Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8551) Winner_hun válasza xcbiker (#8549) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én snoopyt se láttam:F
HA ennek a sornak az elején volták akkor azért nem láttad magad, volt aki írta hogy épp hogy lemaradt. Nem mindenki van rajta.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8552) Kleroo válasza Petie (#8547) üzenetére


Kleroo
veterán

Érdekes :)
Nézd már meg nekem :D
Hogy mennyire van jó állapotban :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#8553) NoLF válasza xcbiker (#8550) üzenetére


NoLF
addikt

akkor eddig ez a legérdekesebb, amit hallottam... :U :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8554) Winner_hun válasza NoLF (#8553) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lassan oda jutunk hogy érdekesebb már nem is lehet:D Vagy ez már az?:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8555) sai


sai
aktív tag

xcbiker: tudsz nékem segiteni notebook ügyben? :) írtam pü-t is.

(#8556) VTI-Totya válasza Winner_hun (#8551) üzenetére


VTI-Totya
tag

Snoo, ott volt elöttem 1-2 autónyira. :DDD

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#8557) Winner_hun válasza VTI-Totya (#8556) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ehh, és tényleg:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8558) Petie válasza Kleroo (#8552) üzenetére


Petie
veterán

oké remélem nem felejtem el :D majd csomót kötök a zsepimre :DDD
2ig melózom azután tudom csak megnézni

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#8559) Kleroo válasza Petie (#8558) üzenetére


Kleroo
veterán

Hú!
Tényleg szemügyre veszed? Félig csak viccnek szántam. :)
De ha ilyen rendes vagy, akkor nagyon köszönöm :) :) :B

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#8560) NoLF válasza xcbiker (#8550) üzenetére


NoLF
addikt

de vti?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8561) Petie válasza Kleroo (#8559) üzenetére


Petie
veterán

hali
no elmentem de nem volt ott semmi :S régebben egy KIA szalon volt a Toyota mellett és a KIA szalonban volt használt autó is a kép ott készült. de már rohadtul nincs ott semmise. még a KIA szalon is eltűnt onnan :F
fel tudod hívni? megkérdezni hogy hol lehet megnézni az autót? és megnézem szívesen.
van még egy tippem, Tata. a kis google térkép oda is jelöl.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#8562) NoLF válasza Petie (#8561) üzenetére


NoLF
addikt

aki telefonálás nélkül odamegy... :U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8563) Kleroo válasza Petie (#8561) üzenetére


Kleroo
veterán

Köszönöm a fáradozásod :)
Az is lehet hogy egy echte tök ugyanolyan helyen van lefotozva, mint amit te ismersz.(végülis nem sok háttér látszik)
Szerintem egyértelmű hogy itt van a kocsi:[link]
Vagyis Cím: Tata, Vértesszőlősi út 27.(és amit te is mondtál mint tipp)
És az a poén hogy összevissza vannak a kocsikról fotók(nem ugyanott)
Ha valamikor a közeljövőben arratévedsz, akkor nagyon megköszönném ha pár pillantást vetsz rá. nem kell túlzásba vinni, így is nagyon nagy segítség lenne :)
Csakhogy van e értelme szemügyre venni. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#8564) Petie válasza NoLF (#8562) üzenetére


Petie
veterán

persze :D tudtam hova kell menni, ismerem a helyet :) és tudtam is hogy vannak / voltak autók a parkolóban :D de hát a válság miatt biztos már elment. pár hónapja még volt ott :))

Kleroo jóvan akkor megkukkantom Tatát is akkor :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#8565) Kleroo válasza Kleroo (#8563) üzenetére


Kleroo
veterán

No főhívtam!
jó kis kocsinak tűnik az elmondása szerint.
ezt használta télen, és azt mondta, hogy szerinte hátsó szilent csere lesz, meg elvileg 100e-nél kell valami övfeszítő patront cserélni.Mindenestre a viszonyokhoz képest őszíntének tűnt, nem kamuzott semmit, és a vértesszőlőben lehet megnézni.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#8566) Kleroo válasza Petie (#8564) üzenetére


Kleroo
veterán

:R :R
Mondtam neki hogy egy "távoli ismerősöm" lehet beugrik a napokban :)
Annyit kell pl a külsejérő tudni, hogy a bal első ajtó pict a sárvédő és a motorháztetőn nem gyári a festékrétegvastagság.elvileg egy motoros cuppant neki. erre érdemes lenne rákukkantanod hogy nem látszik e sehol konstrukciós hiba, és hogy szép e a javítás. :)
És még1x :R :R :R :R :R

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#8567) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

(#8568) xcbiker válasza NoLF (#8560) üzenetére


xcbiker
addikt

VTI, igen.
De ma is láttam egy ezüst facelift VTI-t tetőablakkal.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#8569) Kleroo


Kleroo
veterán

Mennyire nagyon fontos a szervízkönyv?Mert én eddig ugy voltam vele, hogy szervízkönyv nélkül eleve tárgytalan. De kb az összes szépnek tűnő találatomnak hiányzik.
És zavaró, hogy végre van egy autó ami minden kritériumnak megfelel, és eleve "kuka" mert nincs szervízkönyv..

