphelyzetben, minden buzerálgatás nélkül melyik a jobban használható. Én ugyanis nem akarok azzal bíbelődni, hogy hogyan szerkesszem a .sys-t és stb., csak használni szeretném.
Pár napja próbáltam egy Amigo-t.. na az szörnyű, nekem nagyon buta és a "túl egyszerű" kezelhetőség kimondottan idegesít, mert egy csomó funkció nincs benne, amit már a régi 6 is tud :(

Kedves Senzor060!

Igen, a másik nagy problémám a készülék. Most egy régi ASUS PDA-m van, de a tapasztalat alapján nem igazán használom ki, így elég lesz egy PNA is. Viszont amit kinéztem, a Wayteq 920BT nem megy IGO-val :( Így Navon és CNS között tipródom, kizárásos alapon.

A kamionos támogatás engem nem igazán hoz lázba, Fiat Punto-val járok :)

Mindkettőtöknek köszi a leírásokat... azért egyelőre az IGO8 felé hajlok..

(#328) Tonyk válasza Borsó (#327) üzenetére


Tonyk
veterán

Wayteq 920BT nem megy IGO-val

Megy az, csak nem legális!

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#329) Bog válasza Tonyk (#328) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

10 éves kislánnyal nem lehet szexelni

Lehet, csak nem legális!

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#330) Borsó válasza Tonyk (#328) üzenetére


Borsó
csendes tag

Őszintén szólva nem az a bajom, hogy nem legális.. hanem hogy ebből kifolyólag mókolni kell rajta, hogy egyáltalán elinduljon :W

Mint írtam, nem vagyok nagy warez guru, így se időm, se kedvem ezzel szuttyogni :U

(#331) m.jeno válasza Borsó (#327) üzenetére


m.jeno
senior tag

Akkor inkább javaslom a navon480-at iGO Primo-val, könnyebben kezelhető, mint az iGO8.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#332) Borsó válasza m.jeno (#331) üzenetére


Borsó
csendes tag

Miért gondoljátok, hogy ha valaki nem akar egy kütyüt széthekkelni, akkor annak egyből könnyen kezelhető kell? :F
Félreértesz, nem az a bajom, hogy nem tudom kezelni, csak nincs igényem a .sys és egyéb fájlok szerkesztgetésére.

A "könnyen kezelhető" Amigo-tól például kimondottan idegbajt kaptam, annyira alap :W

Igazából az Igo8 nekem tetszik, talán mert előtte Igo6-ot használtam, viszont az Igo Primo-t még nem ismerem, ezért érdeklődöm, hogy csak újabb vagy jobb is? Ami tényleg szubjektív, ezért gyűjtöm a véleményeket.

Az lenne a legegyszerűbb, ha be tudnék menni egy olyan üzletbe, ahol mindkettőt ki lehet próbálni, de ez itt vidéken nem olyan egyszerű. Viszont hétvégén megyek Pestre, talán sikerül elvergődni egy olyan üzletbe, ahol mindkettőt meg lehet nézni, hátha az segít a döntésben.

(#333) Wolfskin válasza Borsó (#332) üzenetére


Wolfskin
őstag

kipróbáltam mindkettőt.
pro:
•sokkal logikusabb a kezelőfelülete, azok a funkciók, amiket navigálás közben használsz/használhatsz jobban kézre esnek. (útvonaltervezés, kitérők, elkerülendő szakaszok, keresés koordináták alapján stb.)
•elméletileg tudja az intelligens tervezést (ismeri bizonyos utak időszakos terheltségét)
•látványosabban navigál, a 3D autó, a folyamatos kameraváltások, olyan, mintha egy helikopterről figyelnéd az eseményeket. ugyanakkor amikor kell nagyon okosan közelít, nagyít stb. látványos a domborzat megjelenítése is, bár ezt majd inkább az Alpokban élvezheted...
•bemondja az utcaneveket ("fordulj jobbra, az Andrássy útra...")

kontra:
•nincs annyi elérhető beállítás, fícsör, indítható progi, mint a másikban (talán az újabb skinekkel)
•eleve kevesebb beállítási, konfigurálási lehetőség (nem választhatsz ikonokat a poikhoz pl.)
•nincs olyan funkció, hogy címkeresés után: "mutasd" csak útvonalat tud tervezni oda (pl szét akarsz nézni egy cím körül, hogy mik vannak a a környéken, hogy néz ki: menekülési útvonal a bankból, ilyesmi )
•nem találtam saját poi felvétele menüpontot benne
•néha nehezen talál gps jelet...(???) nem tudom, hogy van-e összefüggés

első benyomások alapján kb. ennyi.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#334) Tonyk válasza Wolfskin (#333) üzenetére


Tonyk
veterán

•nincs olyan funkció, hogy címkeresés után: "mutasd" csak útvonalat tud tervezni oda

???
Főmenüben az első menüpont : KERESÉS

(pl szét akarsz nézni egy cím körül, hogy mik vannak a a környéken, hogy néz ki: menekülési útvonal a bankból, ilyesmi )

Ilyet ne írj le, mert ez illegális. :)

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#335) Wolfskin válasza Tonyk (#334) üzenetére


Wolfskin
őstag

"Főmenüben az első menüpont : KERESÉS"

igen, de akkor csak egy alaposan kitakart 2D térképen mutatja, nem a full funkciós (3D, pörgethető, forgatható, heje-huja) térképen. opciónak csak a "tovább" van, amivel útvonalat tervez oda. a 8-ban volt egy olyan opció, hogy "mutasd". akkor odaugrott, és ott volt.