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#8570) NoLF válasza xcbiker (#8568) üzenetére


NoLF
addikt

és belenéztél hogy milyen belülről? mert ami kívülről faceliftnek látszik, az kb 50%ban nem az, csak úgy néz ki.
nem kötözködni akarok, csak nekem már annyi hozzáértő mondta hogy csak a 96osba raktak tetőablakot, hogy nehezen akarom elhinni hogy mégis van faceliftes tetőablakos. ugyanis az lenne az álmom :D

klerooo: tőlünk kérdezed hogy neked mennyire fontos? én csak tippelni tudok. nagyon. :D
nekem egyáltalán nem volt fontos amikor az enyémet megvettem, azt sem tudtam mi az. ettől függetlenül volt hozzá :D az az igazság hogy ha szar az autó, akkor szar. attól még lehet csodásan megcsinált szervizkönyve, az semmiből nem tart...

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8571) m4rc!


m4rc!
őstag

Sziasztok!
Ezekrol mi a velemenyetek:[link], [link]?

We are analog players in a digital world

(#8572) tibi666 válasza m4rc! (#8571) üzenetére


tibi666
senior tag

Alulmotorizált, drága autók.
Ennyiért inkább egy Mercedes W124 280, vagy 300-E-24, E320.
Vagy BMW E34 525i, vagy 525 tds, esetleg 530i.
Ha meg Honda, akkor egy régebbi Legend.

[ Szerkesztve ]

(#8573) Kleroo válasza m4rc! (#8571) üzenetére


Kleroo
veterán

Szia!
Szívem szerint egy bömöst vennék, de az távol áll a költségmentes kategóriától. és alkatrész árben sem a legjobb..(nálam legalábbis szempont, hogy ne nagyon keljen csak a kopó alkatrészekre költeni)
A második Hondába én bele voltam szerelmesedve. anno 1misi+45ért volt fent. Megnéztem, de nem egy nagy szám

Ui: tegnap pl jártam egy nagyon profi szerelőnél, aki 20 éve csak volkswagenek szerel.
Abból az okból hogy szerinte milyen kcsoi a golf4(mert sok rosszat hallani róla, de azért nem rosz kocsi) És egy jó szava nem volt. Az 1.4es szar, az 1.6 éhes, a váltó akad, és még több típushibát is említett. szánalmas hogy volkswagennek hívják. A hondákra csak annyi rosszat tudott mondani hogy az öregek nagy része nagyon rohad(ami tényleg jellemző a hondákra, bár sok másikra is) és ő egyébként a focust ajánlotta.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#8574) Kleroo válasza tibi666 (#8572) üzenetére


Kleroo
veterán

Lehet hogy a kis motor a szempont
Nagyobb motor=több adó&nagyobb fogyasztás.
De persze kinek nem kéne a jobb motor :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#8575) m4rc! válasza Kleroo (#8573) üzenetére


m4rc!
őstag

Par dolog ami nalam szempont:
-lehetoleg Honda legyen
-maximum (de nagyon maximum) 1misi
-keves fogyaszatas
-minnel ujabb (rohadas, kopas, stb. elkerulese miatt)
-3 ajtos kivitel

Ha esetleg tudtok vmi jo gepet ne tartsatok magatokban!

We are analog players in a digital world

(#8576) Petie válasza Kleroo (#8574) üzenetére


Petie
veterán

attól függ hol használja. egy 1.5ös motor az mondjuk nálam 1493 ccm. 1500nél ugrik a biztosítás.
én hegyeken is járok bele városban nem nagyon használom, kell a lóerő (115, de jó lenne több:D) hogy fel tudjak mászni a hegyre :D 6.4-es fogyasztást mentem legutóbb. ezelőtt 1.2es b corsa volt 55 LE (:D) az simán zabált 8-at ezeken a hegyeken.

erősebb motornak nem kell annyit erőlködnie mint egy gyengébbnek, tovább tart, kevesebbet eszik :)

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#8577) Kleroo válasza m4rc! (#8575) üzenetére


Kleroo
veterán

Hát akkor írok arl a kocsirol amit linkeltél.
Tényleg nagyon gondos gazdája van. csakhogy van 1 bökkenő: 1éve sincs nála.
ergo semmit nem í hírdetésbeni szöveg hogy gondos gazdát szeretne utódnak, mert sajna kb 10 évet futott más tulajnál. Az autó svájcból jött. a nagyszervíz tényleg meg van rajta csinálva. Azonban horrorisztikusan sok kopás van rajta. háts lökös szarrákarcolva, rengeteg karc/pötty, bal hártsó sárvédőn volt ajvítás , ami csúnya munka, motorház tetején is, ami még undorítbb munka. az ablakemelő kb 10ed olyan gyors mint egy gyári,az alufelnik agyon vannak már súlyozva, és egy heggesztve is volt(aluminiumot?lol) műszakilag rendben volt a kocsi, de engem ez a horrorisztikusan sok hiba nagyon lelombozott.(pl az el ablak mondom, kb vicc, meg még hasonló apróságok)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#8578) Kleroo válasza Petie (#8576) üzenetére


Kleroo
veterán

Ez is igaz :)
A Hondánál meg pláne, ugyanis gyári adatok alapján is, és ítt ahogy észrevettem, a fórumon is jobban eszik az 1.5 mint az 1.4
De sok más márkánál nem tudnak motor gyártani. pl a focus csak ezért cseszteti a csőröm. szánalmas motorikusan(szvsz)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#8579) orbano válasza m4rc! (#8575) üzenetére


orbano
félisten

bár necces az 1 misis ár, de a 6gen 1.5iLS ilyen feltételek mellett bestbuy szvsz

A vér nem válik VAZZE!™

(#8580) Kleroo válasza Kleroo (#8577) üzenetére


Kleroo
veterán

pff. ennyi hibát. merül a billentyűzetem 6eleme, és ha jobban eltávolodok vele, akkor egy csomó betűt kihagy :D. ezzel lejáratva engem, hogy írásképtelen vagyok. De remélem kideríthető mik maradnak ki :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#8581) NoLF válasza tibi666 (#8572) üzenetére


NoLF
addikt

kicsit más kategóriában gondolkodsz, mint a felebarátunk.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8582) xcbiker válasza NoLF (#8570) üzenetére


xcbiker
addikt

Gregoé 100% az volt. Nekem az ő volt kocsija lenne az álmom, ha egyszer jelenlegi tulaj eladná. (főleg mert fehér :) )
Bár megmondom őszintén, lehet elég lenne egy eco-s 1.5-ös mocis is a fogyasztás végett.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#8583) xcbiker válasza xcbiker (#8582) üzenetére


xcbiker
addikt

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#8584) NoLF válasza xcbiker (#8582) üzenetére


NoLF
addikt

akkor adja el. nekem. :D

akkor bizonyára rettentő ritka lehetett, a jelenlegi vti kínálatból egy tetőablakos sincs, még a 96osok sem azok. egyetlen fekete 96os volt ami tetőablakos volt és pár napja linkeltem is itt, de már elvitték.

tudom én hogy plusz súly meg minden, de az előző autómban annyira megszerettem hogy most már nagyon nehezen tudnék lemondani róla... :N

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8585) xcbiker válasza NoLF (#8584) üzenetére


xcbiker
addikt

hát igen.
Már szóltam a gyuszi gyereknek, ha egyszer eladná akkor keressen meg mindenképp engem... :)

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#8586) SeQ válasza Kleroo (#8563) üzenetére


SeQ
csendes tag

Kiváncsi vagyok a véleményetekre..
Én megnéztem ezt a kocsit, nekem is ezeket mondta, értelmes a tulaj, segítőkész.Tatabányán átvizsgálható hondaszervízben is, vagy akár ott is megnézhető. Természetesen vannak rajta sérülések, kint is bent is. Ami igazán megmozgatta az agyamat az a benne lévő sport pedál. Mit keres benne? ilyen gagyi zöld izé ha érdekel a kép, az még megvan :). Ha egy auóba ilyent raknak akkor ott az a tulaj azért taposta neki. Másrészt ha én megveszem a kocsit, és nem tetszik rajt ez a pedál, akkor tuti leveszem, de csak akkor ha alatta értelmes állapotban van a gyári.. vajon értelmes az az állapot? Ebből az is következik, ha szar a pedál akkor mennyire valós a km .. nem emlékszem de valami a motortérben sem smakkolt nekem de ez nem biztos :F

Másrészről egy haverom 2 évet foglalkozott használt autó vétellel eladással, ő azt mondta hogy neki a régi tapasztalt rókák azt mondták, hogy tatabány környékén nagyon sok a törött autó (nem csak honda), és ha van köze a kocsinak ezen országrészhez akkor nagyon alaposan átt kell nézni.

Nekem az volt a gáz ennél a gépnél, hogy sokat kell még rákölteni, hogy szép tartós kocsi nekem.
DE én nem vagyok szerelő, sok sikert kívánok hozzá, lehet neked majd bejön!!!