(pl. meg akarom mutatni, hogy milyen jól mutatnak az Alpok hegyei, akkor kicsinyítés, képernyő rángatás, majd ránagyítás, és akkor lehet fogatni 3D-ben. vagy megkérdezte valaki, hogy mutassam meg, hogy néz ki Semmering. de azt is csak úgy tudod megnézni, ha útvonalat tervezel oda)

"Ilyet ne írj le, mert ez illegális."

úgy tudtam, itt csak a warez illegális... :D

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#336) Borsó válasza Wolfskin (#333) üzenetére


Borsó
csendes tag

Köszi, ezek hasznos infok :C

Egyébként pont Olaszba indulok az Alpokon keresztül, úgyhogy élesben is tudnám tesztelni a 3D-s domborzatot :))

(#337) Csaba105


Csaba105
csendes tag

Sziasztok!

Mio N191 készülékre szeretném rátenni az IGo-t, SD Memória kártyán van.
Mit kel átírnom, vagy beállítani, hogy fusson is?
A kártya Wayteq készülékben volt.

Üdv

(#338) Spark86 válasza Csaba105 (#337) üzenetére


Spark86
csendes tag

Szegény Csaba, téged itt hamarosan ki fognak nyírni :)

Érdekes amúgy látni, hogy milyen gyorsan adják ki a frissítéseket Gurjonhoz, biztos vagyok benne, hogy hamarosan sok fentebb leírt problémához/hiányossághoz lesz valamilyen megoldás. Én nem ismertem a Primo előtti iGO-kat, de ezzel tökéletesen meg vagyok elégedve.

(#339) sensor060


sensor060
aktív tag

Helloka !

egy érdekes kérdésem lenne, de ne kövezzetek meg érte :)

befolyásolja-e a ram, és amugy a pna terhelését az, hogyha mondjuk egy 40 megabyte-os data.zip-et (és branding-et) kicserélek 15 megásra, amiben csak az adott tipushoz lévö file-ok vannak, amolyan házi barkács optimizálás jelleggel.

Arra már rájöttem (nem volt nehéz), hogyha magát a data.zip-et csak ugy tömöritem össze, hogy szinte nem is tömörit, csak store van, akkor sokkal gyorsabban elindul maga az Igo.

elöre is köszi !

-s-

ui.: még egy kérdés : azt szabad-e, hogy egy boltban megvásárolt igo-ba (pna-val együtt lett véve) beleturok. oké, hogy esetleg garanciavesztést okoz, de szabad-e ? (a fentebb emlitett data.zip-es dolog, skin-ek, stb.)

(#340) m.jeno válasza Borsó (#332) üzenetére


m.jeno
senior tag

A "könnyen kezelhető" Amigo-tól például kimondottan idegbajt kaptam, annyira alap
de ha használtál volna skint hozzá, akkor nagyon jó programod lehetett volna, ill. az is.

A Primo egyébként az Amigó továbbfejlesztett változata, a gyári ugyanolyan primitívnek tűnik, mint az Amigo, viszont skin használatával egész jó progi lesz belőle.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#341) sensor060


sensor060
aktív tag

Hello !

Primo-ban a kedvenceket hogyan lehet szerkeszteni ?

-s-

(#342) m.jeno válasza sensor060 (#341) üzenetére


m.jeno
senior tag

Mire gondolsz újat létrehozni - mert akkor Főmenü - Keresés - Címkeresés vagy Keresés a térképen - (megkereseg a kivánt helyet, ha megjelenik a térkép, alsó soron) - Egyebek - Hozzáadás kedvencekhez (megadod a nevét) - Kész
A meglévő kedvencet törölheted, vagy a nevét átírhatod.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#343) Wolfskin válasza m.jeno (#342) üzenetére


Wolfskin
őstag

POI-t hozzáadni, olyat, ami megjelenik ikonként is lehet?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#344) m.jeno válasza Wolfskin (#343) üzenetére


m.jeno
senior tag

Jelenleg nem, de ami késik, az nem kön időbe :C

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#345) m.jeno válasza sensor060 (#326) üzenetére


m.jeno
senior tag

A dinamikus hangerőt a #57 hsz-ben leírtak szerint be lehet állítani a sys.tyt-ben.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#346) paroczi válasza m.jeno (#345) üzenetére


paroczi
csendes tag

Szerintem az #54-re gondoltál, mert #57 az nincs.

Csabi

(#347) m.jeno válasza paroczi (#346) üzenetére


m.jeno
senior tag

:W Igen a #47-re adott válasz a #54-es. :R

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#348) sensor060


sensor060
aktív tag

Helloka !

Dinamikus hangerö beállitva, köszike !

A kedvenceimet még mindig nem tudom szerkeszteni, egyszerüen nem jövök rá, hogyan kell. Bénázok rendesen. Névátirásra, vagy telefonszám hozzáadásra gondolok.

-s-

ui.: esetleg tapasztalat a data.zip dologban ? #339-es hsz-ban kérdeztem furákat, de még nem kaptam választ senkitöl...ezek szerint marhaságot kérdeztem, vagy nehezen megválaszolhatót ?

köszike elöre is!
-s-

(#349) denver67


denver67
csendes tag

Üdvözlök mindenkit, és örülök,hogy van ez a fórum, mert nagyon sok jó dolgot találtam, ha lehetne kérni, akkor egy Primo sys-könyvtárral tudna-e valaki segíteni a miben minden benne van! (fúl)

(#350) denver67


denver67
csendes tag

sensor060 Ha gyorsabb lett akkor csak jó, a gyáriba meg nem ajánlatos belenyúlni, készíts egy másolatot és abba már lehet ezerrel és megmarad a gyári, legalábbis szerintem.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.