--> Nincs múltad. A jelenben élni a legjobb út ahhoz, hogy legyen jövőd is.

(#8587) Integra válasza xcbiker (#8583) üzenetére


Integra
titán

csal az órája, mikor még megvolt neki, kijött hozzám és bemértük gps-szel:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8588) NoLF válasza SeQ (#8586) üzenetére


NoLF
addikt

alapból nem olcsó autó, ha még költeni is kell rá rednesen, akkor no buy. :(

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8589) Integra


Integra
titán

eladó tesóm autója

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8590) NoLF válasza Integra (#8589) üzenetére


NoLF
addikt

megkéritek az árát, de meg is éri. klíma is van benne, meg rendbe van rakva, sztem aki tudja mit akar, az kiad érte ennyit. reméljük :)

hmm, ennek vajh mi lehet a gyíkja?

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8591) Integra válasza NoLF (#8590) üzenetére


Integra
titán

tesóm döntése, az övé, nekem nincsen beleszólásom, én csak szervizelni hordtam meg szedtem össze hónapokon át az eredeti alkatrészeket hozzá. gyanítom alkuképes az árban. 92-es autó. de összességében tényleg nagyon jó szerkezetileg az autó, nem széttört, szétázott darab. csak 4 emberre 5 autó sok, ezért megválik tőle.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8592) xcbiker válasza NoLF (#8590) üzenetére


xcbiker
addikt

ilyet láttam egyszer fehérben az árpád hídi buszpályaudvarnál... nagyon bejövős volt. :DDD

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#8593) NoLF válasza xcbiker (#8592) üzenetére


NoLF
addikt

jó tütü, haveroméknak is van, imádják (nem faceliftes mint ez)
de ez nagyon olcsó. ha tudom, megnézem a héten, s megpróbálom kideríteni a baját, ha van

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8594) SeQ


SeQ
csendes tag

Így a gazdasági válságra való tekintettel lehet fellendül kicsit a pénzügyi helyzetem :))

Lehetséges hogy belefér esetleg ez: [link] vagy ez :[link]

Vélemény? esetleg tapasztalat?

A pirosat már egyszer megnéztem mert pont arra jártam.. bentről kicsit lelakott ülések és kárpit, nem igazán gondos (szerintem tényleg hölgy) tulajtól. patkázva volt szemből. abszolult gyári kinézetű motor viszont nincs a leömlőkön nincs védő.. és eléggé megkezdte a rozsda (képet később rakok fel) Ez mennyire gáz?

--> Nincs múltad. A jelenben élni a legjobb út ahhoz, hogy legyen jövőd is.

(#8595) NoLF válasza SeQ (#8594) üzenetére


NoLF
addikt

a képek alapján se mennék el megnézni az elsőt. jobb elöl érdekes, vagy az ajtó lóg vagy a sárvédő csálé.
elöl nagyon furán áll a motorház-jobb lámpa-lökös kombó...
a másiknál is van sokkal jobb állapotú ilyen árért.

faceliftet keresel mindenképp? és csak 4d jöhet szóba?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8596) TexT-BoY válasza Integra (#8589) üzenetére


TexT-BoY
addikt

szólok faternak hogy újra van elérhető áron, ismert előéletű civic. Mikor nolf árulta az övét lecsusztunk róla mert a biztosító kötözködött...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#8597) SeQ válasza NoLF (#8595) üzenetére


SeQ
csendes tag

Igazából úgy vagyok vele hogy 6gen sedán legyen. Szivem szerint vti, de teljesen tökéletes az 1.5 is.. valamint ha akadna jó árért pöpec 1.4 akkor azzal sem vitatkoznék. a facelift vagy nem az mindegy.. csak ugye a faceliftek fiatalabbak.. kevesebb km elvileg .. kb "csak" ekkora az igényem :DDD

--> Nincs múltad. A jelenben élni a legjobb út ahhoz, hogy legyen jövőd is.

(#8598) Snoop-y válasza xcbiker (#8582) üzenetére


Snoop-y
veterán

Egy VTI nem zabál ha nem üvegeled. Ezért jó a VTEC. Nem forgatod nem zabál.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#8599) SeQ válasza NoLF (#8595) üzenetére


SeQ
csendes tag

mutass nekem olyant ami ilyen árban mozog, 6gen sedan és te szívesen megnéznéd :R

--> Nincs múltad. A jelenben élni a legjobb út ahhoz, hogy legyen jövőd is.

(#8600) NoLF válasza SeQ (#8599) üzenetére


NoLF
addikt

ő semmiképp nem maradhat ki
ez is megér egy misét
ezt már láttam és nagyon meggyőző, egy 50est kell max költeni a kis kőfelverődések meg 1 rozsdafolt miatt, de még ez az ár simán alkudható, beszéltem vele ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.